sportowy stanik po powiekszeniu piersi. jak dlugo nosilyscie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 06:14   #1
Melisa1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26

sportowy stanik po powiekszeniu piersi. jak dlugo nosilyscie?


witam!

jestem 8 dni po powiekszeniu piersi,przeszlam a raczej przechodze to wszystko bardzo spokojnie. Prawie nic nie bolalo i wlasciwie odrazu funkcjonowalam calkiem normlanie, ale do rzeczy: zalezone jest przez miesiac noszenia tego strasznego stanika przez miesiac! jestem ciekawa czy kazda z Was, ktora przeszla taki sam zabieg scisle tego przestrzegala?

dodam moze jeszcze ze w moim pezypadku powiekszenie bylo niewielkie: wyjsciowka a, a implanty 255mx anatomiczne.

dziekuje za odpowiedzi
Melisa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 09:53   #2
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: sportowy stanik po powiekszeniu piersi. jak dlugo nosilyscie?

Ja jestem 6ms po zabiegu a sportowy stanik nosiłam przez 3 ms Mój lekarz pozwolił mi na fiszbiny już po miesiącu ale ja wolałam nie ryzykować i dać spokojnie układać się moim nowym nabytkom ,
Teraz już nosze normalne staniki ale na noc cały czas zakladam sportowy , żeby piersi lepiej na miejscu się trzymały.
__________________
15.12.2010 nowa ja

kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 09:42   #3
Foczka 81
Raczkowanie
 
Avatar Foczka 81
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 473
Dot.: sportowy stanik po powiekszeniu piersi. jak dlugo nosilyscie?

Cześć,
Mnie najpierw doktor kazał nosić operacyjny stanik przez 6tyg, ale nie miałam kiedy iść na kontrolę i poszłam dopiero 8tyg po, i doktor kazał mi się go definitywnie pozbyć (natychmiast, w gabinecie kazał schować do torby i wracać do domu bez )

Od tej pory noszę na codzień takie miękkie dla kobiet karmiących, a usztywniane tylko od wielkiego wyjścia. Śpię bez.
__________________
zapraszam na mój blog z francuskiej wsi!
www.aghia.prv.pl
Foczka 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 19:00   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: sportowy stanik po powiekszeniu piersi. jak dlugo nosilyscie?

Najcześciej zaleca się stosowanie stanika pooperacyjnego, miękkiego, przez 3 miesiące po operacji - w ciągu dnia, oraz przez pierwszy miesiąc na nos. Wszelkie dowolne staniki po 6 miesiącach. Niektórzy specjaliści stosuja niewielkie odstepstwa od tej zasady. Zawsze należy do Pacjentek podchodzić indywidualnie. O zaleceniach decyduje bardzo dużo czynników: wielkośc piersi przed zabiegiem, napięcie tkanek, wielkośc im plantów, zdyscyplinowanie Pacjentki. Warto przestrzegać zaleceń swojego specjalisty, a w razie pytań czy wątpliwości skontaktować się z nim.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 18:04   #5
DUSKA202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: sportowy stanik po powiekszeniu piersi. jak dlugo nosilyscie?

Witam Was wszystkieJestem tu nowaale od czegos trzeba zaczacBardzo chcialabym uzyskac troszke wiecej informacji na ten temat;-)Sama jestem juz po operacji i troszke mam metlik w glowie bo tak do konca nie wiem jak to z tym stanikiemZa 2 tyg minie mi 2 mce lekarz stwierdzil ze moge juz po 2 mcach nosic normalna bielizne boje sie jednak troche,ze to za szybko prosze doradzcie cosZ gory dziekuje
DUSKA202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 12:45   #6
Foczka 81
Raczkowanie
 
Avatar Foczka 81
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 473
Dot.: sportowy stanik po powiekszeniu piersi. jak dlugo nosilyscie?

Widzisz, co lekarz to inne przykazy.
Skoro twoj doktor Ci pozwolil kazde, to tak zakladaj. Najwiecej krzywdy mozna piersiom zrobic cisnancym unoszacym stanikiem z fizbinami, ale sama zobaczysz ze niewygodny jest i sama bedziesz go unikac.

Zreszta po op piersi sa juz piekne same w sobie, i najwygodniej im w miekkich cycnikach sportowych albo dla karmiacych.
Albo bez
__________________
zapraszam na mój blog z francuskiej wsi!
www.aghia.prv.pl
Foczka 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 23:12   #7
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: sportowy stanik po powiekszeniu piersi. jak dlugo nosilyscie?

Należy przestrzegać zaleń jakie dostaniemy od swojego lekarza. Pan dr. to wyjaśnił- każda pacjentka jest innym i indywidualnym przypadkiem. I nawet ten sam lekarz u różnych pacjentek zaleci inne postępowanie.
Na pewno miękki staniczek nie zaszkodzi - nawet przez pół roku. Natomiast uciskanie piersi i fiżbina może zaszkodzić. Zresztą jak Foczka napisała-taki jest nasz własny wybór . Po operacji najwygodniej jest w sportowym staniczku a piersi mają się w nim najlepiej - do fiżbin i uciskających gąbek się nie tęskni
Ja już jestem drugi rok po operacji - i ja ciągle w sportowym, miękkim staniczku a w nocy w topiku. I to nie żaden nakaz-tak mi najlepiej . Koronki z fiżbinką tylko do wyjścia.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 22:18   #8
marta_robak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: sportowy stanik po powiekszeniu piersi. jak dlugo nosilyscie?

Hej, mój lekarz kazał nosić przez 4 miesiące. Tak naprawdę on jest specjalistą i chyba on wie lepiej jak dbać o piersi po operacji. Do tego kazał mi u siebie kupić stanik (xxx), żeby mieć pewność, że piersi dobrze się zregenerują, a tym samym, abym nie przyszła z reklamacją. Prawdę mówiąc, dzięki temu, że go słuchałam teraz mogę cieszyć się moimi pięknymi, dorodnymi piersiami

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-25 o 19:41 Powód: Reklama.
marta_robak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-23 23:18:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.