Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 15:42   #121
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Siemię też polecam. Jeśli ktoś boi się gluta, to można zmieszać len z płatkami owsianymi i krótko zagotować.
Swego czasu jadłam takie po prostu zalane wrzątkiem/gorącą wodą. Czasem z dodatkiem soku owocowego, pojawiał się tylko lekki żel, zero gluta.

Czytałam, że niektórym siemię zarąbiście wpływa na włosy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 15:47   #122
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość


Sprawdz sobie ceny, nie wiem jaka jest regularna w Naturze. W Ross kupiłam w promocji za 10,99/350ml

A co do tego tuszu, to się też na niego napaliłam. Hanka Digital Girl go chwaliła. Poszukałam sobie opinii w necie i mi się odechciało. Ten tusz robi furrorę na jej idealnych rzęsach, u mnie pewnie bylaby porażka

Od niedawna mam ten od Eveline https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...l-mascara.html

Bardzo fajny, ale nie wiem jak będzie później. tusze Eveline mi zawsze pasuja na poczatku, potem zasychają
Ja z rzęsami nie mam problemu
Tak mi sie bynajmniej wydaje.
Wkleje Wam zdjęcie rzęs po jednej warstwie tuszu Rocket Maybelline. Może wow nie ma,ale do pracy więcej mi nie trzeba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz 2.jpg (11,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (11,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (13,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz4.jpg (9,1 KB, 37 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 15:49   #123
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ale masz rzęsiska Normalnie kocica nasza, moje przy Twoich to meszek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 15:51   #124
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja z rzęsami nie mam problemu
Tak mi sie bynajmniej wydaje.
Wkleje Wam zdjęcie rzęs po jednej warstwie tuszu Rocket Maybelline. Może wow nie ma,ale do pracy więcej mi nie trzeba
też strasznie lubię rocketa (mega rzęsiory masz) Jak byś chciała sobie jakiś inny kupić to moge ci polecic tusz z yves rocher sexy pulp tylko się szczoteczką nie zdziw bo naprawde fajnie się nią operuje

Truskawka ja sobie kupiłam własnie ten eveline jakis czas temu i mi wgl. nie pasuje :/ szkoda że nie jesteś z wawy to bym Ci oddała
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 15:53   #125
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
też strasznie lubię rocketa (mega rzęsiory masz) Jak byś chciała sobie jakiś inny kupić to moge ci polecic tusz z yves rocher sexy pulp tylko się szczoteczką nie zdziw bo naprawde fajnie się nią operuje

Truskawka ja sobie kupiłam własnie ten eveline jakis czas temu i mi wgl. nie pasuje :/ szkoda że nie jesteś z wawy to bym Ci oddała
o kurczę, Ty masz przecież swoje megarzęsy, dziwne, ze Ci nie służy

Seksi Pulpeta miałam, dali gratis w YR (czy za grosze), ale u mnie się nie sprawdził, ceny regularnej w życiu bym nie dała
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 15:54   #126
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ale masz rzęsiska Normalnie kocica nasza, moje przy Twoich to meszek
Dziękuje
powiem nieskromnie,że na rzęsy narzekać nie mogę.
Z jedną warstwą tuszu mogę normalnie wyjsć do pracy,a jak zalezy mi na efekcie WOW! to dokładam jeszcze jedną i jak spojrzę w góre to rzesami dotykam brwi a niektóre co mam dłuzsze to nawet do polowy,albo sie zginają mój tata też ma długie rzęsiska
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 15:56   #127
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziękuje
powiem nieskromnie,że na rzęsy narzekać nie mogę.
Z jedną warstwą tuszu mogę normalnie wyjsć do pracy,a jak zalezy mi na efekcie WOW! to dokładam jeszcze jedną i jak spojrzę w góre to rzesami dotykam brwi a niektóre co mam dłuzsze to nawet do polowy,albo sie zginają mój tata też ma długie rzęsiska
Zazdroszczę rzęsisk, bo są naprawdę mega Takie mają jeden minus, jak się nosi okulary, to uderzają o szkła Przynajmniej tak słyszałam od długorzęsej. No i baby zazdroszczą
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 16:00   #128
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
też strasznie lubię rocketa (mega rzęsiory masz) Jak byś chciała sobie jakiś inny kupić to moge ci polecic tusz z yves rocher sexy pulp tylko się szczoteczką nie zdziw bo naprawde fajnie się nią operuje

Truskawka ja sobie kupiłam własnie ten eveline jakis czas temu i mi wgl. nie pasuje :/ szkoda że nie jesteś z wawy to bym Ci oddała
u mnie ten z Eveline co Truskawkowa wklejała też się w ogóle nie sprawdzil nie robił mi nic z rzęsami,a moim na prawdę nie wiele potrzebadziwne to.
I ten Sexy Pulp dla mnie to też porażka
Nie znosze takich szczoteczek,dostałam go za jakies grosze i kicha strasznaa w cenie regularnej to jakis śmiech w ogóle

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
o kurczę, Ty masz przecież swoje megarzęsy, dziwne, ze Ci nie służy

Seksi Pulpeta miałam, dali gratis w YR (czy za grosze), ale u mnie się nie sprawdził, ceny regularnej w życiu bym nie dała
najwidoczniej do takich rzęs jak moje i Cherry ten tusz sie nie nadaje,bo może nie ma co u nas robić

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Zazdroszczę rzęsisk, bo są naprawdę mega Takie mają jeden minus, jak się nosi okulary, to uderzają o szkła Przynajmniej tak słyszałam od długorzęsej. No i baby zazdroszczą
i to jest prawda
Ja nosze okulary i dlatego do pracy nakładam tylko jedną warstwę tuszu,bo inaczej mi rzęsy przeszkadzają i właśnie uderzają o szkła lub o oprawki.
Na większe wyjścia okularów nie noszę więc mam większe pole manewru
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:05   #129
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
o kurczę, Ty masz przecież swoje megarzęsy, dziwne, ze Ci nie służy

Seksi Pulpeta miałam, dali gratis w YR (czy za grosze), ale u mnie się nie sprawdził, ceny regularnej w życiu bym nie dała
no ja na te rzęsy w sumie jakoś nie narzekam
Noo, nie służy i aktualnie mam w szufladzie tak : tego eveline, maybelinne one by one (bardzo fajny ale po jakimś czasie kruszy się :/) i próbke sexy pulp (kończę już) i mam pełnowymiarowy produkt . Nie mogłam się oprzeć i zamowiłam + w gratisie dostałam jeszcze krem bb który poprostu uwielbiam . Także pewnie jak wszystko powykańczam (ale nie wiem czy Eveline dam rade bo dla mnie naprawde jest słaby) To pewnie standardowo kupie rocketa lub znowy sexy pulp

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
u mnie ten z Eveline co Truskawkowa wklejała też się w ogóle nie sprawdzil nie robił mi nic z rzęsami,a moim na prawdę nie wiele potrzebadziwne to.
I ten Sexy Pulp dla mnie to też porażka
Nie znosze takich szczoteczek,dostałam go za jakies grosze i kicha strasznaa w cenie regularnej to jakis śmiech w ogóle


najwidoczniej do takich rzęs jak moje i Cherry ten tusz sie nie nadaje,bo może nie ma co u nas robić

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------


i to jest prawda
Ja nosze okulary i dlatego do pracy nakładam tylko jedną warstwę tuszu,bo inaczej mi rzęsy przeszkadzają i właśnie uderzają o szkła lub o oprawki.
Na większe wyjścia okularów nie noszę więc mam większe pole manewru
No własnie u mnie Eveline to samo, maluje te rzesy maluje i prawie żadnego efektu ;D

No ja to na początku spojrzałam na szczoteczke i stwierdziłam '' o kur... ale beznadzieja, ale co tam przecież moge wypróbować ! i tak dostałam próbke za 1 grosz także wiadomo '' i jak pomalowałam rzęsy to naprawde super były . I szczoteczka dociera do każdej rzęsy
hahah, może faktycznie ale z tego co patrze to truskawkowa też ma niezłe rzęsy dlatego się zdziwiłam że jej pasuje
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:16   #130
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Oj, chyba to przez ten tusz, u mnie z rzęsami naprawdę średnio Od tygodnia nakładam odżywkę, może za kilka tygodni pochwalę się efektami

Sprzątam w telefonie i znalazlam jedną nieskasowaną fotkę w tym rudym blondzie, walnęłam do albumu Po jednym praniu, z tego co pamiętam. Aparat standardowo trochę zjadł kolory.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:18   #131
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Oj, chyba to przez ten tusz, u mnie z rzęsami naprawdę średnio Od tygodnia nakładam odżywkę, może za kilka tygodni pochwalę się efektami

Sprzątam w telefonie i znalazlam jedną nieskasowaną fotkę w tym rudym blondzie, walnęłam do albumu Po jednym praniu, z tego co pamiętam. Aparat standardowo trochę zjadł kolory.
ładnie ładnie !
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 16:26   #132
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Wstawiam zdjęcia
pierwsze dwa - kilka dni temu po farbowaniu legendarnym u fryzjera
pozostałe z dziś, włosy są żółte (zwróciła uwagę na to koleżanka brunetka, a wiecie jak to jest - ciemnowłose nie zawsze wiedzą o co nam chodzi z za zimny/za ciepły blond)

i co teraz?
Mam dylemat pt. 1. wracać do swojego koloru 2. jasno, ale na pewno nie żółć.

Macie może pomysł czym farbować w tych dwóch przypadkach?
2. Szlachetna perła, londa 12/1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg omg1.jpg (61,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg omg2.jpg (105,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg omg3.jpg (137,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg omg4.jpg (151,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg omg5.jpg (149,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg omg6.jpg (120,0 KB, 25 załadowań)
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:29   #133
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
ładnie ładnie !
Kolor sam w sobie ładny, ale robił mi różową gębę trochę. Normalnie mam taką złotawą, brzoskwiniową. Nie dla mnie pomarańcze przy twarzy

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia
pierwsze dwa - kilka dni temu po farbowaniu legendarnym u fryzjera
pozostałe z dziś, włosy są żółte (zwróciła uwagę na to koleżanka brunetka, a wiecie jak to jest - ciemnowłose nie zawsze wiedzą o co nam chodzi z za zimny/za ciepły blond)

i co teraz?
Mam dylemat pt. 1. wracać do swojego koloru 2. jasno, ale na pewno nie żółć.

Macie może pomysł czym farbować w tych dwóch przypadkach?
2. Szlachetna perła, londa 12/1
Nie wiem czy ja mam coś nie tak z monitorem, ale żółtka tu nie widzę, a raczej ładny (beżowy? mam zawsze problem z tym) blond

Radziłabym Ci pokombinować z płukankami zanim zarzucisz farbę
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:31   #134
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Oj, chyba to przez ten tusz, u mnie z rzęsami naprawdę średnio Od tygodnia nakładam odżywkę, może za kilka tygodni pochwalę się efektami

Sprzątam w telefonie i znalazlam jedną nieskasowaną fotkę w tym rudym blondzie, walnęłam do albumu Po jednym praniu, z tego co pamiętam. Aparat standardowo trochę zjadł kolory.
Ja Cie kocham chociażby z workiem na głowie,ale wydaje mi sie,że to chyba nie jest Twój kolor
Ale tamtymi poprzednimi włosami,a raczej całymi zdjęciami jaram sie do teraz
Przypominasz mi Reese Witherspoon,albo tą co grała w serialu Czarodziejki Rose McGowan z urody(przed operacjami plastycznymi),z rysów twarzy
taki mi sie wydaje tylko
Laska była ładna,ale razem z karierą i pieniedzmi przyszły operacje plastyczne i wcale lepiej nie wygląda,niestety
http://dvdbash.files.wordpress.com/2...08-dvdbash.jpg

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia
pierwsze dwa - kilka dni temu po farbowaniu legendarnym u fryzjera
pozostałe z dziś, włosy są żółte (zwróciła uwagę na to koleżanka brunetka, a wiecie jak to jest - ciemnowłose nie zawsze wiedzą o co nam chodzi z za zimny/za ciepły blond)

i co teraz?
Mam dylemat pt. 1. wracać do swojego koloru 2. jasno, ale na pewno nie żółć.

Macie może pomysł czym farbować w tych dwóch przypadkach?
2. Szlachetna perła, londa 12/1
Ja tu żółci nie widzę
jest ładny kolorek wg mnie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:34   #135
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia
pierwsze dwa - kilka dni temu po farbowaniu legendarnym u fryzjera
pozostałe z dziś, włosy są żółte (zwróciła uwagę na to koleżanka brunetka, a wiecie jak to jest - ciemnowłose nie zawsze wiedzą o co nam chodzi z za zimny/za ciepły blond)

i co teraz?
Mam dylemat pt. 1. wracać do swojego koloru 2. jasno, ale na pewno nie żółć.

Macie może pomysł czym farbować w tych dwóch przypadkach?
2. Szlachetna perła, londa 12/1
Ja tak jak już truskawkowa mówiła pokombinowałabym z płukankami ;p kolorek ładny a jak troszke się ochłodzi to będzie super
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:34   #136
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Kylie, do Reese mnie niejedna osoba porównywała, może coś w tym jest

Ja się zgadzam, takie typowe ciepłe kolory nie dla mnie. W takim słonecznym blondzie nawet się sobie podobam, w pomarańczowym czułam się jak w peruce. Do takich trzeba mieć trochę urodę rudzielca. Pomarańczowe tony gaszą moje naturalne kolory na twarzy, a tego nie lubię

Róż jest oczywiście jeszcze bardziej nienaturalny i chyba nikt nie wygląda w nim ekstra, chyba, ze jest postacią z kreskówki, ale wolę siebie w nim

A najbardziej siebie lubię w jasnym chłodnym blondzie, ale nie takim skrajnie chłodnym

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-06 o 16:48
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:47   #137
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

ja uważam,że potrzebujesz

Ja tam plam nie widzę


nie strasz

Nie fikaj mi tu lepiej
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja tamanu dostałam kiedyś od psiapsióły, kupiła w którymś sklepie z połproduktami mazidła itp. Fajny jest na zaczynającą się opryszczkę, ale niestety trochę śmierdzi. Nie wiem jak ten z Paese, który ma Czeko (widziałam na blogu)


.
Śmierdzi śmierdzi, i raczej każdy tamanu będzie walił
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

Jesteśmy dwie zielonookie bestie A jak Twoja zieleń wyglądała przy czarnych włosach? Mnie przy blondzie czasem obcy ludzie pytają czy noszę kolorowe soczewki, a jak nosiłam czarne to moja zieleń była obrzydliwie blada. Zaczęłam nosić wtedy kolorowe. Bez nich, makijażu i zrobionych włosów byłam przepaszczurem, serio Jak to kolor włosów może wiele odmienić...


T:
Też chce zielone oczy A ja mam takie o, ni w dupe ni w oko

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Człowiek kombinuje, cieszy się z idealnie chłodnego blondu, a tu siostrzenica Cię nazywa "ciocią z żółtymi włosami"


U mnie jest podobnie, znaczy mam podobne skłonności.
Wysypu typowego dla ŁZS nie miałam od kilku lat, ale pamiętam doskonale jak to jest. Jedyny plus, że nigdy mi włosy nie wypadały.
Moja głowa też nie bardzo toleruje silikonów, za to mocne detergenty jak najbardziej.

Wydaje mi się, że u Kylie jest inne źródło problemu niż nasze z łojotokową bazą. Strzelam, że ma po prostu wybitnie wrażliwą skórę głowy, którą nie lubi "ciężkiej chemii" np. farb.

Mojej skórze farbowanie bardzo służy, zmniejsza wydzielanie łoju, pewnie dlatego głownie
U mnie podejrzewali atopowe zapalenie skóry. Chociaż to dziwne bo skóry wielce suchej wcale nie mam, niby jest mieszana, przetłuszcza się, ale suchych skór moge sie nabawić w 2 dni I sie strasznie przesuszam jednoczesnie na twarzy A raczej odwadniam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hejka
u mnie niestety marnie
wczorajszy wieczor jak najbardziej super udany, jednak od rana zaczela sie masakra...znow z kibla nie wychodze teraz jako tako,bo nażłopałam się smecty i wzięłam nifuroksazyd, ale drżę co bedzie dalej...
nic nie jem, pije tylko herbate, rumianek i wode.
a najgorsze, ze nie wiem dlaczego?!!!
wczoraj mialam taki dobry dzien i humor fajny...po randce to nawet troche sie smialam, maz byl az zaskoczony moja forma, dawno nie widzial mnie smiejacej sie...
a tu rano taka makabra.
nie wiem, furagin mi zaszkodzil? wzielam jak zwykle, bo nie widzi mi sie posexowe zapalenie... czy piers z kurczaka, bo tz mi ja zrobil w jajku jako lzejsza wersje kotleta...
glupieje juz, zoladek mnie nie boli jak jem, mija kilka godzin i jak mnie wyrwie do kibla to oj...i bola mnie ewidentnie jelita, grube chyba, bo tak centalnie na srodku i nisko, w momencie gdy jestem po kupce bol mija i wszystko wraca przy kolejnych parciach.
jezusiu, jak to sie nie skonczy to ja oszaleje

w dodatku odebralam on-line wyniki moich testow na alergie pokarmowa i nie daje wiary- kompletnie na nic nie ma alergi!!! mam klase 0 na wszystkie 20 alergenow
czyli ze co, nietolerancja pokarmowa? tylko jak mam znalezc na co
dobra, juz swoje odpłakałam ( no bo oczywiscie znow doł bo psychika słaba ) ide obejrzec serial zeby troche sie odmozdzyc...
Jeny Bunny kochanie współczuje Trzymaj się i oby w końcu było wiadomo co ci jest.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
jestem,jestem nie śpię bo pilnuje Wizażu

Miałam chwile na regenercję sił i wracam spamować dale
Najarałam sie na ta odzywke z Pantene i po 18 śmigne sobie do natury i kupie jeszcze tusz z Essence Lash mania Reloded czy coś w ten desen
Mam Lash Mania i hmmm na twoje rzęsy może i się nada. Baaardzo mocno pogrubia, ładnie podkręca. Ale u mnie słabo wydłuża i skleja mocno rzęsy

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja z rzęsami nie mam problemu
Tak mi sie bynajmniej wydaje.
Wkleje Wam zdjęcie rzęs po jednej warstwie tuszu Rocket Maybelline. Może wow nie ma,ale do pracy więcej mi nie trzeba
Wyjdź!


Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia
pierwsze dwa - kilka dni temu po farbowaniu legendarnym u fryzjera
pozostałe z dziś, włosy są żółte (zwróciła uwagę na to koleżanka brunetka, a wiecie jak to jest - ciemnowłose nie zawsze wiedzą o co nam chodzi z za zimny/za ciepły blond)

i co teraz?
Mam dylemat pt. 1. wracać do swojego koloru 2. jasno, ale na pewno nie żółć.

Macie może pomysł czym farbować w tych dwóch przypadkach?
2. Szlachetna perła, londa 12/1
Ja widze ładny kolor

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Oj, chyba to przez ten tusz, u mnie z rzęsami naprawdę średnio Od tygodnia nakładam odżywkę, może za kilka tygodni pochwalę się efektami

Sprzątam w telefonie i znalazlam jedną nieskasowaną fotkę w tym rudym blondzie, walnęłam do albumu Po jednym praniu, z tego co pamiętam. Aparat standardowo trochę zjadł kolory.
Ruszoffy lepiej

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2014-06-06 o 16:46
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:54   #138
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ruszoffy lepiej
Już prawie po nim Została cukierkowa grzywa, a na długości poświata. Śpieszmy się kochać kolory, tak szybko odchodzą

Fajne różowe kłaki ma ta laska https://www.youtube.com/watch?v=bvUHZNLSSOM Moją pianką raczej takich nie uzyskam Ma doczepy, jakby ktoś był ciekawy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 17:25   #139
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Swego czasu jadłam takie po prostu zalane wrzątkiem/gorącą wodą. Czasem z dodatkiem soku owocowego, pojawiał się tylko lekki żel, zero gluta.

Czytałam, że niektórym siemię zarąbiście wpływa na włosy
Wiesz, ja też mogę tak przygotowany len zjeść, ale z uwagi na walory smakowe, zmieszanie z płatkami plus serek wiejski daje pyszny posiłek. W dodatku,żel czy glut, czasem może odrzucać.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 17:29   #140
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Wiesz, ja też mogę tak przygotowany len zjeść, ale z uwagi na walory smakowe, zmieszanie z płatkami plus serek wiejski daje pyszny posiłek. W dodatku,żel czy glut, czasem może odrzucać.
Mi tam w ogóle nie przeszkadza, ale faktycznie niektórzy nie lubią glutow.

A zjadasz z owsianymi? Uwielbiam owsiankę, ale tak mnie po niej wzdyma, że czuję się jak balon Pewnie przez błonnik, mój brzuch wybitnie go nie lubi, a szkoda. Odpada sporo pysznych rzeczy typu owoce i warzywa
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 18:08   #141
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Jak na mój gust, jesteś tworzona do noszenia jasnych blondów, bo masz taką skandynawską urodę i byłabym się w stanie nabrać, że to Twoja natura. Jednak jak ciągnie nas do czegoś innego, to zaszaleć można. W końcu to nam ma się podobać, a nie otoczeniu.

A co do GK to podobno do niedzieli, tak przynajmniej jest na Rossnecie

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


Na żółć działa fiolet, a taki klasyczny fiolet ma gencjana z apteki. Polecam, nigdy mi glona nie zafundowała
Może zdążę kupic
Wiem że mi pasuje jasny blond ale kombinowanie mam w naturze





Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Swego czasu jadłam takie po prostu zalane wrzątkiem/gorącą wodą. Czasem z dodatkiem soku owocowego, pojawiał się tylko lekki żel, zero gluta.

Czytałam, że niektórym siemię zarąbiście wpływa na włosy
Moja siostra daje na włosy siemię i mówi że super działa, mi się nie chce w to bawić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 18:10   #142
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Może zdążę kupic
Wiem że mi pasuje jasny blond ale kombinowanie mam w naturze







Moja siostra daje na włosy siemię i mówi że super działa, mi się nie chce w to bawić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miałam na myśli działanie od wewnątrz. Podobno przyspiesza porost i rosną nowe włosy.

Stosowanie zewnętrzne mnie nie kręci, raczej się sprawdza u kręconowłosych
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 18:15   #143
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

Nie wiem czy ja mam coś nie tak z monitorem, ale żółtka tu nie widzę, a raczej ładny (beżowy? mam zawsze problem z tym) blond

Radziłabym Ci pokombinować z płukankami zanim zarzucisz farbę
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Ja tu żółci nie widzę
jest ładny kolorek wg mnie
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja tak jak już truskawkowa mówiła pokombinowałabym z płukankami ;p kolorek ładny a jak troszke się ochłodzi to będzie super
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ja widze ładny kolor
dzięki

serio nie widzicie? ja widzę ale ok, macie rację póki co fioletowy szampon i te sprawy....i muszę zobaczyć jak robi się taką płukankę

naprawdę oleje zmieniają Wam kolor włosów?

Edytowane przez Rinaa
Czas edycji: 2014-06-06 o 18:18
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 18:20   #144
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Kylie - piękne masz te rzęsiska!

Truskawkowa - ja p*tolę, jaka Ty jesteś prześliczna! Masz wyjątkową urodę, naprawdę
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 18:30   #145
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Zółtko to dla mnie coś jak miała Angelina
KLIK

albo
KLIK

A to już ładny, słoneczny blond (Bunny, jak coś to nie krzycz, nie znam się bardzo na tych wszystkich refleksach)
KLIK
KLIK

W moczowym blondzie (podkradłam nazwę) chyba nikt ładnie nie wygląda, zmora dziewczyn używających rozjasniacza.

A co do olejów, one same raczej nie farbują włosów. Niektore są wnikające jak np. kokosowy, podnosi łuskę i barwniki mogą szybciej ulecieć.
Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Kylie - piękne masz te rzęsiska!

Truskawkowa - ja p*tolę, jaka Ty jesteś prześliczna! Masz wyjątkową urodę, naprawdę
Dzięki, tyle mogę powiedzieć
Ale mi nasłodziły blondyny

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Ten blond jest śliczny http://www.hairtinseldeals.com/wp-co...hair-style.jpg

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-06 o 18:31
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 19:10   #146
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Truskawkowa dopiero na komputerze mogę zobaczyć Twoje zdjęcia w profilu jakie ogromne oczy!! zazdraszczam bo ja mam małe ten rudy totalnie nie dla Ciebie, róż ok, ale czysty blond chyba najlepiej a masz jakąś fotkę z twarzą w ciepłym blondzie?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 19:15   #147
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Truskawkowa dopiero na komputerze mogę zobaczyć Twoje zdjęcia w profilu jakie ogromne oczy!! zazdraszczam bo ja mam małe ten rudy totalnie nie dla Ciebie, róż ok, ale czysty blond chyba najlepiej a masz jakąś fotkę z twarzą w ciepłym blondzie?
Nie pamietam czy widziałaś te dawniejsze fotki, które wklejałam.
Kiedyś padł mi dysk i niewiele się uchowało. Wrzuce fotkę w naturalkach i taki cieplejszy blond od Joanny (karmelowy).

Kiedyś nosiłam złote odcienie z poziomu 8, ale niestety dowodów już nie mam

Wydaje mi się, ze najkorzystniej bym wyglądała w poziomie 9, ani ciepłym ani typowo popielatym. Jednak w jasnych czuję się jednak najfajniej psychicznie, więc raczej zostanę
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 19:17   #148
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie fikaj mi tu lepiej

Mam Lash Mania i hmmm na twoje rzęsy może i się nada. Baaardzo mocno pogrubia, ładnie podkręca. Ale u mnie słabo wydłuża i skleja mocno rzęsy


Wyjdź!


przeciez Ty tez masz piękne oczka,weź nie grzesz takim gadaniem
Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
dzięki

serio nie widzicie? ja widzę ale ok, macie rację póki co fioletowy szampon i te sprawy....i muszę zobaczyć jak robi się taką płukankę

naprawdę oleje zmieniają Wam kolor włosów?
ja na tyle co olejowałam to nic nie zauważyłam,ale ja jestem mega niesystematyczna

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Kylie - piękne masz te rzęsiska!

Truskawkowa - ja p*tolę, jaka Ty jesteś prześliczna! Masz wyjątkową urodę, naprawdę
ojejku,dziękuje Ci

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
matko kochan,w pierwszej chwili jak otworzyłam link,patrze Truskawkowa
Do Amandy tez jesteś podobna,nawet bardzej niż do Reese czy Rose
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 19:27   #149
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Mi tam w ogóle nie przeszkadza, ale faktycznie niektórzy nie lubią glutow.

A zjadasz z owsianymi? Uwielbiam owsiankę, ale tak mnie po niej wzdyma, że czuję się jak balon Pewnie przez błonnik, mój brzuch wybitnie go nie lubi, a szkoda. Odpada sporo pysznych rzeczy typu owoce i warzywa
Tak, zjadam z owsianką i dodaję do tego serek wiejski. Pychota. Szkoda, że masz takie efekty specjalne. Ja akurat po tym nie, ale pod tym względem jest w moim przypadku niezawodna kasza jęczmienna.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Może zdążę kupic
Wiem że mi pasuje jasny blond ale kombinowanie mam w naturze







Moja siostra daje na włosy siemię i mówi że super działa, mi się nie chce w to bawić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Działa, nawilżająco i fajnie formuje włosy bez usztywniania ich. Nie ma zapachu. Nawet przestały w lodówce glutek lniany wydający lekką woń apteki na włosach nie daje żadnego zapachu. Przygotowanie to 10 minut. Ale faktycznie trzeba chcieć się w to bawić.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 19:35   #150
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

przeciez Ty tez masz piękne oczka,weź nie grzesz takim gadaniem

ja na tyle co olejowałam to nic nie zauważyłam,ale ja jestem mega niesystematyczna


ojejku,dziękuje Ci


matko kochan,w pierwszej chwili jak otworzyłam link,patrze Truskawkowa
Do Amandy tez jesteś podobna,nawet bardzej niż do Reese czy Rose
Haha, mówisz, że powinnam zostać gwiazdą? Chyba każdy jest do kogoś znanego podobny

Shizaxa, wrzuciłam do albumu. Stare i może widziałaś, ale już nie pamiętam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.