odstające żebro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 14:19   #1
grzee
Raczkowanie
 
Avatar grzee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ustka
Wiadomości: 374

odstające żebro


Witam!
Szukałam gdzie wlezie informacji na ten temat, jednak moja "ciekawość" nie została zaspokojona, więc postanowiłam sama zadać kilka pytać, a nóż może znajdzie się ktoś, kto będzie coś na ten temat wiedział.

Pare ładnych lat temu miałam prawdopodobnie złamane żebro (polscy lekarze, którzy nie potrafią postawić prawidłowej diagnozy. niestety. ale to inna bajka). Z czasem od wypadku zaczęłam zauważać, że złamane żebro znacznie wyróżnia się wyglądem od reszty. Jest wystające w bardzo nienaturalny sposób. Problem w tym, że z wiekiem wysunięcie żebra powiększa się i zaczynam odczuwać dyskomfort, np podczas siedzenia (czy nawet niektórych ćwiczeń na wf gdy jeszcze chodziłam do szkoły).
Zależy mi na tym, aby pozbyć się tego "defektu", jestem młodą kobietą i chcę wyglądać dobrze. Szczególnie widoczne jest to żebro gdy wyprostuję się, napnę mięśnie (ot, chcę wyglądać dobrze chociażby na plaży ) I wtedy pojawia się problem, bo żebro rzuca się tak drastycznie w oczy, że aż mi wstyd. Wieczne ukrywanie tego pod ubraniami, lub zakrywanie dłonią.

Chciałabym się zapytać, czy ktoś wie czy jest sposób aby coś z tym zrobić? Operacja, ponowne łamanie żebra, wycięcie go? Nie wiem, cokolwiek. Na dniach wybieram się do lekarza ogólnego aby mnie gdzieś skierował, ale mimo wszystko już teraz chciałabym się czegoś dowiedzieć.

pozdrawiam i z góry dziękuję za odp
__________________
nowy adres bloga!!!
www.grzee.blogspot.com

mój mały kolorowy świat


grzee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 20:28   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: odstające żebro

W tej sprawie należy udać się na konsultację do poradni oddziału torakochirurgii.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.