Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-17, 16:57   #4861
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Pytanie o kalendarze w smartfonach. Nie wiem jak to opisać. Jest widok miesiąca i niektóre dni na dole są podkreślone. Oryginalnie - święta i wtedy, kiedy ja coś zanotowałam na ten dzień. Czy da się coś zrobić, żeby od razu było widać np. pierwszą literę notatki? Dużo by mi pomogło, gdyby był taki widok i np. przy 17stym listopada widoczna literka G. A tak to mam pozaznaczane kilka i co mi z tego, skoro muszę wejść konkretnie w datę, aby zobaczyć co to. Próbowałam ustawić widok tygodnia i dnia, ale wtedy to w ogóle wszystko poznikało.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 17:17   #4862
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Pytanie o kalendarze w smartfonach. Nie wiem jak to opisać. Jest widok miesiąca i niektóre dni na dole są podkreślone. Oryginalnie - święta i wtedy, kiedy ja coś zanotowałam na ten dzień. Czy da się coś zrobić, żeby od razu było widać np. pierwszą literę notatki? Dużo by mi pomogło, gdyby był taki widok i np. przy 17stym listopada widoczna literka G. A tak to mam pozaznaczane kilka i co mi z tego, skoro muszę wejść konkretnie w datę, aby zobaczyć co to. Próbowałam ustawić widok tygodnia i dnia, ale wtedy to w ogóle wszystko poznikało.
Ja mam tak, że jak rozsunę kalendarz na miesiąc w dół, to widzę co tam jest. W załącznikach normalny widok i rozsunięty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20191117_181526_com.android.calendar.jpg (35,7 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20191117_181533_com.android.calendar.jpg (36,2 KB, 132 załadowań)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 17:53   #4863
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja mam tak, że jak rozsunę kalendarz na miesiąc w dół, to widzę co tam jest. W załącznikach normalny widok i rozsunięty.
Bardzo dziękuję, nie wiedziałam, że można "rozsunąć w dół" Nie ogarniam tego smartfona [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni

Edytowane przez lisnov
Czas edycji: 2019-11-17 o 17:55
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 17:55   #4864
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja mam tak, że jak rozsunę kalendarz na miesiąc w dół, to widzę co tam jest. W załącznikach normalny widok i rozsunięty.
To tak się da!?
A ja tylko przez to nie używałam kalendarza na telefonie
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:05   #4865
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Czy któraś z Was używała kremów clarena? Polecacie?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:06   #4866
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
No, nie do końca masz rację.

Sześciolatek wie co robi, ale jego zachowanie wynika z niespełnionych potrzeb, np. dostatecznej uwagi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodziło mi tylko o to że noworodek jest nieświadomy swoich działań i wszystko robi instynktownie. Zdaję sobie sprawę że starsze dzieci też mogą coś sygnalizować swoim zachowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:30   #4867
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Chodziło mi tylko o to że noworodek jest nieświadomy swoich działań i wszystko robi instynktownie. Zdaję sobie sprawę że starsze dzieci też mogą coś sygnalizować swoim zachowaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To, że noworodek to oczywiste.
To, że sześcio czy ośmiolatek też może, nie jest dla wszystkich oczywiste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 18:36   #4868
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Gdzie kupić ładny kalendarz książkowy? I nie absurdalnie drogi, tak do 50 zł max. W zeszłym roku kupiłam idealny w Empiku, ale w tym roku już ich nie ma. Nie wiem gdzie szukać poza Empikiem. Byłam w TkMaxx, ale było kilka sztuk na krzyż i drożyzna. W Auchanie szału też ni ma.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:38   #4869
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
To, że noworodek to oczywiste.
To, że sześcio czy ośmiolatek też może, nie jest dla wszystkich oczywiste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla niektórych nie jest też oczywiste, że trzylatek może. Przykładem jest moja znajoma, która uważa, że jej trzyletnia córka robi na złość, więc daje jej klapsa, żeby ją uspokoić. Niestety również w takich sytuacjach, gdy Mała uderzy ją lub młodszego brata. Jesteśmy na messengerze na grupce i otwarcie dzieli się swoimi metodami wychowawczymi, a inne dziewczyny popierają ją, mówiąc że są zwolenniczkami klapsow, żeby dziecko nie weszło nikomu na głowę. No nie przegadasz i koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:41   #4870
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała kremów clarena? Polecacie?
Miałam z kolagenem i fajny był. Lubiłam też tonik hialuronowy.
Poczekaj na Balck Friday - Clarena robi wtedy -50% (przynajmniej rok i dwa lata temu)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:44   #4871
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 18:53   #4872
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dawno takiego nie widziałam Ale poszukam, może faktycznie.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:54   #4873
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87339573]Zbadałabym wzrok Może napinasz tak mięśnie, żeby lepiej widzieć, choć nie jesteś tego świadoma, przecież wada wzroku nie boli.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
W pierwszej kolejności zbadałabym wzrok, choćby dla pewności. Będąc jeszcze nastolatką często tak ściągałam brwi, na co zwróciła uwagę pielęgniarka szkolna podczas jakiegoś bilansu, okulista stwierdził astygmatyzm i wadę wzroku.
Dzięki dziewczyny, tak właśnie zrobię.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o niwelowanie skutku,nie przyczyny, to może botoks? Rozluźnia, zamraża mięśnie, przez co niejako oduczają się danego grymasu.
Muszę przyznać, że boję się medycyny estetycznej jak ognia. Bałabym się, że zrobią ze mnie potwora. Chociaż jestem dosyć zrozpaczona i zaczęłam czytać i o botoksie... Znalazłam też artykuły mówiące o wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego. Co byście wybrały, kwas czy botoks? Ja mam wrażenie, że kwas jest jakby mniej inwazyjny, ale zwyczajnie się nie znam.
[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87339610]Hmm... Światłowstręt miałam podczas depresji, ale rozumiem, że raczej to wykluczasz? Byłam "zmęczona" i również przymykałam oczy, chciałam się odciąć od wychodzenia na dwór, słońce mnie denerwowało, w domu jak w norze, bo ciągle zasłonięte okna. Brak Wit. D tylko pogarszał sprawę. Telefon jak najciemniej ustawiony, to samo z laptopem. Odkąd biorę Wit. D to już nie mam takiego światłowstręt u. No i chwilę brałam też antydepresanty.
Ale to nie musi być to. Równie dobrze może to być jakaś wada wzroku - możesz się udać do okulisty. Neurolog też spoko jakby się wypowiedział. Rodzinnego bym raczej omijała, dla mnie rodzinny to się zna na przeziębieniu, grypie, zapaleniu pęcherza i biegunce. Tyle
[/QUOTE]
Depresję wykluczam, ale u mnie dokładnie to tak wygląda, w domu i w pracy zasłonięte żaluzję, nie wychodzę z domu bez okularów przeciwsłonecznych, noszę je nawet podczas 40-minutowej podróży metrem. Witaminy D teoretycznie nie powinno mi brakować, ze względu na to gdzie mieszkam, ale kto to tam wie. Przyjżę się sprawie.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Pomocna może być akupunktura. Polecam na rozluźnienie mięśni. Jeśli osoba ma doświadczenie to powinna znaleźć przyczynę.
Dzięki, w ogóle o tym nie pomyślałam, poszukam i poczytam o tym!
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:58   #4874
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że boję się medycyny estetycznej jak ognia. Bałabym się, że zrobią ze mnie potwora. Chociaż jestem dosyć zrozpaczona i zaczęłam czytać i o botoksie... Znalazłam też artykuły mówiące o wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego. Co byście wybrały, kwas czy botoks? Ja mam wrażenie, że kwas jest jakby mniej inwazyjny, ale zwyczajnie się nie znam.
Kwas na czoło jest dużo bardziej inwazyjny i może powodować martwicę. Zresztą kwas to wypełniacz, on ładnie uzupełni bruzdę, ale nie zamrozi jej, nie oduczy czoła konkretnej mimiki. Botoks już tak.
Wszystko z umiarem jest dla ludzi, a sam botoks jest stosowany również w leczeniu niektórych schorzeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 19:06   #4875
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Gdzie kupić ładny kalendarz książkowy? I nie absurdalnie drogi, tak do 50 zł max. W zeszłym roku kupiłam idealny w Empiku, ale w tym roku już ich nie ma. Nie wiem gdzie szukać poza Empikiem. Byłam w TkMaxx, ale było kilka sztuk na krzyż i drożyzna. W Auchanie szału też ni ma.
allegro. ja lubię markę interdruk. kalendarze mają fajny układ w środku
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 19:07   #4876
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że boję się medycyny estetycznej jak ognia. Bałabym się, że zrobią ze mnie potwora. Chociaż jestem dosyć zrozpaczona i zaczęłam czytać i o botoksie... Znalazłam też artykuły mówiące o wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego. Co byście wybrały, kwas czy botoks? Ja mam wrażenie, że kwas jest jakby mniej inwazyjny, ale zwyczajnie się nie znam.
Nie ma się czego bać, jesteśmy w zbliżonym wieku, ja mam podobny problem od kilku lat i już dwa razy robiłam botoks (obiecałam sobie, że dotrwam do trzydziestki i na urodziny sobie zrobiłam pierwszy). Marszczę brwi (u mnie to rodzinne) przez co od kilku lat zmagałam się ze "zmarszczką wiecznego wk...urzenia" - no, lwią zmarszczką Od botoksu nie pozbędziesz się mimiki - wszystko jest kwestią ilości botoksu jaką się poda. Ja stosuję małe dawki, a teraz w ogóle robię sobie przerwę, bo mięśnie są na tyle rozluźnione, że po prostu go nie potrzebuję tak często powtarzać. Kwas hialuronowy to wypełniacz - podstawowa różnica jest taka, że używa się go do zastanych już zmarszczek, a botoksu używa się zapobiegawczo, nim właśnie zmarszczki się pogłębią (żeby złagodzić spięcie mięśni w danym miejscu).

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
allegro. ja lubię markę interdruk. kalendarze mają fajny układ w środku
Super, dziękuję, już sprawdzam.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2019-11-17 o 19:11
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 19:12   #4877
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem o co Wam chodzi. Szczerze mówiąc po tych wszystkich latach z kotem żadne jej zachowanie nie powoduje że odbieram ją negatywnie, raczej szukam przyczyny takiego a nie innego zachowania.
Wiadomo, jakby kot ciągle sikał poza kuwetą, to bym ją zabrała do weterynarza. Był czas że co noc sikała mi na poduszkę, potrafiłam się obudzić z mokrą twarzą i pomogła dopiero sterylizacja.Z dziećmi jest jednak trochę inaczej, zwłaszcza z niemowlętami. Oczywiście przypisywanie złośliwości płaczącemu maluchowi jest głupie. Za to np. sześciolatek dobrze wie co robi więc już traktuje się go trochę inaczej.
Zwierzę, szczególnie dorosłe ma już ukształtowany charakter i określony rozum. Raczej trudno powiedzieć że zwierzę jest bezmyślne, nawet jeśli kieruje się głównie instynktem. Często zwierzę rozumie czego się od niego chce i kojarzy więcej więcej niż niemowlę które dopiero wszystkiego się uczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Ty sobie zdajesz sprawę z tego, że dorosłe zwierzę - taki pies - jest na etapie rozwojowym 2-3 latka i za nic nie pójdzie dalej?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 20:16   #4878
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam z kolagenem i fajny był. Lubiłam też tonik hialuronowy.
Poczekaj na Balck Friday - Clarena robi wtedy -50% (przynajmniej rok i dwa lata temu)
Super, dobrze wiedzieć, dziękuję
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 20:32   #4879
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Trzyma mnie od ponad tygodnia jakaś infekcja, od wczoraj mam gorączkę i mam wrażenie, że rozpiera mnie w zatokach. Co lepsze w takiej sytuacji: inhalacja czy płukanie zatok (ojciec mi kiedyś kupił Rinse Zatoxin)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 20:46   #4880
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Ale Ty sobie zdajesz sprawę z tego, że dorosłe zwierzę - taki pies - jest na etapie rozwojowym 2-3 latka i za nic nie pójdzie dalej?
Jasne że tak. Chodziło mi tylko o to, że dorosłe zwierzę kojarzy trochę więcej niż noworodek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 21:02   #4881
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Trzyma mnie od ponad tygodnia jakaś infekcja, od wczoraj mam gorączkę i mam wrażenie, że rozpiera mnie w zatokach. Co lepsze w takiej sytuacji: inhalacja czy płukanie zatok (ojciec mi kiedyś kupił Rinse Zatoxin)?

I jedno i drugie będzie dobre. Możesz zacząć od inhalacji płukanie jest trochę mniej przyjemne.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 21:04   #4882
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
I jedno i drugie będzie dobre. Możesz zacząć od inhalacji płukanie jest trochę mniej przyjemne.
Dzięki wielkie, właśnie robię inhalacje, bo zdycham i nie mam siły na przygotowywanie roztwor, a mąż ogarnia dzieciaki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 21:06   #4883
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, właśnie robię inhalacje, bo zdycham i nie mam siły na przygotowywanie roztwor, a mąż ogarnia dzieciaki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dorzuc do tego sinupret , tak że trzy tabletki zexdwa razy dziennie przez ok 3 dni.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 21:11   #4884
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Dorzuc do tego sinupret , tak że trzy tabletki zexdwa razy dziennie przez ok 3 dni.
Dzięki Chyba się też wybiorę do lekarza, chociaż byłam w piątek z dzieciakami i mnie też badał, ale od tego czasu jest dużo gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 05:59   #4885
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję, nie wiedziałam, że można "rozsunąć w dół" Nie ogarniam tego smartfona [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------
[1=de61b525ea9c27150559199 fef5a08ffa7ef4799_5e45e32 e63f12;87340826]To tak się da!?
A ja tylko przez to nie używałam kalendarza na telefonie [/QUOTE]

Ja też to odkryłam całkiem niedawno i przypadkiem
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 06:09   #4886
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że w aptece też mi podpowiedzą. Jestem zagubiona. Pójdę jeszcze do diabetologa, ale są kolejki. Nie dostałam żadnego skierowania. Na czczo mam 120 po godzinie od wypicia glukozy 190

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Zapisałam. Będę oglądać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
120 na czczo to nie tak dużo. Możliwe, że to jeszcze nie cukrzyca tylko insulinooporność. Też byłam nieco zagubiona na początku. Teraz już wiem mniej więcej co mi wolno a co nie i jakie mniejsze zło wybrać.
Jak poszłam pierwszy raz na krzywą to miałam 107 na czczo i ponad 200 po godzinie. I to insulinooporność. Wystarczyło zmienić dietę i wyniki się poprawiły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 07:07   #4887
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, tak właśnie zrobię.


Muszę przyznać, że boję się medycyny estetycznej jak ognia. Bałabym się, że zrobią ze mnie potwora. Chociaż jestem dosyć zrozpaczona i zaczęłam czytać i o botoksie... Znalazłam też artykuły mówiące o wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego. Co byście wybrały, kwas czy botoks? Ja mam wrażenie, że kwas jest jakby mniej inwazyjny, ale zwyczajnie się nie znam.

Depresję wykluczam, ale u mnie dokładnie to tak wygląda, w domu i w pracy zasłonięte żaluzję, nie wychodzę z domu bez okularów przeciwsłonecznych, noszę je nawet podczas 40-minutowej podróży metrem. Witaminy D teoretycznie nie powinno mi brakować, ze względu na to gdzie mieszkam, ale kto to tam wie. Przyjżę się sprawie.


Dzięki, w ogóle o tym nie pomyślałam, poszukam i poczytam o tym!

To nie zależy co my byśmy wybrały Jest "zasada" - botoks od oczu w górę, kwas w dół
Jeśli pójdziesz do lekarza to nie bój się medycyny estetycznej, trzeba się bać tych wszystkich kosmetyczek z kursami
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 08:01   #4888
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87341994]120 na czczo to nie tak dużo. Możliwe, że to jeszcze nie cukrzyca tylko insulinooporność. Też byłam nieco zagubiona na początku. Teraz już wiem mniej więcej co mi wolno a co nie i jakie mniejsze zło wybrać.
Jak poszłam pierwszy raz na krzywą to miałam 107 na czczo i ponad 200 po godzinie. I to insulinooporność. Wystarczyło zmienić dietę i wyniki się poprawiły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A cukier mierzysz? Może wyniki nie są złe, ale czuję się fatalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 08:25   #4889
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Kwas na czoło jest dużo bardziej inwazyjny i może powodować martwicę. Zresztą kwas to wypełniacz, on ładnie uzupełni bruzdę, ale nie zamrozi jej, nie oduczy czoła konkretnej mimiki. Botoks już tak.
Wszystko z umiarem jest dla ludzi, a sam botoks jest stosowany również w leczeniu niektórych schorzeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Nie ma się czego bać, jesteśmy w zbliżonym wieku, ja mam podobny problem od kilku lat i już dwa razy robiłam botoks (obiecałam sobie, że dotrwam do trzydziestki i na urodziny sobie zrobiłam pierwszy). Marszczę brwi (u mnie to rodzinne) przez co od kilku lat zmagałam się ze "zmarszczką wiecznego wk...urzenia" - no, lwią zmarszczką Od botoksu nie pozbędziesz się mimiki - wszystko jest kwestią ilości botoksu jaką się poda. Ja stosuję małe dawki, a teraz w ogóle robię sobie przerwę, bo mięśnie są na tyle rozluźnione, że po prostu go nie potrzebuję tak często powtarzać. Kwas hialuronowy to wypełniacz - podstawowa różnica jest taka, że używa się go do zastanych już zmarszczek, a botoksu używa się zapobiegawczo, nim właśnie zmarszczki się pogłębią (żeby złagodzić spięcie mięśni w danym miejscu).
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
To nie zależy co my byśmy wybrały Jest "zasada" - botoks od oczu w górę, kwas w dół
Jeśli pójdziesz do lekarza to nie bój się medycyny estetycznej, trzeba się bać tych wszystkich kosmetyczek z kursami
Dziewczyny, dziekuje wam ogromnie! Zainteresuje sie tematem. Nie wiem o medycynie estetycznej wlasciwie nic, a moze jest to jakies wyjscie. Do optyka tez sie wybiore. Dziekuje wam jeszcze raz.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 08:45   #4890
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Może wyniki nie są złe, ale czuję się fatalnie
A jakie masz objawy? Bo niekoniecznie złe samopoczucie musi wynikać jedynie z problemów z cukrem. Diagnozy cukrzycy jeszcze nie masz, więc masz jeszcze szansę uciec tej okropnej chorobie. Najważniejsza jest dieta. I powiedziałabym, że ważniejsza niż ciągle mierzenie cukru we krwi. Przy prawidłowym odżywianiu zniknie większość objawów takich zmęczenie, rozdrażnienie, ochota na słodycze, ciągły głód, uczucie pragnienia. Nie będziesz wtedy musiała się ciągle kłuć. Większość chorych na takim etapie (insilinoporność, początki cukrzycy) nawet nie ma glukometru. Owszem, czasem warto sobie pomierzyć tą glukozę po konkretnych posiłkach, sprawdzić na przykład ile można zjeść ziemniaków na obiad - tak żeby nauczyć się swojego organizmu. Jeżeli po kilku tygodniach od zmiany stylu życia (dieta, delikatny sport, normalizacja masy ciała) nadal będziesz się źle czuła, to trzeba będzie sprawdzić czy nie masz jakiś innych problemów zdrowotnych często współistniejących, np. policystyczne jajniki, choroba Hashimoto. A już dziś zacznij zażywać witaminę D3 w dawce przynajmniej 4 tys. jednostek. Powodzenia przy zmianie nawyków żywieniowych!
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 18:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.