Przedłużanie paznokci- Olsztyn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-20, 23:15   #1
ariniti
Przyczajenie
 
Avatar ariniti
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: skąd ja nie pisze :)
Wiadomości: 1

Przedłużanie paznokci- Olsztyn


Witam

Jestem nowa zarówno na forum jak i w Olsztynie Poszukuję naprawdę dobrej stylistki paznokci, bo ostatnimi czasy stan w/w pazurów jest opłakany. Zrobiłam paznokcie u P. Tatiany ale niestety przepiłowała mi paznokcie i bolą mnie okrutnie, do tego chodzi mi o bardzo naturalne, krótkie paznokcie, a zamiast tego otrzymałam łopaty byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc.
ariniti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 17:38   #2
zustek
Raczkowanie
 
Avatar zustek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

polecam p.Justynę robię u niej paznokcie od kilku lat i właśnie są naturalne kiedyś pracowała za tesco a teraz ma swój gabinet w manhattanie studio SHINE
zustek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 11:44   #3
natalka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 25
GG do natalka1987
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

Cytat:
Napisane przez ariniti Pokaż wiadomość
Witam

Jestem nowa zarówno na forum jak i w Olsztynie Poszukuję naprawdę dobrej stylistki paznokci, bo ostatnimi czasy stan w/w pazurów jest opłakany. Zrobiłam paznokcie u P. Tatiany ale niestety przepiłowała mi paznokcie i bolą mnie okrutnie, do tego chodzi mi o bardzo naturalne, krótkie paznokcie, a zamiast tego otrzymałam łopaty byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc.
Witam, myślałam że w Olsztynie jest tylko jedna Pani Tatiana a jednak wychodzi,że jest też inna...

Ja polecam Ci Panią Tatiane która ma swoje studio paznokci w Manhatanie. Pazurki u Pani Tatiany robię od 5 lat i jestem mega zadowolona, za każdym razem mam nowy ciekawy wzór i zgrabniutkie pazurki. Poleciłam ją też kilka znajomym i są baaaardzo zadowolone. Zabieg jest przyjemny i zero bólu - zresztą jest naprawdę profesjonalistką, odpowie na każde pytanie w swojej dziedzinie ,doradzi i wogole. Niestety w Olsztynie jest mnóstwo pseudo stylistek które zamiast pomagać swoim klientom, im szkodzą ,dlatego warto sprawdzić salon do którego się idzie i najlepiej obejrzeć prace takiej Pani.Salony z prawdziwego zdarzenia mają najczęściej stronkę internetową więc nie ma ztym najmniejszego problemu.
Też trafiłam kiedyś na salon w którym zrobili mi paskudne łopaty z którymi wstyd było chodzić ale trafiłam na Panią Tatianę i za żadne skarby nie zmienię miejsca. Pani Tatiana robiąc np. standardowe kwadraty , nadaje im kształt taki lekko zwężony -wyglądający bardzo naturalnie ,dodatkowo wysmukla pazurka takim specjalnym żelem - nie znam fachowej nazwy Do tego we wcześniejszym salonie bolało mnie ściąganie pazurków a pani Tatiana tak ściąga je frezarką że nic nie czuć, pazurki też nie są zniszczone bo ściągałam je przed porodem i mam je zdrowsze niż zanim zaczęłam nosić żele ( miałam je strasznie cieniutkie i łamliwe ) .
Zresztą na stronie internetowej jest mnóstwo prac gdzie będziesz mogła zobaczyć jakie pazurki robi - są piękne .
Na pewno będziesz zadowolona bo oprócz pięknych pazurków jest bardzo miła atmosfera Jak chcesz napisz do mnie na priv to podam Ci adres stronki i nr do Pani Tatiany
__________________
Oliwierek 03.04.2010 r. Nasz kochany skarbuś
natalka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:16   #4
kwiatuszeczek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

No jasne, tylko że pani Tatiana bierze bardzo dużo za takie paznokcie. Ja robię pazurki u Pani Ewy na Pieczwie, bardzo ładne, długo się trzymają, na dodatek zawsze wyczaruje mi piękne wzorki, kwiatuszki i inne takie na paznokciach. Jestem bardzo zadowolona z jej usług, na dodatek bierze bardzo mało jak na takie pazurki z czystym sumieniem nie zamieniłabym jej na nikogo innego
kwiatuszeczek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:17   #5
kwiatuszeczek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

Zapomniałam dodać że ona ma swoj blog, są tam też moje własne zdjęcia paznokci :p - się pochwalę, a co;p www.womennails-ewa.blogspot.com
kwiatuszeczek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:14   #6
natalka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 25
GG do natalka1987
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

Z całym szacunkiem do Pani Ewy, ale na razie nie porównywałabym jej paznokci z paznokciami wykonanymi przez p.Tatianę.
Za jakość się płaci - zdobienia wykonane przez p. Tatiane nie chcąc urazić Pani Ewy ,ale jednak różnice widać ogromną. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Studio Stylizacji Paznokci "Tatiana" i wejść w galerie, obejrzeć i więcej pisać nie trzeba... Tu nie chodzi o jakieś wychwalanie, robimy paznokcie tam gdzie mamy ochotę. Każdy ma inne gusta i nikt nikogo nie zmusza do robienia paznokci u p.Tatiany.
Ja rozumiem ,że każdy walczy o klienta.Salonów w Olsztynie jest mnóstwo ale nie oczerniajcie i nie czepiajcie się p.Tatiany która zna się na tym co robi jak nikt inny.
Bez urazy dla którejkolwiek olsztyńskiej stylistki - drogie Panie zamiast oczerniać p.Tatianę spróbujcie się od niej czegoś nauczyć - nie tylko robienia czy zdobienia paznokci ,ale i zasad zdrowej konkurencji. Pozdrawiam i życzę sukcesów
__________________
Oliwierek 03.04.2010 r. Nasz kochany skarbuś
natalka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 11:10   #7
kwiatuszeczek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

natalka1987 Masz prawo do własnej opinii. Ja swojego zdania nie zmienię. Poza tym, nikt nikogo nie oczernia, każdy wyraża własne zdanie. A ja nadal będę polecać P. Ewę.
kwiatuszeczek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 20:41   #8
joannaa32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

Ja niepolecam pani ktora robi na nagorkach ,w zeszlym roku jak bylam na urlopie poszlam tam bo niemialam ochoty robic sobie sama i pomyslalam ze tym razem ja sobie posiedze,i niestety zaraz wieczorem poodlazily prawie wszytskie.
joannaa32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:25   #9
luCkyy
Raczkowanie
 
Avatar luCkyy
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: middle
Wiadomości: 54
GG do luCkyy
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

W takim razie zapraszam do siebie Nigdy nie miałam reklamacji, zajmuję się robieniem paznokci już kilka lat, tylko na profesjonalnych materiałach firm: NSI, IBD, Kinetics, SuperNail, RaNails itp, i zawsze każdy jest zadowolony mogę też dojechać do klientki na terenie Olsztyna. Mój nr telefonu: 0 - 790 782 983. Za przedłużenie biorę 50 zł, za uzupełnienie - 35 zł. Dodaję też kilka zdjęć moich małych dzieł i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PAZURKI16 x.jpg (79,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08391 x.jpg (81,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08245 x.jpg (62,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07704 x.jpg (91,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07060 x.jpg (59,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08189 x.jpg (64,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08531 x.jpg (91,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z xx.jpg (81,4 KB, 30 załadowań)
__________________
Bądź jak skrzydła dwa, kiedy braknie sił ..
Niech niebo bliżej będzie...

;Dpp***
luCkyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 23:26   #10
womennails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

Hej dziewczyny dostałam dziś cynk od jednej z klientek, że piszecie o mnie na forum... weszłam i oooo szok, hehe oczywiście polecam się :P linka do forum już macie, ale nie zaszkodzi dać jeszcze raz www.womennails-ewa.blogspot.com cieszę się, że ktoś mnie poleca i właśnie z tego polecenia trafiają do mnie inne panie zachęcam do obejrzenia galerii. Z pozdrowieniami dla P. Tatiany i reszty pań przedłużających paznokcie
womennails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 10:29   #11
Karola 8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

hej! a ja polecam dziewczyny na starym miescie - studio paznokci izabela rozwadowska ! pieknie robia tipsy zelowe (mega naturalnie) robilam sobie pazurki na impreze i jestem bardzo zadowolona na pewno tam wroce.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

aaaa! i jeszcze jedno- piekny salon paznokci cudne wnetrze . jak ktos chce to mozna zobaczyc fotki na facebook( studio paznokci izabela rozwadowska)
Karola 8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 12:53   #12
ewa505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
GG do ewa505
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

A ja Wam polecam dziewczynę z Jarot, która cudnie robi pazurki, śliczne wzorki i kolory. To jest jej blog - widzę, że tez moje pazurki tam wstawiła:
http://ewalovenails.blogspot.com/
Pazurki robi w cenie 50zł - co najważniejsze cholernie długo się trzymają. Miałam rożnie kosmetyczki ale przy tej na pewno zostanę. Bo jej paznokcie trzymają się niezmiernie długo. No i oczywiście są piękne.
ewa505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 10:51   #13
alikow_45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

Hej
Dziewczyny czy któraś korzystała z usług Izabeli Rozwadowskiej?
Widziałam ten salon na starówce i jestem ciekawa jakie są opinie na temat tipsów w wykonaniu tej pani....
alikow_45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 22:42   #14
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

luCkyy- strasznie krzywe te twoje paznokcie,masz problem z opiłowaniem wszystkich jednakowo..
http://ewalovenails.blogspot.com/- katastrofa! Końcówka frenchowa zajmuje 2/3 paznokcia..kształt klockowaty..
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 09:43   #15
Akimon_beta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

hej generalnie rzadko kiedy chodzę na manicure do salonu - sama radzę sobie w domku ale kolezanka dała mi voucher na mani i pedi w hotelu dyplomat. Dziewczyny takich rzeczy nie da się zrobić samemu w domku. efekt zniewalający!. Polecam gorąco - nie wiem jak się nazywała kosmetyczna, ale przemiła.
Akimon_beta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 23:04   #16
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Przedłużanie paznokci- Olsztyn

podbijam temat, szukam kogoś, kto by zrobił mi żele dobrze i tanio, do 6 dych...
mam już 3 tygodniowy odrost i nie mogę już wyczymać
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-20 23:04:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.