Dziewczyny jak maliny cz. XIII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-25, 14:57   #241
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

heja
Agula matko złota to musiałas byc przerazona , mam nadzieje ze teraz juz na spokojni edoczekasz końcówki

STub jak tylko pojawi sie plamienie jedz na izbe przyjec zobacza czy ok i ewentualnie dadza luteina na podtrzymanie , co do lekarza to niezły z niego konował bez dwóch zdań bo jak mozna powiedziec ze krew zywa to do kolntroli to NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! czasem zywa krew lepsza od brazowych plamien!!! zadnego nei wolno bagatelizowc i jak co to nawet si enei zastanawiaj i do szpitala

wiem ze brazowe plamienioa wcale nie takei dobre ja jak poroniłam to właśnei takie miałam dlatego zawsze przeczulam aby ni esłuchac bzdur i po prostu kazde plamienie sparwdzic!!!

co do twojego plamieni ato jak dziewczyny pisały moze byc spowodowane cytologią, ja jak miałam w ciazy robiona to miałam po niej małe plamienie, ale jak cie to niepokoi to jedz i sprawdz po co sie denerwowac
trzymam kciuki i jakby co to pisz nam tu co i jak

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

heja
Agula matko złota to musiałas byc przerazona , mam nadzieje ze teraz juz na spokojni edoczekasz końcówki

STub jak tylko pojawi sie plamienie jedz na izbe przyjec zobacza czy ok i ewentualnie dadza luteina na podtrzymanie , co do lekarza to niezły z niego konował bez dwóch zdań bo jak mozna powiedziec ze krew zywa to do kolntroli to NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! czasem zywa krew lepsza od brazowych plamien!!! zadnego nei wolno bagatelizowc i jak co to nawet si enei zastanawiaj i do szpitala

wiem ze brazowe plamienioa wcale nie takei dobre ja jak poroniłam to właśnei takie miałam dlatego zawsze przeczulam aby ni esłuchac bzdur i po prostu kazde plamienie sparwdzic!!!

co do twojego plamieni ato jak dziewczyny pisały moze byc spowodowane cytologią, ja jak miałam w ciazy robiona to miałam po niej małe plamienie, ale jak cie to niepokoi to jedz i sprawdz po co sie denerwowac
trzymam kciuki i jakby co to pisz nam tu co i jak
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 15:16   #242
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

hej laski niebijcie mnie
przepraszam ze niezagladalm ale naprawde brak czasu i ogolnie dzis jestem ale przez najblizsze kilka tyg znow mnie niebedzie,otrzymalam wiadomosci w profilu,basimka i asia dzieki za troske
laski no to tak,wzielam sobie na glowe duzy projekt i od rana do wieczora niema mnie w domu projekt jest naprawde kasowy i musze na nim byc,kosztem iva niestety bo od 5 rano jest u mojej mamy,ale juz niedlugo koniec
drugi nowa wiadomosci jest taka ze bylam przy porodzie kolezanki i uwierzcie niesamowite przerzycie patrzec na to wszystko z boku ale z takiego bliska jak wychodzi maly czlowieczek,niesamowite przerzycie,bylam pierwsza ciocia malego alanka i polozna byla zemnie dumna ze pomagalam przy calym porodzie jak wyskoczyl to ochlapal mnie cala wodami polodowymi normalnie masakra byla ale naprawde niezapomniane przezycie

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

nienadrobie was bo wy juz kolejna czesc piszecie mam nadzieje ze mamy nowe fasolki i wszystkie ciezarowy czuja sie dobrze buziaki laseczki
a zapomnialam dodac z ivem jest jak bylo rosnie dobrze jest naprawde kolos prawie 9 kg wazy,a serduszka ciagle pilnuja bo do teraz sprawa sie niewyjasnila niestety

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

jeju scio juz urodzila gratuluje
rianka tobie gratuluje fasolki
bella i oczywiscie tobie
wszystkim 3 bardzo mocno gratuluje ile mnie tu niebylo ze az tyle nowin
emigra trzymam kciuki oby @ nieprzyszla
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 15:18   #243
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

stubbornme jesteś z Kielc?

ja bym poszukała innego lekarza, będziesz do niego chodzić często, więc poczucie bepieczeństwa i konfort psychiczny to podstawa
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 15:37   #244
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

scio czytalam opis porodu naprawde ladnie ci poszlo,gratuluje serdecznie buziaki dla agatki

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

emigro sms niedostalam niestety tak bym ci odpisala na tyle to jeszcze czas mam

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

laseczki jeszcze raz was sciskam i buziaki przesylam dla wszystkich,pamietajcie jedno jakby dzialo sie cos zlego to napewno byl was poinformowala,a to byl zwykly brak czasu,ale za kilka tyg to wroci do normy
jak tylko znajde wolna chwile jak dzis to napewno wpadne nadrobilam co moglam
buziaki dla polki i olusia
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 18:41   #245
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Pepus TŻ się uparł, że przy odbiorze wyników powie mu co o nim myśli... (musze odebrac wynik cytologii, ale na badania już do niego nie idę - muszę znaleść kogoś innego.) Może ciąża to nienajlepszy okres na poszukiwania, ale nie mogę do niego już chodzić... po tym wszystkim.


aa2 - ja rozmawiałam z koleżanką; jedna jest w ciązy w tym samym tygodniu i odrazu miała przepisaną luteinę po takich zdarzeniach; ale sama sobie jej nie zalecę - nie jestem lekarzem...
jeśli się coś pojawi jeszcze to pojadę na izbę przyjęć - wkoncu odpowiedzialana za dwie osoby jestem..

Scio - dobrze pamiętam? że ostatnio urodziłaś? nawet byłam w temacie jak dziewczyny pisały że pojechałaś do szpitala. Hm.. nie z Kielc - z Katowic. achh cudownie że już po porodzie i wszystko dobrze!

dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi bo serio podniosłyście mnie na duchu bo wczoraj pół nocy przeryczałam będąc przekonaną po rozmowie z nim, że poroniłam...:co nfused:
na szczęście krew się nie pojawiła (pewnie ku zdziwieniu gin...)
a brązowe plamienia zanikają...

w poniedziałek idę na betę sprawdzić czy wzrasta (obecnie mam ponad 10.000 - badanie wykonane 2 dni temu) więc powinnam wiedzieć czy wszystko ok...
a w środę do innego ginekologa - żeby wkońcu się dowiedzieć od lekarza czy wszystko ok czy też powinnam mieć jakąś luteinę czy coś....

achh.. taki cały ten dzień dziś taki dziwny;
od rana chodze nakręcona i co chwilę sprawdzam w łazience czy wszystko ok w sumie TŻ też się przejął i ciągle pyta czy dobrze się czuję...
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 18:49   #246
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Hej Niunia napisalam sms na numer ktory mi podalas kiedy na priv dziwne ze nic nie doszlo
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:31   #247
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
Pepus TŻ się uparł, że przy odbiorze wyników powie mu co o nim myśli... (musze odebrac wynik cytologii, ale na badania już do niego nie idę - muszę znaleść kogoś innego.) Może ciąża to nienajlepszy okres na poszukiwania, ale nie mogę do niego już chodzić... po tym wszystkim.
Cieszę się, że plamienia ustają. Ty idź dziś wcześniej spać po tych 'rewelacjach'. Wypoczywaj często. A na betę idź będziesz wiedziała co i jak.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 21:48   #248
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
Pepus Może ciąża to nienajlepszy okres na poszukiwania, ale nie mogę do niego już chodzić... po tym wszystkim.
ciaza to dobry czas na poszukiwania bo musisz miec lekarza ,ktoremu w 100% bedziesz ufala
Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
aa2 - ja rozmawiałam z koleżanką; jedna jest w ciązy w tym samym tygodniu i odrazu miała przepisaną luteinę po takich zdarzeniach; ale sama sobie jej nie zalecę - nie jestem lekarzem...
ja po takich bolach, ale na prawde mocniejszych tez dostalam luteine
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 08:25   #249
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dzien dobry
Dostalam @ ,moge spac spokojnie
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 09:13   #250
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Dostalam @ ,moge spac spokojnie
Czasem przyjście @ tak bardzo cieszy
__________________


Edytowane przez Pepus
Czas edycji: 2011-06-26 o 09:14 Powód: Dopisanie wyrazu by zdanie miało sens
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 09:40   #251
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dzien doberek

Melabn, to ciesze sie Twoim spokojem ducha hihi


Co tam laseczki, wszystkie jeszcze spia?


Stub, kochana i jak tam, plamienie przeszlo juz?


Ciekawe jak tam Scio sobie radzi no i co u LadyMK .... Trooski i reszty....
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 10:01   #252
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Mam kryzys laktacyjny. Mała płytko chwyta i obie się męczymy. W nocy zjadła mm, bo juz nie miałam siły. Teraz troche odciągnęłam w butelke swojego i jak się obudzi to jej dam.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:06   #253
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Mam kryzys laktacyjny. Mała płytko chwyta i obie się męczymy. W nocy zjadła mm, bo juz nie miałam siły. Teraz troche odciągnęłam w butelke swojego i jak się obudzi to jej dam.
oj ... nie wiem co poradzic bo sie nie znaju
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:25   #254
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

hej dziewczynki
Scio dzielna mamusia z ciebie i na pewno dasz rade kurde za niedługo sam a pewnie bede miała masakre z karmieniem itd masakra a Agatka jak tam ? grzeczniutka? duzo spi? co ile sie budzi w nocy?
sory za taki zestaw pytań ale mnie to wszystko czeka i sie po prostu interesuje czy dzieci mogą spac dłużej niz godzinkę hehe
a bolą cie cycuszki od karmienie? bo to mnie przeraza

STUBB bedzie dobrze znajdz jakiegos normalnego lekarza bo bez sensu sie bedziesz denerwowac

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Niunia fajnei ze sie pokazałas bo sie martwiłysmy, dobrze ze masz zlecenie ale mam nadzieje ze jak ci sie skończy to bedziesz tu do nas zagladac wiesci od ciebie spragnione jestesmy hehe
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:31   #255
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Scio a z jakiej pozycji ja karmisz? moze zmiana cos da?
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:36   #256
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

no i dzis najwazniejsz życzonka dla małej królewny Poluni

Ukochane chrzestne dziecię,
Gdy chcesz szczęście mieć na świecie,
Gdy Cię minąć ma zła droga,
nade wszystko miłuj Boga.
Kochaj swoich rodzicieli,
By pociechę z Ciebie mieli.
Ale pomnij, że Bóg w niebie
Ma w opiece ciągłej Ciebie



Basimko mam nadzieje ze chrzest przechodzi bezproblemowa a mała księzniczka jest grzeczniutka czekam na fotki buziaki dla was
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 10:56   #257
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

to i ja dla Polusi
Niech przyszłość Twoja tak miła, błoga, będzie jak wiosenny, pogodny dzień!
Niech życia Twojego szczęśliwa droga nie zna co to smutku cień.
Niech Cię Bóg zdobi w mądrość i cnotę.
Idź tylko w swojej dobrej Matki ślad, a każdy wówczas powie: TO serce złote! To najpiękniejszy wśród ludzi kwiat.
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 11:32   #258
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Jak już uda mi się ją nakarmić to śpi spokojnie 2,5 -3 godziny, ale samo karmienie czasem to 1,5h. Ona je bardzo łapczywie i tak nerwowo się przystawia, górną wargą dobrze łapie, ale dolną ma troche wsuniętą pod górną (ma taki dziubek po ojcu) i dolną łapie tuż za sutkiem.

Mela karmie małą na leżąco i na siedząco i w obu pozycjach jest to samo. We wtorek pojdziemy do lekarza zobaczyc czy przybiera.

W ogóle jakiś smutek mnie dopada. Wszystko denerwuje. A najbardziej, ze wszyscy wiedzą co powinnam a co nie. Nie rozumiejąc, ze teraz to potrzebny mi jest tylko spokój i odpoczynek, zeby jakoś z Agatą się zgrac i wrócić do żywych.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 12:48   #259
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Scio mi mala najlepiej ciagnela z pozycju spod pachy, dawalam jej brodawke pod nosek i jak szeroko otworzyla dzioba to ja przystawialam i jakos szlo -babka z poradni laktacyjnej mi tak pokazala i faktycznie bylo najwygodniej, ale skoro u was to nie kwestia pozycji to nie wiem. Jak dalej bedzie kicha to moze warto sie z kims z poradni umowic
Zycze powodzenia
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 16:42   #260
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Polciu wszystkiego najlepszego w dniu Chrztu Swietego, aby Bog Ci blogoslawil i byl kazdego dnia w Twoim serduszku obecny


U nas byla tesciowa, maz zrobil sushi na obiad a potem wzielam sie za segregowanie szaf .... Boziu jedyny, oboje juz tak przytylismy ze wstyd sie przyznac niektore moje jeansy byly doslownie polowe wezsze niz te w ktorych chodze teraz jesli sie teraz nie udalo to miesiac intensywnego odchudzania nas czeka- nie ma bata!!!!!!!!!


Scio, bliscy napewno chca dobrze, choc domyslam sie jak Cie takie zachowania irytuja .... moze warto delikatnie zwrocic uwage? A z karmieniem to moze tak jak Mela radzi, jakby dalej nie wychodzilo to sa przeciez te poradnie lakt. choc ja wierze ze jak wypoczniecie, dotrzecie sie to i z cyca bedzie ladnie ciagnac
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 17:40   #261
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

emigra - wczoraj wieczorem znowu miałam takie lekkie plamienie; zadzwoniłam do wojewódzkiej stacji pogotwia. Pani kazała się położyć; iść na wizytę jak najszybciej do innego lekarza bo powiedziała, że jest się czym martwić; jako, że plamienia (nie krwią) nie były ciągłe tylko tak, że co jakiś czas - kazała poczekać. Dziś już nic nie widać, ale dla spokoju idę na badania do gin w środę (jakby co pojadę na izbę szpitala ginekologicznego jakby się coś działo.)

dostałam wyniki bety - mam 20.002,00; według znalezionej skali mieszczę się w normie dla 6 tygodnia.

aa2
- idę do poleconego przez znajomą i teściową; ale to dopiero w środę.... mam nadzieje, czegoś sie dowiedzieć.

Scio - ja też myślę, że zawsze w poradni możesz zapytać; a cóż uważam, że jako mama i tak masz decydujący głos! poza tym razem musicie się poznać; a to dopiero wszystko wciąż polega na uczeniu się córka przyjaciółki nie potrafiła kompletnie nauczyć się ssać i jedynie podszczypywała - wizyta w poradni pomogła. choć podszczypywania zamiast jedzenia wciąż się zdarzają.
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 18:05   #262
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dzięki

tylko u nas nie ma takich poradni ale we wtorek chce isc z małą do pediatry żeby ją oglądnął to się podpytam może położnej środowiskowej
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 07:33   #263
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

A co tu tak cicho???

Dziewczyny wstydzcie sie

U mnie od wczoraj piekna pogoda a jeszcze 4 tyg i urlop... nie moge sie juz doczekac...
dzis dzwonie do poloznej bo jeszcze nie dostalam zadnego powiadomienia kiedy mam wizyte (swoja pierwsza:/) a juz 10 tydz sie zaczal... strasznie tu olewaja wszytsko... pierwsza wizyte powinnam juz miec 1-2 tyg temu....

Milego dzionka Dziewoje
__________________
Dominika
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 07:52   #264
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Hej ciposzki my juz po ja zmeczona ale szczęsliwa.
Asik, Melabn, Emigra bardzo dziekuje wam w imieniu Poleńki za zyczenia i za to,że pamietałyście bardzo miło mi się zrobiło
U mnie jeszcze goście więc nie mam nawet jak napisać , a teraz siedze w pracy i zasypiam
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 08:07   #265
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
A co tu tak cicho???

Dziewczyny wstydzcie sie

U mnie od wczoraj piekna pogoda a jeszcze 4 tyg i urlop... nie moge sie juz doczekac...
dzis dzwonie do poloznej bo jeszcze nie dostalam zadnego powiadomienia kiedy mam wizyte (swoja pierwsza:/) a juz 10 tydz sie zaczal... strasznie tu olewaja wszytsko... pierwsza wizyte powinnam juz miec 1-2 tyg temu....

Milego dzionka Dziewoje
heeej no to dzwon kochana i opitol porzadnie ze tak dlugo musisz czekac

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Hej ciposzki my juz po ja zmeczona ale szczęsliwa.
Asik, Melabn, Emigra bardzo dziekuje wam w imieniu Poleńki za zyczenia i za to,że pamietałyście bardzo miło mi się zrobiło
U mnie jeszcze goście więc nie mam nawet jak napisać , a teraz siedze w pracy i zasypiam
ale wszystko poszlo po Waszej mysli? Czy goscie spia na materacu w przedpokoju?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 08:30   #266
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Emigra na szczęście tylko jedna noc tak się męczylismy z soboty na niedzielę. Teraz została jeszcze Artura mama,siostra i córka., ale w środę rano wszyscy jada więc odpocznę , bo teraz u nas jest totalny sajgon w domu.
Ale wszystko sie udało Polcia przespała cała msze tylko na poczatku głosno mówiła lala,papap
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png

Edytowane przez Basima
Czas edycji: 2011-06-27 o 08:31
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:11   #267
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

witam,
nazywam się mariiasia i wraz ze swym tżcikiem staramy się o dzidzię
bardzo proszę o dopisanie mnie do listy OM 03.06 kolejna powinna być 30,06. i możemy uznać, ze to oficjalny pierwszy miesiąc starań.
pozdrawiam!!
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:15   #268
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
witam,
nazywam się mariiasia i wraz ze swym tżcikiem staramy się o dzidzię
bardzo proszę o dopisanie mnie do listy OM 03.06 kolejna powinna być 30,06. i możemy uznać, ze to oficjalny pierwszy miesiąc starań.
pozdrawiam!!
Witaj podaj mi prosze swoje prawdziwe imie - nie tylko nick i wiek
Trzymam kciuki
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm

Edytowane przez emigra
Czas edycji: 2011-06-27 o 10:17
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:20   #269
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Witaj podaj mi prosze swoje prawdziwe imie - nie tylko nick i wiek
Trzymam kciuki
Joanna 24
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:27   #270
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

dopisane no i teraz trzymam kciuki co by @ w piatek nie przylazlo
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.