Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-13, 08:14   #2221
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ale jak jesteś poza domem i w domu nikogo nie ma, to się nie zostawia niczego włączonego. A jak jesteś w domu, to co za problem przejść się do kuchni?
To może chodzi o jakieś przepisy w tym okienku lodówki? Teraz doczytałam że można też jedzenie zamawiać z lodówki, które się kończy też jest pogoda, notatki, aplikacja z przepisami. Czyli chyba zwykły dostęp do internetu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 08:18   #2222
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Staników z Gorteksu mam parę i są piękne, niedrogie, a często na promocji -30% ale jakością jednak nie grzeszą, na tym polu Esotiq jest lepszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Esotiq też fajny, mam kilka ich staników. W zasadzie różnicy w jakości nie widzę, wszystkie kupiłam w tym samym czasie, ubieram podobnie często (Esotiq mniej, bo nie mam pojęcia co mnie oślepiło, że kupiłam modele, w których pół piersi jest odsłoniętych a tego nie lubię ) i nic im się nie dzieje złego. Teraz schudłam i muszę wymienić na mniejsze, jednak z tego co kojarzę, to ich staniki 65 kończą się na miseczce G


[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;87415807]Mnie Gorteks nie leży fasonami. Mam fajny biust, a ich staniki robiły mi istną tragedię. A szkoda, bo są piękne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]
Szkoda, ja mam podobnie ze stanikami Nipplex
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2019-12-13 o 08:19
Hosenka* jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 08:33   #2223
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Oświećcie mnie bom głupia. Po co sprzętowi domowemu wi-fi? Po co lodówka, robot kuchenny mają wi-fi?
Ja mam jedynie drukarkę z wifi - mogę drukować przez wifi - ale równie dobrze mogłabym drukować w ten sposób przez bluetooth

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 08:38   #2224
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Szkoda, ja mam podobnie ze stanikami Nipplex
Naprawdę ktoś tak nazwał markę bieliźniarską?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 08:38   #2225
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Naprawdę ktoś tak nazwał markę bieliźniarską?

Fajne rzeczy tam mają i w miłych cenach.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:04   #2226
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 800
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87414588]
2. Czy jest tu ktoś, kto ubezpieczał się prywatnie w NFZ albo przy tym pracował?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]


jeśli chodzi Ci o indywidualną składkę zdrowotną, to ja się tak ubezpieczam
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:13   #2227
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Poszukuje tych poduszek ktoś ma pomysł z jakiego są sklepu?
IMG_8311.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 09:33   #2228
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87415913]No coś Ty. Ja mam 75 D/E i wg mnie biust jest spory.
Przy czym u mnie wygląda to wszystko proporcjonalnie, dlatego nie za bardzo się widzę ani z mniejszym, ani z (brońborze) większym.[/QUOTE]

Ja mam 75E/F, nie nosze stanikow typu push up, wiec jak patrze na swoj biust na przyklad na zdjeciach, to nie wyglada na jakis duzy, ale z ciuchami czesto mam problem, zwlaszcza z rozpinanymi bluzkami, bo mi sie szpary robia miedzy guzikami na biuscie, albo w ogole nie moge dopiac, a wiekszy rozmiar nie rozwiazuje problemu, bo jest za duzy w talii i w ramionach i bardzo slabo to wtedy wyglada. Dlatego nie nosze zapinanych koszul.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:48   #2229
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego chciałabym coś przymierzyć na miejscu, żebym nie musiała brać różnych rozmiarów i potem odsyłać. Już wiele razy trafiłam tak że niby wymiary się zgadzają, a ja za nic nie mogę piersi upchnąć w miseczkach, robią mi się jakieś dziwne bułki albo obwód jest mega luźny (a ja lubię ciasne obwody).
Tez musze miec ciasno, ale ich staniki mierzylam i co po dniu noszenia dopiero w ruchu widac bylo, ze słabo mi trzymaly biust i sie po prostu wylewaly, no i do tego to wrzynanie. Ja im mowie nie

Moje ulubione firmy to : Alles, Samanta, Ava, Gaia
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:53   #2230
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam 65H i wg mnie to maly biust. Ładne staniki w tym rozniarze mam np z Gortexu. Na Allegro nie są drogie (ponizej 100zł), tansze niż np. na Kontri i w ich sklepach pod innymi nazwami.

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------


Ale H przy jakim obwodzie? Np. przy 65 to malutki biust.

Wcześniej, przed schudnięciem nosilam 70F i ta miseczka mimo wczesniejszej literki jest większa niz H przy mniejszym obwodzie. Sama literka nic wiec nie znaczy.
Ja mam 65H i nie uważam, że to mały biust
Zwykle ludzie najpierw widzą mój biust, a później resztę mnie.

Ale jeśli w Gorteksie nosisz 65H to to inne 65H niż moje Bo mierzyłam kiedyś staniki Gorteksu i nawet 65I było na mnie za małe, a z innych marek noszę zwykle własnie 65H, z Avy tylko kostium mam 70H


A ze staników w ok. 100 zł z dużymi rozmiarami ja zawsze polecam Gorsenię
(już nie mowiąc o ich wyprzedażach - można kupić za 35-45 zł)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2019-12-13 o 09:55
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 09:57   #2231
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Oświećcie mnie bom głupia. Po co sprzętowi domowemu wi-fi? Po co lodówka, robot kuchenny mają wi-fi?
Dużo znajomych (facetów) korzysta z funkcji Wi-Fi w termomiksie - ściągają przepisy. Nie spotkałam się za to, żeby ktoś korzystał wi-fi w lodówce i jakoś nie mam pomysłu po co miałby to ktoś robić (hmm.. sprawdzenie zawartości lodówki jak się jest na zakupach?..). To już bardziej przydałby mi się piekarnik, płyta indukcyjna, odkurzacz sterowane przez internet.
Mój mąż czasem bawi się w takie rzeczy i mamy alarm, bramę garażową, kocioł gazowy z wifi, ale ja rzadko z tego korzystam. I mąż sam przyznaje, że to taki bajer, który naprawdę rzadko jest rzeczywiście potrzebny.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 09:59   #2232
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja mam 65H i nie uważam, że to mały biust
Zwykle ludzie najpierw widzą mój biust, a później resztę mnie.

Ale jeśli w Gorteksie nosisz 65H to to inne 65H niż moje Bo mierzyłam kiedyś staniki Gorteksu i nawet 65I było na mnie za małe, a z innych marek noszę zwykle własnie 65H, z Avy tylko kostium mam 70H


A ze staników w ok. 100 zł z dużymi rozmiarami ja zawsze polecam Gorsenię
(już nie mowiąc o ich wyprzedażach - można kupić za 35-45 zł)
tez uwazam, ze juz 65 H i nawet G to spory. Jak jeszcze czlowiek ma w porywach 50 kg wagi i taki biust, mowia, ze duzy jak na posturę

Ile ja rzeczy nie moge kupic, bo w biuscie sie nie dopne, a jak biore wiekszy rozmiar, to za duze w tylku.

A Gorsenia to chyba ma wiekszosć miekkich misek, typu soft nie ? A najbardziej nie lubie semi soft, gdzie jeszcze brodawke widac
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:23   #2233
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez EvelineV Pokaż wiadomość
Mogę potwierdzić, że nie ma czego zazdrościć, bo też noszę H i zgadzam się z powyższymi problemami. Ja ostatnio za zwykły stanik 250 zł płaciłam A znaleźć kostium kąpielowy, to kosmos, a jak już coś, to 200 zł w promocji...


Nawet mi nie przypominaj o stroju... od wakacji do tej pory nie znalazłam ładnego i w dobrej cenie XD a bez stroju jestem już rok XD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:24   #2234
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
To może chodzi o jakieś przepisy w tym okienku lodówki? Teraz doczytałam że można też jedzenie zamawiać z lodówki, które się kończy też jest pogoda, notatki, aplikacja z przepisami. Czyli chyba zwykły dostęp do internetu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepisy masz w ręku w smartfonie, pogodę też. Produkty sama zamawia i kurier dostaje info, że ma przywieźć pasztetową dudy z tesco? No nie rozumiem za cholerę. Aplikacje, że cos Ci się kończy z jedzenia też są w smartfonach. Może lodówka wysyła sygnał "umyj mnie"?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:26   #2235
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam 65H i wg mnie to maly biust. Ładne staniki w tym rozniarze mam np z Gortexu. Na Allegro nie są drogie (ponizej 100zł), tansze niż np. na Kontri i w ich sklepach pod innymi nazwami.

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------


Ale H przy jakim obwodzie? Np. przy 65 to malutki biust.

Wcześniej, przed schudnięciem nosilam 70F i ta miseczka mimo wczesniejszej literki jest większa niz H przy mniejszym obwodzie. Sama literka nic wiec nie znaczy.


No wg mnie to jest duży biust bo nawet same babki co sprzedają staniki od razu co pierwsze mówią „ oooo Pani ma to duży biust „ zreszta to widać po wszystkich obcisłych bluzkach na ramiączkach, sukienkach w które tez się czasem nie mogę dopiąć XD I poza tym to nie jest cycek który można wsadzić/mieszczący się w 1 dłoń żeby to był mały biust XD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:27   #2236
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Nie ma czego zazdoscic..

mam 65H aktualnie i to katastrofa na male cycki staniki są boskie i tanie ( najlepiej wg mnie miska D a od biedy E to taki max max ) nie mówiąc o promocji kiedy można wychaczyc po 30zl stanki a takie jak G które miałam i teraz H to masakra najzwyklejszy stanik 120-150zl.... stanika nie kupi się w zwykłej sieciówce nawet :karabin: a stroje kąpielowe to ta same tez do dupy wzory jak dla babci jakiejś i za kosmiczne kwoty... Problem z sukienkami i koszulami....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez EvelineV Pokaż wiadomość
Mogę potwierdzić, że nie ma czego zazdrościć, bo też noszę H i zgadzam się z powyższymi problemami. Ja ostatnio za zwykły stanik 250 zł płaciłam A znaleźć kostium kąpielowy, to kosmos, a jak już coś, to 200 zł w promocji...
Ja kostiumy kąpielowe kupuję w Decathlonie. Przy bikini osobno górę i dół, zawsze coś fajnego mogę wybrać i bez problemu zmieścić się w miseczki. Tylko u nich najczęściej są same miękkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:33   #2237
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja mam 65H i nie uważam, że to mały biust
Zwykle ludzie najpierw widzą mój biust, a później resztę mnie.

Ale jeśli w Gorteksie nosisz 65H to to inne 65H niż moje Bo mierzyłam kiedyś staniki Gorteksu i nawet 65I było na mnie za małe, a z innych marek noszę zwykle własnie 65H, z Avy tylko kostium mam 70H


A ze staników w ok. 100 zł z dużymi rozmiarami ja zawsze polecam Gorsenię
(już nie mowiąc o ich wyprzedażach - można kupić za 35-45 zł)


Oooo to to ! Potwierdzam ! Pierwsze cycki potem ja XD



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Ja kostiumy kąpielowe kupuję w Decathlonie. Przy bikini osobno górę i dół, zawsze coś fajnego mogę wybrać i bez problemu zmieścić się w miseczki. Tylko u nich najczęściej są same miękkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To takie odpadają na wstępie u mnie bo nie znoszę miękkich już mi proponowano w mieście takie miękkie w babcine wzory po 200 za stanik XD i 100 majtki


A z ciekawości bo nie mogę znaleźć teraz tej osoby która pisała ze ma 70-75 i miskę C/D/E to nie dziwne trochę ze taka duża różnica w miskach i obwodzie ? Czy to taka rozpiętość mocna ze względu na kilka firm ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:33   #2238
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Przepisy masz w ręku w smartfonie, pogodę też. Produkty sama zamawia i kurier dostaje info, że ma przywieźć pasztetową dudy z tesco? No nie rozumiem za cholerę. Aplikacje, że cos Ci się kończy z jedzenia też są w smartfonach. Może lodówka wysyła sygnał "umyj mnie"?
szukasz problemu na siłę sprzęty domowe mają wifi bo ludzie nabierają się na nowinki, albo zwyczajnie lubią się bawić takimi dodatkami. ludzie też się pewnie kiedyś zastanawiali po co produkują pralki z funkcją wirowania, przecież można sobie ubranie w rękach odcisnąć z wody

zastanawiasz się pewnie też po co szczoteczka do zębów (elektryczna) ma wifi... a mojej kuzynce przydaje się i to bardzo. jej dzieci są w wieku w którym nie chce im się myć zębów. ściągnęła aplikację na telefon, połączyła szczoteczki dzieci ze swoją aplikacją i doskonale wie czy zęby były myte i jak długo.

nikt ci nie każe używać internetu w sprzętach domowych. ale jeśli się na tym trochę zna i ma chęć się pobawić, to często połączenie z siecią jest wygodne i ułatwia życie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:37   #2239
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
tez uwazam, ze juz 65 H i nawet G to spory. Jak jeszcze czlowiek ma w porywach 50 kg wagi i taki biust, mowia, ze duzy jak na posturę

Ile ja rzeczy nie moge kupic, bo w biuscie sie nie dopne, a jak biore wiekszy rozmiar, to za duze w tylku.

A Gorsenia to chyba ma wiekszosć miekkich misek, typu soft nie ? A najbardziej nie lubie semi soft, gdzie jeszcze brodawke widac
No ja właśnie mam 52 kg i 152 cm wzrostu i przy mojej posturze 65H wydaje się naprawdę sporym biustem. Być może u szczupłej kobiety 175 cm by taki nie był

Gorsenia ma miękkie, usztywniane i push-upy. Semi-softów chyba nie ma, ale nie jestem pewna, bo ja kupuję wyłącznie miękkie miski, na inne nawet nie patrzę w sklepach.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Nawet mi nie przypominaj o stroju... od wakacji do tej pory nie znalazłam ładnego i w dobrej cenie XD a bez stroju jestem już rok XD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam z Avy.
Wzory co roku są bardzo podobne. Nie powalają, ale też nie są babcine moim zdaniem. Mam sklep, w którym udało mi się kupić komplet za bodajże 120 zł. Normalnie wychodzi drożej, chyba ok. 200 zł, ale stanik od tego kostiumu to poezja. Trzyma lepiej od niejednego bieliźnianego. Minus taki, że krojów jest niewiele - raczej mają te same kroje, tylko wzorami się różnią.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No wg mnie to jest duży biust bo nawet same babki co sprzedają staniki od razu co pierwsze mówią „ oooo Pani ma to duży biust „ zreszta to widać po wszystkich obcisłych bluzkach na ramiączkach, sukienkach w które tez się czasem nie mogę dopiąć XD I poza tym to nie jest cycek który można wsadzić/mieszczący się w 1 dłoń żeby to był mały biust XD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To zależy, w jakim sklepie się kupuje.
Jak w takim, gdzie rozmiarówka konczy się w okolicach H, to tak.
Ale jak pójdę do sklepów, które mają rozmiary do K-L, to nikt nie uważa mojego biustu za specjalnie duży. Wręcz kiedyś usłyszałam, że 65H to bardzo powszechny rozmiar.


Co do problemów z ubraniami, to się zgodzę z Wami - nie cierpię za to mojego biustu, bo kupno koszul czy sukienek to koszmar.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 10:39   #2240
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość





A z ciekawości bo nie mogę znaleźć teraz tej osoby która pisała ze ma 70-75 i miskę C/D/E to nie dziwne trochę ze taka duża różnica w miskach i obwodzie ? Czy to taka rozpiętość mocna ze względu na kilka firm ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale czemu? Wlasnie od firm zalezy, ja moge miec tez 70F, bo z takiej akurat mi 65G jest za male pod biustem. A z innej mam 70H i tez dobre, 65I to samo. Tak zalezy to od firmy
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:40   #2241
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No ja właśnie mam 52 kg i 152 cm wzrostu i przy mojej posturze 65H wydaje się naprawdę sporym biustem. Być może u szczupłej kobiety 175 cm by taki nie był



Gorsenia ma miękkie, usztywniane i push-upy. Semi-softów chyba nie ma, ale nie jestem pewna, bo ja kupuję wyłącznie miękkie miski, na inne nawet nie patrzę w sklepach.







Ja mam z Avy.

Wzory co roku są bardzo podobne. Nie powalają, ale też nie są babcine moim zdaniem. Mam sklep, w którym udało mi się kupić komplet za bodajże 120 zł. Normalnie wychodzi drożej, chyba ok. 200 zł, ale stanik od tego kostiumu to poezja. Trzyma lepiej od niejednego bieliźnianego. Minus taki, że krojów jest niewiele - raczej mają te same kroje, tylko wzorami się różnią.







To zależy, w jakim sklepie się kupuje.

Jak w takim, gdzie rozmiarówka konczy się w okolicach H, to tak.

Ale jak pójdę do sklepów, które mają rozmiary do K-L, to nikt nie uważa mojego biustu za specjalnie duży. Wręcz kiedyś usłyszałam, że 65H to bardzo powszechny rozmiar.





Co do problemów z ubraniami, to się zgodzę z Wami - nie cierpię za to mojego biustu, bo kupno koszul czy sukienek to koszmar.


No mi w sezonie strojów kąpielowych zaproponowano szmaciany w kratkę ale taka serio babcina i w grochy wielkie białe na granatowym tle i jakies maziaje takie typowo babcine wzory



No tak przy misce K oraz L to nasz jest mały

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:41   #2242
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Przepisy masz w ręku w smartfonie
Ale do takiego termomiksa możesz ściągnąć z neta nie tylko przepis, ale też "program" do niego i dzięki temu wiesz, że teraz musisz dodać 100 g cebuli, itd. Nie używałam tego osobiście, słyszałam tylko od zachwyconych użytkowników.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:43   #2243
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a mojej kuzynce przydaje się i to bardzo. jej dzieci są w wieku w którym nie chce im się myć zębów. ściągnęła aplikację na telefon, połączyła szczoteczki dzieci ze swoją aplikacją i doskonale wie czy zęby były myte i jak długo.
Przerąbane maja jednak te dzieciaki teraz

Niby dla ich dobra, zdrowia, ale nie pojmą tego poki nie beda dorosle. Ale gdzie samo z siebie chcenie, zaufanie, po co ? Jak komorka wszystko zalatwi i nie mozecie kłamać



Moja cora jak je platki smakowe, szczegolnie z czekolada, to sama tak czysci, poki nic tam nie ma przyklejone, a ma jeszcze mleczaki
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:48   #2244
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Przerąbane maja jednak te dzieciaki teraz

Niby dla ich dobra, zdrowia, ale nie pojmą tego poki nie beda dorosle. Ale gdzie samo z siebie chcenie, zaufanie, po co ? Jak komorka wszystko zalatwi i nie mozecie kłamać



Moja cora jak je platki smakowe, szczegolnie z czekolada, to sama tak czysci, poki nic tam nie ma przyklejone, a ma jeszcze mleczaki
Mycie zębów po płatkach to ZŁO.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 10:56   #2245
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87416549]Mycie zębów po płatkach to ZŁO.[/QUOTE]Płatki czekoladowe to zło.


Zaufanie zaufaniem, ale zęby kontroluję ostro i kropka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 11:01   #2246
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Przerąbane maja jednak te dzieciaki teraz

Niby dla ich dobra, zdrowia, ale nie pojmą tego poki nie beda dorosle. Ale gdzie samo z siebie chcenie, zaufanie, po co ? Jak komorka wszystko zalatwi i nie mozecie kłamać



Moja cora jak je platki smakowe, szczegolnie z czekolada, to sama tak czysci, poki nic tam nie ma przyklejone, a ma jeszcze mleczaki
Mycie zębów to nic.
Teraz dzieciaki nawet nie mogą pójść na wagary, bo są te dzienniki elektroniczne i rodzic od razu dostaje powiadomienie, że dziecka nie było na lekcji
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 11:03   #2247
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Płatki czekoladowe to zło.


Zaufanie zaufaniem, ale zęby kontroluję ostro i kropka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po jakichkolwiek płatkach.

Ja też, ale po płatkach to myjemy czasami po 3-4 razy. Dlatego rzadko daję na kolację.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 11:05   #2248
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Mycie zębów to nic.
Teraz dzieciaki nawet nie mogą pójść na wagary, bo są te dzienniki elektroniczne i rodzic od razu dostaje powiadomienie, że dziecka nie było na lekcji
gdzie tam, znajomy nawet na podwórku konroluje 9 latke, podsluchuja urzadzeniem jakims, bo im pyskowac zaczela, makabra jakas....
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 11:09   #2249
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Przerąbane maja jednak te dzieciaki teraz

Niby dla ich dobra, zdrowia, ale nie pojmą tego poki nie beda dorosle. Ale gdzie samo z siebie chcenie, zaufanie, po co ? Jak komorka wszystko zalatwi i nie mozecie kłamać



Moja cora jak je platki smakowe, szczegolnie z czekolada, to sama tak czysci, poki nic tam nie ma przyklejone, a ma jeszcze mleczaki

wydaje mi się, że większość dzieci ma taki okres, że nie chce mu się myć zębów. wieczorami kuzynka stoi nad nimi i pilnuje czy myją, rano nie ma na to czasu.
moim zdaniem nie ma w tym nic złego, że kontroluje czystość dzieci zębów. to są dzieci, nie dorosłe osoby - tłumaczenie, że się zrobi próchnica jeszcze do nich nie trafia. wiec w tym wypadku lepiej kontrolować niż ufać na słowo.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 11:09   #2250
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.52

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
gdzie tam, znajomy nawet na podwórku konroluje 9 latke, podsluchuja urzadzeniem jakims, bo im pyskowac zaczela, makabra jakas....
Och, wow. Masakra. Gdybym się dowiedziała o czymś takim, kompletnie bym straciła zaufanie do rodziców.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-18 11:19:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.