Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-18, 19:24   #3121
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Centheris Pokaż wiadomość
A ja tak pozytywnie...

W zeszłym roku, we łzach, napisałam tu, że siedzę sama w święta w Szkocji.

Prawda była taka, że siedziałam sama w święta w Szkocji z facetem, który po odcięciu mnie od rodziny natychmiast zdjął maskę, zaczął mną manipulować i okazało się, że jest alkoholikiem...

Po zebraniu sumy, jaką wydałam na... Nas oboje, żeby było na wakacje i pierwsze miesiące w Szkocji (nie, nie oddał, wręcz wedle jego obliczeń, ja mu wiszę kasę xD), wróciłam do domu, do kraju, oczywiście zerwałam. Odżyłam. Poznałam kogoś wspaniałego.

I teraz szykuję się do świąt w obu naszych rodzinach Co prawda, szukam pracy i trochę cięzko (Lublin), ale niesamowicie się cieszę, że jestem w domu, w kraju, z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i z osobą, która jest bardzo dobra.

Sorry za prywatę Ale dawno nie byłam na Wizażu i dziś odkryłam stary post. Cieszę się na święta, robię i kupuję ozdoby, planuję

W Auchan są śliczne ozdoby w guście Home&You, ale kilkakrotnie tańsze. Kupiłam wlasnie bombki -garbusy z choinkami na dachach.
Super, że się ułożyło! Oby tak dalej powodzenia z pracą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Witałam się z Wami jakiś czas temu.

Zrobiłam pierwszy świąteczno-jesienny wianko-stroik. Wszystko z własnego ogrodu. Żałuję, że latem nie suszyłam kwiatów, teraz zbieram tylko ostatnie wspomnienia po kwitnących polach.

Następny będzie może z jagodziny i berberysa. Nie chcę nic malować ani opruszać śniegiem, takie naturalne najbardziej mi pasują.
Piękny jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 19:37   #3122
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
nie wiem czy współczuć czy zazdrościć szybkich powrotów do domu. Dla mnie 4 rano to środek nocy, nie dałabym rady wstać tak wcześnie.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
A ja Wam powiem, że zaczynam codziennie pracę o 8, a ostatnio miałam overtime i byłam w sobotę na 6 w pracy i o wieeeeele lepiej spędziłam sobotę niż jak typowy weekend. Wróciłam, ogarnęłam mieszkanie, ugotowałam obiad i tak mi się przyjemnie ciągnął ten dzień! Jak nigdy... A jestem typową sową.



Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Widziałyście zwiastun Last Christmas z Emilią Clark? Muszę iść na to do kina, nawet jak będzie bardzo głupie
Widziałam, czekam na ten film już od dawna! U nas już jest w kinach Ale chcę pójść z mamą, więc pójdę w Polsce


Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Zaczyna wchodzić w gadżety, chciałaby dostać play station z tym zestawem kinetycznym. Chyba wii to się zwie. A tak poza tym to iphonea , ciuchy dobrych marek n.p. adidas, gucci,. Interesuje ją YT, ogląda tych wszystkich twórców co tworzą kontent dla małolatow ( stuu, fitlovers, team X itd. ). Stamtąd czerpie inspiracje.
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Moja siostrzenica o iPhone też marzy, ale na szczęście takich wymagań jak Gucci nie ma



Cytat:
Napisane przez Centheris Pokaż wiadomość
A ja tak pozytywnie...

W zeszłym roku, we łzach, napisałam tu, że siedzę sama w święta w Szkocji.

Prawda była taka, że siedziałam sama w święta w Szkocji z facetem, który po odcięciu mnie od rodziny natychmiast zdjął maskę, zaczął mną manipulować i okazało się, że jest alkoholikiem...

Po zebraniu sumy, jaką wydałam na... Nas oboje, żeby było na wakacje i pierwsze miesiące w Szkocji (nie, nie oddał, wręcz wedle jego obliczeń, ja mu wiszę kasę xD), wróciłam do domu, do kraju, oczywiście zerwałam. Odżyłam. Poznałam kogoś wspaniałego.

I teraz szykuję się do świąt w obu naszych rodzinach Co prawda, szukam pracy i trochę cięzko (Lublin), ale niesamowicie się cieszę, że jestem w domu, w kraju, z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i z osobą, która jest bardzo dobra.

Sorry za prywatę Ale dawno nie byłam na Wizażu i dziś odkryłam stary post. Cieszę się na święta, robię i kupuję ozdoby, planuję

W Auchan są śliczne ozdoby w guście Home&You, ale kilkakrotnie tańsze. Kupiłam wlasnie bombki -garbusy z choinkami na dachach.
Jejku, cudna wiadomość. Ja pisałam do Ciebie wtedy, ale nie odpisałaś.

Też wracam w przyszłym roku i też mam nadzieję, że moje życie się lepiej ułoży. W UK, pomimo, że poznałam super ludzi to wciąż sobie nie ułożyłam życia. Mam wrażenie, że w Polsce może będzie mi trochę łatwiej... Też bym chciała, żeby moja historia się tak pozytywnie zakończyła

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że piłam dziś pyszną zimową herbatkę w Sphinxie.

Oj tam... Lepiej późno niż wcale!
Ja też mam ulubioną herbatę zimową w knajpce w Polsce i co roku wracam tam z przyjemnością
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 19:42   #3123
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Tą z drewnianym knotem
Oo nie widziałam takiej.
A muszę uzupełnić zapasy świec bo ostatnio rozstawialam latarenki i nie miałam co włożyć. Wiosenno zielone mi zostały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 20:09   #3124
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Dużo, tyle mam zdjęć, a są jeszcze wianki, choinki i światełka, a i jeszcze bombki cała alejka jest.
Piękne zdjęcia! Zauroczyly mnie drewniane reniferki
Cytat:
Napisane przez Centheris Pokaż wiadomość
A ja tak pozytywnie...

W zeszłym roku, we łzach, napisałam tu, że siedzę sama w święta w Szkocji.

Prawda była taka, że siedziałam sama w święta w Szkocji z facetem, który po odcięciu mnie od rodziny natychmiast zdjął maskę, zaczął mną manipulować i okazało się, że jest alkoholikiem...

Po zebraniu sumy, jaką wydałam na... Nas oboje, żeby było na wakacje i pierwsze miesiące w Szkocji (nie, nie oddał, wręcz wedle jego obliczeń, ja mu wiszę kasę xD), wróciłam do domu, do kraju, oczywiście zerwałam. Odżyłam. Poznałam kogoś wspaniałego.

I teraz szykuję się do świąt w obu naszych rodzinach Co prawda, szukam pracy i trochę cięzko (Lublin), ale niesamowicie się cieszę, że jestem w domu, w kraju, z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i z osobą, która jest bardzo dobra.

Sorry za prywatę Ale dawno nie byłam na Wizażu i dziś odkryłam stary post. Cieszę się na święta, robię i kupuję ozdoby, planuję

W Auchan są śliczne ozdoby w guście Home&You, ale kilkakrotnie tańsze. Kupiłam wlasnie bombki -garbusy z choinkami na dachach.
Powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 20:46   #3125
sharey
Raczkowanie
 
Avatar sharey
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 274
Question Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
U nas absolutny MUST HAVE na wigilijnym stole to: zupa grzybowa z makaronem, uszka i pierogi z grzybami/kapustą i grzybami, kapusta z grochem i grzybami, smażone ryby: dorsz i karp, makiełki, kompot z suszu owocowego


Ktoś wcześniej (przepraszam, przeoczyłam kto ) pytał o fajną książkę w klimacie świątecznym - ostatnio przeczytałam "Cztery płatki śniegu" oraz ich kontynuację "Anioł na śniegu" i ze swojej strony naprawdę polecam Czyta się lekko i przyjemnie, można się i pośmiać, i wzruszyć
O tak, też uwielbiam te książki☺ widziałam, że wyszła 3 część☺

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Dużo rzeczy z tej gazetki, która ma obowiązywać od jutra w Pepco już dawno widziałam w sklepach. Kominek na woski już mamy i używamy z 2-3 tygodnie.

Mam pytanie do dziewczyn, które mają poszewki na poduszki z Home&You. One mają wymiar 45x45. Chciałam kupić teraz świąteczne poszewki w Pepco, tyle, że one są 40x40 :/ będzie to w ogóle pasować? Próbował ktoś tak kiedyś wciskać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Da się je upchac i wygląda to całkiem dobrze, bo są takie pełniejsze.

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Dla mnie dom bez książek nie ma klimatu i wieje chłodem. Ale to oczywiście kwestia gustu.
Ja też tak uważam. Właśnie kupiłam 2 nowe witryny na książki i ułożyłam je kolorami ☺ do tego parę ozdób i światełka na druciku - jest klimat☺

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
mi się nie sprawdzają te wszystkie piernikowo ciastkowe zapachy zbyt intensywne i za słodkie, jakby był zapach mandarynki albo pomarańczy to wtedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam w gazetce Avonu mydło o zapachu jabłek i cynamonu oraz mandarynka i goździki, mo2ze nie będą słodkie

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
dzięki zgryzota, w sumie masz rację, na allegro jest wszystko, nawet kilkanaście rodzajów. Jak nie spotkam stacjonarnie to zamówię (no i pewnie będę musiała wtedy wrzucić coś do koszyka też dla siebie, żeby dobić do darmowej dostawy )
Widziałam ładne łyżwy w Auchan, po 4 zł, takie ala kryształowe

U nas na wigilii jest barszacz z uszkami, grzybowa, fasolowa i rybna z grzankami, kompot z suszu, karp i halibut, zapiekanka rybna, sałatka jarzynowa i oczywiście ciasta i ciasteczka
sharey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 21:29   #3126
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sharey Pokaż wiadomość
O tak, też uwielbiam te książki widziałam, że wyszła 3 część







Da się je upchac i wygląda to całkiem dobrze, bo są takie pełniejsze.





Ja też tak uważam. Właśnie kupiłam 2 nowe witryny na książki i ułożyłam je kolorami do tego parę ozdób i światełka na druciku - jest klimat







Widziałam w gazetce Avonu mydło o zapachu jabłek i cynamonu oraz mandarynka i goździki, mo2ze nie będą słodkie







Widziałam ładne łyżwy w Auchan, po 4 zł, takie ala kryształowe



U nas na wigilii jest barszacz z uszkami, grzybowa, fasolowa i rybna z grzankami, kompot z suszu, karp i halibut, zapiekanka rybna, sałatka jarzynowa i oczywiście ciasta i ciasteczka
Nie używam Avonu testują na zwierzętach także odpadają już na starcie

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 21:35   #3127
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
U Pedantuli druga część prezentów z marketów, podrzucam link i biorę się za oglądanie.
https://youtu.be/KJJHUQQCoj8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Chrupek123 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ten odcinek jakoś bardziej przemyślany część prezentów mogłabym nawet sama przygarnąć
Może jestem jakaś wybredna lub nie wiem... ale dla mnie te prezenty to wciąż strata kasy, niewarte swojej ceny bibeloty. A najbardziej mnie denerwuje to, że ta dziewczyna ma przekonanie o tym, że to wszystko jest tak zaje***ste (z góry przepraszam jej fanów, ona sama jest sympatyczna) a dla mnie to po prostu lipa
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 21:51   #3128
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Może jestem jakaś wybredna lub nie wiem... ale dla mnie te prezenty to wciąż strata kasy, niewarte swojej ceny bibeloty. A najbardziej mnie denerwuje to, że ta dziewczyna ma przekonanie o tym, że to wszystko jest tak zaje***ste (z góry przepraszam jej fanów, ona sama jest sympatyczna) a dla mnie to po prostu lipa
Dla mnie większość tego, co ta pani prezentuje to przyczynianie się do nadprodukcji śmieci i tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 06:42   #3129
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla mnie większość tego, co ta pani prezentuje to przyczynianie się do nadprodukcji śmieci i tyle.
Nie oglądam jej ale na hasło prezenty z marketów mam przed oczami właśnie mnostwo śmieci.
Ale może zrobi jeszcze odcinek z prezentami z rękodziełem. I poleci jakiś rekodzielników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 06:47   #3130
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Masz przecudowną, delikatną urodę, love
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość


Widziałam, czekam na ten film już od dawna! U nas już jest w kinach Ale chcę pójść z mamą, więc pójdę w Polsce

Też wracam w przyszłym roku i też mam nadzieję, że moje życie się lepiej ułoży. W UK, pomimo, że poznałam super ludzi to wciąż sobie nie ułożyłam życia. Mam wrażenie, że w Polsce może będzie mi trochę łatwiej... Też bym chciała, żeby moja historia się tak pozytywnie zakończyła
Film zapowiada się dobrze, bardzo lubię Emilię
A zwiastun całkiem śmieszny

Cytat:
Napisane przez sharey Pokaż wiadomość
O tak, też uwielbiam te książki☺ widziałam, że wyszła 3 część☺
martyna_tina wielkie dzięki za polecenie tej serii! Wczoraj skończyłam czytać Cztery płatki śniegu i zabieram się za drugą część
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 06:52   #3131
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Tak pedantuli te prezenty nie wychodzą, jeżeli ktoś ma mały budżet niech kupi coś symbolicznie, czekoladę, ptasie mleczko, torcik wedkowski, płytę choćby z piosenkami świątecznymi ( nie mylić z kolendami). Po co kupować tyle śmieci, których będzie się używać przez chwilę albo wcale. Dziwi mnie i przeraża fakt ile osób pod tym filmem pisze że to są świetne prezenty, realy? Jedyne co mogłabym wykorzystać to ten wianek na drzwi i tyle.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 07:18   #3132
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cześć. Piszę ten post chyba 4 raz.
Jakoś nie miałam odwagi napisać.

Lubię święta ale chyba wy bardziej

Co do Pedantuli to też uważam, że to strata kasy a co do wianka to no niby ok ale dostajesz go 24.12 to właściwie jakoś już za późno

A peeling dla faceta hmm skoro nie kremuje się to będzie go używać? Nie sądze.

Co do dekoracji u nas najprawdopodobniej po 4 latach wspólnego mieszkania zawita choinka. Sztuczna tylko jeszcze nie wiemy czy na pniu czy zwykła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 07:27   #3133
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Może jestem jakaś wybredna lub nie wiem... ale dla mnie te prezenty to wciąż strata kasy, niewarte swojej ceny bibeloty. A najbardziej mnie denerwuje to, że ta dziewczyna ma przekonanie o tym, że to wszystko jest tak zaje***ste (z góry przepraszam jej fanów, ona sama jest sympatyczna) a dla mnie to po prostu lipa
Dla mnie prezenty muszą być praktyczne. Z tych propozycji to wykorzystałam już kiedyś na prezent i kupiłam kubki termiczne ( ale nie z marketu, a trochę lepsze Bodum ). Marnowanie tyle papieru na pakowanie prezentów, aż mnie serce boli jak to widzę. Wrzucam w torebki wielokrotnego użytku czy w jakiś papier, który się znalazł w domu
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 07:47   #3134
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dla mnie prezenty muszą być praktyczne. Z tych propozycji to wykorzystałam już kiedyś na prezent i kupiłam kubki termiczne ( ale nie z marketu, a trochę lepsze Bodum ). Marnowanie tyle papieru na pakowanie prezentów, aż mnie serce boli jak to widzę. Wrzucam w torebki wielokrotnego użytku czy w jakiś papier, który się znalazł w domu
O nie nie nie nie nie zgodzę się papier musi być! Żane tam torebki . W ogóle gdy dostaje prezent w torebce to jest dla mnie sygnał lekceważenia wolę niezdarnie zapakowane w papier prezenty niż wrzucone od tak do torby która już kilka razy używano .
Jak ktoś lubi spędzać czas na zimnie to kubek termiczny może mu się przydać, ale czy to taki prezent który trzeba pokazywać w filmie. Oglądając filmy z różnymi poleceniami prezentów mam wrażenie że dużo z nich jest na zasadzie - aby coś nagrać.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 07:50   #3135
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dla mnie prezenty muszą być praktyczne. Z tych propozycji to wykorzystałam już kiedyś na prezent i kupiłam kubki termiczne ( ale nie z marketu, a trochę lepsze Bodum ). Marnowanie tyle papieru na pakowanie prezentów, aż mnie serce boli jak to widzę. Wrzucam w torebki wielokrotnego użytku czy w jakiś papier, który się znalazł w domu
Przyznaję się bez bicia, że nie jestem eko jeżeli chodzi o używanie papieru do pakowania w święta - bardzo lubimy rozrywać papier i wyciągać prezenty. Koty się bawią w tym papierze, wszyscy mamy frajdę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:06   #3136
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
O nie nie nie nie nie zgodzę się papier musi być! Żane tam torebki . W ogóle gdy dostaje prezent w torebce to jest dla mnie sygnał lekceważenia wolę niezdarnie zapakowane w papier prezenty niż wrzucone od tak do torby która już kilka razy używano .
Jak ktoś lubi spędzać czas na zimnie to kubek termiczny może mu się przydać, ale czy to taki prezent który trzeba pokazywać w filmie. Oglądając filmy z różnymi poleceniami prezentów mam wrażenie że dużo z nich jest na zasadzie - aby coś nagrać.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie sygnałem lekceważenia za to jest jak mi ktoś daje prezent w stylu zestaw kosmetyków z marketu, a dobrze wie, że ja czegoś takiego nie używam, bo nie mogę.

W zeszłym roku byłam szczęśliwa, że dostałam zdrową wersję Ptasiego Mleczka dla cukrzyka Jak widać można pomyśleć i trafić dobrze z prezentem, nawet z takim drobiazgiem.
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przyznaję się bez bicia, że nie jestem eko jeżeli chodzi o używanie papieru do pakowania w święta - bardzo lubimy rozrywać papier i wyciągać prezenty. Koty się bawią w tym papierze, wszyscy mamy frajdę.
U mnie torebki są na wiele lat. Wolę tą kasę, którą wydałabym na opakowanie dorzucić do prezentu. Czasem robię też torebki sama, czasem przerabiam torebki, które się dostaje np. przy zakupach w perfumerii , a czasem pakuję nawet w jakąś folię aluminiową ( nie używamy jej już do żywności, trzeba ją jakoś wykorzystać ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:06   #3137
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Aż sama z ciekawości obejrzałam pedantulę niektóre prezenty wysiłkowe, niektóre bym chętnie przygarnęła samo pakowanie... widziałam ładniejsze i ciekawsze pomysły ale też uważam, że papier musi być nie lubię prezentów w torebkach
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:08   #3138
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
O nie nie nie nie nie zgodzę się papier musi być! Żane tam torebki . W ogóle gdy dostaje prezent w torebce to jest dla mnie sygnał lekceważenia wolę niezdarnie zapakowane w papier prezenty niż wrzucone od tak do torby która już kilka razy używano .
Jak ktoś lubi spędzać czas na zimnie to kubek termiczny może mu się przydać, ale czy to taki prezent który trzeba pokazywać w filmie. Oglądając filmy z różnymi poleceniami prezentów mam wrażenie że dużo z nich jest na zasadzie - aby coś nagrać.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Kubek termiczny chyba bym jednak wolała kupić porządniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przyznaję się bez bicia, że nie jestem eko jeżeli chodzi o używanie papieru do pakowania w święta - bardzo lubimy rozrywać papier i wyciągać prezenty. Koty się bawią w tym papierze, wszyscy mamy frajdę.
Ja też uwielbiam pakować w papier teraz mam zamiar jakos zapakować prezenty z pomysłem i oglądam filmiki na yt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:12   #3139
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Kubek termiczny chyba bym jednak wolała kupić porządniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Ja też uwielbiam pakować w papier teraz mam zamiar jakos zapakować prezenty z pomysłem i oglądam filmiki na yt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ogóle to mnóstwo niepotrzebnego badziewia się pojawiło na filmie.
Taki kubek nie spełnia swojej funkcji , strata kasy. Kubek musi być stalowy, a nie plastikowy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 08:13   #3140
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
(...)
U mnie torebki są na wiele lat. Wolę tą kasę, którą wydałabym na opakowanie dorzucić do prezentu. Czasem robię też torebki sama, czasem przerabiam torebki, które się dostaje np. przy zakupach w perfumerii , a czasem pakuję nawet w jakąś folię aluminiową ( nie używamy jej już do żywności, trzeba ją jakoś wykorzystać ).
Oczywiście, że torebki się świetnie nadają do wielokrotnego używania, ale sorry - dla mnie to jednak nie to samo. Układamy stosiki pakunków i pakuneczków w różnych papierach pod naszą pseudo-choinką (jak dotąd takie ledowe drzewko robiło za choinkę, w tym roku może będzie bardziej odświętnie). Jest zastanawianie się, co jest w środku, oczekiwanie.

Kupuję papier w wyprzedażach z poprzedniego roku po około 40-50 groszy rolka (np. w TEDI), więc nie jest to aż taki wydatek.

Przemyślę w przyszłości używania materiałowego "papieru do pakowania".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-11-19 o 08:18
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:19   #3141
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
W ogóle to mnóstwo niepotrzebnego badziewia się pojawiło na filmie.
Taki kubek nie spełnia swojej funkcji , strata kasy. Kubek musi być stalowy, a nie plastikowy.
Dokładnie ja miałam taki kubek ani nie trzymał ciepła a po kilku miesiącach zaczął przeciekać i zalał mi torebkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:19   #3142
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Nie oglądam jej ale na hasło prezenty z marketów mam przed oczami właśnie mnostwo śmieci.
Ale może zrobi jeszcze odcinek z prezentami z rękodziełem. I poleci jakiś rekodzielników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobacz może odcinek "prezenty z instagrama" właśnie go oglądam i tam poleca różnych ciekawych twórców
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:20   #3143
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Oczywiście, że torebki się świetnie nadają do wielokrotnego używania, ale sorry - dla mnie to jednak nie to samo. Układamy stosiki pakunków i pakuneczków w różnych papierach pod naszą pseudo-choinką (jak dotąd takie ledowe drzewko robiło za choinkę, w tym roku może będzie bardziej odświętnie). Jest zastanawianie się, co jest w środku, oczekiwanie.

Kupuję papier w wyprzedażach z poprzedniego roku po około 40-50 groszy rolka (np. w TEDI), więc nie jest to aż taki wydatek.

Przemyślę w przyszłości używania materiałowego "papieru do pakowania".
Ja kupiłam tak w tamtym roku w rossamanie na promocji drewniane bombki, papiery i wstążki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:23   #3144
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja też nie przepadam za pakowaniem w torebki, wygląda to tak sobie, szczególnie jeśli jest używane wiele razy. Z alternatyw zero waste super są wielorazowe worki materiałowe, niektóre są naprawdę bardzo ładne. Uwielbiam też ozdobne pudełka np. z empiku albo TK, używam ich później jeszcze dłuugo do przechowywania różnych rzeczy . Pakować w papier też lubię, choć nigdy nie umiem zrobić tego dostatecznie równo i ten obowiązek przypada mężowi
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 08:43   #3145
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

U mnie jak pakujemy prezenty urodzinowe to właśnie w torebki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 09:24   #3146
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Urodzinowe prezenty jak dla mnie mogą być w torebkach, ale świąteczne to tylko w papier, inaczej nie ma tego efektu pod choinką i przyjemności z odpakowywania a jak już czasem musi być torebka, to i tak sklejona od góry, żeby nie było widać co jest w środku


Skoczyłam dzisiaj na szybko przed pracą do biedry po bułki, wyszłam oczywiście z kalendarzem adwentowym
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 09:27   #3147
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Urodzinowe prezenty jak dla mnie mogą być w torebkach, ale świąteczne to tylko w papier, inaczej nie ma tego efektu pod choinką i przyjemności z odpakowywania a jak już czasem musi być torebka, to i tak sklejona od góry, żeby nie było widać co jest w środku


Skoczyłam dzisiaj na szybko przed pracą do biedry po bułki, wyszłam oczywiście z kalendarzem adwentowym
Ja szukam kalendarza adwetowego kinderka taki domek. Koleżanka pokazała muszę go mieć bo mój mąż nie wie co to kalendarz adwentowy przez przypadek się dowiedziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 09:32   #3148
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Kalendarz adwentowy z kinderkow widziałam właśnie w biedronce.

U nas na punkcie pakowania prezentów to ja mam fioła, i oczywiscie musi być papier, cylofan, jeśli torebka to nie taka standardowa tylko jakoś przerobiona. Cała frajda z rozladowywania znika gdy wystarczy zajrzeć do torebki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 09:34   #3149
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja szukam kalendarza adwetowego kinderka taki domek. Koleżanka pokazała muszę go mieć bo mój mąż nie wie co to kalendarz adwentowy przez przypadek się dowiedziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem zaskoczona. U mnie czegoś takiego nie ma.
Spotkałam się z tym dopiero w Norwegii.
Do tej pory nie rozumiem po co to jest, poza wyciąganiem kasy od ludzi.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 09:41   #3150
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Kalendarz adwentowy z kinderkow widziałam właśnie w biedronce.

U nas na punkcie pakowania prezentów to ja mam fioła, i oczywiscie musi być papier, cylofan, jeśli torebka to nie taka standardowa tylko jakoś przerobiona. Cała frajda z rozladowywania znika gdy wystarczy zajrzeć do torebki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jest w biedronce za 30zl ale i w kauflandzie widziałam za 35 zl jak się nie uda to kupie w kauflandzie szkoda że nie wiem czy to ten sam domek czy inny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie jestem zaskoczona. U mnie czegoś takiego nie ma.
Spotkałam się z tym dopiero w Norwegii.
Do tej pory nie rozumiem po co to jest, poza wyciąganiem kasy od ludzi.
My jako dzieci mieliśmy i zawsze mi się to podobało. Chciałabym kiedyś kupić sobie taki kosmetyczny ale trochę jednak jestem za skąpa. A takie kinderki zawsze się zje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.