problem po goleniu rak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 14:43   #1
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Question

problem po goleniu rak


otoz mam problem wydepilowalam sobie rece (do lokci) plastrami z woskiem i po jakims czasie pojawily sie dziwne czerwone krostki nie mam pojecia dlaczego za 3 tygodnie mam studniowke i boje sie czy mi to zejdzie bo wyglada to okropnie czy te krostki zejda i czy moge zrobic cos zeby szybciej zniknely? z gory dziekuje wam dziewczynki za porady
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 14:51   #2
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: problem po goleniu rak

ee nie musisz sie martwic Po depilacji woskiem zawsze wyskakuja krostki a raczej zaczerwienienie posmaruj to oliwka powinno pomoc U mnie czaerwone miejsca sa jakis dzien dwa max Wiec sie nie matw zejdzie napewno
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 14:56   #3
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: problem po goleniu rak

ale mi te krostki wyskoczyly dopiero po jakims czasie moze po tygodniu lub troszke dluzej ale skoro zejda to jestem dobrej mysli
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 15:28   #4
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: problem po goleniu rak

A stosowałaś już wczesniej wosk do depilacji? Bo może się okazać że jesteś na niego uczulona, lub na coś co było w jego składzie
__________________

cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:01   #5
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: problem po goleniu rak

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465 Tutaj napewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytania
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:10   #6
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: problem po goleniu rak

A któż to goli ręce?! Dziewczyno, zamiast stosować "domowe" sposoby to marsz do dermatologa! Jeśli chcesz wyglądać dobrze na studniówce to radziłabym ci to zrobić jak najszybciej. To prawdopodobnie jakieś uczulenie.


A przy okazji masz nauczkę na przyszłość...
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 17:13   #7
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: problem po goleniu rak

I jeszcze mi się coś skojarzyło... Jeśli miałaś mocne owłosienie, to te czerwone krostki to mogą być przebijające się włoski. Po prostu zaczynają odrastać. Tymbardziej, że piszesz, że one ci wyskoczyły po tygodniu...

Jeśli to co pisze jest prawdą to możesz mieć nielada problem... :/


Pozdrawiam,
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 20:32   #8
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: problem po goleniu rak

wiem juz nigdy nie uzyje wosku ale zauwazylam ze te czerwone kropeczki zaczynaja ogasac i powolutku zaczynaja znikac wiec chyba bedzie dobrze... dziekuje Wam za porady
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 20:40   #9
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: problem po goleniu rak

nie widze nic dziwnego w goleniu rak.to taka sama czesc ciala jak nogi.i jak najbardziej popieram tego typu zabieg jezeli masz wystapic w kreacji wieczorowej i wygladac czarujacoobjawy ktore opisalas moga swiadczyc o uczuleniu na wosk lub o zapaleniu mieszkow wlosowych.polecam masc z antybiotykiem i bedzie ok.nie opalaj tego.takie objawy moga wystapic u kazdej z nas nawet u osoby stale robiacej wosk na lapki!znam takie przypadki.ale jezeli piszesz ze powoli juz znikaja to bedzie tylko lepiej
pozdrawiam
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 12:27   #10
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: problem po goleniu rak

olla22 jestes kochana dziekuje ze stanelas w mojej obroniena jednej raczce te czerwone plamki juz prawie zniknely na drugiej jest troszke gorzej. przejde sie do dermatologa i pokaze mu to niech mi cos przepisze zeby szybciej sie to wygoilo pozdrawiam was Kochanienkie
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 13:42   #11
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: problem po goleniu rak

Także nie widzę nic nadzwyczajnego w goleniu rąk,zwłaszcza,gdy włoski są widoczne-ciemne i gęste.Wierzcie mi,ale latem można zobaczyć wiele kobiet,"zadbanych" ,z meszkiem na rękach.Na pewno nie wygląda to ładnie i kontrastuje z ogólnym wyglądem takiej kobiety,-nózki ogolone a ręce nie,nie wygląda to zbyt pięknie.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 08:01   #12
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Dot.: problem po goleniu rak

Cytat:
Napisane przez Fresa
Także nie widzę nic nadzwyczajnego w goleniu rąk,zwłaszcza,gdy włoski są widoczne-ciemne i gęste.Wierzcie mi,ale latem można zobaczyć wiele kobiet,"zadbanych" ,z meszkiem na rękach.Na pewno nie wygląda to ładnie i kontrastuje z ogólnym wyglądem takiej kobiety,-nózki ogolone a ręce nie,nie wygląda to zbyt pięknie.
Dawniej uwazano, ze owlosione rece kobiety, swiadcza o jej fantazji i inwencji w lozku
Kiedys takze mnie to razilo, teraz twierdze, ze lepiej wygladaja wloski na rekach niz krostki i uczulenia, bo w tym przypadku, bardzo o nie latwo. Ale zrozumie to tylko ktos, kto doswiadczyl powaznego uczulenia
Trudny w leczeniu jest stan o ktorym wspomina madla.
Osobiscie polecam przecieranie rak z uczuleniem po depilacji roztworem soli z Morza Czarnego. Pomogl mi wyleczyc konsekwencje golenia rak, z ktorym zmagalam sie ja i dermatolog... ponad pół roku
__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 08:41   #13
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: problem po goleniu rak

Też nie rozumiem, co jest dziwnego z depilacją rąk. Sama to często robię. A czerwone krostki wydawało mi się, że są bardzo częstym problemem, przy depilacji czegokolwiek i chyba nie mają wiele wspólnego z uczuleniem. Mnie też po jakimś czasie robią się takie wszędzie, gdzie się golę i wydaje mi się, że to objaw podrażnienia, bądź próbującyh odrrosnąć ostrych włosków na delikatnej skórze. Powinno ci to szybko przejść. A próbowałaś depilować ręce kremem?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 09:28   #14
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: problem po goleniu rak

Ja nie depiluję rąk bo prawdę mówiąc boję się, że zrobią się gęste, długie i ciemne. Mam za to swój niezawodny sposób. Codziennie po kąpieli smaruję wacikiem nasączonym wodą utlenioną 3% ręce. Po jakmiś czasie włoski robią się jaśniejsze, pote się łamią a na koniec same wypadają. I naprawdę odrastają słabsze. Trzymacjcie się dziewczyny
Aha skóra na początek robi się biała ale to znika
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 13:42   #15
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: problem po goleniu rak

Kremem nie probowalam ale wiem ze wosku juz nie uzyje musze powiedziec ze juz prawie nie ma sladow na moich lapkach dziekuje Kochaniutkie za wszelkie porady i pozdrawiam goraco
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.