Podkład dla cery trądzikowej i tłustej - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-05, 18:53   #151
KatarzynaB1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cytat:
Napisane przez Secret_Woman Pokaż wiadomość
A może spróbuj podkładu Pharmaceris F, matujący zwężający pory ?

Przyjaciółka zmaga się z cera tłustą trądzikową i jest z niego bardzo zadowolona

Ja miałam, mnie również bardzo przypasował
KatarzynaB1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 19:31   #152
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cytat:
Napisane przez wmvrcon Pokaż wiadomość
Podbijam wątek ponieważ ja nadal mam podobny problem jak w temacie...
Stosowałam wiele podkładów tych drogeryjnych. Miałam Revlon ColorStay który dla mnie był porażką i nie rozumiem zachwalania go, gdyż u mnie przy cerze trądzikowej, mieszanej (tłusta/czasem wrażliwa skłonna do szybkiego i mocnego przesuszania się) wcale się nie sprawdził

Może polecicie coś co sprosta moim wymaganiom
-Jasna cera, wpadająca w bardzo żółte (ale nie pomarańczowe!!) tony. 150 buff z Revlon'a był dla mnie ciut za ciemny a później, gdy w ciągu dnia zmieniał kolor, dochodziły mi różowe pigmenty oraz ciemniał
-Trądzik, dużo przebarwień. Wszędzie gdzie mam stany chorobowe zmiany stany zapalne każdy podkład szybko się warzy.
-Baardzo trwały nie musi być matowy ważne żeby się nie warzył i był na miejscu przez wiele godzin
Poratujcie:conf used:
Wychodzi na to, że masz podobną cerę do mnie.
Iwostin purritin podkład "jasny" jest naprawdę dobry - ale kolor , dla mnie jest odpowiedni tylko latem,
Affinimatt - przez pierwsze 3-4 dni chciałam go wychwalać pod niebiosa, "light porcelain" jest prawie idealna kolorystycznie, krycie średnie , ale stopniowalne, mat przez 4 h. niestety już 5 dnia poliki miałam przesuszone, tak, że nawet olejki do twarzy potrzebowały kilku aplikacji by cokolwiek mienić.

Edytowane przez kaktuska16
Czas edycji: 2015-03-05 o 19:34
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 08:09   #153
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cytat:
Napisane przez wmvrcon Pokaż wiadomość
Podbijam wątek ponieważ ja nadal mam podobny problem jak w temacie...
Stosowałam wiele podkładów tych drogeryjnych. Miałam Revlon ColorStay który dla mnie był porażką i nie rozumiem zachwalania go, gdyż u mnie przy cerze trądzikowej, mieszanej (tłusta/czasem wrażliwa skłonna do szybkiego i mocnego przesuszania się) wcale się nie sprawdził

Może polecicie coś co sprosta moim wymaganiom
-Jasna cera, wpadająca w bardzo żółte (ale nie pomarańczowe!!) tony. 150 buff z Revlon'a był dla mnie ciut za ciemny a później, gdy w ciągu dnia zmieniał kolor, dochodziły mi różowe pigmenty oraz ciemniał
-Trądzik, dużo przebarwień. Wszędzie gdzie mam stany chorobowe zmiany stany zapalne każdy podkład szybko się warzy.
-Baardzo trwały nie musi być matowy ważne żeby się nie warzył i był na miejscu przez wiele godzin
Poratujcie:conf used:
Z revlonem też nie mam miłych wspomnień, strasznie ciężki i miałam wrażenie, że podkreśla skórki. Mam cerę raczej w tonacji średniej i ostatnio używam minerałów, sama nie wiem czy porawiły kondycję mojej cery, wydaje mi się, że tak, chodź z drugiej strony może być to zasługa skinorenu...
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:21   #154
Aleksa666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Dokładnie, nie dość, że brzydko wyglądają to jeszcze w pewnym stopniu szkodzą skórze trądzikowej. Zamówiłam próbki podkładu mineralnego EDM, mam nadzieję, że przekonam się do niego
Witaj, mam pytanie gdzie zamówiłaś próbki?
Aleksa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:23   #155
malinis
Raczkowanie
 
Avatar malinis
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 105
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Ja polecam Toleriane La Roche Posay. Bardzo mocno kryje wszystkie niedoskonałości, krostki i blizny a do tego (co dla mnie najważniejsze) nie podkreśla przesuszonej w miejscu aplikacji środka przeciwtrądzikowego skóry. U mnie często skóra, mimo że tłusta łuszczyła się z powodu mocnych środków antytrądzikowych. Zakochałam się w tym podkładzie i stosuje od kilku lat, jedno na co warto zwrócić uwagę to odcień - wybierz jaśniejszy, ciemnieje w ciągu dnia (ja używam najjaśniejszego czyli 10)
malinis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:28   #156
Aleksa666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Ile ten effeclar kosztuje i ile ma ml?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witaj, ja też używam tego żelu effeclar kupiłam go za ok. 32 zł za 400 ml!!! w jednej z internetowych aptek gdyż to bardziej się opłacało niż jak bym kupiła go w stacjonarnej ;-)
Aleksa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:28   #157
vini1990
Przyczajenie
 
Avatar vini1990
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
GG do vini1990
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Ja też zdecydowanie polecam La Roche Posay Toleriane Teint baaardzo dobrze kryje, nie zapycha porów i uspokaja cerę (nie wyskakują nowe niespodzianki) choć ostatnio zdecydowałam się na Clinique Beyond Perfecting - idealne krycie, nawet lepsze niż La Roche bardzo polecam.
vini1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 18:52   #158
anuleczkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 170
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

a ja polecam podkład Bourjois 123 perfect - kosztuje około 60 zł , ale często można go kupić w promocji. Jest to najlepszy drogeryjny podkład jaki próbowałam przy mojej tłustej i trądzikowej cerze (na domiar złego przesuszonej mechanicznie na nosie i brodzie). Najdłużej się utrzymuje, wygląda bardzo naturalnie, jest wydajny i dobrze kryje nie zapychając porów
anuleczkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 19:01   #159
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Everlasting w kompakcie.
Mineralny podkład od Bobbi Brown
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 19:58   #160
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:31   #161
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Moja siostra ma cerę tłustą i trądzikową i chwali sobie Giordani Gold oriflame.
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 20:52   #162
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cytat:
Napisane przez malinis Pokaż wiadomość
Ja polecam Toleriane La Roche Posay. Bardzo mocno kryje wszystkie niedoskonałości, krostki i blizny a do tego (co dla mnie najważniejsze) nie podkreśla przesuszonej w miejscu aplikacji środka przeciwtrądzikowego skóry. U mnie często skóra, mimo że tłusta łuszczyła się z powodu mocnych środków antytrądzikowych. Zakochałam się w tym podkładzie i stosuje od kilku lat, jedno na co warto zwrócić uwagę to odcień - wybierz jaśniejszy, ciemnieje w ciągu dnia (ja używam najjaśniejszego czyli 10)
Kiedyś testowałam i niestety dla mnie nie przypadł do gustu, świeciłam się po nim i nawet przy muśnieciu twarzy mocno brudził
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 14:09   #163
aurum57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Testowałam kiedyś ten z La Roche Posay. Nic nadzwyczajnego.Jak po tygodniu skończyły mi się próbki, to w sumie stwierdziłam, że nie będę tęsknić. Cudów nie czynił, ciemniał...
Teraz od kilku dni testuję Pierre Rene Skin Balance. Naprawdę dobry. Wczoraj liczyłam mu czas i tak: wykazanie pierwszych oznak świecenia zajęło mu 6 h, a po 12 h jak go zmywałam to miałam refleksję taką, że gdybym miała w nim jeszcze wyjść do ludzi to jeszcze nie czułam potrzeby dopudrowywania go. Zastyga, więc się nie mazia po wszystkim.
Catrice All Mat Plus - dobry, bez rewelacji. Nie zapycha, ale za wiele nie kryje. Raczej na co dzień niż na wielkie wyjścia. Po 4 h zaczyna się świecić, ale to można naprawić.
Kobo podkład matujący, nie wiem jaka tam jest nazwa - cudo, tyle że kolory są do rzyci, bo za ciemne. Ale tak to nie mam uwag. Bardzo dobry, w pełni nie jest zastygający, ale naprawdę trwały.
NIE! Maybelline Affinimat. NIE kryje. SPŁYWA, choćby go tynkiem gruntować. ŚWIECI SIĘ jak psu wiadomo co. Wchodzi w pory, nie tyle podkreśla co sam tworzy suche skórki... MASAKRA
Jak przyjdzie do mnie w końcu paczka z alledrogo to zacznę sobie wyrabiać zdanie na temat osławionego Revlonu CS
aurum57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 16:06   #164
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Ja mam dwa podkłady Bourjois: 123 Perfect oraz Healthly Mix. Używam ich na przemian. Jak mam wrażenie, że 123 Perfect mnie ciut wysuszył to używam następnego dnia Healthly Mix. Jak poczuje, że za bardzo mi się skóra przetłuszcza to wracam do 123 Perfect.

Jestem zadowolona, aczkolwiek na te podkłady trzeba używać pudru transparentnego, bo inaczej ciemnieją, a Healthy Mix robi pomarańczę na twarzy jak skóra przetłuszcza się za bardzo w ciągu dnia.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 09:29   #165
xyz1995_95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 44
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Polecam maybelline affinitone mineral. Mam skórę tłustą i trądzikową i ten podkład jest dla mnie idealny, używałam także z maybelline affinitone 24h, ale wedlug mnie był gorszy. Ten co używam teraz sprawdza się doskonale, dobrze kryje i nie zapycha, a także nie jest drogi. Posiadam kolor ivory na zimę, na lato natomiast kupię odcień ciemniejszy
xyz1995_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 19:42   #166
wmvrcon
Przyczajenie
 
Avatar wmvrcon
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Red face Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cytat:
Napisane przez xyz1995_95 Pokaż wiadomość
Polecam maybelline affinitone mineral. Mam skórę tłustą i trądzikową i ten podkład jest dla mnie idealny, używałam także z maybelline affinitone 24h, ale wedlug mnie był gorszy. Ten co używam teraz sprawdza się doskonale, dobrze kryje i nie zapycha, a także nie jest drogi. Posiadam kolor ivory na zimę, na lato natomiast kupię odcień ciemniejszy
No to chyba nie masz aż tak tlustej cery a tym bardziej na pewno nie trądzikowej czy innej problematycznej.. Przy mojej mieszanej cerze podkład wgl nie zastyga sciera sie po 2 godzinach nie mówiąc juz o znikomym kryciu, ciemnych odcieniach (mam najjaśniejszy a pomimo ze nie jestem mega blada *150 buff z revlona to prawie mój odcien* to i tak jest za ciemny. Nie wspominam juz o mega święceniu sie nawet to przypudrowaniu. 😊🙉
wmvrcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 21:18   #167
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cytat:
Napisane przez wmvrcon Pokaż wiadomość
No to chyba nie masz aż tak tlustej cery a tym bardziej na pewno nie trądzikowej czy innej problematycznej.. Przy mojej mieszanej cerze podkład wgl nie zastyga sciera sie po 2 godzinach nie mówiąc juz o znikomym kryciu, ciemnych odcieniach (mam najjaśniejszy a pomimo ze nie jestem mega blada *150 buff z revlona to prawie mój odcien* to i tak jest za ciemny. Nie wspominam juz o mega święceniu sie nawet to przypudrowaniu. 😊🙉
przetestuj lirene my color code Zima
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...jacy-zima.html
aktualnie jest w promocji w rossie
zawsze omijałam podkłady tej firmy, ale ten jest totalnym zaskoczeniem
jest jaśniejszy od najjaśniejszych burżui, genialnie stapia się z cerą, nawet tłustą, nie ciemnieje, nie zapycha, daje naturalny mat na cały dzień
krycie ma średnie, ale dzięki temu daje bardzo naturalny efekt
trwałość średnia
zapach wyczuwalny pudrowy
może wysuszać
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 20:45   #168
moni91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: górny śląsk :)
Wiadomości: 39
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cześć, dziewczyny!

Ja także poszukuję podkładu dla siebie. Przetestowałam już kilka, ale nadal szukam czegoś lepszego. Dla mnie priorytetem jest krycie i trwałość, a także jasny odcień. Trudno mi powiedzieć jaką mam cerę - zwykle była mieszana, ale teraz widać wiele przesuszonych skórek - to chyba z powodu trądziku różowatego. Ogólnie karnację mam jasną, lecz raczej ciepłą więc różowe tony odpadają.

Zauważyłam, że te specjalistyczne apteczne podkłady mają bardzo ograniczoną paletę odcieni. Do tego często ciemnieją, ścierają się, a z kryciem też tak sobie. Nie mogę pozwolić sobie na coś, co zejdzie po kilku godzinach albo będzie się lepić do ubrań i rąk. Chciałabym też zakryć różowe policzki, ale bez efektu maski.

Stąd moje pytanie: czy znacie coś, co wpada między Revlon CS 150 a 180 (może troszkę bardziej żółte), przy tym jest trwałe i ma krycie od średniego?
moni91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 08:28   #169
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Bardziej pod revlon 150 - Pharmaceris kryjący kolor 01 ivory. Jedyny apteczny podkład który jest dla mnie w miarę ok (no dobra, gdy lekko się opalę). Zapytaj w wątku jasnopodkładowym, dziewczyny tam są mega obcykane.
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 21:04   #170
xKotokox
Przyczajenie
 
Avatar xKotokox
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Bardziej pod revlon 150 - Pharmaceris kryjący kolor 01 ivory. Jedyny apteczny podkład który jest dla mnie w miarę ok (no dobra, gdy lekko się opalę). Zapytaj w wątku jasnopodkładowym, dziewczyny tam są mega obcykane.
Na pewno odcień CS 150 Buff nie jest (choćby) zbliżony do Pharmaceris 01. Posiadam oba i niestety jak Revlona coraz to bardziej nie lubię tak odcień ma idealny, a Pharmaceris jest bardzo ciemny.
xKotokox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 21:24   #171
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Pharmaceris 01 zależy jaki rodzaj Nawilżający i matujący są ciemne, ale kryjący jest na prawdę jasny.
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 19:53   #172
naaattalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Podkład dla cery trądzikowej

Cześć, polecacie jakiś podkład dla cery trądzikowej (co prawda już z tego wychodzę, ale wciąż). Wiem, że najlepsze byłyby minerały, ale mam dość tłustą cerę i w tej chwili podkład kryjacy z Annabelle Minerals trzyma się baaardzo krótko ( mimo przypudrowania go pudrem ryżowym ). Polecacie coś matującego co przy okazji nie stworzy efektu maski i nie pogorszy stanu cery? Będę wdzięczna za wszelkie opinie i porady
naaattalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 19:32   #173
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Szukam podkladu bez silikonow w skladzie

Hej Wizazantki!

Szukam dobrego podkladu bez silikonow do cery tlustej i tradzikowej.

Silikony strasznie mnie zapychaja i powoduja intensywne przetluszczanie i zapychanie porow.

Znalazlam dwa podklady: jeden z Juice Beauty a drugi Omorowicza ale cena poraza.

Czy ktos zna jakis ze srednim kryciem?
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 17:39   #174
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Podkład do cery tłustej

Dziewczyny zbliża się już jesień i dlatego poszukuję dobrego podkładu do cery tłustej. Do tej pory korzystałam z podkładów Revlona i Loreal, ale teraz szukam czegoś innego, bo widzę, że skóra musi od nich odpocząć.

Znacie jakieś inne dobre ?
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 09:37   #175
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Podkład do cery tłustej

Cytat:
Napisane przez topole Pokaż wiadomość
Dziewczyny zbliża się już jesień i dlatego poszukuję dobrego podkładu do cery tłustej. Do tej pory korzystałam z podkładów Revlona i Loreal, ale teraz szukam czegoś innego, bo widzę, że skóra musi od nich odpocząć.

Znacie jakieś inne dobre ?
Podklad Fenty jest bardzo dobry do tlustej cery, o ile nie masz sklonnosci do zapychania porow. To jedyny podklad, ktorego nie musze W OGOLE pudrowac, bo trzyma mat przez caly dzien, normalnie swiece sie po dwoch godzinach. Niestety mnie zapycha, ale nie znam drugiej osoby, ktora tez by miala ten problem, wiec mysle, ze mimo wszystko warto sprobowac. Gama kolorystyczna jest super, duzy wybor odcieni.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:04   #176
messdesigner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Podkład idealny dla skóry po walce z trądzikiem.

Hej kochani, właśnie skończyłam 1 fazę walki z trądzikiem i potrzebuję podkładu idealnego dla mojej skóry, na której obecnie nie pojawiają się wypryski, ale która za to jest pełna przebarwień i szybko się przetłuszcza (efekt stosowania specjalistycznych maści na trądzik). Dodam, że przetestowałam już Healthy Mix, Fit Me, Long Lasting stara i nowa wersja, True Match oraz Revlon (o zgrozo, to była też jedna z przyczyn powstania tylu wyprysków, zdecydowanie nie polecam dla osób z moim problemem) jednakże żaden z tych podkładów nie spełnił moich oczekiwań, wszystkie prócz Revlonu spływały mi z twarzy, albo się na niej ważyły. Poszukuję podkładu trwałego, ale zarazem nie zapychającego porów. Przede wszystkim zaś chodzi mi o zlikwidowanie nadmiernego świecenia. Pomożecie?
messdesigner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 09:17   #177
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Podkład idealny dla skóry po walce z trądzikiem.

Cytat:
Napisane przez messdesigner Pokaż wiadomość
Hej kochani, właśnie skończyłam 1 fazę walki z trądzikiem i potrzebuję podkładu idealnego dla mojej skóry, na której obecnie nie pojawiają się wypryski, ale która za to jest pełna przebarwień i szybko się przetłuszcza (efekt stosowania specjalistycznych maści na trądzik). Dodam, że przetestowałam już Healthy Mix, Fit Me, Long Lasting stara i nowa wersja, True Match oraz Revlon (o zgrozo, to była też jedna z przyczyn powstania tylu wyprysków, zdecydowanie nie polecam dla osób z moim problemem) jednakże żaden z tych podkładów nie spełnił moich oczekiwań, wszystkie prócz Revlonu spływały mi z twarzy, albo się na niej ważyły. Poszukuję podkładu trwałego, ale zarazem nie zapychającego porów. Przede wszystkim zaś chodzi mi o zlikwidowanie nadmiernego świecenia. Pomożecie?


Mój jedyny. Zazwyczaj nie używam na niego już pudru. Jest też wersja So Matte, ale nie testowałam.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-23, 13:23   #178
getrobene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4
Dot.: Podkład dla cery tłustej trądzikowej

Używam Maybelline Fresh Matte - jestem zadowolona, bo dobrze matuje (jak na p0dkład naprawdę świetnie). ja kupuje zawsze w https://allegro.pl

Edytowane przez getrobene
Czas edycji: 2022-07-23 o 10:50
getrobene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 08:05   #179
Dziubec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1
Dot.: Podkład dla cery trądzikowej i tłustej

super przydatny dla mnei temat
Dziubec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-27, 17:11   #180
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Podkład dla cery trądzikowej i tłustej

A ten organiczny z Physicians Formula ktoś miał ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on-elixir.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-27 18:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.