..........Slubny probny......... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-10, 19:01   #1
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567

..........Slubny probny.........


Witajcie

Dzisiaj przymierzalam sie troche do slubnego makijazu i nie jest to nic nadzwyczajnego ani nic, ale umieszczam go zeby sie Was poradzic...
Makijaz jest bazowany na stepie slubnym Agi za ktory jej bardzo dziekuje no i jedno oko pomalowalam czarnym eye linerem a drugie brazowym bo sama nie moge sie zdecydowac ktory lepiej wyglada i tak jak patrze na zdjecia to brakuje mi czegos co by ozywilo buzie zeby nie bylo tak szaro i smutno

Licze na Was ze mi pomozecie cos zmienic

lista:
podklad Kanebo
puder Kanebo
korektor po oczy HR
bronzer Lancome
roz Inglot
rozswietlacz Inglot

cienie IsaDora (beze i brazy)
matowy jasny roz Bell
czarny fluidline MAC
brazowy liner Clinique
tusz L'Oreal Beauty Tubes
czarna kredka Sephora

konturowka Max Factor
pomadka Sephora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3691.jpg (41,8 KB, 577 załadowań)

Edytowane przez agnieszka.m.j
Czas edycji: 2008-07-23 o 17:07
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:03   #2
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: ..........Slubny probny.........

tak trosze niajko i bez wyrazu smutno faktycznie ale to moje zdanie ja wole bardziej "zywe" kolorowe makijaze ale zdaje sobie sprawe ze na slub musi byc cos delikatniejszego nie zmienia to faktu ze sliczne zdjecia
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:15   #3
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: ..........Slubny probny.........

mnie się wydaje, że lepiej z czarnym, ale to moje zdanie, a dla ożywienia dodałabym troszkę błysku. Ja bardzo chcę mieć rozświetlający twarz makijaż na ślub (mój kiedyś nigdy;p), więc może troszkę więcej rozświetlacza na poliki? (bo ja go nie widzę). Powinnaś olśniewać, a nie byś smutaskiem w ten dzień! I ja bym dała błyszczyk na usta jakiś delikatny nawet bezbarwny. Wiem, że długo się nie utrzyma, ale mimo wszytsko. A oko ślicznie pomalowane, delikatnie i bardzo profesjonalnie Moja skromna opinia
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:18   #4
misioqlka
Rozeznanie
 
Avatar misioqlka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 868
GG do misioqlka
Dot.: ..........Slubny probny.........

Bardziej mi się podoba z czarną kreseczką. Cieniowanie super
Moim zdaniem nie jest smutno Z fryzurą i sukienką, wszystko pojaśnieje i będzie zupełnie inaczej wyglądać. Jest elegancko i starannie.

Pozdrawiam.
misioqlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:22   #5
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: ..........Slubny probny.........

Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
tak trosze niajko i bez wyrazu smutno faktycznie ale to moje zdanie ja wole bardziej "zywe" kolorowe makijaze ale zdaje sobie sprawe ze na slub musi byc cos delikatniejszego nie zmienia to faktu ze sliczne zdjecia
Ja nie jestem na tyle odwazna zeby w zywych kolorach isc do slubu
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
mnie się wydaje, że lepiej z czarnym, ale to moje zdanie, a dla ożywienia dodałabym troszkę błysku. Ja bardzo chcę mieć rozświetlający twarz makijaż na ślub (mój kiedyś nigdy;p), więc może troszkę więcej rozświetlacza na poliki? (bo ja go nie widzę). Powinnaś olśniewać, a nie byś smutaskiem w ten dzień! I ja bym dała błyszczyk na usta jakiś delikatny nawet bezbarwny. Wiem, że długo się nie utrzyma, ale mimo wszytsko. A oko ślicznie pomalowane, delikatnie i bardzo profesjonalnie Moja skromna opinia
Niestety z powodu niesprzyjajacych warunkow atmosferycznych blysk nie zostal uchwycony pogoda jest paskudna i dlatego zdjecia tak slabo wyszly
Dziekuje slicznie blyszczyk pewnie bedzie gdzies w torebce u swiadkowej

Cytat:
Napisane przez misioqlka Pokaż wiadomość
Bardziej mi się podoba z czarną kreseczką. Cieniowanie super
Moim zdaniem nie jest smutno Z fryzurą i sukienką, wszystko pojaśnieje i będzie zupełnie inaczej wyglądać. Jest elegancko i starannie.

Pozdrawiam.
Dziekuje bardzo
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:25   #6
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: ..........Slubny probny.........

Cytat:
Napisane przez misioqlka Pokaż wiadomość
Bardziej mi się podoba z czarną kreseczką. Cieniowanie super
Moim zdaniem nie jest smutno Z fryzurą i sukienką, wszystko pojaśnieje i będzie zupełnie inaczej wyglądać. Jest elegancko i starannie.

Pozdrawiam.

dokładnie ;-)
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:41   #7
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: ..........Slubny probny.........

Więcej uśmiechu napewno Cię ożywi co do makijażu to według mnie czarna kreska,kolorów na oczach bardziej żywych bym nie dawała,bo na ślub powinno byc delikatnie i subtelnie.Na usta napewno błyszczyk,a tak jak Linka wcześniej już napisała więcej rozświetlaczaReszta jak najbardziej tak sukienka,fryzura i Twój usmiech jak i sama Ty będą piękną całościa
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 20:01   #8
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: ..........Slubny probny.........

Też uważam, że lepiej z czarną kreską Dodałabym więcej błysku, bo przecież musisz w tym pięknym dniu lśnić i błyszczeć
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:06   #9
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: ..........Slubny probny.........

Ja też bym może jak dla siebie troszkę bardziej rozświetliła oczko, ale w takiej formie jak jest teraz też bardzo mi się podoba Ładne cieniowanie, kolorki moim zdaniem na ślub jak najbardziej odpowiednie Jak dla mnie może być ;]
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:09   #10
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: ..........Slubny probny.........

Ja jestem za czarnym eyelinerem. Dodałabym jakiś żywy kolorek na usta, żeby nadać makijażowi wyrazu.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:05   #11
alison23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: ..........Slubny probny.........

Szczerze mówiac tego makijazu w ogóle nie widac i zanika na Twojej twarzy całkowicie
alison23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 21:08   #12
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: ..........Slubny probny.........

Idealny jak na tę okazję, tylko bazowy beż bym wymieniła 0 jest zbyt jasny i pudrowy, może coś dosłonie o ton cieplejszego i ciemniejszego? Poza tym ślicznie wyglądasz
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:47   #13
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ..........Slubny probny.........

........
ja bym zaproponowała,ze jeżeli zdecydujesz się na taki "nude" make up...neutralne kolory...to dodaj troszkę blasku do niego... odrobina rozświetlenia na kosciach policzkowych,delikatny roziskrzony cień do powiek przynajmniej na częsci ruchomej powieki...coś bardziej wilgotnego na usta....a i zdecydowanie czarny liner
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:53   #14
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: ..........Slubny probny.........

Rowniez uwazam ze z czarna kreseczka lepiej wygladasz.Dodalabym rowniez nad lukiem brwiowym bialy/perlowy rozswietlacz
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 22:27   #15
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: ..........Slubny probny.........

Makijaz przyzwoity ale dodalabym tu jakiegos kontrastu ktory by ozywil caly makijaz bo jak dla mnie troche mdly
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 22:34   #16
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: ..........Slubny probny.........

Aguś jeśli moge coś zasugerować to troche przydało by się roświetlicz oczęta i poliki,hmm może troche jasnego,perłowego cienia w wewnętrznych kącikach ale coś'' złotego'',błyszczyk na usta i odrobine mocniej ciemniejszego cienia ruchomą częś powieki oczywiście w miare rozsądku
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 01:12   #17
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: ..........Slubny probny.........

no z czarna krecha nie inaczej
co do makijazu technicznie jest ok ale czegos mi tu brakuje hehehe na pewno sukienki
ja poszperam w twoich makijazykach i cos poszukam na wzor,,,mniej wiecej,, bo wiem ze cos jest co mnie zachwycilo i sie nadaje na weselicho
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 08:02   #18
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: ..........Slubny probny.........

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
dokładnie ;-)
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Więcej uśmiechu napewno Cię ożywi co do makijażu to według mnie czarna kreska,kolorów na oczach bardziej żywych bym nie dawała,bo na ślub powinno byc delikatnie i subtelnie.Na usta napewno błyszczyk,a tak jak Linka wcześniej już napisała więcej rozświetlaczaReszta jak najbardziej tak sukienka,fryzura i Twój usmiech jak i sama Ty będą piękną całościa
Slicznie dziekuje

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Też uważam, że lepiej z czarną kreską Dodałabym więcej błysku, bo przecież musisz w tym pięknym dniu lśnić i błyszczeć
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Ja też bym może jak dla siebie troszkę bardziej rozświetliła oczko, ale w takiej formie jak jest teraz też bardzo mi się podoba Ładne cieniowanie, kolorki moim zdaniem na ślub jak najbardziej odpowiednie Jak dla mnie może być ;]
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Ja jestem za czarnym eyelinerem. Dodałabym jakiś żywy kolorek na usta, żeby nadać makijażowi wyrazu.
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez alison23 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiac tego makijazu w ogóle nie widac i zanika na Twojej twarzy całkowicie
to jest makijaz na slub a nie na impreze.... takze wybacz ale smokey ani nic mocnego nie bedzie, zreszta uwazam ze makijaz jest widoczny.

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Idealny jak na tę okazję, tylko bazowy beż bym wymieniła 0 jest zbyt jasny i pudrowy, może coś dosłonie o ton cieplejszego i ciemniejszego? Poza tym ślicznie wyglądasz
Dziekuje ten bez byl ciemniejszy i wlasnie wydawal mi sie zbyt ciemny i zlewal sie ze skora, dlatego dodalam troche jasnego rozu - to on dal taki efekt.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
ja bym zaproponowała,ze jeżeli zdecydujesz się na taki "nude" make up...neutralne kolory...to dodaj troszkę blasku do niego... odrobina rozświetlenia na kosciach policzkowych,delikatny roziskrzony cień do powiek przynajmniej na częsci ruchomej powieki...coś bardziej wilgotnego na usta....a i zdecydowanie czarny liner
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Rowniez uwazam ze z czarna kreseczka lepiej wygladasz.Dodalabym rowniez nad lukiem brwiowym bialy/perlowy rozswietlacz
Dziekuje Ja sie troche obawiam perlowych cieni, na slubie w grudniu malowalam sie takimi pol matami pol perlami i na zdjeciach z lampa wyszlo to niestety tak srednio

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Makijaz przyzwoity ale dodalabym tu jakiegos kontrastu ktory by ozywil caly makijaz bo jak dla mnie troche mdly
Dziekuje, tez uwazam ze czegos brakuje

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Aguś jeśli moge coś zasugerować to troche przydało by się roświetlicz oczęta i poliki,hmm może troche jasnego,perłowego cienia w wewnętrznych kącikach ale coś'' złotego'',błyszczyk na usta i odrobine mocniej ciemniejszego cienia ruchomą częś powieki oczywiście w miare rozsądku
Dziekuje Tak jak juz pisalam obawiam sie perlowych cieni, ale moze jakas na taka odrobinke sie skusze

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
no z czarna krecha nie inaczej
co do makijazu technicznie jest ok ale czegos mi tu brakuje hehehe na pewno sukienki
ja poszperam w twoich makijazykach i cos poszukam na wzor,,,mniej wiecej,, bo wiem ze cos jest co mnie zachwycilo i sie nadaje na weselicho
Dziekuje slicznie i czekam w takim razie
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 08:36   #19
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: ..........Slubny probny.........

generalnie makijaż mi się podoba, klasycznie, ładnie i spokojnie - na pewno z czarną kreską lepiej, bardziej wyraźnie. Ale masz rację, że jest trochę taki bez wyrazu, bez pazurka. Nie wiem, jaką będziesz miała sukienkę, ale bardzo mi się podobasz w różach, tzn. matowy jak najbardziej i może trochę różu z brązem, zamiast tego jasnego beżu. Ale nie chodzi mi o róż cukierkowy, taki spokojny... Mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi. Nie mam teraz czasu na przekopywanie MM, ale wydaje mi się, że coś pokazywałaś w tych kolorach, może nawet w matach?
ale tak naprawdę, jak byś się nie pomalowała, będziesz ślicznie wyglądać, jeśli się będziesz uśmiechać. Życzę wszystkiego naj.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 08:55   #20
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: ..........Slubny probny.........

Wersja z czarną kreseczka bardziej mi się podoba jeśli chodzi o całość to wyszło bardzo naturalnie i delikatnie jedynie usta powinny być bardziej błyszczące .
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:18   #21
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: ..........Slubny probny.........

Z czarną kreseczką jest nieco lepiej, choć i brązowa wygląda dobrze. Co do ożywienia makijażu postawiłabym na nieco więcej błysku, na policzkach i na ustach.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 12:36   #22
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: ..........Slubny probny.........

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
mnie się wydaje, że lepiej z czarnym, ale to moje zdanie, a dla ożywienia dodałabym troszkę błysku. Ja bardzo chcę mieć rozświetlający twarz makijaż na ślub (mój kiedyś nigdy;p), więc może troszkę więcej rozświetlacza na poliki? (bo ja go nie widzę). Powinnaś olśniewać, a nie byś smutaskiem w ten dzień! I ja bym dała błyszczyk na usta jakiś delikatny nawet bezbarwny. Wiem, że długo się nie utrzyma, ale mimo wszytsko. A oko ślicznie pomalowane, delikatnie i bardzo profesjonalnie Moja skromna opinia
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 13:20   #23
alison23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: ..........Slubny probny.........

Rozumiem ze na slub nie nalezy sie malowac jak na impreze(nie pisałam nic o smokey), ale wyrazisty i podkreslajacy urode makijaz nie jest rownoznaczny z tym ze musisz miec mocno wymalowane oczy i twarz. Po prostu ten makijaz jest nijaki i raczej pasuje na wyjscie do sklepu, czy na popoludniowy spacer, niz na slub
alison23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 14:12   #24
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: ..........Slubny probny.........

aguś myślę ze jak dojdzie suknia i fryzurka to i buziak się ożywi ale jak ja bym miała coś poprawić to dodała bym troszkę rozświetlenia w kącikach lub pomalowała bym powiekę w odrobink jaśniejszym kolorku, troszkę bym tez rozświtliła łuk brwiowy lub ewentualnie jakiś ciut żywszy błyszczyk na usteńka ale i tak mi się twój makijaż podoba a kreska zdecydowanie czarna
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 15:10   #25
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: ..........Slubny probny.........

a może muśnij kości policzkowe jakimś delikatnym różem albo tak jak radzi glizdka. a tak to jest pięknie! oczy pięknie podkreślone w dzień ślubu na pewno będziesz wyglądać wyjątkowo.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 15:39   #26
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: ..........Slubny probny.........

Hej! Ladny makijaz, to, ze go bardzo nie widac to plus. Makijaz powinien wydobywac naturalne piekno, a nie byl obrazem na twarzy-plotnie, chyba, ze idziesz na hardcorowa impreze. Jedyne co, to moze faktycznie troche bardziej podkresl policzki (chociaz moze sa podkreslone tylko ta fota niemrawa). Zgadzam sie tez co do bardziej stanowczego koloru ust. Nie zeby zaraz wisnia, ale moze pomysl o czyms bardziej rozowawym? Np rozowy blyszczyk? Bedzie bardziej zdecydowany kolor, ale jednak delikatny (bo roz i blyszczyk)? Albo jakas szminka w kolorze zgaszonego korala? Naprawde doda Ci to uroku i bedzie wygladalo ladnie na zdjeciach. Oka nie podkreslasz mocno wiec dla rownowagi powinna troche wiekszy nacisk polozyc na usta, masz z reszta piekny ksztalt ust. Poszukaj szminki, moze jakas pol transparentna polyskujaca? Nada zycia ustom, a nie bedzie sie rzucala jako drapiezny kolor
Pozdrawiam
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 16:18   #27
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ..........Slubny probny.........

Faktycznie jakoś smutno wyglądasz... santos ma rację ożyw usta zgaszonym koralem , a kreseczka ładniejsza stanowczo czarna. Dodaj rozświetlającego cienia w kąciki wewnętrzne, podkreśl mocniej poliki i będzie ok

Masz miesiąc czasu do tego dnia, więc czekam na kolejne Twoje ślubne propozycje
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 19:30   #28
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: ..........Slubny probny.........

Makijaż jeste śliczny i staranny, ale rzeczywiście jakoś tak smutkowo wyszedł trochę Może byś pomyślała o rozświetleniu oka niewielką ilością zgaszonego różu? Wydaje mi się, że dodałby świeżości i blasku twoim ślicznym oczkom. A eyeliner czarny
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 19:55   #29
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: ..........Slubny probny.........

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Makijaż jeste śliczny i staranny, ale rzeczywiście jakoś tak smutkowo wyszedł trochę Może byś pomyślała o rozświetleniu oka niewielką ilością zgaszonego różu? Wydaje mi się, że dodałby świeżości i blasku twoim ślicznym oczkom. A eyeliner czarny
o właśnie, róż to jest to może wyjść śliczny makijaż różowo - brązowy. Oczywiście chodzi o pudrowy róż a nie fuksje Wklejam fotki - może Cię zainspirują osobiście bardzo podoba mi się 1.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slubny.jpg (35,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slubny2.jpg (33,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: png makijaz3.png (134,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz4.jpg (65,2 KB, 27 załadowań)
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:13   #30
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: ..........Slubny probny.........

Agnieszko po raz kolejny zachwycam sie twoja uroda slicznie wygladasz.Kreska zdecydowanie czarna,i dalabym delikatnz roz na policzki i moze na oczko zeby je rozswietlic.Te brazy sa piekne ale ich gdy sa same to sie gubi wszystko..mysle ze roz doskonale by z tym wspolgral ale nie perlowy a taki macik z delikatnymi drobinkami.Dyskretnie elegancko i swiezo
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.