letni lekki makijaż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 08:38   #31
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: letni lekki makijaż

Jako, ze napisalam pierwszy krytyczny post, to po przeczytaniu odpowiedzi autorki chcialam tylko dodac - ja tez jestem dyplomowana wizazystka i Twoje odpowiedzi odnosnie podkladu do mnie nie przemawiaja niestety. Moze warto czasem powiedziec - nie wyszlo i robic dalej swoje Nie podoba mi sie Twoje nastawienie.
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 08:58   #32
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: letni lekki makijaż

Ło matko i córko, a tu co za burza, do tego w szklance wody. Dario, skoro potrafisz przyjąć konstruktywną krytykę powinnaś była ją przyjąć, Ty zaś pokazałaś kolce. Ech....
Co do makijażu - oczy są pięknie pomalowane. Kolorystyka cieni świetnie współgra z ciemną skórą modelki, z jej urodą, bo dziewczyna jest śliczna. Ale podkład...zresztą wszystko już o nim zostało powiedziane. Czasami naprawdę lepiej jest nałożyć samą bazę, korektor i przyprószyć to odpowiednim pudrem.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-05-19 o 11:51
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 11:22   #33
alison23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: letni lekki makijaż

Makijaz fajny i delikatny, tylko ja bym wyrzuciła te sztuczne rzęsy, które jak dla mnie wszystko psują. Wytuszowałabym mocniej rzesy na górze i na dole. No i cere tez bym troszkę wyretuszowała, ale ogólnie ok.
alison23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 11:40   #34
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: letni lekki makijaż

Przepraszam,ale nie mogę się powstrzymać..

Naoglądałam się wiele prac dyplomowanych wizażystek, często byłam świadkiem jak robiły makijaż czy to np. na mojej mamie czy nawet tu, na portalu, gdzie dziewczyny wklejały zdjecia makijażu wykonanego przez wizażystkę. I muszę przyznać,że papier nie świadczy o umiejętnościach, jest tu tyle uzdolnionych dziewczyn, których prace i zdolności powalają. Myślę,że nie muszę wymieniać nicków i imion , bo każdy wie o kim mówię.


Na MM panuje przyjazna atmosfera i nie wyobrażam sobie,żeby ktoś wprowadzał taki zamęt jak Ty. Dla mnie MM wówczas nie miałoby sensu.


Podkład to ważna sprawa jasne, zgodzę się. Ale jego stosowanie ma sens wówczas, gdy ma "udawać" gładką i piękną skórę, a nie wyobywać niedoskonałości. Wówczas lepiej, tak jak poradziły dziewczyny, zrezygnować z fluidu na rzecz sypkiego pudru itp.


Jest mi niezmiernie przykro z powodu Twojej postawy, bo z chęcią oglądałam Twoje prace, wyróżniały się, ale teraz mój entuzjazm spadł do zera..



Pozdrawiam.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:02   #35
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: letni lekki makijaż

Ja do dyskusji wtracac sie nie bede
Chcialabym tylko powiedziec, ze czytajac 'tytul' watku "letni lekki makijaz" - z wielkim zapalem wchodzilam na niego i czekalam az ujrze zdjecia - no niestety... patrzac na twarz modelki zawiodlam sie - nie tego oczekiwalam czytajac tytul.
Szukam dalej lekkich makijazy na MM
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 16:54   #36
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: letni lekki makijaż

Choc kloncepcja i sam zamysl mi sie podoba, to nie poradzilas sobie, ani z ciemnoskora modelka, ani z obecnoscia na forum...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 18:42   #37
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: letni lekki makijaż

Czy dla swoich klientek,sugerujących jakieś rozwiązania jesteś równie miła jak dla nas?
Pełen profesjonalizm...
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 20:28   #38
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: letni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Czy dla swoich klientek,sugerujących jakieś rozwiązania jesteś równie miła jak dla nas?
Pełen profesjonalizm...
co fakt, to fakt
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 20:40   #39
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: letni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Przepraszam,ale nie mogę się powstrzymać..
oj ja też, ale nie będę juz doliwać oliwy do ognia tym bardziej, ze wszystko juz zostało powiedziane. I biorę w obronę madi, której świetnym pracom trudno dorównać.
candibar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 21:53   #40
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: letni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
oj ja też, ale nie będę juz doliwać oliwy do ognia tym bardziej, ze wszystko juz zostało powiedziane. I biorę w obronę madi, której świetnym pracom trudno dorównać.
Napisze tylko tyle, że się zgadzam z wypowiedzią powyżej .
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 22:17   #41
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: letni lekki makijaż

Zgodzę się, że cera nie wygląda najlepiej, ale rozumiem, że nie było Ci łatwo znaleźć odpowiednie kosmetyki dla koleżanki. Poza tym bardzo podobają mi się rzęsy i ogólnie makijaż oka a pierwsze zdjęcie jest prześliczne

Zgadzam się również z wypowiedzią madie i Vampi, ale nie będę się włączać w dyskusję. Ja oceniam makijaż, nie jego autorkę
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 00:59   #42
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: letni lekki makijaż

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
oj ja też, ale nie będę juz doliwać oliwy do ognia tym bardziej, ze wszystko juz zostało powiedziane. I biorę w obronę madi, której świetnym pracom trudno dorównać.
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Napisze tylko tyle, że się zgadzam z wypowiedzią powyżej .
Dziewczyny, dzięki Wam za te słowa, ale ja nie czuję się dotknięta tym co napisała autorka wątku. Niech tam sobie pisze, że się nie znam bo nie mam dyplomu. Moje prace nie muszą się podobać. Niestety nie każdy potrafi zrozumieć po co mamy to forum makijażowe.
Póki co nie mam powodów by konkretnie pisać co o tym wszystkim myślę i oby tak pozostało, bo nie lubię spędzać czasu na takich potyczkach, które z resztą sensu nie mają.
Nie zamierzam się awanturować z osobą, która każdą uwagę traktuje jako atak i atakiem odpowiada, obrażając przy okazji rozmówcę nie wiem w jakim celu. Takie osoby tu bywały, jak widać bywają i pewnie bywać będą.
Ja to olewam.

madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-20, 15:34   #43
^Bulba^
Raczkowanie
 
Avatar ^Bulba^
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 37
Dot.: letni lekki makijaż

Podobają mi się zdjęcia i modelka, natomiast makijaż już mniej. Moim zdaniem te długaśne rzęsy są tu zbędne i psują efekt ''lekkości'' makijażu. Zgadzam się z dziewczynami co do podkładu i myślę również, że takie sprawy nie powinny być powodem do agresji, jaką zaprezentowałaś wobec innych wizażanek. Jeśli wiesz o tym, że inne wizażanki, doświadczone lub nie, mają możliwość komentowania (nie tylko pozytywnie), to po co wystawiasz tu swoje prace skoro uważasz się za profesjonalistkę i już wystarczająco jesteś dumna ze swych makijaży? (co wynika z twoich wypowiedzi) Coś mi się zdaje, że oczekiwałaś samych pochwał, a tutaj - niespodzianka!
^Bulba^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 21:36   #44
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: letni lekki makijaż

Bardzo mi przykro, ale Pani Daria musiała opuścić to forum na stałe. Dostałam kopię wstrętnego PW od jednej z moderatorek.

Wątek zamykam, bo naprawdę już nie ma tu czego komentować. Jestem w szoku
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.