Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 14:26   #1231
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Ijegrina Pokaż wiadomość
witam jeszcze nie pisałam na forum i dopiero od niedawana śledzę wątki.

Przez jakiś czas stosowałam waxa ale że lubię eksperymentować postanowiłam go odstawić.
Dorwałam dziś proteinową maskę do włosów dolce latte zna ja ktoś może?
zastanawiam się co sądzicie o jej składzie, niestety zawiera alkohol:
aqua, cetaryl alcohol, cetrimonium chloride, dipalmytoylethyl hydroxyethylomonium,metho sulfate, parfum, phenoxyethanol, methyldibromo gluutaronitrile, hydroxypropyltrimoniumHyd rolized casein, citricAcid, hydrolized milk protein, methylchlorisothiazolinon e, sodium cocol glutamate, methylisothiazolinone
Zobacz-wysoko alkohol, a większosci składników aktywnych jest mniej niż zapachu (parfum). Nie najlepiej to widzę, może inne panie powiedzą więcej
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:05   #1232
NeynA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 50
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Z tego co pamiętam, gdy czytałam wątki to jakaś wizażanka pisała, że ten cetaryl alcohol jest nawilżający.... I że jest dużo dobrych alkoholi.
NeynA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:05   #1233
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Zobacz-wysoko alkohol, a większosci składników aktywnych jest mniej niż zapachu (parfum). Nie najlepiej to widzę, może inne panie powiedzą więcej
piszac alkohol masz na mysli etanol? w tej odzywce go nie ma alkohole są rozne i pelnią rozne funkcje w produktach kosmetycznych. np. taka gliceryna- alkohol a nawilza

w odzywkach do unikamy wlasnie etanolu, moze wysuszac wlosy

a co do odzywki, dziewczyny bardzo chwala sobie te maske z proteinami mlecznymi
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14054

chociaz mnie osobiscie ten zapach odstrasza, mimo, ze odzywka dziala dobrze, nie moge jej uzywac

edit
Cytat:
Napisane przez NeynA Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, gdy czytałam wątki to jakaś wizażanka pisała, że ten cetaryl alcohol jest nawilżający.... I że jest dużo dobrych alkoholi.
alkohol cetylowy w polaczeniu z alkoholem stearylowym(ceatryl alkohol) pelni najczesciej funkcje emulgatora pomocniczego.

alkohole maja szerokie zastosowanie w kosmetyce, nie mozna rozpatrywac alkoholi w kategoriach dobry-zly
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:22   #1234
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
piszac alkohol masz na mysli etanol? w tej odzywce go nie ma alkohole są rozne i pelnią rozne funkcje w produktach kosmetycznych. np. taka gliceryna- alkohol a nawilza

w odzywkach do unikamy wlasnie etanolu, moze wysuszac wlosy

a co do odzywki, dziewczyny bardzo chwala sobie te maske z proteinami mlecznymi
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14054

chociaz mnie osobiscie ten zapach odstrasza, mimo, ze odzywka dziala dobrze, nie moge jej uzywac

edit


alkohol cetylowy w polaczeniu z alkoholem stearylowym(ceatryl alkohol) pelni najczesciej funkcje emulgatora pomocniczego.

alkohole maja szerokie zastosowanie w kosmetyce, nie mozna rozpatrywac alkoholi w kategoriach dobry-zly
Uhu, nowa informacja to zapamiętania, dziękuję

Wrzuciłam to do jednego worka, bo dla mnie alcohol to był alcohol, a on mnie drażni
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:33   #1235
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Uhu, nowa informacja to zapamiętania, dziękuję

Wrzuciłam to do jednego worka, bo dla mnie alcohol to był alcohol, a on mnie drażni
jezeli masz w skladzie samo słowo alcohol to powinnas unikac takich preparatow. czasem tez zapisuje sie alcohol denat .

to jest własnie etanol, ktory w odzywkach do wlosow np. Biosilku moze wysuszac wlosy. ale za to stosowany w preparatach do wcierania w skore glowy np. lotion Seboradin, zwieksza przenikanie aktywnych skladnikow wgłąb skóry, jest rozpuszczalnikiem wielu substancji.

wiec nie mozna powiedziec, ze jest zly

ale osoby o wrazliwej skorze powinny go unikac, bo podraznia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:40   #1236
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jezeli masz w skladzie samo słowo alcohol to powinnas unikac takich preparatow. czasem tez zapisuje sie alcohol denat .

to jest własnie etanol, ktory w odzywkach do wlosow np. Biosilku moze wysuszac wlosy. ale za to stosowany w preparatach do wcierania w skore glowy np. lotion Seboradin, zwieksza przenikanie aktywnych skladnikow wgłąb skóry, jest rozpuszczalnikiem wielu substancji.

wiec nie mozna powiedziec, ze jest zly

ale osoby o wrazliwej skorze powinny go unikac, bo podraznia
Aj, z samym alkoholem takim jest właśnie woda brzozowa, pokrzywowa i płyn odżywczy L-102. I nienajlepiej działa, a niedawno cały łebek szczypał mnie jakbym miałą rany.

Ale ja wyrywam wlosy, więc to trochę inaczej.

Iiidę wziąć naftę na łeb... I jajko, ale ma tylko na twardo ;|
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:48   #1237
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Aj, z samym alkoholem takim jest właśnie woda brzozowa, pokrzywowa i płyn odżywczy L-102. I nienajlepiej działa, a niedawno cały łebek szczypał mnie jakbym miałą rany.

Ale ja wyrywam wlosy, więc to trochę inaczej.

Iiidę wziąć naftę na łeb... I jajko, ale ma tylko na twardo ;|
mi tez lotiony na bazie etanolu nie sluza

ja Ci radzę, zebys sobie nafte kosmetyczną podarowala, moze podrazniac i wysuszac.

sprobuj samego oleju rycynowego, on swietnie lagodzi stany zapalne (i przyspiesza porost wlosow )
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 15:57   #1238
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mi tez lotiony na bazie etanolu nie sluza

ja Ci radzę, zebys sobie nafte kosmetyczną podarowala, moze podrazniac i wysuszac.

sprobuj samego oleju rycynowego, on swietnie lagodzi stany zapalne (i przyspiesza porost wlosow )
Ale olejek mi się skończył ,poza tym niedawno robiłam maskę: miiióóód (duuużooo miodu) ziaja odżywka, rycyna...i resztę już zużyłam.

To moje rzepkę rzucę.. Ych.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:59   #1239
antone
Przyczajenie
 
Avatar antone
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
GG do antone
Smile Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez BlackBerry1 Pokaż wiadomość
ja to już nie wiem, co mam robić, boję się, że wezmę nożyczki i zetnę wszystkie włosy ;p

zapuszczam już gdzieś od roku, są za zapiecie stanika...
blond jasny
hm myje szamponami bez sylikonów, stosowałam regularnie wax, teraz od 2,3 miesiecy juz nie...przerwa...
hm obecnie seboradin lotion...
nie prostuje i nie susze..
a włosy, zamiast ładne to wyglądają na zniszczone ;( ;(
a dziewczyny, które pytałam,, mówią, że suszą, w sumie nic specjalnie nie dbają, nie zwracają uwagę na sylikony etc , a mają ładne włosy....
sama już nie wiem co zrobić ;(
Witam - mój pierwszy post, witam wszystkich serdecznie Mam podobny problem... zawsze miałam zdrowe i ładne włosy ,nawet gdy kilka lat temu je farbowałam... Od jakiś 5 lat ich nie farbuję, nie suszę suszarką ( chyba, że naprawdę muszę, ale to są sporadyczne przypadki )głownie schną "naturalnie" ,ewentualnie wiążę je na noc, nie prostuję, używam zamiennie szamponów Dove i Pantene Pro-V , stosuję odżywki bez spłukiwania i czasem wosk w sprayu Gliss Kur'a a moje włosy uległy znacznemu pogorszeniu, puszą się, końcówki nie rozdwajają się ,ale wyglądają na zniszczone, włosy stały się matowe i nieposłuszne- nie układają się naturalnie jak kiedyś ,a stylizować ich nie mogę ani suszarką-efekt tzw "szopena" , żadne pianki woski i tego typu kosmetyki nie wchodzą w rachubę, bo dostaję łupieżu... Ma ktoś pojęcie co się mogło stać? Teraz właśnie testuję Henna Treatment Wax - po jakim czasie spodziewać się wyników? I zastanawiam się właśnie nad zakupem Kallos latte albo odżywki kreatynowej Chantal. Warto? Poza tym zaczęłam kurację merz special i jak na razie przynajmniej włosy mi nie wypadają jak wcześniej
antone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 14:23   #1240
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez antone Pokaż wiadomość
Witam - mój pierwszy post, witam wszystkich serdecznie Mam podobny problem... zawsze miałam zdrowe i ładne włosy ,nawet gdy kilka lat temu je farbowałam... Od jakiś 5 lat ich nie farbuję, nie suszę suszarką ( chyba, że naprawdę muszę, ale to są sporadyczne przypadki )głownie schną "naturalnie" ,ewentualnie wiążę je na noc, nie prostuję, używam zamiennie szamponów Dove i Pantene Pro-V , stosuję odżywki bez spłukiwania i czasem wosk w sprayu Gliss Kur'a a moje włosy uległy znacznemu pogorszeniu, puszą się, końcówki nie rozdwajają się ,ale wyglądają na zniszczone, włosy stały się matowe i nieposłuszne- nie układają się naturalnie jak kiedyś ,a stylizować ich nie mogę ani suszarką-efekt tzw "szopena" , żadne pianki woski i tego typu kosmetyki nie wchodzą w rachubę, bo dostaję łupieżu... Ma ktoś pojęcie co się mogło stać? Teraz właśnie testuję Henna Treatment Wax - po jakim czasie spodziewać się wyników? I zastanawiam się właśnie nad zakupem Kallos latte albo odżywki kreatynowej Chantal. Warto? Poza tym zaczęłam kurację merz special i jak na razie przynajmniej włosy mi nie wypadają jak wcześniej
Analizując marki kosmetyków, jakich używasz, obstawiałabym, że zniszczenie i matowienie to efekt osadzenia się silikonów na włosach, a którymi te marki są nafaszerowane. Ja miałam podobny problem po długotrwałym używaniu Fructisa.
Pomogła kuracja oczyszczająca - tzn. zmycie silikonów, teraz dodatkowo stosuję olej kokosowy, spray z proteinami i keratyną i drogeryjne odżywki. Staram się dobierać kosmetyki bogate w substancje aktywne - wyciągi roślinne, nawilżacze i proteiny.
Zapraszam do lektury wątków z pierwszej strony [Walka o zdrowe i piękne włosy, Produkty bez silikonów i inne], wszystkie metody zostały w nich dokładnie opisane, wystarczy poczytać, wybrać coś dla siebie i wcielić w życie.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 18:11   #1241
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

dotarla do mnie maseczka z LOreala... użyłam ją 3 razy i w sumie hmm... myśle, że coś daje pomału po spłukaniu wystarczy, że raz przejade grzebieniem i nie musze sie męczyć z rozczesywaniem, jednak po wyschnięciu nie przynosi takich efektów jakich sie spodziewałam ostatnio zdaża mi się wyprostować włosy to wyglądają całkiem ładnie... a na drugi dzień (przeżuciłam się na mycie co dwa dni ) nie mam zbytnio zastrzeżeń co do nich... Teraz chce kupic jeszcze odżywke ze szpiku końskiego... Nazwa mnie troche przeraża ale zobaczymy czy coś da, po podobno całkiem niezła
od grudnia nie robilam loczków :P dzisiaj pierwszy raz wziełam się na odwage (chociaż STRRASZZZNIIIEE łamią mi sie włosy) i siedze w papilotach... jestem ciekawa czy coś z tego będzie najbardziej chcialabym efekt jak na pierwszej fotce - uwielbiałam te loczki w blondzie też były całkiem fajne a w ciemnych już straszne niestety nie mam zdjęcia z bliska... jak myślicie czy kręcenie włosów (zwlaszcza takich w moim stanie;/) sprawia , że będa sie kruszyć i łamać jeszcze bardziej? :/ bo może jak coś z tego będzie to kręciła bym częsciej żeby nie prostować ... a czy ktoraś z was używała tego szpiku końskiego??

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 666.jpg (144,1 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-35741463-500x500.jpg (46,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (57,5 KB, 127 załadowań)
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 22:04   #1242
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
dotarla do mnie maseczka z LOreala... użyłam ją 3 razy i w sumie hmm... myśle, że coś daje pomału po spłukaniu wystarczy, że raz przejade grzebieniem i nie musze sie męczyć z rozczesywaniem, jednak po wyschnięciu nie przynosi takich efektów jakich sie spodziewałam ostatnio zdaża mi się wyprostować włosy to wyglądają całkiem ładnie... a na drugi dzień (przeżuciłam się na mycie co dwa dni ) nie mam zbytnio zastrzeżeń co do nich... Teraz chce kupic jeszcze odżywke ze szpiku końskiego... Nazwa mnie troche przeraża ale zobaczymy czy coś da, po podobno całkiem niezła
od grudnia nie robilam loczków :P dzisiaj pierwszy raz wziełam się na odwage (chociaż STRRASZZZNIIIEE łamią mi sie włosy) i siedze w papilotach... jestem ciekawa czy coś z tego będzie najbardziej chcialabym efekt jak na pierwszej fotce - uwielbiałam te loczki w blondzie też były całkiem fajne a w ciemnych już straszne niestety nie mam zdjęcia z bliska... jak myślicie czy kręcenie włosów (zwlaszcza takich w moim stanie;/) sprawia , że będa sie kruszyć i łamać jeszcze bardziej? :/ bo może jak coś z tego będzie to kręciła bym częsciej żeby nie prostować ... a czy ktoraś z was używała tego szpiku końskiego??

Ślicznie wyglądasz na tych zdjęciach Co do kręcenia włosków - ja się obawiam, że mogą ci się niszczyć końcówki, wykruszać.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 22:28   #1243
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

O tej odżywce jest na wizażu wątek, skorzystaj z wyszukiwarki.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 01:19   #1244
vopa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

Polecam luksusową maskę firmy Kegel !!!


Wygładza zniszczone końcówki, włosy nie przetłuszczają się , błyszczą, i pachną !!!

Idealna do włosów suchych, spalonych, zniszczonych !

Znakomita również jako maska do włosów przedłużanych, włosy są mięciutkie, nie puszą się !!!


: jupi::j upi::ju pi:

Edytowane przez vopa
Czas edycji: 2008-04-09 o 11:55
vopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 01:23   #1245
vopa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Re: POMOCY!! JAK RATOWAC POPALONE WŁOSY??

Po nałożeniu maseczki wystarczy suszyć włosy i delikatnie przeczesywać szczotką , nie trzeba nawet specjalnie modelować. Olejek na końcówki jest już zbędny ))

Edytowane przez vopa
Czas edycji: 2008-04-09 o 11:56
vopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 18:39   #1246
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Benek23 - Dziekuje jednak teraz na tych wlosach loczki wyszły tak bezadziejne, ze az sie wystaszyłam ;< i musialam wyprostowac wlosy... wogole teraz po wyprosotwnaiu nie sa takie gladkie tylko takie hm.. twarde ;/ sztywne i nawet nie chcą sie wyprostować jak kiedyś . właśnie koncówki strasznie mi sie kruszą ale nie obetne ich bo już zaczyna sie lament, że mam za krótkie włosy

'Estelle' - czytałam już własnie przez opinie wizażanek skusiłam sie żeby kupić

Vopa - hmm Kegel? powiem szczerze, że pierwszy raz słysze o czymś takm na KWC też nie moge nic znaleść ... masz może jakaś strone tej firmy? Albo zdjęcia kosmetyków ? byłabym wdzięczna... skoro piszesz, że radzi sobie ze spalonymi włosami chociaz duzo wyprobowałam już takich "zapewniaczy" i w sumie nic nie dawało
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:19   #1247
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
Benek23 - Dziekuje jednak teraz na tych wlosach loczki wyszły tak bezadziejne, ze az sie wystaszyłam ;< i musialam wyprostowac wlosy... wogole teraz po wyprosotwnaiu nie sa takie gladkie tylko takie hm.. twarde ;/ sztywne i nawet nie chcą sie wyprostować jak kiedyś . właśnie koncówki strasznie mi sie kruszą ale nie obetne ich bo już zaczyna sie lament, że mam za krótkie włosy

[:
Wiem co czujesz Ja mam kręcone włoski, ale bardzo miękkie i podatne na układanie. Czasem na takich mega grubych wałkach "prostowałam" je sobie. W efekcie były NIE KRĘCONE a takie gładkie, lekko podwinięte. Teraz nie mogę tak robić, bo końcówki mam zniszczone i tworzy się taka nierówna powierzchnia, która wykręca się we wszystkie strony i puszy. Nic już nie robię z włosami-nie susze, nie prostuję nie lakieruję, nie żeluję. Tylko reperuję
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 10:48   #1248
alison23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Jakie Odżywki Do Zniszczonych Włosów

Witajcie!

Jakie odzywki polecacie do włosów zniszczonych a w szczegolwnosci przesuszonych.Moje włosy są po licznych farbowaniach i baljażach wiec wiadomo ze sa zniszczone.Robi mi sie na głowie tzw"siano".Chciałabym zeby byly one gładkiei wyglądały zdrowo, ale nie były jednoczesnie przylizane. Co polecacie?
alison23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 10:57   #1249
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Jakie Odżywki Do Zniszczonych Włosów

Ja używam co jakiś czas ampułek L'oreal-a power repair -B, od razu włosy stają się gładkie, sprężyste i łatwo się układają, jeśli chodzi o odżywki typowo "sklepowe" to są takie odżywki profi-silk po nich efekt był przyzwoity
morfea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 13:23   #1250
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jakie Odżywki Do Zniszczonych Włosów

Ja polecam przeczytać ten wątek :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955
A na przyszłość skorzystaj z wyszukiwarki.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 18:05   #1251
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jakie Odżywki Do Zniszczonych Włosów

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja polecam przeczytać ten wątek :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955
A na przyszłość skorzystaj z wyszukiwarki.


połączone
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 23:00   #1252
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Jakie Odżywki Do Zniszczonych Włosów

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość


połączone
Oo... Właśnie widzę
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 09:56   #1253
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz Ja mam kręcone włoski, ale bardzo miękkie i podatne na układanie. Czasem na takich mega grubych wałkach "prostowałam" je sobie. W efekcie były NIE KRĘCONE a takie gładkie, lekko podwinięte. Teraz nie mogę tak robić, bo końcówki mam zniszczone i tworzy się taka nierówna powierzchnia, która wykręca się we wszystkie strony i puszy. Nic już nie robię z włosami-nie susze, nie prostuję nie lakieruję, nie żeluję. Tylko reperuję
Szczerze to wolałabym mieć chyba kręcone a bardzo Ci sie kręcą? ja dzisiaj sie wkurzyłam bo wychodze wieczorem ze znajomymi... myślałam, że pójde do fryzjera na ten sylikon... wymodeluje mi potem i bede miała spokój chociaż na jeden wieczór ale już ma klientki na każą godzine umówione a do tej jednej mam zaufanie i tu teraz pytanie.. wiecie może jak samemu wymodelować włosy? Bo ja nawet niewiem jak sie do tego zabrać :P z okrągłych szczotek mam tylko taką małą i niewiem czy coś da sie z nią zrobić... pewnie wyprostuje tylko, że pół godziny później znowu sie zrobią takie sztywne buu :/
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 10:02   #1254
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
Szczerze to wolałabym mieć chyba kręcone a bardzo Ci sie kręcą? ja dzisiaj sie wkurzyłam bo wychodze wieczorem ze znajomymi... myślałam, że pójde do fryzjera na ten sylikon... wymodeluje mi potem i bede miała spokój chociaż na jeden wieczór ale już ma klientki na każą godzine umówione a do tej jednej mam zaufanie i tu teraz pytanie.. wiecie może jak samemu wymodelować włosy? Bo ja nawet niewiem jak sie do tego zabrać :P z okrągłych szczotek mam tylko taką małą i niewiem czy coś da sie z nią zrobić... pewnie wyprostuje tylko, że pół godziny później znowu sie zrobią takie sztywne buu :/
Ja mam takie miękki pół-loki. Hm.. Bardzo podobne do włosów KOSMARKI. A może upnij sobie włoski na wyjście? W jakiś luźny, fantazyjny koczek?
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:38   #1255
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja mam takie miękki pół-loki. Hm.. Bardzo podobne do włosów KOSMARKI. A może upnij sobie włoski na wyjście? W jakiś luźny, fantazyjny koczek?
ile bym dała za takie włoski niezbyt lubie sie w związanych włosach wkurszyłąm sie i wyprostowałam... ale dzisiaj jeszcze trzymają sie proste co dziwne :P skończył mi się vitapil i myślałam teraz o tym ha- pantonen czy jakoś tak :P tylko zabardzo nie ma skąd brać kasy na to wszystko : (
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 13:51   #1256
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Dziewczyny ratunku!
jestem w szoku! (
jak zwykle umylam glowe, potem splukalam maseczke i wyszłam z łazienki... potem gdy już podeschły chciałam wejść i jeszcze dosuszyć suszarką bo sie spieszyłam do wyjścia. Zapaliłam tylko światełka na suficie a nie tak jak zawsze przy lusterku no i sie przerazilam jak nigdy całaaa dosłownie całaaa głowa połamanych włosów na każdej długości ;/ nawet grzywka... jak zobaczyłam te włosy z tyłu to już wogóle zwątpilam w cokolwiek to już własnie wiem dlaczgo wydawało mi sie, że nie mam połowy włosów na głowie wiekszosć jest ale połamana i długości 5-10 cm ... ;/ wziełam i to wyprostowałam chociaż po wyprostowaniu wyglądają tak samo ratunku! czym to wygładzić jakoś? Nawet balsam nie dał rady
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 21:46   #1257
AntygirlxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dom.
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku!
jestem w szoku! (
jak zwykle umylam glowe, potem splukalam maseczke i wyszłam z łazienki... potem gdy już podeschły chciałam wejść i jeszcze dosuszyć suszarką bo sie spieszyłam do wyjścia. Zapaliłam tylko światełka na suficie a nie tak jak zawsze przy lusterku no i sie przerazilam jak nigdy całaaa dosłownie całaaa głowa połamanych włosów na każdej długości ;/ nawet grzywka... jak zobaczyłam te włosy z tyłu to już wogóle zwątpilam w cokolwiek to już własnie wiem dlaczgo wydawało mi sie, że nie mam połowy włosów na głowie wiekszosć jest ale połamana i długości 5-10 cm ... ;/ wziełam i to wyprostowałam chociaż po wyprostowaniu wyglądają tak samo ratunku! czym to wygładzić jakoś? Nawet balsam nie dał rady

Umyj jeszcze raz i wysusz od razu , nic nie nakładaj.. pod lekkim strumieniem wody.. ja też tak często mam że jak nie wysusze tylko zostawie je do wyschnięcia mam efekt połamanych włosów a w rzeczywistości tylko się tak 'napuszyły' ;p
__________________


AntygirlxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 23:02   #1258
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

ImYourDestiny...
No oby tak dalej

Zastanawia mnie czego ty oczekujesz. W jaki sposób chcesz zregenerować włosy w stanie, jak opisujesz, masakrycznym, skoro i tak je suszysz, i co wynika z tego co piszesz, nadal co jakiś czas prostujesz? (tylko ty wiesz jak często).

Odżywki i maseczki przecież Ci tego włosa nie pozaklejają, nie sprawią, że odrośnie na długość.

Ile masz już tych zdrowych, odrośniętych włosów, ile cm?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 10:44   #1259
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

dokładnie ...
prostowanie to tragedia dla niektórych włosów , bo nie chcę uogólniać , ja mam kręcone , ostatnio nie mając czasu rano na układanie loków , prostowałam je dość często ,ale to było zaledwie kilka razy i do tej pory nie mogę dojść z nimi do ładu , a dodam ,że nie miałam mocno zniszczonych.
ImYourDestiny z tego co pamiętam Cię z innych wątków to Ty te włosy rozjaśniałaś , potem znów przeszłaś do brązu , Ty ich nie prostuj , nie susz, trzymaj się od tego z daleka , bo nic Ci z tej regeneracji nie wyjdzie.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 13:21   #1260
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

w sumie wysuszyłam raz... a prostuje od tygodnia co 2 dni bo już sama nie wiem... :/ Nie prostuje- są złe.... wyprostuje- są złe (na drugi dzień tylko wyglądają ok) tyyyyle rzeczy wytestowalam i szczerze to nic nie dały nie widze poprawy do tego z wielkim bólem jeszcze je obciełam a ostatnio mialam takie krótkie w 6 klasie podstawówki czyli troszke za ramiona... myśle czyby nie poczekać do wakcji wziąć te 3.000 zł i iść przedłużyć i zagęścić ta metodą Implant Micro Derme ... włosy te trzymają sie jakieś 6 lat. zrobiłabym gęste, długie włosy i miałabym spokój. tylko teraz niewiem jak to jest. Musiałabym obciąć całkiem moje i wszczepić tamte bo niewiem czy zgodziłabym sie na coś takiego... wiecie może?
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.