ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-05, 09:05   #541
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Hej, kiedyś któraś z Was pokazywała tutaj sukienke taką długą, którą można wiązać na różne sposoby. Szukam i szukam, a znaleźć nie mogę... Help

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak kupiłam z tej aukcji 32,59 zł 6%OFF | Sexy kobiety Multiway Wrap kabriolet boho maxi klub czerwona sukienka bandaż długa sukienka Party druhny szata nieskończoności Longue Femme
https://a.aliexpress.com/YTH0icF1h
Ale 11.11 kosztowała 30 zł i miała darmową wysyłkę. Ale jest ich dużo na różnych aukcjach.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Btw u mnie straszny zastój, jeszcze sporo rzeczy z 11.11 nie doszło i też się zastanawiam czy to znowu nie brudel w poczcie polskiej.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 10:28   #542
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Naprawdę tak długo czekacie? U mnie ostatnio wszystko w 2-3tyg. Najszybciej zamówienie z 19 grud.czwartek i już 30 grud.w poniedziałek była u mnie wszystkie przesyłki z darmową dostawą i z tej zakładki bezpośrednia dostawa do Pl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 12:42   #543
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
chodzi ci o coś takiego???
https://pl.aliexpress.com/item/32810...chweb201603_55

akurat pierwsza z brzegu aukcja z dużą ilością zamówień i feedbacków, ogólnie wpisałam 'multiway wrap dress'
Tak, o to chodzi. Coś słabo chyba szukałam Dziękuję! To teraz rozkminka jaki rozmiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 14:05   #544
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87473440]Mi się to bardziej kojarzy z nazwą infinity dress, ale efekt ten sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

ooo!!! zapomniałam tej nazwy xD ale wązne że pod tym multiway też znajduje
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 16:43   #545
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Naprawdę tak długo czekacie? U mnie ostatnio wszystko w 2-3tyg. Najszybciej zamówienie z 19 grud.czwartek i już 30 grud.w poniedziałek była u mnie wszystkie przesyłki z darmową dostawą i z tej zakładki bezpośrednia dostawa do Pl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie z 11 listopada pierwsza przesyłka przyszła po 8 dniach, druga po dwóch tygodniach, a na 17 jeszcze czekam.

Za to inna, którą zamówiłam 17 grudnia, 27 grudnia już była u mnie. Na szczęście cała i zdrowa, bo wiem, że czasem przychodziły potłuczone.

https://pl.aliexpress.com/item/33030010223.html?spm=a2g0 s.9042311.0.0.59695c0fymh Kb8
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 19:42   #546
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Co do czekania mam wrażenie że coraz częściej przychodzą dość szybko rzeczy, w ciągu miesiąca
Nawet przy 11.11. - jedną rzecz miałam w ok. 2 tygodnie no ale to kurierem szło (pędzle Jessup za 9.25 z około stówki ), potem kilak rzeczy przyszło równo po miesiacu 11.12, cos jeszcze w okolicach swiat i w sumie z tych kilku zamówien z 11.11. czekam juz tylko na jedno
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 22:13   #547
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

U mnie ostatnio zastój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 09:44   #548
helicoptercat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 84
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Myślałam, że tylko u mnie taka obsuwa, z paczek zamówionych 11.11 nie przyszło jeszcze 6 sztuk.
Połowa jest już od 2tyg w Polsce.
W pt przyszła paczką za 2,8zł i najpierw była w Nysie (świat prezentów?!) I dopiero po 2-3tyg u mnie.
Już nie pamiętam paczek, które dochodziły w miesiąc ��
helicoptercat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 12:40   #549
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez helicoptercat Pokaż wiadomość
W pt przyszła paczką za 2,8zł i najpierw była w Nysie (świat prezentów?!) I dopiero po 2-3tyg u mnie.
Świat Przesyłek ostatnio kilka paczek mi szło przez nich, i raz nawet miałam mail z jakimś sledzeniem od nich xD

W sumie teraz oprocz tej ejdnej paczki z 11.11 czekam na dwie cebule, wiec to moze isc długaśnie :P no i teraz zamawiałam 2 pierścionki z Bamoera, wiec pewnie dojda za jakieś 2 tygi kurierem
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 12:41   #550
makowiec007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Też zauważyłam, że szybciej ostatnio przychodzą te paczki. Wydaje mi się, że 3 tygodnie to teraz max czekania
makowiec007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 13:27   #551
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

U mnie różnie z tym przychodzeniem. Dużo jeszcze nie dotarło z 11.11, niektóre zamówione w połowie grudnia już mam. Otrzymałam paczkę po założeniu sporu i otrzymaniu zwrotu kasy (3 miesiące czekałam i nic, to założyłam spór), a tu otwieram paczkę i się zdziwiłam

Wczoraj założyłam inny spór i jestem ciekawa jakie będzie rozwiązanie. Zamówiłam kartę pamięci 64 GB i działała kilka dni, po czym telefon przestał ją widzieć. Tzn wykrywał, ale pokazywał błąd. Przez adapter w laptopie też karta widoczna, ale nie dało się otworzyć plików ani sformatować - też błąd. I tak straciłam wiele zdjęć i filmików. Sama karty nie uszkodziłam, bo ani telefon mi nie spadł, ani nie bawiłam się w konfiguracje itp. Opisałam sprawę chińczykowi. Odpisał, że przed wysłaniem kartę sprawdził. To mu odpisałam, że przecież karta działała chwilę i przestała działać, a nie po to ją kupowałam, tylko myślałam o dłuższym użytkowaniu. No i czekam co będzie dalej. Liczę na zwrot kosztów choćby w połowie.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 15:17   #552
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Ja czekam na poszewkę na poduszkę zamówioną 11.11 mam nadzieję że nie trzeba będzie zakładać sporu. Reszta już dawno przyszła.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 15:43   #553
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja czekam na poszewkę na poduszkę zamówioną 11.11 mam nadzieję że nie trzeba będzie zakładać sporu. Reszta już dawno przyszła.

Też czekam na poszewkę, miała być na świąteczną poduchę dla siostrzenicy


Mi ogólnie ładnie rzeczy z 11.11 przychodzą, zostało mi kilka mniej wartościowych paczek. Jedyne co mnie zastanawiało to fakt, że niektóre paczki były oznaczane, że są już na poczcie albo w kraju chociaż, a u mnie były dopiero po jakimś dłuższym czasie. Dajmy na to: 20.11 status, że zamówienie jest w lokalnym punkcie poczty, a przychodziło mi dopiero pod koniec grudnia :niewiem:



Może zamawiała któraś z Was uchwyt na telefon do roweru?

Lubię w trakcie jazdy wsadzić w uszy słuchawki z ulubioną muzyką, do kieszeni telefonu nie wsadzę i przeglądam oferty takich uchwytów na alie, chętnie poznam opinie i konkretne oferty Zależy mi, aby był uniwersalny, pasował na do różnych rozmiarów, bo w tym roku pewnie będę zmieniać telefon.
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 17:06   #554
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Też mi kilka paczek przyszło z Świat przesyłek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 23:10   #555
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;87478423]Jedyne co mnie zastanawiało to fakt, że niektóre paczki były oznaczane, że są już na poczcie albo w kraju chociaż, a u mnie były dopiero po jakimś dłuższym czasie. Dajmy na to: 20.11 status, że zamówienie jest w lokalnym punkcie poczty, a przychodziło mi dopiero pod koniec grudnia :niewiem:[/QUOTE]
U mnie w niektórych przypadkach to norma. Zwłaszcza kiedy zamawiam atrament. Zawsze dość szybko jest wiadomość, że przesyłka w kraju docelowym, a potem przychodzi przed samym końcem okresu ochronnego.
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 10:07   #556
Alimaniaczka_z_glowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Czy mogę tu zaprosic do swojej grupy z zakupami z Aliexpress? Na wizażu dopiero początkuję, a tam są setki zdjęc i receznji.

Kupuję ubrania dla siebie i dzieci, sprzęt użytkowy, akcesoria kosmetyczne. Oczywiscie najwięcej jest recenzji innych czlonków, też mężczyzn.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-01-07 o 15:02 Powód: reklama- usunięcie linku
Alimaniaczka_z_glowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 15:03   #557
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Alimaniaczka_z_glowa Pokaż wiadomość
Czy mogę tu zaprosic do swojej grupy z zakupami z Aliexpress? Na wizażu dopiero początkuję, a tam są setki zdjęc i receznji.

Kupuję ubrania dla siebie i dzieci, sprzęt użytkowy, akcesoria kosmetyczne. Oczywiscie najwięcej jest recenzji innych czlonków, też mężczyzn.
Nie reklamujemy swoich stron. Oczywiście możesz tutaj wrzucać fotki- zapraszam

(poprzestaję na ostrzeżeniu słownym )
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 15:14   #558
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Hej dziewczyny czy możecie polecić jakieś sprawdzone aukcje ze ślubna biżuteria?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 10:40   #559
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nathicana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy możecie polecić jakieś sprawdzone aukcje ze ślubna biżuteria?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A co Cie interesuje? Ja kupowałam kolczyki.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-08, 18:21   #560
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

naszyjnik i kolczyki ale nie wiszące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 20:05   #561
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Ja też mam pewien problem z ali. Otóż zamówiłam fototapetę 10.12 zapłaciłam i paczka jest w drodze. Wg opisu ma być u mnie między 04.-22.01 więc jeszcze jest czas, aczkolwiek od 1stycznia mam oznaczenie że paczka opuściła kraj wysylki więc byc moze leży w urzędzie celnym. Ale problem jest taki że zniknęło mi zamówienie tzn w zakładce zamówienia mam tylko wszystkie stare dostarczone a nie mam tego aktualnego. Na szczęscie mam je w konwersacji ze sprzedającym i tam sobie je sprawdzam, ale z zamówien znikneło. Nie wiem czy to normalne, czy moze jakos przypadkiem usunęłam ale nie przypominam sobie. Troche byloby słabo gdybym tej paczki nie dostała, bo bardzo mi zalezy a tez nie byłam specjalnie tania. Miał ktoś tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 21:05   #562
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

No i dotarła do mnie ostatnia paczka z zamówień na 11.11. Musiałam się kopsnąć po nia na pocztę, bo nie mieściła się do skrzynki - no ale to słoiczek, więc nic dziwnego Spider-gel z Rosalind, musze wyprobować na dniach chociażby na wzorniku
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 21:16   #563
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Ja też mam pewien problem z ali. Otóż zamówiłam fototapetę 10.12 zapłaciłam i paczka jest w drodze. Wg opisu ma być u mnie między 04.-22.01 więc jeszcze jest czas, aczkolwiek od 1stycznia mam oznaczenie że paczka opuściła kraj wysylki więc byc moze leży w urzędzie celnym. Ale problem jest taki że zniknęło mi zamówienie tzn w zakładce zamówienia mam tylko wszystkie stare dostarczone a nie mam tego aktualnego. Na szczęscie mam je w konwersacji ze sprzedającym i tam sobie je sprawdzam, ale z zamówien znikneło. Nie wiem czy to normalne, czy moze jakos przypadkiem usunęłam ale nie przypominam sobie. Troche byloby słabo gdybym tej paczki nie dostała, bo bardzo mi zalezy a tez nie byłam specjalnie tania. Miał ktoś tak?
Nigdy nie miałam tak, żeby zamówienie zniknęło. Nie ma w żadnej zakładce (wszystkie zamówienia, oczekiwanie na dostawę...)? Albo w feedbacku? To dziwne. Mi "giną" stare zamówienia w feedbacku, mam tam chyba 49 stron i starsze są usuwane, ale wszystkie od założenia konta mam we "wszystkich zamówieniach". Statusem wysyłki bym się nie kierowała. Niektóre ze statusem "przesyłka dotarła do kraju docelowego" są tam ponad miesiąc i docierają później w różnym czasie, niektóre, które podobno nie opuścił jeszcze Chin, są już u mnie w domu. Nie przejmowałabym się tym zniknięciem (jeszcze nie), bo jeśli chińczyk wysłał paczkę, to przecież jej nie cofnie nawet gdybyś usunęła konto. Problem może być z ewentualnym późniejszym sporem.


Synesthesia, daj znać, jak Ci się pracuje tymi żelami. Bardzo podobają mi się takie zdobienia, albo samo wykorzystanie żelu do zrobienia prostej linii i innego zdobienia, ale nie umiem. Albo nabierze mi się za dużo, albo kreska jest tak cienka, że urywa się w połowie paznokcia.
__________________
Never, never, never give up.

Edytowane przez aga024
Czas edycji: 2020-01-08 o 21:19
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 09:32   #564
helicoptercat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 84
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Miałyście tak,że w monitoringu było przesyłka dotarła do miejsca docelowego,a jak wchodzę przez alie to jest w Liegen (Belgia)?
helicoptercat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 11:08   #565
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Zazwyczaj dłużej trwa tułanie się paczki po Polsce niż wysyłka z Chin.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 13:24   #566
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

A ja mam cos takiego. Zostaly 2 dni ochrony, wlasnie chcialam zalozyc spor. Gdy zaznaczylam ze nie otrzymalam produktu, zniknely mi dalsze opce i pojawila sie informacja :"Po sprawdzeniu informacji, przesylka jest w kraju przeznaczenia i jest w transporcie. Ciagle jest czas ochrony, prosimy o cierpliwosc". I nie moge zalozyc sporu. Ktos tak mial? Co mam zrobic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit: Jak weszlam w sledzenie to jest tam m. in. punkt "przesylka oclona". Czy to znaczy ze musze zaplacic jakies cło? . Zamowilam majtki za 1.66$

Edytowane przez ceccylia_paladin
Czas edycji: 2020-01-09 o 13:27
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 14:09   #567
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
A ja mam cos takiego. Zostaly 2 dni ochrony, wlasnie chcialam zalozyc spor. Gdy zaznaczylam ze nie otrzymalam produktu, zniknely mi dalsze opce i pojawila sie informacja :"Po sprawdzeniu informacji, przesylka jest w kraju przeznaczenia i jest w transporcie. Ciagle jest czas ochrony, prosimy o cierpliwosc". I nie moge zalozyc sporu. Ktos tak mial? Co mam zrobic?

Edit: Jak weszlam w sledzenie to jest tam m. in. punkt "przesylka oclona". Czy to znaczy ze musze zaplacic jakies cło? . Zamowilam majtki za 1.66$
Co do sporu - poczekaj, spór można założyć nawet po okresie ochrony.
Co do cła - miałam wiele takich sytuacji, nigdy nie musiałam dopłacać. Różnica była taka, że zazwyczaj dostawałam sms od poczty z nr przesyłki do śledzenia i trzeba było podpisać paczkę
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 15:03   #568
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Co do sporu - poczekaj, spór można założyć nawet po okresie ochrony.
Co do cła - miałam wiele takich sytuacji, nigdy nie musiałam dopłacać. Różnica była taka, że zazwyczaj dostawałam sms od poczty z nr przesyłki do śledzenia i trzeba było podpisać paczkę
Dzieki. Po Polski przyszlo niby 31.12 wiec moze niedlugo i do mnie dojdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Recenzja staników
https://pl.aliexpress.com/item/32909...58ec5c0flEh24B
Bardzo ładny na żywo. Wykonanie bardzo dobre jak za 7 zeta. Koronka mięciutka, nie jest badziewna. Jedynie pojedyńcze nitki ale nic się nie pruje. Jedynie nie do końca pasuje na mnie rozmiarem . Noszę obwód 70. Tutaj niestety jest za luźno i piersi trochę uciekają mi dołem (albo raczej cały stanik podjeżdza lekko w górę)

https://pl.aliexpress.com/item/32860...4d4d2e0e3HrnUM
Dzisiaj przyszedł, więc na świeżo. Wzięłam 32C. Miseczki prawie płaskie, więc miałam złe przeczucia. Ale nie. Bardzo zbiera piersi do środka i rzeczywiście robi mega push up (aż mi się piersi łączą pierwszy raz w życiu ;d). Wydawało mi się że obwód będzie za ciasny, ale chyba się rozciąga. Jak na razie bardzo wygodny. Jestem zadowolona . Jedynie ramiączka są trochę krótkie, bo ja mam już na maksa długie aby były ok. Ale może w większych obwodach są dłuższe, nie wiem.
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 21:03   #569
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

U mnie też często jest status przesyłka oclona, a nigdy nie musiałam nic płacić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 22:01   #570
EvelineV
Rozeznanie
 
Avatar EvelineV
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 566
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Do mnie dzisiaj przyszły te zaginione pióra. Listonosz je po prostu przyniósł (bez pokwitowania, niczego, powiedział tylko, że to ta przesyłka, która była reklamowana).

Jeśli ktoś ma ochotę, to bardzo polecam, są świetne. Zamówiłam niebieskie, fioletowe i dwa przezroczyste. Zamiast przezroczystych przyszły szare, ale dla mnie to nie problem, bo zamówiłam jeszcze dwa dodatkowe i mam nadzieję, że one przyjdą takie, jak trzeba.
https://pl.aliexpress.com/item/40001...34972e0eVwpVrg

Przyszły też jeszcze dziś dwa atramenty ze złotymi drobinkami. W tych dużo lepiej widać drobinki niż w poprzednich, które zamawiałam. Piękne. Polecam.
https://pl.aliexpress.com/item/32962...19752e0e6N4gjY
EvelineV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-21 09:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.