Ponowne starania po T. cz. II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-13, 11:42   #871
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny, jestem po wizycie u ginekologa. Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Wnikliwie przejrzał i przeanalizował dokumentację medyczną, a później zrobił USG. Jestem w 17 dniu cyklu. Stwierdził prawidłowy obraz macicy i jajników (gdzie zawsze było wiele pęcherzyków charakterystycznych dla pcos) Zauważył duży pęcherzyk i stwierdził, że albo będę miała owulacje dziś albo wkrótce. Po badaniach hormonów z krwi wyszło, że owulacja nie jest dziś (estradiol 94). Trochę mnie to zasmuciło, ale może ta owulacja będzie za kilka dni? Trudno stwierdzić. Pan doktor zalecił naturalne starania, ale powiedział, że jeśli jestem niecierpliwa i chce mieć większą pewność odnośnie owulacji to mogę brać leki stymulujące jajeczkowanie (dostałam receptę, ale z zaleceniem żeby spróbować jeszcze trochę). No i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 12:09   #872
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa, bardzo dobre wieści! to teraz musicie się brać do roboty! co do pcos widać już skutki brania metforminy trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 12:09   #873
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa i co zrobisz poprobujesz jeszcze czy bierzesz leki? Dobrze ze wszytsko wygląda dobrze w badaniach

Ja bylam dzis na usg plus pappa i powiem wam ze jednak specjalista w swoim fachu to specjalista. Bylam juz u tej lekarki w poprzedniej ciazy ale jej profesjonalizm znowu mnie zaskoczyl. Sprawdzila wszystko, a ten lekarz w poniedzialek tylko stekal że nie może bo sie rusza a po cos tam itp.
Wszystko jest super na usg, powiedziala ze idealnie. Teraz tylko czekam na pappe.
Polecam Renata Jaczyńska (ja akurat w medicover bylam maja swietny sprzet)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 12:14   #874
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Sosna, super że na USG wszystko pięknie w takim razie trzymamy kciuki za dobra biochemię . Wyniki za tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 12:15   #875
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dzięki za miłe słowa! Mam plan spróbować jeszcze 2-3 cykle i później stymulować. Nie wiem czy jest sens od razu ładować się w tabletki możliwe, że ta owulacja za kilka dni jednak nastąpi. Tak jestem wariatka i mam 4 apki do monitorowania owulacji - dwie twierdzą, że powinna być dziś a kolejne dwie, że w poniedziałek.
MoszKa88 metformina to cudo - nie dość, że dużo schudłam (od sierpnia 9 kg) to jeszcze wygląd jajników się poprawił.
Sosnanieradosna to prawda dużo zależy od sprzętu, ale najwięcej od lekarza i jego profesjonalizmu. Super, że wszystko dobrze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 12:27   #876
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Platynowa, myślę że masz bardzo dobry plan żeby na razie jeszcze nie brac stymulantow . Jak metformina zadziałała to trzeba jej dać szanse .

Oj tak, cudo jakich mało poza tym co wymienilas, spowalnia też procesy starzenia sie organizmu i ponoć zapobiega alzheimerowi/demecji na starosc ogólnie same plusy, zero minusów (poza dolegliwosciami zolodkowo-jelitowymi które męczą niektórych, ale ponoć pomaga przyjmowanie probiotyku).

I też się pochwale, bo dzięki metforminie schudłam jak na razie w ciągu miesiaca 2,5 kg co przy IO bez diety (niestety nie jem zgodnie z IO bo mnie mdli, więc wciągam co wejdzie, tj białe pieczywo, ziemniaki, ryż biały, czekoladę... i raczej odrzucilo mnie od warzyw :/). I jest duża szansa, że przy przyjmowaniu jej w ciąży, nie będę miała problemów z cukrami i nie będę mocno tyla .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 12:52   #877
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Sosna, super że na USG wszystko pięknie w takim razie trzymamy kciuki za dobra biochemię . Wyniki za tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama wartosc z krwi bede miala dzis albo w poniedzialek, to moze skorzystam z kalkutora co tu wstawialyscie a od lekarza ocena ryzyka za tydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-13, 13:05   #878
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Sama wartosc z krwi bede miala dzis albo w poniedzialek, to moze skorzystam z kalkutora co tu wstawialyscie a od lekarza ocena ryzyka za tydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to też fajnie . W takim razie daj znać jak będą wyniki z krwi .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 13:06   #879
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Sosnanieradosna super wieści pappa na pewno będzie dobra .

Platynowa91 super, że leki zadziałały i że znalazłaś dobrego lekarza to teraz mocne kciuki, żeby się szybko udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 15:18   #880
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

MoszKa88 ja nie mam jakichś przykrych doświadczeń żołądkowych z meta mój ginekolog wręcz twierdzi, że ona pomaga na prawidłową pracę jajników a do tego pozytywnie wpływa na jakość komórek jajowych. Jak jest to nie wiem! Wracam do swojego dotychczasowego ginekologa w grudniu i wtedy ostatecznie zdecyduje, u którego zostaje i się lecze.
Faktycznie gdzieś był udostępniony taki fajny przelicznik ryzyka w pappie. Wydaje mi się, że poczwarkah z tego korzystała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 15:45   #881
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
MoszKa88 ja nie mam jakichś przykrych doświadczeń żołądkowych z meta mój ginekolog wręcz twierdzi, że ona pomaga na prawidłową pracę jajników a do tego pozytywnie wpływa na jakość komórek jajowych. Jak jest to nie wiem! Wracam do swojego dotychczasowego ginekologa w grudniu i wtedy ostatecznie zdecyduje, u którego zostaje i się lecze.
Faktycznie gdzieś był udostępniony taki fajny przelicznik ryzyka w pappie. Wydaje mi się, że poczwarkah z tego korzystała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Badania potwierdzają wpływ metforminy na poprawę jakości komórek jajowych i dlatego między innymi jest przepisywana na trzy miesiące przed ivf (chyba pisałam tu o tym) . No i dlatego właśnie sama chciałam teraz poczekac jeszcze 3 miesiące (tyle ile dojrzewa komórka jajowa), żeby na metforminowym koksie ładnie podrosły. Ale wyszło jak wyszło 🤷☠♀️.
Ja miałam 3 dni rewolucje w żołądku a potem luzik z tym że, co do dolegliwości, to duzo zależy też od tego czy przyjmuje się tabletki o przedluzonym uwalnianiu czy nie te o przedluzonym uwalnianiu bierze się na noc, i często nawet jeśli jakieś skutki uboczne są to się je przesypia, te o zwykłym bierze się po posiłku i wtedy może być ciekawie . Moja koleżanka opowiadała mi, że jak zaczęła brać zwykła metformine (do każdego posiłku) to ledwo dojechała do pracy, bo w drodze ja biegunka złapała .
To kciuki za wybór tego "jedynego" . Rozumiem, że u tego u którego zdecydujesz się zostać będziesz też ciążę prowadzila?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-13, 15:57   #882
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

MoszKa88 ja biorę Glucophage xr w łącznej dawce 2.000 jednostek (750+500 na noc i 750 rano).
W tamtym moim pierwszym ginekologu podoba mi się baddzo, że on jest dokładny i zawsze szczegółowo odpowiada na pytania. Na pewno ma sporą wiedzę. Do tego jest ginekologiem i endokrynologiem w jednym. Nie podoba mi się trochę jego zachowawczość skoro mimo upływu pół roku od terminacji i ogólnie dobrych wyników badań nie daje zielonego światła! To jest mega frustrujące. Daje mu szansę w grudniu ;p
A ten u którego dzisiaj byłam jest z kliniki leczenia niepłodności. Dlatego trochę nie zrozumiałam dlaczego mimo dużego pęcherzyka i możliwe, że zbliżającej się owulacji nie zalecił monitoringu USG za kilka dni tylko od razu zasugerował stymulację i nawet wypisał receptę. Nie wiem czy ta stymulacja jest potrzebna przy naturalnych owulacjach dlatego się trochę wstrzymam. Oczywiście jeśli jest taka konieczności go chętnie zjem te tabletki. Mam trochę wrażenie, że ten dzisiejszy ma inne nastawienie - pewnie przez to, że przychodzą do niego dziewczyny z większymi problemami niż moje...
Podsumowując - jeden jest zbyt ostrożny, a drugi - za bardzo jej do przodu.

Ps. Czy MoszKa88 czy Twój ginekolog prowadzi Twoja ciążę na metformine? Zmienił Co jakaś dawkę? Zalecił Ci większa suplementację witamina B12 (meta podobno wypłukuje te witaminę i zwieksza ryzyko niedoborów)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 16:35   #883
Beznadziejny_przypadek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 233
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Lekarze z klinik leczenia niepłodności ogólnie są tacy hop do przodu i raz dwa jak nie wyjdzie naturalnie to sugerują in vitro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beznadziejny_przypadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 17:07   #884
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Zarówno ja jak i mąż odnieśliśmy wrażenie, że ten lekarz nie do końca rozumiał dlaczego my tam przyszliśmy ciągle podkreślał, że przecież w pierwszą ciążę zaszłam naturalnie. Nie widział problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 20:23   #885
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny mam wyniki z krwi ale bez przeliczenia na mom
Pappa 3,44 ui/l
Beta 26,4 ui/l
Skorzystalam z tego linku co tutaj wstawialyscie i mi przeliczylo na mom tylko nie wiem czy dobrze
Pappa 0,983 mom
Beta 0,652 mom

Czy to dobrze? Ta beta jakas niska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 20:25   #886
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Ja też metformine brałam zarówno w terminowanej ciazy jak i teraz. Ale ja na hiperinsulinemie bardziej.

I powiem Wam że dziś dużo mniej już mnie boli! Jestem w szoku że ta luteina zrobiła taką różnicę.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 20:27   #887
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Też mam już wyniki z krwi, u mnie pappa 2,26 IU/l a beta 32,7 IU/l, ale poczekam na opis od lekarza, bo kompletnie się na tym nie znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 21:05   #888
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Poczwarkah a w ciąży też bierzesz metformine?
Kurcze był tu gdzieś link do takiego kalkulatora, gdzie wpisywało się te jednostki i wyliczali ryzyko. Wiem, że to była jakaś anglojęzyczna strona. Jak ktoś ma to wrzućcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 21:26   #889
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Proszę link:
https://fetalmedicine.org/research/assess/trisomies

W ciąży też brałam metformine ale skończyłam koło 12 tygodnia w porozumieniu z endokrynologiem bo w moim przypadku nie ma za bardzo zysku z jej brania w ciazy. No i też miałam jej już dość bo przy metformine trzeba trzymać dietę co przy mdlosciach nie było łatwe.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-13, 21:28   #890
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
MoszKa88 ja biorę Glucophage xr w łącznej dawce 2.000 jednostek (750+500 na noc i 750 rano).
W tamtym moim pierwszym ginekologu podoba mi się baddzo, że on jest dokładny i zawsze szczegółowo odpowiada na pytania. Na pewno ma sporą wiedzę. Do tego jest ginekologiem i endokrynologiem w jednym. Nie podoba mi się trochę jego zachowawczość skoro mimo upływu pół roku od terminacji i ogólnie dobrych wyników badań nie daje zielonego światła! To jest mega frustrujące. Daje mu szansę w grudniu ;p
A ten u którego dzisiaj byłam jest z kliniki leczenia niepłodności. Dlatego trochę nie zrozumiałam dlaczego mimo dużego pęcherzyka i możliwe, że zbliżającej się owulacji nie zalecił monitoringu USG za kilka dni tylko od razu zasugerował stymulację i nawet wypisał receptę. Nie wiem czy ta stymulacja jest potrzebna przy naturalnych owulacjach dlatego się trochę wstrzymam. Oczywiście jeśli jest taka konieczności go chętnie zjem te tabletki. Mam trochę wrażenie, że ten dzisiejszy ma inne nastawienie - pewnie przez to, że przychodzą do niego dziewczyny z większymi problemami niż moje...
Podsumowując - jeden jest zbyt ostrożny, a drugi - za bardzo jej do przodu.

Ps. Czy MoszKa88 czy Twój ginekolog prowadzi Twoja ciążę na metformine? Zmienił Co jakaś dawkę? Zalecił Ci większa suplementację witamina B12 (meta podobno wypłukuje te witaminę i zwieksza ryzyko niedoborów)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli ta o przedluzonym uwalnianiu Też brałam glucophage xr 2000, tylko na noc dwie tabletki.
Kurcze to faktycznie masz dylemat. Do mnie osobiście przemawia pierwszy lekarz , tylko czemu Wam zielonego światła nie dawał?
Ten drugi może być nastawiony na inne procedury. Czyli stymulacje, albo zaraz ifv. W końcu od tego są kliniki niepłodności.
Tak, prowadzę ciaze na metforminie Specjalnie szukałam pod tym kątem lekarza, bo jest w PL opór w prowadzeniu na niej ciąży. Zależało mi żeby prowadzić cała ciążę (nie tylko pierwszy trymestr) i na szczęście endokrynolog była na tak i moja ginekolog też teraz biorę 1000 tego samego leku.
Co do b12 to, endokrynolog pytala czy sumplementuje, więc powiedziałam jej ze biorę bcomplex metylowanych. Sprawdzilyśmy w necie jakie dokładnie są tam dawki i dała na nie okejke. Sprawdziła też skład Symvital mama i też dała okejke na nie
Cytat:
Napisane przez Beznadziejny_przypadek Pokaż wiadomość
Lekarze z klinik leczenia niepłodności ogólnie są tacy hop do przodu i raz dwa jak nie wyjdzie naturalnie to sugerują in vitro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam takie wrażenie.
Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Zarówno ja jak i mąż odnieśliśmy wrażenie, że ten lekarz nie do końca rozumiał dlaczego my tam przyszliśmy ciągle podkreślał, że przecież w pierwszą ciążę zaszłam naturalnie. Nie widział problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh no właśnie, więc jak dla mnie, to trochę przemawia na jego niekorzyść.
Cytat:
Napisane przez Sosnanieradosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam wyniki z krwi ale bez przeliczenia na mom
Pappa 3,44 ui/l
Beta 26,4 ui/l
Skorzystalam z tego linku co tutaj wstawialyscie i mi przeliczylo na mom tylko nie wiem czy dobrze
Pappa 0,983 mom
Beta 0,652 mom

Czy to dobrze? Ta beta jakas niska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, nie znam się na tym. Ale pamietam, ze najlepiej jak obie wartości są w granicach 1.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 07:53   #891
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Sosna w tym linku możesz wszystko podliczyc. Razem z prawdopodobieństwami. Jeśli nie znasz na tyle angielskiego to wstaw tu wyniki USG to Ci policze. Plus wiek, plus OM, plus przypomnij jaka wadę miałaś poprzednio w ciazy (triploidia tak?).

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 09:27   #892
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Poczwarka liczylam tam, tylko nie moge zdjecia wstawic pokazuje mi sie ze ta opcja zablokowana przez administratora
To właśnie w tym kalkulatorze mi takie Mom wyszlo i chyba jest ok bo czytalam ze wraz z długością ciazy pappa rosnie a beta maleje. Mialam ZD i ryzyko z histori to 1:135 a po usg i pappa 1:5000 (wedlug tego kalkulatora)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 09:36   #893
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

A no to super wychodzi, czyli wyniki musisz mieć idealne!
Ja już bym chciała dostać wyniki NIFTY... Miałam pobranie w zeszły wtorek i liczyłam że do końca tego tygodnia już będą ale teoretycznie mają czas nawet do piątku :/

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 10:27   #894
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Poczwarka tez bede robic nifty chociaż sie boje że moze to wprowadzic jakis niepokoj jak np wynik nie wyjdzie tak jak w poprzedniej ciazy.
Jak dostaniesz wyniki (napewno beda dobre!) To koniecznie napisz jak one wyglądają. Dostałaś już oficjalny wynik testu pappa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 17:41   #895
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

No pewnie, napiszę o nifty.
Wyniki pappy też już mam. Bardzo niskie prawdopodibienstwa wychodza, niższe niż jak sama liczyłam.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 18:14   #896
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

To super że ta pappa wyszla tak dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 12:29   #897
Karolaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Dziewczyny trzymajcie kciuki, za godzinę mam badania prenatalne i zaraz zwariuje że stresu.
Karolaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 12:38   #898
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Karola jestem z Tobą, trzymaj sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 13:07   #899
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Karolaaaa89 powodzenia będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 13:59   #900
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz. II

Cytat:
Napisane przez Karolaaaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki, za godzinę mam badania prenatalne i zaraz zwariuje że stresu.
Mocne kciuki, musi być dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 18:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.