Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJĘCIA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 22:21   #1
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598

Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJĘCIA


Cześc dziewczyny,
przychodzę do Was po pomoc

zawsze miałam problemy z paznokciami ale teraz przechodzą straszliwy kryzys, dwa lata temu miałam jeszcze żele (dłuuugo nosiłam) przed żelami również paznokcie się rozdwajały okropnie, tak zle jak teraz jeszcze nie było co widac na zdjęciach.
co mogę jeszcze zrobic , używałam odżywki eveline diamentowej i 8w1 na początku fajnie potem paznokcie zaczęły się łamac z boku, używałam również Peggy Sage Express nail hardener , Herome , teraz mam Auriga si nails , wszystkie fajne przez chwilę ,
łykałam belisse , biotyne , teraz już miesiąc merz special bo słyszałam ze super dziewczyny widziały efekty po 2tyg u mnie nic, Biotebal 5 bralam ok miesiąc, piłuję paznokcie szkalnym pilniczkiem Nail Tek , zmywacz mam zielony Sally Hansen do suchych paznokci i moje pomysły sie już wyczerpały....
miałam też regenerum ale by je stosowac nie można malowac paznokci ja chocby bez jednej warstwy bezbarwnej odżywki się nie pokarze bo wstyd, pracuję w drogerii ludzie patrzą na paznokcie ale dostawy układanie towaru i rozrywanie kartonów też robi swoje , i stres którego mam ogrom ostatnimi czasy...
jeszcze tylko nie stosowałam Nail Teka ale obawiam sie ze moje paznokcie nie reagują dobrze na formaldehyd
od kwietnia planuję kupic Biotebal 5 i łykac przez co najmniej 3 mies

jakie wasze rady dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3740.jpg (26,6 KB, 381 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3742.jpg (30,3 KB, 275 załadowań)

Edytowane przez ANUSIA023
Czas edycji: 2014-03-28 o 22:26
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 00:38   #2
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

To może spróbuj olejowania paznokci. Większość dziewczyn w trakcie kuracji cały czas maluje paznokcie a efekty mają genialne. Tu wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=687679
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:15   #3
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Ja również proponuję olejowanie, jednak przy tej 'metodzie' ważna jest systematyczność.
Twoje paznokcie w porównaniu do moich sprzed 3miesięcy to niebo a ziemia, naprawdę olejowanie dało mega efekty
Widać osłabioną płytkę, która moim zdaniem potrzebuje nawilżenia dlatego proponuję olejowanie, ponieważ olejki pomagają nawet przy onycholizie
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:46   #4
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Nie zazdroszczę problemowych paznokci :/
Co do NailTeka - nawilżająca, czyli formuła III nie zawiera formaldehydu. Przez Internet można kupić w przyzwoitej cenie.
Próbuj z olejami, ale pamiętaj o nawilżaniu, bo same oleje nie pomogą.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 17:47   #5
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Hej

Z własnego doświadczenia polecam- do malowania - Micro cell - drogi, wiem, ale starcza na długo i pazurki ładnie w nim wyglądają- mówiłaś, że to ważne. Z suplementacji polecam Regital- stosuję od 3 miesięcy + Micro cell+ Regenerum na skórki, przy macierzy i pod pazurka ( Regenerum używam nawet jak mam pomalowane paznokcie) , efekty rewelacyjne. Od 2 miesięcy zero złamań, rozdwojeń, paznokcie zdrowe, twarde ale nie suche, szybko rosną . Skórki bez zadziorków.
Wcześniej z suplementów używałam Bellisy, SkrzypoVity i Humavitu- efekty zerowe
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 21:45   #6
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Cytat:
Napisane przez AliceOne Pokaż wiadomość
Ja również proponuję olejowanie, jednak przy tej 'metodzie' ważna jest systematyczność.
Twoje paznokcie w porównaniu do moich sprzed 3miesięcy to niebo a ziemia, naprawdę olejowanie dało mega efekty
Widać osłabioną płytkę, która moim zdaniem potrzebuje nawilżenia dlatego proponuję olejowanie, ponieważ olejki pomagają nawet przy onycholizie
już sie naczytałam o olejowaniu i mam w planach kupic olejek alterry i co wieczór na noc wcierac , dziekuję za rady.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Hej

Z własnego doświadczenia polecam- do malowania - Micro cell - drogi, wiem, ale starcza na długo i pazurki ładnie w nim wyglądają- mówiłaś, że to ważne. Z suplementacji polecam Regital- stosuję od 3 miesięcy + Micro cell+ Regenerum na skórki, przy macierzy i pod pazurka ( Regenerum używam nawet jak mam pomalowane paznokcie) , efekty rewelacyjne. Od 2 miesięcy zero złamań, rozdwojeń, paznokcie zdrowe, twarde ale nie suche, szybko rosną . Skórki bez zadziorków.
Wcześniej z suplementów używałam Bellisy, SkrzypoVity i Humavitu- efekty zerowe
Przed zakupem Auriga Si Nails zastanawiałam się właśnie nad Micro cell nie wiedziałam co wybrac , narazie chyba sobie odpuszcze te drogie odżywki, zakupie olejek , tabletki biotebal 5 choc poczytam o tych Regital co piszesz , mam końcówke Regenerum to już wcieram i będe czekac na efekty dziekuje za odzew
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 17:42   #7
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Cytat:
Napisane przez AliceOne Pokaż wiadomość
Ja również proponuję olejowanie, jednak przy tej 'metodzie' ważna jest systematyczność.
Twoje paznokcie w porównaniu do moich sprzed 3miesięcy to niebo a ziemia, naprawdę olejowanie dało mega efekty
Widać osłabioną płytkę, która moim zdaniem potrzebuje nawilżenia dlatego proponuję olejowanie, ponieważ olejki pomagają nawet przy onycholizie
AliceOne a czego używasz do olejowania ??
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 05:58   #8
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

polecam moczyć w oleju z cytryną, podgrzej w mikrofalówce i gotowe
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 07:58   #9
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

[Metody może powtarzane kilkadziesiąt razy w wielu wątkach ale w skrócie]:
Ja bym poleciła odżywkę bez formaldehydu, do tego malowanie paznokci na jakiś "nie rzucający się w oczy" kolor i tak jak dziewczyny piszą olejowanie A pomiedzy zmyciem i nałożeniem nowej warstwy kapiel w podgrzanej oliwie z cytryną. (Pozwolę sobie przytoczyć post WrednejMyszki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4125 , która bezpośrenidnio poleciła mi tą metodę).

Co prawda dopiero od tygodnia olejuję, ale ta metoda + lakier świetnie się sprawdza. Paznokcie wyglądają na zadbane i czuć ich powolne wzmocnianie.

Co do samego mani, to polecę coś co sama mam na pazurkach (odżywka z jedwabiem lovely, kolor Nude + brokat) :P Załączam zdjęcie:
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231

Edytowane przez Isfet
Czas edycji: 2014-04-04 o 07:59
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 15:02   #10
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

u mnie na blogu znajdziesz wpis o pielęgnacji paznokci mi pomogło dziś są długie i nie łamią się
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 07:45   #11
klabk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Ja też mam zawsze problem z paznokciami. Kiedy robią się ładniejsze, to zaczynam je malować i bardziej eksponować. Przez malowanie robią się znów kruche i przesuszone, więc przestaję je na jakiś czas męczyć. Po tym czasie wracają do normalnego stanu, a wtedy znów zaczynam je malować... I koło się zamyka niestety :P Trzeba znaleźć równowagę pomiędzy pielęgnacją o różnymi zabiegami niszczącymi płytkę. Niestety malowanie, to i tak najmniejsze zło, trudniej jest wrócić do dobrej kondycji paznokcia po przedłużaniu albo hybrydach. Ale da się! Polecam ciekawy artykuł o tym, jak dbać o płytkę - <spam>

Kobietki, nie łamcie się, odrobina wysiłku i paznokcie jak z bajki

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-07-22 o 13:52 Powód: spam
klabk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 19:03   #12
arek1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

witam


Proszę o pomoc.Mam zniszczone dwa paznokcie na kciukach, wstyd się przyznać ale obgryzałem je od bardzo dawna do tego stopnia ze plytka paznokcia się sciagalapierwsza warstwa, mam to już kilka lat i nie chcą się one zrosnąć do końca.
Dodalem fotke abyście mogli zobaczyć jak to wygląda i bardzo proszę o pomoc wstyd mi przy swojej dziewczynie bardzo zle się z tym czuje. proszę doradzcie co zrobić żeby one się zrosły czy może jakas rekonstrukcja??
Proszę o odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIN_20150827_181214.JPG (31,7 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez arek1616
Czas edycji: 2015-08-27 o 19:05 Powód: korekta
arek1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 19:35   #13
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Cytat:
Napisane przez arek1616 Pokaż wiadomość
witam


Proszę o pomoc.Mam zniszczone dwa paznokcie na kciukach, wstyd się przyznać ale obgryzałem je od bardzo dawna do tego stopnia ze plytka paznokcia się sciagalapierwsza warstwa, mam to już kilka lat i nie chcą się one zrosnąć do końca.
Dodalem fotke abyście mogli zobaczyć jak to wygląda i bardzo proszę o pomoc wstyd mi przy swojej dziewczynie bardzo zle się z tym czuje. proszę doradzcie co zrobić żeby one się zrosły czy może jakas rekonstrukcja??
Proszę o odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.
Reszta paznokci OK??
Jak dla mnie to jest grzybica. Idź z tym do dermatologa a potem do podologa-manikiurzysty, odbuduje paznokcie używając specjalnej masy przeciwgrzybiczej. Ale na początek dermatolog i wymaz bo bez tego ani rusz.
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 16:47   #14
arek1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

witam. tak reszta paznokci jest ok tylko te dwa na kcikach

powiedz mi czy to da się wyleczyć jeśli jest to grzybica to za jaki czas razem z tym dermatologiem i reszta zejdzie żeby paznokic był ladny
i mam prosbe moglabys opisac jak to by wygladalo po kolei?
arek1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 14:34   #15
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Cytat:
Napisane przez arek1616 Pokaż wiadomość
witam. tak reszta paznokci jest ok tylko te dwa na kcikach

powiedz mi czy to da się wyleczyć jeśli jest to grzybica to za jaki czas razem z tym dermatologiem i reszta zejdzie żeby paznokic był ladny
i mam prosbe moglabys opisac jak to by wygladalo po kolei?
Tyle dobrego, że reszta ok.

Grzybicę da się wyleczyć- podejrzewam, że przy obgryzaniu ( pewnie do żywca co??) dostał się jakiś grzybek i włala. Z paznokciami u stóp ( u mnie) walka była krótka i efektywna, trochę dłużej trwała odbudowa paznokci tzn nim odzyskłay normalny wygląd. Jak wygląda leczenie- wymaz, antybiotyk + pewnie jakieś maści miejscowo. Co do podologa- nie wiem jak to u Ciebie będzie wyglądało bo jeśli będzie jakaś maść miejscowo to nie wiem jak z założeniem żelu. Normalnie wygląda to tak, że podolog - jesli paznokieć jest zniekształcony- np gruby a krótki itd lekko go ,,oszlifuje", żeby żel nie wyglądał jak bułki na końcu paznokci. Potem nakłada żel ( antygrzybiczy), formuje kształt wstępnie, potem do lampy uf na utwardzenie i tyle (może być tych warstw kilka). Widziałam na fotkach w gabinecie efekt przed i po- rewelacja, nawet nie było widać, że to żel. Tylko przed podologiem koniecznie dermatolog, z resztą dobry podolog bez wcześniejszej wizyty i leczenia u dermatoga nie powinien w ogóle zabierać sie do odbudowy (wyobraź sobie co się będzie działo z paznokciem pod żelem jeśli nic wyleczysz grzybicy)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 20:01   #16
arek1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

witam. Dziekuje Ci bardzo za opowiedzi, chodzi o to ze nie wylada mi to na grzybice ja po prostu jak obgryzałem te paznokcie to zdzierałem tą pierwsza warstwę z całego paznokcia i później on się tak deformowal na zdj dokładnie nie widać ale on wgl nie jest zólty na zdj jest to delikatny brud ponieważ ciężko domyc w tych malutkich wgłębieniach on mi wygląda na zdeformowanego. ale ok przechodzę do sedna odpowiedz mi jeszcze na jedno pytanie.
Jeśli grzybicy nie ma a sa one zdeformowane to podolog tak jak mówisz zrobilby mi z tym tak żeby te paznokcie ladnie wygladaly?
I jakie były by to ewentualne koszty i jak długo trwal by ten ze tak powiem zabieg?
Pozdrawiam cieplutko
arek1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:38   #17
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Cytat:
Napisane przez arek1616 Pokaż wiadomość
witam. Dziekuje Ci bardzo za opowiedzi, chodzi o to ze nie wylada mi to na grzybice ja po prostu jak obgryzałem te paznokcie to zdzierałem tą pierwsza warstwę z całego paznokcia i później on się tak deformowal na zdj dokładnie nie widać ale on wgl nie jest zólty na zdj jest to delikatny brud ponieważ ciężko domyc w tych malutkich wgłębieniach on mi wygląda na zdeformowanego. ale ok przechodzę do sedna odpowiedz mi jeszcze na jedno pytanie.
Jeśli grzybicy nie ma a sa one zdeformowane to podolog tak jak mówisz zrobilby mi z tym tak żeby te paznokcie ladnie wygladaly?
I jakie były by to ewentualne koszty i jak długo trwal by ten ze tak powiem zabieg?
Pozdrawiam cieplutko
Zrywanie wierzchniej warstwy paznokcia- taaaaaa wiem coś na ten temat. Obgryzałam latami. Płytka skrócona ( ta przyrośnięta część paznokcia) o połowę. Paznokcie w prawej ręce mam szersze niż w lewej. Obgryzałam do krwi . Nie obgryzam 3 lata , paznokcie przyrastają. Jeśli nie uszkodziłeś macierzy ( to, to miejsce na początku paznokcia, przy samych skórkach, przy białym obłoczku) to paznokcie do ,,naprawienia". Poszukaj w necie fotek przed i po rekonstrukcji paznokcia/grzybica/podolog. Jest tego sporo. Zobaczysz, że nie będzie to wyglądać dziewczęco, nie pomaluje Ci ich różowym lakierem . Niektóre dziewczyny, po obgryzaniu, żeby ukształtować na nowo płytkę, zakładają żele. Piszą, że jest efekt więc u Ciebie też może się sprawdzi ( chodzi mi o ponowne ukształtowanie płytki, pozwolenie paznokciowi przyrosnąć i zabezpieczyć kciuki przed ponownym obgryzaniem ). Ja, tak dla świętego spokoju, bym zrobiła jednak te badania. Nawet prywatnie. Koszt niewielki a będziesz miał pewność
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 21:42   #18
MonikaSzatkowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

ja polecam parafinowanie dłoni i paznokci (najpierw zmywamy paznokcie i peelingujemy dłonie), przesyłam Wam mój filmik z przebiegu zabiegu, mam nadzieję, że będzie pomocny
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-12 o 11:27 Powód: Reklama.
MonikaSzatkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:43   #19
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

spróbowałaś sama ?
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 07:51   #20
joannagrel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Coraz częściej czytam o tym pilniku elektrycznym, jest naprawdę taki dobry?
Ja mam problem z paznokciami zawsze jesienią i zimą, bardzo się rozdwajają i są słabe, łamliwe. Ratuje się wtedy suplementami, odżywkami i olejowaniem. Jest trochę lepiej, ale byle do wiosny i lata...
joannagrel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 18:11   #21
jokasiu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

Olejek arganowy jest dobry - wzmacnia i odżywia kruche i łamliwe paznokcie, a poza tym ma zbawienne działanie także na włosy. No i nie jest taki drogi.
jokasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 08:34   #22
grayna69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

najlepsza mieszanka olejków jojoba oliwa z oliwek olej winogronowy witamina A+E stosuje cały czas od miesiąca 2=8 razy dziennie na gole lub pomalowane paznokcie paznokcie i skórki są nawilżone i mocne http://www.simplynailogical.com/p/nail-care.html sugerowałam się tą stonką
grayna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 08:31   #23
iwonabulkowiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 8
Dot.: Naturalne paznokcie , suche i rozwarstwiające się , jak o nie dbac sił brak ZDJ

W tych sprawach pomoże ci podolog. Oni również się tym zajmują.Wystacrzy udać się do dobrego i sprawdzonego gabinetu. Ja w Tarnowie chodziłam do Instytutu Podologicznego.
iwonabulkowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-07 09:31:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.