złuszczanie naskórka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-13, 19:13   #1
ola73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Cool

złuszczanie naskórka


nie wiem co jest lepsze czy złuszczanie kwasami czy ziołami
ola73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:44   #2
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: złuszczanie naskórka

Witam nową Wizażankę Proponuję, byś zadała to pytanie na forum kosmetycznym, poza tym warto byłoby trochę rozszerzyć pytanie o to np. w czym Ci ma to złuszczanie pomóc, jaką masz cerę...
Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 22:36   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: złuszczanie naskórka

ogólnie- kwasy dają bardziej przewidywalne efekty, ponieważ zawsze jest znane precyzyjnie steżenie i pH. natomiast peelingi ziołowe nie są standaryzowane- poszczegóne serie tego samego preparatu mogą sie różnić między sobą

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2005-09-15 o 09:34
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 09:01   #4
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: złuszczanie naskórka

to zalezy od tego jki masz rodzaj cery i jak szybko chcesz uzyzskac efekt i czy masz np mozliwosc zostac w domu na miesiasc bo masz podrazniona skore ogolnie kwasami mozna regulowac stezenie mozna np wykonac serie zabiegow o malych stezeniach i wtedy stopniowo zluszcza sie naskorek bez koniecznosci siedzenia w domu ja ogolnie polecam zluszczanie kwasami ale u dobrej kosmetyczki
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 09:07   #5
ola73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: złuszczanie naskórka

mam cerę trochę poszrzałą i kogólnie zmęczoną .chciałabym poprawić jej wygląd i zlikwidować ślady po wypryskach.w sumie to sama nie wiem co mam zrobić.
ola73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 11:15   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: złuszczanie naskórka

Ślady po wypryskach dobrze rozjaśnia acne derm Poszperaj troszkę w wyszukiwarce, a znajdziesz dużo informacji na jego temat.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 07:55   #7
ola73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: złuszczanie naskórka

ćześć. ale te ślady smaruje sie miejscowo?
ola73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 08:02   #8
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: złuszczanie naskórka

Ja smaruję miejscowo ale mam jasną cerę , na ciemnej podobno widać gdzie stosowano acne derm no ale tego nie potwierdzę bo niewiem. Na ślady po wypryskach stosuję także glyco-a- ładnie rozjaśnia cerę, ale wg. mnie jest b.agresywniejszy od acne dermu.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 08:53   #9
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: złuszczanie naskórka

Ogólnie acne-derm ma działanie rozjaśniające i jeśli masz ciemną karnację to nie wiem, czy to dobry pomysł stosować go miejscowo... Ja mam bardzo jasną cerę, więc czasami miejscowo stosuje i nie zauważyłam żadnego nadmiernego rozjaśnienia (nie wyglądam jak biedronka) Może dziewczyny z ciemną cerą jeszcze się wypowiedzą...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 14:39   #10
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: złuszczanie naskórka

...

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-05-14 o 15:32
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 15:42   #11
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: złuszczanie naskórka

Cytat:
Napisane przez Michał84
Sorry,ze sie wtrace,ale mam pytanie,niechce robic balaganu i zakladac nowy topik,a z doswiadzczenia wiem,ze na tym forum zawsze dostane jakas profesjonalna radeWiec,moze od poczatku, chcialem zrobic sobie zluszczanie naskorka u kosmetyczki, znalazlem zaklad , bylem zdecydowany na peeling ziolowy,ale okazalo sie ze cena wynosi 400zl,nastepnie dowiedzialem sie o pewnym dermatologu estetycznym,do ktorego od razu sie udalem po rade, a on mi powiedzial, ze musze najpierw uspokoic swoja cere,po czym bede mogl sie poddac zabiegowi, of course u niego w gabinecie,tzw. "peelingowi enzymatycznemu":/Czy ktos wie o co biega?Dodam tylko,ze przed wizyta u niego,mialem 5-6 czynnych wypryskow, a w tej chwili ,leczac sie "jego" preparatami mam juz ponad 20zmian, i co dzien mam nowa niespodzianke na twarzy:/Wiec moje pytanie brzmi,czy lepiej mimo wszystko czekac na poprawe stanu cery, jesli to wogole kiedys nastapi pod okiem tego lekarza, czy tez isc na ten peeling ziolowy ,wybulic te 400zeta i wygladac jakos na rozpoczecie roku akademickiego:??Bo juz sam niewiem co zrobic:/Help???
Ja tak od siebie mogę dodać, że prędzej poddałabym się temu zabiegowi u dermatologa niż u kosmetyczki... Czułabym się bardziej bezpiecznie Skoro Twój stan cery tak się pogorszył zmień dermatologa. Może on tylko kasę od Ciebie wyłudza... A 400 zł to nie mała sumka...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 20:48   #12
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: złuszczanie naskórka

Cytat:
Napisane przez Michał84
Sorry,ze sie wtrace,ale mam pytanie,niechce robic balaganu i zakladac nowy topik,a z doswiadzczenia wiem,ze na tym forum zawsze dostane jakas profesjonalna radeWiec,moze od poczatku, chcialem zrobic sobie zluszczanie naskorka u kosmetyczki, znalazlem zaklad , bylem zdecydowany na peeling ziolowy,ale okazalo sie ze cena wynosi 400zl,nastepnie dowiedzialem sie o pewnym dermatologu estetycznym,do ktorego od razu sie udalem po rade, a on mi powiedzial, ze musze najpierw uspokoic swoja cere,po czym bede mogl sie poddac zabiegowi, of course u niego w gabinecie,tzw. "peelingowi enzymatycznemu":/Czy ktos wie o co biega?Dodam tylko,ze przed wizyta u niego,mialem 5-6 czynnych wypryskow, a w tej chwili ,leczac sie "jego" preparatami mam juz ponad 20zmian, i co dzien mam nowa niespodzianke na twarzy:/Wiec moje pytanie brzmi,czy lepiej mimo wszystko czekac na poprawe stanu cery, jesli to wogole kiedys nastapi pod okiem tego lekarza, czy tez isc na ten peeling ziolowy ,wybulic te 400zeta i wygladac jakos na rozpoczecie roku akademickiego:??Bo juz sam niewiem co zrobic:/Help???
oj!!! nie wolno robić złuszczania jak się ma skórę ze zmianami ropnymi!!! ja zrobiłam kiedyś taki błąd.POszłam do lekarza w makijażu prosto ze szkoły na szybko i nie zauważył mi syfka małego niewinnego na brodzie i... rozsiało się tak na całej skórze, ze aż strach..trzeba było antybiotyk..potem robiłam jeszcze 2 razy złuszczanie już na zagojoną skóre i wyszło ok..więc wylecz twarz i rób tego zabiegi u dermatologa
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:50   #13
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: złuszczanie naskórka

Acha a jakiech preparatów używasz?? może poinformuj tego dermatologa o stanie swojej cery a zaleci ci coś innego...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 00:51   #14
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: złuszczanie naskórka

...

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-05-14 o 15:32
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.