Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-24, 14:38   #1
alison23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61

Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!


Witam!
Mam pytanie związane z cera i podkładem. Mianowicie, po pierwsze moja cera jest tłusta z licznym wągrami i gdzieniegdzie mam niedoskonałosci. Nie mam w sumie pryszczy, ale powierzchnia skóry jest dosc nierówna, no i te zaskórniki. Ogólnie mam cere która nie prezentuje sie zbyt super bez jakis kosmetyków. Obecnie używam podkładu revlonu dosc jasnego, oraz pudru max factor creme puff 13, czyli dsc neutralnego koloru. Niestety nakładajac to wszystko uzyskuje efekt tzw tapety na twarzy, widac ze mam puder i w ogóle. Moze nakładam zbyt duzo pudru, ale inaczej nie moge zakryc niedoskonałej cery. Poza tym ze wzgledu na to ze mam tłusta cere, puder który ma ogolnie nie za ciemny kolor, staje sie na mojej twarzy dosc ciemny, co podkresla swiecaca sie cera. Ogolnie rzecz biora uzyskuje fekt maski, widac ten puder na twarzy i w ogole rzuca sie to w oczy....Poza tym twarz sie sraje ciemniejsza od reszty ciała. Chciałabym miec taki kolor na twarzy zeby nie byc biała jak sciana,ale jednoczesnie nie odbiegac od koloru szyji. Ogólnie moj makijaz wyglada ciezko i jest nieefektowny.Chciałabym po umalowaniu sie uzyskac taki efekt jak na zdjeciach. Prosze pomozcie mi jakie kosmtyki powinnam stosowac?jaki podklady, pudry, ktore sprawia ze nie bedzie to wygladac ciezko,ale cera bedzie jednoczesnie bedzie gładka, niedoskonałosci zakryte???????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gr_makijaz1.jpg (22,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeupbrunetka16hf9.jpg (23,6 KB, 37 załadowań)
alison23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 15:01   #2
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!

Cytat:
Napisane przez alison23 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie związane z cera i podkładem. Mianowicie, po pierwsze moja cera jest tłusta z licznym wągrami i gdzieniegdzie mam niedoskonałosci. Nie mam w sumie pryszczy, ale powierzchnia skóry jest dosc nierówna, no i te zaskórniki. Ogólnie mam cere która nie prezentuje sie zbyt super bez jakis kosmetyków. Obecnie używam podkładu revlonu dosc jasnego, oraz pudru max factor creme puff 13, czyli dsc neutralnego koloru. Niestety nakładajac to wszystko uzyskuje efekt tzw tapety na twarzy, widac ze mam puder i w ogóle. Moze nakładam zbyt duzo pudru, ale inaczej nie moge zakryc niedoskonałej cery. Poza tym ze wzgledu na to ze mam tłusta cere, puder który ma ogolnie nie za ciemny kolor, staje sie na mojej twarzy dosc ciemny, co podkresla swiecaca sie cera. Ogolnie rzecz biora uzyskuje fekt maski, widac ten puder na twarzy i w ogole rzuca sie to w oczy....Poza tym twarz sie sraje ciemniejsza od reszty ciała. Chciałabym miec taki kolor na twarzy zeby nie byc biała jak sciana,ale jednoczesnie nie odbiegac od koloru szyji. Ogólnie moj makijaz wyglada ciezko i jest nieefektowny.Chciałabym po umalowaniu sie uzyskac taki efekt jak na zdjeciach. Prosze pomozcie mi jakie kosmtyki powinnam stosowac?jaki podklady, pudry, ktore sprawia ze nie bedzie to wygladac ciezko,ale cera bedzie jednoczesnie bedzie gładka, niedoskonałosci zakryte???????
Po pierwsze to wg mnie nie jest możliwe żeby mieć gładką twarz jak z okładki magazynu chociaż długo się łudziłam że znajde podkład który robi cuda

Wg mnie powinnaś zmieńić podkład na inny, metodą prób i błeów szukać takiego który będzie krył a jednocześnie nie tworzył maski i nie będzie ciemniał. Każdej z nas pasuje coś innego
Jest już trochę wątków na wizażu o podkładach gdzie wizażanki piszą jakie podkłady im pasują. Np najnowszy o drogich podkładach no i jest KWC.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 15:03   #3
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!

Po pierwsze to wg mnie nie jest możliwe żeby mieć gładką twarz jak z okładki magazynu chociaż długo się łudziłam że znajde podkład który robi cuda

Wg mnie powinnaś zmieńić podkład na inny, metodą prób i błędów szukać takiego który będzie krył a jednocześnie nie tworzył maski i nie będzie ciemniał. Każdej z nas pasuje coś innego
Jest już trochę wątków na wizażu o podkładach gdzie wizażanki piszą jakie podkłady im pasują. Np najnowszy o drogich podkładach no i jest KWC.

Cytat:
Napisane przez alison23 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie związane z cera i podkładem. Mianowicie, po pierwsze moja cera jest tłusta z licznym wągrami i gdzieniegdzie mam niedoskonałosci. Nie mam w sumie pryszczy, ale powierzchnia skóry jest dosc nierówna, no i te zaskórniki. Ogólnie mam cere która nie prezentuje sie zbyt super bez jakis kosmetyków. Obecnie używam podkładu revlonu dosc jasnego, oraz pudru max factor creme puff 13, czyli dsc neutralnego koloru. Niestety nakładajac to wszystko uzyskuje efekt tzw tapety na twarzy, widac ze mam puder i w ogóle. Moze nakładam zbyt duzo pudru, ale inaczej nie moge zakryc niedoskonałej cery. Poza tym ze wzgledu na to ze mam tłusta cere, puder który ma ogolnie nie za ciemny kolor, staje sie na mojej twarzy dosc ciemny, co podkresla swiecaca sie cera. Ogolnie rzecz biora uzyskuje fekt maski, widac ten puder na twarzy i w ogole rzuca sie to w oczy....Poza tym twarz sie sraje ciemniejsza od reszty ciała. Chciałabym miec taki kolor na twarzy zeby nie byc biała jak sciana,ale jednoczesnie nie odbiegac od koloru szyji. Ogólnie moj makijaz wyglada ciezko i jest nieefektowny.Chciałabym po umalowaniu sie uzyskac taki efekt jak na zdjeciach. Prosze pomozcie mi jakie kosmtyki powinnam stosowac?jaki podklady, pudry, ktore sprawia ze nie bedzie to wygladac ciezko,ale cera bedzie jednoczesnie bedzie gładka, niedoskonałosci zakryte???????
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 17:23   #4
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!

niestety jesli masz cere z niedoskonalosciami (a kazdy jakies tam ma) to nigdy nie uzyskasz takiego efektu. Wszystkie zdjecia z gazet itd. sa po obrobce komputerowej, najczesciej Photoshopem.
Takie zdjecia sa nienaturalne, nikt tak nie wyglada, nikt tez nie wypusci do jakiejkolwiek publikacji zdjecia bez obrobki (mniejszej lub wiekszej). Taka prawda.

Jeszcze jedno, jesli chodzi o zdjecia do np sesji, modelki maja na sobie tyle tapety (twarz + oczy), ze publicznie na pewno nie chcialbys tak wyjsc a to dlatego, ze w swietle, w aparacie, kamerze cera wychodzi nieco inaczej i nie widac tej ilosci mejkapu + maly retusz i wychodzi ksiezniczka z bajki

Po prostu przegladaj watki, probuj podklady i na pewno znajdziesz taki, w ktorym bedziesz dobrze wygladac! Powodzenia!
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 19:04   #5
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 674
GG do aniyam
Dot.: Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
niestety jesli masz cere z niedoskonalosciami (a kazdy jakies tam ma) to nigdy nie uzyskasz takiego efektu. Wszystkie zdjecia z gazet itd. sa po obrobce komputerowej, najczesciej Photoshopem.
Takie zdjecia sa nienaturalne, nikt tak nie wyglada, nikt tez nie wypusci do jakiejkolwiek publikacji zdjecia bez obrobki (mniejszej lub wiekszej). Taka prawda.

Jeszcze jedno, jesli chodzi o zdjecia do np sesji, modelki maja na sobie tyle tapety (twarz + oczy), ze publicznie na pewno nie chcialbys tak wyjsc a to dlatego, ze w swietle, w aparacie, kamerze cera wychodzi nieco inaczej i nie widac tej ilosci mejkapu + maly retusz i wychodzi ksiezniczka z bajki

Po prostu przegladaj watki, probuj podklady i na pewno znajdziesz taki, w ktorym bedziesz dobrze wygladac! Powodzenia!
dokładnie photoshop czyni cuda, a ja długo nie mogłam uwierzyć, że te zdjęcia są po obróbce, póki mi tego nie udowodniono. Na twarzy miałam taką tapetę, że ledwo mogłam ustami poruszać, dobre światło, kilka profesjonalnych zdjęć potem zabawa photoshopem i wyglądałam jak z okładki glamour albo z rozkładówki playboya ale jak wszystko starłam i spojrzałam w lustro to znów pojawiłam się ja i moje zaskórniki tak więc nie wierz zdjęciom a co do podkładu musisz szukać i probowac
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 17:47   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!

Taka twarz jak te na zdjeciach zapewni Ci tylko photoshop
Nie przejmuj sie niedoskonalosciami, kazdy z nas je ma, wazny jest dobor odpowiednich kosmetykow, w tym przypadku podkladu, pudru, byc moze tez baza?
Moim zdaniem najlepszym podkladem dla cery z niedoskonalosciami jest podklad z vichy aerateint lub dermablend.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 17:52   #7
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!

Dokładnie, zgadzam się z dziewczynami bez tapety i photoshopa nie uzyska się takiego efektu, niestety
Jak miałam sesje zdjęciowe, to też tak wyglądałam, ale to już nawet nie były tapety, tylko prawdziwe mury betonowe dodam, że moja cera to też jest dramat: zaskórniki+przebarwienia+ nierówny koloryt+wyskakujące niespodzianki, czyli istne pole minowe.
Myślę, że zmiana podkładu może pomóc, konkretnie nic nie mogę Ci polecić, bo teraz nie używam żadnych kryjących, tylko Essence matujący za 11 zł Ale myślę, że znajdziesz coś co Ci podpasuje. A i myślę jeszcze, że dobry efekt może przynieść wygładzająca albo kryjąca baza pod makijaż. Albo może puder mineralny, one są chyba odrobinę lżejsze.
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 20:45   #8
alison23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Prosze o pomoc!!!!!bardzo!!!!!

Ok, dzieki za porady To ze bede wygladac tak jak na tych fotkach ktore umiescilam jest mało prawdopodoobne i chciałabym uzyskac jedynie efekt w minimalnym stopniu zblizony do tegono nic pozostaje mi testowanie i szukanie czegos co zakryje te cholerne niedoskonalosci i swiecenie skory jednoczesnie nie dajacego efektu 10 kg tapety na twarzy.....
alison23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.