Jak wam sie podobają WŁOCHY? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-15, 12:55   #1
pepa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 179

Jak wam sie podobają WŁOCHY?


Witam wszystkich
Mam do was pytanie czy byłyscie/liscie kiedys we Włoszech a jak tak to w jaki miescie i jakie było wrazenie jesli macie jakies fotki lub fajne wspomnienia (a to napewno) to zapraszam podzielcie sie nimi
pepa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 17:33   #2
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

ja kocham Italie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
Mam chlopaka z Sardyni i co rok jezdzimy do niego na wakacje. Jest cudownie. wszystko jest tam wspaniale: ludzie, to na pierwszym miejscu, bardzo sympatyczni, mili i kolezenscy.kuchnia wloska- palce lizac!!
pogoda- marzenie, szczegolnie moje, bo mieszkam w tym ponurym londynie...
Bylam tez w Toskani: w Genova, Florencji, Lucca, Pisa, Massa, Viareggio, Nervi..
Przepiekne zakatki. Jestem pewna, ze wszedzie we wloszech jest pieknie. maja wszystko: morze, gory, pogode i zdrowe dobre jedzonko.czego jeszcze ci potrzeba...?
jestem w trakcie uczenia sie wloskiego ,bo wiem ze tam chce mieszkac. Gdyby nie sytuacja z praca, juz dawno porzucilabym Londyn dla Italii!!
akurat sie zdarzylo, ze bylam we wloszech jak wygrali mistrzostwa swiata w pilce n. Ale sie dzialo!!! wspaniali ludzie..
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 09:44   #3
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez kamisol
akurat sie zdarzylo, ze bylam we wloszech jak wygrali mistrzostwa swiata w pilce n. Ale sie dzialo!!! wspaniali ludzie..

Kamisol - ja też byłam w tym czasie we Włoszech no i niedawno zaczęłam uczyć sie włoskiego
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:28   #4
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

hej Aragosta!!!!!!!!!!!!!!!!
gdzie bylas dokladnie? ale super! od kiedy sie zaczelas uczyc? jak ci idzie?
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 14:42   #5
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

HEJ! Jak Wlochy to tylko Neapol!!mieszkalam tam 3 lata.Tam jest cudownie kocham to miasto i tysiace wspanialych wspomniej .Kuchnia wloska tez wspaniala tylko ze ta neapolitanska to chyba najlepsza jesli brac pod uwage regiony bo jak ostatnio bylam we Florencji to mi juz papu tak bardzo nie smakowalo. Na poludniu jedza wiecej owocow morza a te sa pyszzzne Jak macie mozliwosc to jedzcie do wloch bo tam jest super pogoda i ludzie zawsze usmiechnieci
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 14:50   #6
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

mam pytanie do uczacych sie wloskiego:gdzie sie uczycie? ja znam ten jezyk bardzo dobrze ale nie mam na to zadnego uzedowego papierka a chciala bym taki miec ale nie mam pojecia gdzie mozna sie uczyc tego jezyka.Studia dzienne nie wchodza w rachube. Zaznaczam ze jestem z poludnia polski. Pozdrowionka dla wszystkich milosnikow wloskiego
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 15:26   #7
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Byłam w Italii tylko raz rok temu i zakochałam się (w krainie oczywiście). Jechałam samochodem przez całe Włochy na zachodnie wybrzeże i czułam się cudownie w ich otoczeniu. Alpy nocą podczas ulewnej burzy-nieziemska bajka, bo w słoneczny dzień to już żadne wrażenie. A zachodnie wybrzeże ma klimat wyspiarski-kolejna bajka gdzie czas się zatrzymał. Cały rok bardzo tęskniłam do Włoch i tylko to,że jestem obecnie wysoko w ciąży to nie pojadę tego roku. Na wschodnim wybrzeżu nie byłam lecz podobno jest bardziej europejskie więc nie ma tego klimatu wyspiarskiego spokoju. Rzym oczywiście koniecznie trzeba odwiedzić, brak słów jakie wrażenie robią zabytki, ale mieszkać tam za gorąco.
Gorąco polecam dłuuugi urlop na zachodnim wybrzeżu.
Mam ładne zdjęcia ale nie umiem wkleić niestety.
Moja przyjaciółka wyemigrowała tego roku na ukochaną Sardynię- kolejna zauroczona.
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-18, 17:04   #8
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Ja mieszkam w Mediolanie od prawie dwoch lat.W tym czasie zwiedzilam sporo miejsc, m.in. Rzym, Bari i okolice, Portofino, Forte di Marmi, Sardynie (co sierpien na wakacje), Venecje, Padve, Bolonie, Florencje i cos jeszcze by sie znalazlo.
Ja jestem zakochana w tym kraju, przepiekne krajobrazy, klimat.Jedzenie najlepsze na swiecie.
Jesli sie jeszcze zastanawiasz nad odwiedzinami Italii-mozesz sie smialo zdecydowac i nie pozalujesz.

EDIT:jak moglam zapomniec o Rimini i Riccione, Verona i Peschiera (Gardaland!!!!-najwiekszy park rozrywki)

Edytowane przez Vogue
Czas edycji: 2006-07-19 o 10:37
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 17:07   #9
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez kamisol
akurat sie zdarzylo, ze bylam we wloszech jak wygrali mistrzostwa swiata w pilce n. Ale sie dzialo!!! wspaniali ludzie..
Ja tez a mieszkam niedaleko centrum Mediolanu.Coz... nie spalo sie tamtej nocy
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 23:05   #10
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

do Vogue: no to wyobrazam sobie Mediolan tej nocy! tam sie musialo dziac..
a w ogole, to tam nie da sie spac
na poczatku nie moglam sie przestawic na ten styl wychodzenia o godz 23 i wracania do domu o 5 nad ranem..twoi znajomi tez jedza "BOMBY" o 4 rano?
..ale Ci zazdroszcze mieszkania tam..


do MUMU: naprawde? myslalam ze jestem jedyna polka na tej wyspie, tak przynajmniej sie czulam .nie wiesz w jakim miescie jest twoja kolezanka?
chetnie bym nawiazala kontakt. bede tam przez caly miesiac..glownie w Cagliari i na plazach Villasimius itp. jestem ciekawa czy jej sie podoba mieszkanie tam..

vogue! bedziesz na Sardyni w sierpniu? ja bede od 28 lipca!

sorki Pepa83, odbieglam troche od tematu bo sie podjaralam

Lucy as: ja nigdy nie bralam kursow czy szkoly. nauczylam sie sama sluchajac rozmow mojego chlopaka i kolesi, sluchajac Radio Deejay przez internet,i ..nie smiejcie sie, szczegolnie Ty Vogue- czytajac TOPOLINO
jestem zdania ze wloski to najprostszy jezyk na swiecie! szczegolnie jak sie zna polski i angielski. to kombinacja tych dwoch! wiadomo, sbaglio molto, ale wazne ze sie potrafie dogadac, i to dobrze po nie calym roku "uczenia sie". moze sobie pocwiczymy na multi cultural? Pozdrawiam wszystkie dziewczeta!!!!!!
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 08:26   #11
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez kamisol
do Vogue: no to wyobrazam sobie Mediolan tej nocy! tam sie musialo dziac..
a w ogole, to tam nie da sie spac
na poczatku nie moglam sie przestawic na ten styl wychodzenia o godz 23 i wracania do domu o 5 nad ranem..twoi znajomi tez jedza "BOMBY" o 4 rano?
..ale Ci zazdroszcze mieszkania tam..


vogue! bedziesz na Sardyni w sierpniu? ja bede od 28 lipca!


Lucy as: ja nigdy nie bralam kursow czy szkoly. nauczylam sie sama sluchajac rozmow mojego chlopaka i kolesi, sluchajac Radio Deejay przez internet,i ..nie smiejcie sie, szczegolnie Ty Vogue- czytajac TOPOLINO
Oj tamtej nocy to nie pamietam do ktorej bylo swietowanie (tzn.ludzi ja probowalam spac)

Mi tez bylo troche "dziwnie" na poczatku wychodzic na kolacje na 23, na impreze na 1 lub troche pozniej i do rana.Gdzie w Pl kolacje jadlam najpozniej o 20 a na impreze sie szlo ok 22.

Na Sardynii bede od 29 lipca do 4 wrzesnie.Gdzie dokladnie bedziesz?

A Topolino czyta regularnie moj TZ przy jedzeniu wiesz ze ja tez myslalam na poczatku zeby nauczyc sie jezyka z komiksow, bo jestem wzrokowcem i jak cos zobacze to zapamietam

Pozdrawiam serdecznie
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 12:07   #12
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Droga KAMISOL:Moja przyjaciółka prawdopodobnie przebywa w kilku miejscowościach na Sardyni ,bo ma tam wielu znajomych od kilku lat. Nie znam nazwy biura podróży , gdzie aktualnie pracuje (co chwila zmienia pracę) i dopóki do mnie nie zadzwoni to nie mogę Ci podać maila do Niej.
Pozdrawiam
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 14:17   #13
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

mumu dzieki dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 18:10   #14
pepa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 179
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Dziewczyny jesli lubicie jezyk włoski lub chcecie sie go poduczyc to podaje link do strone która jest bardzo ciekawa *****polecam*****


http://www.wloski.ang.pl/Pomoc_jezykowa__11.html
pepa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 18:36   #15
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Ja byłam we Włoszech, w Rzymie 4 lata temu. Ludzie mili, jedzenie pyszne, ciepłe morze, góry, pogoda słoneczna, duzo miejsc do zwiedzania. Było bardzo fajnie, jednak wszybko musiałam wracać do domu.
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 18:38   #16
**MaŁpka**
Przyczajenie
 
Avatar **MaŁpka**
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

JA tez byłam we Włoszech . Ogólnie mi sie podobało , ludzie , miejsca , krajobra, klimat , miasta itd. Warto sie wybrać Jedyne co tak mnie zdziwiło to jak ludzie mogą zyć w Wenecji , przeciez tam okropnie smierdzi szczególnie jak jest gorąco . Przynajmniej ja tak odczulam i ludzie z jakimi byłam . Zdjęcia mam z różnych miejsc ogolnie bardzo mi sie podobało i zamierzam sie znowu tam wybrac na dłuzej ;P . Język tez fajny z tego co sie osłuchałam :P bo sama malo po włosku umiem
**MaŁpka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 18:40   #17
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

ja jestem wprost zauroczona Włochami
byłam tam juz około 5 razy (rRimini, Ravena, Wenecja, Lido di Lavinio).. zamierzam tam jeżdzic w miarę możliwości.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 21:48   #18
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

w tym roku odwiedziłam Italię i po prostu zakochałam się w tym kraju. Niesamowite krajobrazy, pyszna kuchnia, pogoda (jest bardzo ciepło, ale nie przesadnie - wprost idealnie ) i klimat panujący w miasteczkach. Cudo! na pewno jeszcze kiedys odwiedzę ten kraj
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 15:54   #19
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

o dobry temat..mam pytanko: wiadomo Wam coś o miasteczku Villa Rosa? nie jestem pewna czy dobrze napisałam Jak tam jest, czy to miejsce fajne na wakacje itp...Pytam dlatego, bo wybieram sie tam z mężem, siostrą i szwagrem na wakacje 17 sierpnia. Pobyt mamy zabukowany juz od pół roku, a ja nic nie wiem tylko wierze w słowa szwagra, ze jest fajnie
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 16:22   #20
pepa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 179
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez AniaWila
o dobry temat..mam pytanko: wiadomo Wam coś o miasteczku Villa Rosa? nie jestem pewna czy dobrze napisałam Jak tam jest, czy to miejsce fajne na wakacje itp...Pytam dlatego, bo wybieram sie tam z mężem, siostrą i szwagrem na wakacje 17 sierpnia. Pobyt mamy zabukowany juz od pół roku, a ja nic nie wiem tylko wierze w słowa szwagra, ze jest fajnie

Czy to znaczy ze ty bedziesz na Sycyli? Bo własnie tam jest Villarosa i troche sporo do morza a tam jest teraz bardzo słonecznie.Szczerze to ja tam nie byłam ale napewno jest fajnie ale byłam w Reggi di Calabria i tam było swietnie ale najbardziej zachwyciło mnie morze na ktorym były skały z ktorych morzna było skakac no i ta woda (przezroczysta)poprostu cos przepieknego
pepa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 06:50   #21
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

hej hej
Czytam sobe ten watek i pozdrawiam z upalnej dzisiaj Sycylii.
Wlochy czy Sycylia jak kazdy inny kraj, jest piekne ale tez i brzydkie
Z czasem nabiera sie dystansu chyba do urokow inego kraju.
Po prostu kraj taki jak kazdy, kultura tylko inna, aha no i zycie tez, ja pochodze z Poznania i jako zdeklarowany mieszczuch troche tutaj nadal cierpie, bowiem Sycylia to piekna kraina pod wzgledem ale niestety taka troche prowincja jesli mieszka sie tu dluzej i jest sie przyzwyczajonym do wygod wielkiego miasta
Ahhh co tu duzo gadac, wszystko ma swoje plusy i minusy. Milego dnia zycze!
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 15:32   #22
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Witam...
No coz, ja w przyszlym roku wychdze za Wlocha, Wlochy uwielbiam juz od 10 lat, jak to pierwszy raz bylam tam na koloniach w Rimini...
Ja z moim mamy dom w Turynie... Ale ze wzgledu na nasza prace czesto jestesmy poza wlochami, obecnie jestesmy na kolejnym pracowitym wyjezdzie w niemczech...
We wloszech bylam w wielu miejscach, najdalej dojechalam do Bari ale odwiedzilam tez toskanie(florencja i Piza), ligurie, mediolan, veneto, Wenecja, aosta gory: pragelato, siestre itp...
Bylam na olimiadzie i oczywiscie jak Italia wygrala mistrzostwa bylam w centrum Torino...
Ale sie dzialo...
Po wlosku oczywicie mowie dosc dobrze...
Jedzenie jest pyszne, a ze ja lubuje sie w serach to mam w czym wybierac...

Saluti per tutti...
Baci
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.

Edytowane przez agamazzi
Czas edycji: 2006-08-19 o 16:27
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 16:57   #23
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

aaaa to pozdrawiam kolezanke z polnocy
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 17:46   #24
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez baobab
aaaa to pozdrawiam kolezanke z polnocy
Ja takze pozdrawiam...
Zawsze chcialam odwiedzic Sycylie, ale mojemu amore jakos sie nie spieszy...
Coz moze kiedys...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 17:51   #25
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

wlasnie mamy 43stopnie w cieniu..mi tez sie jakos nie spieszy, by wyjrzec na zewnatrz i popatrzec na te wysepke wole sobie ogladac ja zza zamknietego szczelnie okienka
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:07   #26
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez baobab
wlasnie mamy 43stopnie w cieniu..mi tez sie jakos nie spieszy, by wyjrzec na zewnatrz i popatrzec na te wysepke wole sobie ogladac ja zza zamknietego szczelnie okienka
Wiem, ze sa tam upaly...
Moja przyjaciolka spedza co roku wakacje na sycylii bo jej facet ma tam rodzinke, mojemu w ogole w zadnym okresie nie chce sie tam jechac......
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:38   #27
pepa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 179
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Ja tez jade do Włoch juz we wrzesniu ale niestety do pracy razem z moim TŻ ale on nie chetnie tam sie wybiera bo nie przepada za włochami(facetami).
Byłam tam z 10 razy ale zawsz lubie tam jezdzic
pepa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 06:41   #28
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez agamazzi
Wiem, ze sa tam upaly...
Moja przyjaciolka spedza co roku wakacje na sycylii bo jej facet ma tam rodzinke, mojemu w ogole w zadnym okresie nie chce sie tam jechac......
Ja polecam z calego serca kwiecien/maj na podroz tutaj.
Cieplutko, ale nie upalnie mozna pozwiedzac i sie poopalac.
Z kapiela jest roznie, oni przewaznie sie nie kapia w tym okresie (wiec widac tylko niemcow na horyzoncie) i wogole zreszta zachowuja sie dziwnie, czasem jest 26stopni a oni tylko ze wzgledu na fakt, iza jest np.maj- ubieraja sie jak zima!
Ja padam i biegam w krotkich rekawkach, oraz odkrytych butach a oni, nosza dlugie spodnie, swerty, oraz zabudowane buty...ehhh dziwienie tutaj w tym okresie, dobrze ze roznie sie od nch wygladem, wiec moge bezkarnie lamac te ich marsjanskie zasady
Sprobuj naklonic swojego TZ, warto odwiedzic Sycylie, tak w sensie turystycznym
Znacznie ciezej tutaj po prostu zostac
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 09:00   #29
kasQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 169
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

ja rowniez bylam we wloszech i to z 10 razy. napewno z miejsc godnych polecenia to osobiscie polecilabym RZYm najpiekniejsze miasto w jakim kiedykolwiek bylam no i ten klimat specyficzny ach....rozmarzylam sie wenecja - wiadomo podstawa , piza ,turyn, florencja,werona,mediolan ,rimini, ravenna, bibione, neapol, syrakuzy, sycylia-idelane miejsce na wakacje piekne plaze + upal + etna kocham wlochy piekny kraj cudowni ludzie
kasQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 10:47   #30
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Jak wam sie podobają WŁOCHY?

Cytat:
Napisane przez baobab
Ja polecam z calego serca kwiecien/maj na podroz tutaj.
Cieplutko, ale nie upalnie mozna pozwiedzac i sie poopalac.
Z kapiela jest roznie, oni przewaznie sie nie kapia w tym okresie (wiec widac tylko niemcow na horyzoncie) i wogole zreszta zachowuja sie dziwnie, czasem jest 26stopni a oni tylko ze wzgledu na fakt, iza jest np.maj- ubieraja sie jak zima!
Ja padam i biegam w krotkich rekawkach, oraz odkrytych butach a oni, nosza dlugie spodnie, swerty, oraz zabudowane buty...ehhh dziwienie tutaj w tym okresie, dobrze ze roznie sie od nch wygladem, wiec moge bezkarnie lamac te ich marsjanskie zasady
Sprobuj naklonic swojego TZ, warto odwiedzic Sycylie, tak w sensie turystycznym
Znacznie ciezej tutaj po prostu zostac
Dzieki, popracuje na nim i moze w przyszlym roku...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.