Dziewczyny jak maliny cz. XIII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 19:36   #2611
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Hej dupencje moje kochane.
Emi avatarek
Niunia moja Polcia tez przez jakiś okres swoimi 4 ząbkami jechała na maxa aż mi było słabo, potem jej przeszło i tak nie robi
Riankia trzymam kciuki,żebyś wytrzymała z dzidziulkiem i urodziła o czasie
Madzialenka12344321 miałaś dać znac i co????
Bella ale czemu ma być Twoja wina????Ja tk jak Niunia jestem daleka od antybiotyków, a najbardziej wkurzaja mnie lekarze, którzy ładują antybiotyki dzieciom jak nie trzeba, lekki katare juz antybiotyk. wrrrrrrrr
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:40   #2612
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Hej dupencje moje kochane.
Emi avatarek
Niunia moja Polcia tez przez jakiś okres swoimi 4 ząbkami jechała na maxa aż mi było słabo, potem jej przeszło i tak nie robi
Riankia trzymam kciuki,żebyś wytrzymała z dzidziulkiem i urodziła o czasie
Madzialenka12344321 miałaś dać znac i co????
Bella ale czemu ma być Twoja wina????Ja tk jak Niunia jestem daleka od antybiotyków, a najbardziej wkurzaja mnie lekarze, którzy ładują antybiotyki dzieciom jak nie trzeba, lekki katare juz antybiotyk. wrrrrrrrr

nie wiem jakos tak mysle, bo mała się męczy... u nas jakoś miesiąc temu miały kaszelek to tylko syrop dostały...

a teraz się paskudztwo przypałętało....
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:48   #2613
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
nie wiem jakos tak mysle, bo mała się męczy... u nas jakoś miesiąc temu miały kaszelek to tylko syrop dostały...

a teraz się paskudztwo przypałętało....
ale nie możesz głupolku siebie obwiniać no przecież na to nie ma rady, taka teraz pogoda i dzieci łapią różne świństwa. Będzie oki i przestań na siebie być zła
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 06:33   #2614
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dziewczyny wczoraj padłam... zasnęłam o 20 i dziś o 7 sie obudziłam

To już zdaję relację z wczorajszej wizyty. Pojechaliśmy z mężem na wizytę, gin już na nas czekał. Pierwsze co to założył mi kartę ciąży, zwazył (powiedział, że waga super, to znaczy to, że przytyłam 2 kg) i teraz co wizyta powinnam tak tyć mniej więcej 1,5-1,8 kg i będzie idealnie. A w sumie jakieś 10-13 kg. Zrobił ze mną wywiad, zobaczył wyniki badań. A ze były idealne to teraz nie musze nic badać. Zmierzył ciśnienie i miałam 150/85 widać, ze się stresowałam. Pogadaliśmy i zaprosił mnie na usg (tym razem już przez brzuszek). Dzidziol był dalej serduszko biło. Pokazał nam 2 rączki (z paluszkami), 2 nóżki, było nawet kregosłup i mózg widać. I powiedział, ze teraz nam zrobi przezierność tylko dzidziol się źle ułożył bo leżał na brzuchu (tak jakby) a musiał na plecach aby wynik był prawidłowy. I tu zonk bo dzidzol nie chciał się przekręcić. matko to było moje najdłuższe usg, nie dość, ze stres czy wszystko jest ok, to jeszcze w myślach mówiłam sobie "młdoy błagam cię przekręć się" Lekarz zaczął mnie stukać w brzuch, dzidzol trochę sie pokręcił ale nic. Musiałam usiąść i kasłać, znwou patrzymy a ten na boku lezy więc znowu źle, lekarz znowu mnie stuka i stuka. Ja już leże wkurzona. Potem kazał mi się na prawy bok położyc i mnie stuka dalej. W końcu po wielu próbach udało się i maly się przekręcił Zaczęłam się śmiać, ze uparty w mamusię . Przeziernośc tego fałdu wyszła mi 1,2 więc lekarz powiedział, ze idealnie. Jeszcze coś z noskiem sprawdzał bo podobno tez coś to mówi, ale też było wszystko dobrze. MIna męża bezcenna, jak tam prawie zaczął skakać z radości. Dzidziol ma 6,85 cm. (a 4 tyg temu miał 2,40). Kolejna wizyta 7 grudnia
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 08:45   #2615
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

hej laseczki
madzia ciesze sie ze wszystko dobrze po usg i ze szczesliwi jestescie
ja jaka sspiaca jestem cos spac niemoglam wogule to wstawanie do ubikacji 3 razy w nocy doprowadza mnie do szalu
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 08:47   #2616
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Niu dziękuję

Ja w nocy tylko raz wstaję, ale dziś ani razu. Jak padłam o 20 tak wstałam o 7 i mam masę energii. A niedługo 2 trym. nam się zaczyna
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:08   #2617
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj padłam... zasnęłam o 20 i dziś o 7 sie obudziłam

To już zdaję relację z wczorajszej wizyty. Pojechaliśmy z mężem na wizytę, gin już na nas czekał. Pierwsze co to założył mi kartę ciąży, zwazył (powiedział, że waga super, to znaczy to, że przytyłam 2 kg) i teraz co wizyta powinnam tak tyć mniej więcej 1,5-1,8 kg i będzie idealnie. A w sumie jakieś 10-13 kg. Zrobił ze mną wywiad, zobaczył wyniki badań. A ze były idealne to teraz nie musze nic badać. Zmierzył ciśnienie i miałam 150/85 widać, ze się stresowałam. Pogadaliśmy i zaprosił mnie na usg (tym razem już przez brzuszek). Dzidziol był dalej serduszko biło. Pokazał nam 2 rączki (z paluszkami), 2 nóżki, było nawet kregosłup i mózg widać. I powiedział, ze teraz nam zrobi przezierność tylko dzidziol się źle ułożył bo leżał na brzuchu (tak jakby) a musiał na plecach aby wynik był prawidłowy. I tu zonk bo dzidzol nie chciał się przekręcić. matko to było moje najdłuższe usg, nie dość, ze stres czy wszystko jest ok, to jeszcze w myślach mówiłam sobie "młdoy błagam cię przekręć się" Lekarz zaczął mnie stukać w brzuch, dzidzol trochę sie pokręcił ale nic. Musiałam usiąść i kasłać, znwou patrzymy a ten na boku lezy więc znowu źle, lekarz znowu mnie stuka i stuka. Ja już leże wkurzona. Potem kazał mi się na prawy bok położyc i mnie stuka dalej. W końcu po wielu próbach udało się i maly się przekręcił Zaczęłam się śmiać, ze uparty w mamusię . Przeziernośc tego fałdu wyszła mi 1,2 więc lekarz powiedział, ze idealnie. Jeszcze coś z noskiem sprawdzał bo podobno tez coś to mówi, ale też było wszystko dobrze. MIna męża bezcenna, jak tam prawie zaczął skakać z radości. Dzidziol ma 6,85 cm. (a 4 tyg temu miał 2,40). Kolejna wizyta 7 grudnia
Piękny opis i gratulacje dla małego dzidziulka w brzuszku
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 09:11   #2618
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Niu dziękuję

Ja w nocy tylko raz wstaję, ale dziś ani razu. Jak padłam o 20 tak wstałam o 7 i mam masę energii. A niedługo 2 trym. nam się zaczyna
Super, ciesze sie ze wszystko oki


Ja nie wstaje w nocy wcale na siurku
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:14   #2619
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Piękny opis i gratulacje dla małego dzidziulka w brzuszku

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Super, ciesze sie ze wszystko oki


Ja nie wstaje w nocy wcale na siurku


A ja mam więcej pić a dokładnie to sie zmuszać. 2 litry i nie ma zmiłuj ech... a teraz piję tylko 3 herbaty owocowe + szklankę wody .
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:18   #2620
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Ja sie staram ok 1,5 l dziennie wypic, czasem wiecej mi sie zdarzy. Ale ja zawsze tak pilam, a wieczorem przed spaniem biore witaminy i popijam je jeszcze 1.5 szkl. wody, ide siusiu i dopiero rano musze jak wstane



A dzisiaj obudzilam sie znowu o 4 i zmartwiona ze Julka znowu leniwa od wczoraj. Lezalam sobie a tu nagle znowu po lewej stronie pepka gorka poglaskalam ja, polezalam jeszcze chwilke i po jakims czasie poczulam pukniecie w reke takie slabiutkie ale na rece bylo czuc obudzilam meza ale Jula sie na niego wypiela juz i wolala spac, a jak maz pojechal do pracy to znowu sie rozhulala Obawiam sie ze dotyk TZ i jego glos ja po prostu uspokajaja, albo czuje przed nim respekt
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:30   #2621
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Obawiam sie ze dotyk TZ i jego glos ja po prostu uspokajaja, albo czuje przed nim respekt
hehe
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 09:44   #2622
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

czesc

Madzialenka12344321 super ze z dzidzia wszystko ok,


jak fajnie ze dzis do pracy isc nie trzeba
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:49   #2623
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

metka dziekuję.

Oj tak 3 dni słodkiego lenistwa
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:42   #2624
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

ja pije strasznie duzo 3 -4 szklank herbaty 1 kawe,0,5 litra wody mineralnej i szklanke soku pomaraniczowego i w nocy czasem tez budzi mnie bo chce mi sie pic,pewnie dlatego tez duzo siusiam
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:35   #2625
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Hej laseczki Ale mnie tu dawno nie było
Tak czytam i niektórym rzeczom nie chce mi się wierzyć, dopiero Rianka co zaciązyła a tu już 31/32 tydzień szok, emigra ma na usg piękną kobietkę, no i niunia ma kolejnego bejbika - podziwiam Cię laska, dwoje malutkich dzieci... ja przy Wojtasie nie wyrabiam a co dopiero mieć mega będen a potem maluszka w domu... pewnie jest więcej nowości... no ale nie mam czasu się cofnąć dalej w wąteczku...
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:38   #2626
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
Hej laseczki Ale mnie tu dawno nie było
Tak czytam i niektórym rzeczom nie chce mi się wierzyć, dopiero Rianka co zaciązyła a tu już 31/32 tydzień szok, emigra ma na usg piękną kobietkę, no i niunia ma kolejnego bejbika - podziwiam Cię laska, dwoje malutkich dzieci... ja przy Wojtasie nie wyrabiam a co dopiero mieć mega będen a potem maluszka w domu... pewnie jest więcej nowości... no ale nie mam czasu się cofnąć dalej w wąteczku...
heeeeej a ostatnio zastanawialam sie co u Ciebie


no z nowosci to jeszcze Asia urodzila Marcelka

a co u Was?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 09:50   #2627
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

u nas to raczej nudno nie jest cały czas coś się dzieje... niestety nie są to same dobre rzeczy... generlanie niby jest ok, ale jakoś tak się nam komlikuje... Wojtek rośnie, po swojemu pyskuje i zapowiada się niezły ananasek... ostatnio był chory, widziałam, że bliźniaczki od belli też chorują i się tym przejmuje... na pocieszenie powiem - nie przejmuj się dzieci muszą swoje wychorować... Wojtek teraz całe 2 tygodnie był chory od poniedizałku idzie do żłobka... no ale zapowiada się, że będzie mu to nawracało, bo jet wstępne podejrzenie o alergię... z jednej strony będę wiedziała jak reagować napierwsze objawy przeziębienia... z drugiej mam cichą nadzieję, że jednak podejrzenia będą mylne

Oliwka od września rozpoczęła szkołę, idzie jej nie zapeszajac całkiem nieźle, teraz poczuła pociąg do szachów - ciekawe na jak długo

no i tak sobie brniemy do przodu

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

aa2 gratuluje Marcelka mam nadzeję, że rośnie zdrowo
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 10:41   #2628
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Mam nadzieje ze to nie alergia .. haha ale maly lobuziak Wam rosnie fajnie ze Oliwia sobie radzi w szkole
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 11:47   #2629
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

dzien dobry
Marlenaka super że zajrzalas i napisalas co u was
Madzialenka super ze wszystko ok
Emigra dzieciatka wyczowaja jak kto inny przykłada reke do brzucholka, jak mój męza przykładał to Marcel tez nie chciał sie ruszac, potem jak sie przyzwyczail ze to łapka tatusia to dawal kopniaczki
Bella kciki za zdrowie dzieczynek

Basimka a co u Ciebie? jak słodka Polunia? rozrabia?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 12:01   #2630
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzien dobry
Marlenaka super że zajrzalas i napisalas co u was
Madzialenka super ze wszystko ok
Emigra dzieciatka wyczowaja jak kto inny przykłada reke do brzucholka, jak mój męza przykładał to Marcel tez nie chciał sie ruszac, potem jak sie przyzwyczail ze to łapka tatusia to dawal kopniaczki
Bella kciki za zdrowie dzieczynek

Basimka a co u Ciebie? jak słodka Polunia? rozrabia?
tez tak pomyslalam, ze musi czuc ze to nie moja reka i ma gdzies hehe ale teraz maz czesto kladzie reke na brzuchu i po prostu ja na nim trzyma wiec pewnie niedlugo go mala kopnie

a jak u Was?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 12:38   #2631
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
tez tak pomyslalam, ze musi czuc ze to nie moja reka i ma gdzies hehe ale teraz maz czesto kladzie reke na brzuchu i po prostu ja na nim trzyma wiec pewnie niedlugo go mala kopnie

a jak u Was?
a u nas dobrze maly robi kupki slicznie z czego jestem mega zadowolona wiem ze to głupie ale jak dluzej w pieluszce kupki nie ma to schizuje ze bedzie go brzuszke bolał no ale na szczescie sa
raz dał mi od 17 troche popalis a na razie jest cudny-tfu tfu żeby nie zapeszyc
spi sobie teraz koło mamuni
wrzuce foty
dzis rano telefonem robiłam mu zdjecia jak spał na tatusinym brzuszku pierwsze to polowałam na usmiech, drugie to pokazal palucha hehe
a 3 fota to juz z aparatu spiocha sobie mały po spacerku dlatego go nawet nie rozbieralam zebu=y sie nie obudził
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12112011.jpg (79,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12112011(008).jpg (81,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00302.jpg (81,9 KB, 22 załadowań)
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 14:21   #2632
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Wiatajcie dziewczynki.

Przepraszam,że mnie nie ma,ale nie mam na nic czasu.

Emigra widzę,że Julcia daje Ci mocno znać,że jest U mnie nie było problemów z ciągłym siurkaniem.

Madzialenka fajnie,że fasolinka zdrowa.

Aa2 widzę,że u Was ruszyło macierzyństwo pełną parą Karmisz naturalnie?? Bo jak tak to może nie robić kupek nawet do 7-10 dni i nic się nie musi dziać.

Niunia jestem, jestem Przygotowywała się do imprezy Olusia, która była wczoraj.

Marlenko fajnie,że odezwałaś się. Wojtuś pewnie już duży chłopak,a Oliwcia już w przedszkolu.Pewnie niedługo ja będe przechodziła etap przedszkola.Ale to pewnie za 2 lata

Basimka

Zaraz wracam
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 15:43   #2633
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a u nas dobrze maly robi kupki slicznie z czego jestem mega zadowolona wiem ze to głupie ale jak dluzej w pieluszce kupki nie ma to schizuje ze bedzie go brzuszke bolał no ale na szczescie sa
raz dał mi od 17 troche popalis a na razie jest cudny-tfu tfu żeby nie zapeszyc
spi sobie teraz koło mamuni
wrzuce foty
dzis rano telefonem robiłam mu zdjecia jak spał na tatusinym brzuszku pierwsze to polowałam na usmiech, drugie to pokazal palucha hehe
a 3 fota to juz z aparatu spiocha sobie mały po spacerku dlatego go nawet nie rozbieralam zebu=y sie nie obudził
Asia jaki on jest piekny kurcze jak patrze na Jego zdjecia to juz tak bym chciala miec Jule przy sobie ....
Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
Wiatajcie dziewczynki.

Przepraszam,że mnie nie ma,ale nie mam na nic czasu.

Emigra widzę,że Julcia daje Ci mocno znać,że jest U mnie nie było problemów z ciągłym siurkaniem.

Madzialenka fajnie,że fasolinka zdrowa.

Aa2 widzę,że u Was ruszyło macierzyństwo pełną parą Karmisz naturalnie?? Bo jak tak to może nie robić kupek nawet do 7-10 dni i nic się nie musi dziać.

Niunia jestem, jestem Przygotowywała się do imprezy Olusia, która była wczoraj.

Marlenko fajnie,że odezwałaś się. Wojtuś pewnie już duży chłopak,a Oliwcia już w przedszkolu.Pewnie niedługo ja będe przechodziła etap przedszkola.Ale to pewnie za 2 lata

Basimka

Zaraz wracam
i jak sie imprezka udala? :
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 15:56   #2634
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Asiu Marcelek jest uroczy

Niunia gratuluje kolejnego bejbika i zazdroszcze, bo ja bym chciała byc znów w ciąży
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:22   #2635
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

aa2 sliczny ten wasz Marcelek.

Scio to bierz się do roboty
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 16:31   #2636
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Scio to bierz się do roboty
no wlasnie
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 17:04   #2637
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Emigra imprezka udała się i to bardzo.
Było 19 dorosłych i 5 dzieci Musze się przyznać,że wszystko robiłam sama w domu z niewielką pomocą dwóch koleżanek.
Z tego co mówili goście to wszystko smakowało(zwłaszcza barszczyk czerwony, bo mimo,że był zrobiony duży gar to i tak go zabrakło ), a Olek był taki radosny. NIe interesowały go prezenty tylko balony i goście. Prezenty otwierała jego kuzynka ze mną
Fajnie było,ale kolejnej tak dużej imprezy NIE planuję w domku

Scio ja tez mogłabym mieć kolejne dzieciątko
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 17:56   #2638
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

aa2 Marcelek uroczy jak to człowiek zapomina jak też żył kupkami
lisku Oliwia to już uczennica przedszkole mamy już za sobą właśnie patrzę, że Olek lada dzień ma urodzinki - chodzi już rozrabiaka???
scio a jak tam Agatka ?? grzeczna córeczka mamuni???
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 17:56   #2639
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dziewczynki to do dzieła będzie więcej staraczek i raźniej mi się zrobi
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 18:12   #2640
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
aa2 Marcelek uroczy jak to człowiek zapomina jak też żył kupkami
lisku Oliwia to już uczennica przedszkole mamy już za sobą właśnie patrzę, że Olek lada dzień ma urodzinki - chodzi już rozrabiaka???
scio a jak tam Agatka ?? grzeczna córeczka mamuni???
Tak. Jeszcze kilka dni i roczek. Wczoraj rok temu zostałam przyjęta na porodówkę i wyganiali Olka.A on nie chciał
Jak chodzi o chodzenie to jak zapomni i puści sie to zrobi kilka kroków. Ale świadomie nie chce sie puścić. Boi się. Myślę,że lada dzień zacznie już sam chodzić

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Dziewczynki to do dzieła będzie więcej staraczek i raźniej mi się zrobi
Ja niestety nie moge nakłonić tż na kolejne dzidzi. Ale ważne,że mam choć jedno.

A to jedno zdjęcie z wczoraj. Olek miał większość imprezy taki uśmiech. A jak pękały balony to on się cieszył a mi serce stawało
Ale było super!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1011145 [1280x768].jpg (93,9 KB, 22 załadowań)
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.