Dziewczyny jak maliny cz. XIII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 15:11   #2881
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

ogolnie to za dobrze sobie niewybralismy bo do zycia blizniaki ciezkie charakterki i wlasnie taki jest ze w jeden dzien cie kocha a na drugi twierdzi ze chyba do mu jednak zle,tylko fakt jest taki ze mimo wszystko sa wlasnie wiekszosc czasu dobrzy i mysle ze uda ci sie go przekonac do badani tylko uzyj innych argumentow,wiesz moj bliniak ma na karku 41 lat wiec juz jest troche przytarty,wie ze na nowe zycie moze byc juz troche za pozno i sie podporzadkowuje kwestia czasu kiedy twoj sie skapnie
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:11   #2882
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Basimko, mam nadzieje ze mimo wszystko czujesz sie dobrze, jestem z Toba myslami slonko trzymaj sie


Panienka, masakra z tym Twoim tz ... naprawde. Ale zastanawia mnie to co by zrobil gdybys zaszla w ciaze? Bo z tego co piszesz to on nie chce miec dziecka, nie zalezy mu na tym. Tobie wrecz przeciwnie...
Moze powinniscie porozmawiac o tym powaznie, bo Wasze pragnienia jednak troche sie roznia... Ja bym nie potrafila zyc co miesiac nadzieja, wiedzac ze tz ma to tak naprawde gdzies.... a zeby chcial miec dziecko to do tego sie czlowieka nie zmusi .. wiem co mowie
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:14   #2883
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Pokaż wiadomość
niunia bardzo nam sie podobalo nuśka była w siódmym niebie tż to samo bo on to jest zapalony nurek takze czuł sie jak w 7niebie ja odpoczelam poopalałam sie takze wypoczelismy super, za rok powtórka nie ma to jak zimą wygrzać kości w tropikach
Zazdraszczam marzę o tym - ale w mojej pracy to nierealne

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Basimko, mam nadzieje ze mimo wszystko czujesz sie dobrze, jestem z Toba myslami slonko trzymaj sie


Panienka, masakra z tym Twoim tz ... naprawde. Ale zastanawia mnie to co by zrobil gdybys zaszla w ciaze? Bo z tego co piszesz to on nie chce miec dziecka, nie zalezy mu na tym. Tobie wrecz przeciwnie...
Moze powinniscie porozmawiac o tym powaznie, bo Wasze pragnienia jednak troche sie roznia... Ja bym nie potrafila zyc co miesiac nadzieja, wiedzac ze tz ma to tak naprawde gdzies.... a zeby chcial miec dziecko to do tego sie czlowieka nie zmusi .. wiem co mowie
Niom zgadzam się w 100%
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:19   #2884
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

mysia to super ze wam sie podobalo i wszyscy zadowolnie a musialas sie na cos szczepic przed wyjazdem na jakies choroby tam panujace??bo ja zielona jestem

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

dziwczynki blizniaki sa naprawde ciezkie z reguly niemowia co ich gryzie i nieprzyznaja sie nigdy do zadnej obawy czy strachu nawet jesli sie bardzo boja wogule nieokazuja ze maja jakies slabosci,to takie ciezkie charaktery,ale sa naprawde kochani lubia sie przytulac sa ciepli i troskliwi,to troche ciezkie do ocenienia tak na wyrost,myse ze daloby sie go przekonac to kwestia czasu i argumentow,on chce ale sie boji ze jednak okaze sie ze niemoze miec dzieci i panienka go zostawi,blizniaki nielubia sie rozstawac mimo iz duzo gadaja
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:23   #2885
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

bika ojej to gdzie ty pracujesz ze zima urlopu nie dostaniesz? jesli wolno spytac???

niunia
nie do Egiptu nie trzeba sie na nic szczepić tam jedynie co ci grozi to klątwa faraona czyli ostra biegunka ze wzgledu na to ze maja inna flore bakteryjna niz my ale da sie tego uniknać np nie uzywac ich wody z kranu
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:30   #2886
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Pokaż wiadomość
bika ojej to gdzie ty pracujesz ze zima urlopu nie dostaniesz? jesli wolno spytac???

niunia
nie do Egiptu nie trzeba sie na nic szczepić tam jedynie co ci grozi to klątwa faraona czyli ostra biegunka ze wzgledu na to ze maja inna flore bakteryjna niz my ale da sie tego uniknać np nie uzywac ich wody z kranu
Mysia no chyba nie trudno zgadnąć - W SZKOLE fakt, są ferie zimowe, ale niestety mnie nie stać na taki luksus i w ferie dorabiam.
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:32   #2887
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Mysia no chyba nie trudno zgadnąć - W SZKOLE fakt, są ferie zimowe, ale niestety mnie nie stać na taki luksus i w ferie dorabiam.
a no chyba ze tak wiem cos o tym mam mamę nauczyciela
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 15:33   #2888
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Myysiaaa Pokaż wiadomość
a no chyba ze tak wiem cos o tym mam mamę nauczyciela
No to już nic więcej nie muszę pisać na ten temat
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:18   #2889
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
ogolnie to za dobrze sobie niewybralismy bo do zycia blizniaki ciezkie charakterki i wlasnie taki jest ze w jeden dzien cie kocha a na drugi twierdzi ze chyba do mu jednak zle,tylko fakt jest taki ze mimo wszystko sa wlasnie wiekszosc czasu dobrzy i mysle ze uda ci sie go przekonac do badani tylko uzyj innych argumentow,wiesz moj bliniak ma na karku 41 lat wiec juz jest troche przytarty,wie ze na nowe zycie moze byc juz troche za pozno i sie podporzadkowuje kwestia czasu kiedy twoj sie skapnie
Moj maz tez jest blizniakiem, ale potrafi ze mna rozmawiac, przyznac sie ze czegos sie obawia, otworzyc sie ... mysle, ze to kwestia charakteru przede wszystkim i podejscia do sprawy. Jakby tz Panienki chcial dziecka to zrobilby wszystko zeby je miec ... nawet jesli jest zamknietym w sobie facetem, to zrobilby cokolwiek ...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:16   #2890
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Jakby tz Panienki chcial dziecka to zrobilby wszystko zeby je miec ... nawet jesli jest zamknietym w sobie facetem, to zrobilby cokolwiek ...
Emi... tylko u nas wygląda to tak : To że gdybam, że on nie chce dziecka to TYLKO moje gdybanie... Bo z jednej strony nie rozmawiamy o tym już od jakiegoś czasu, a z drugiej widze jak patrzy na swoją młodszą siostrę ( w styczniu rodzi ), myślę że trochę zazdrości... Ale przeraża go odpowiedzialność i jakby nie patrzeć dożywotnie zobowiązanie... On chyba po prostu się boi, ze nie sprosta wyzwaniu... Ale czasem, naprawdę czasem mam wrażenie, że tez czeka kiedy się trafi.
Podejrzewam, a znam go 17 lat, że jakbym w ciążę zaszła to byłby najcudowniejszym ojcem na ziemi.
Jego "nierozmawianie" to temat rzeka i mogłabym o tym pisać latami... Generalnie... Do czasu związania się ze mną przez wszystkich traktowany był jak ... "psi bobek". Tak przez partnerkę jak i przez najbliższą rodzinę Smutne, prawda ??? Tylko przede mną się otwiera... Tylko ja znam jego zmartwienia i troski...
Reasumując, wcale nie wiem czy on nie chce dzieci, na pewno by się cieszył gdybym zaszła w ciążę... nad rozmowami pracuję
P.S. Inna sprawa, ze to chyba nie o samo dziecko chodzi ile o kobietę z którą sie to dziecko ma
__________________
Pozostawmy kobiety piękne mężczyznom bez wyobraźni...
— Marcel Proust

Edytowane przez Stara Panna
Czas edycji: 2011-11-24 o 18:20
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:33   #2891
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

laski jestem wrocilam z usg i tu niespodzianka mega bynajmniej jak dlamnie bo naszykowana jestem psychicznie na dziewczynke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A TU NA 90 % CHLOPAK JEST
jestem w szoku
emigro z jakiej dekady znaku jest twoj blizniak to tez ma duze znaczenie
moj tz teraz dla odmiany twierdzi ze bedziemy miec napewno jeszcze jedno dziecko bo on tez byl naszykowany na corke i chce corke
panienko wiec u mnie bedzie druzyna pilkarska jak nic,wierze ze ciezko ci przychodzi z tz ze wzgledu na jakas tam historie bo to ona nas robi takich jakimi jestesmy teraz,ale prosze cie probuj mu to wytlumaczyc ze np badania sa dla niego nie tylko zeby miec dziecko teraz ale wogule

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

ja jestem w takim szoku ze niewiem czy usne wogule dzis normalnie bylam na 99 procent pewna ze bedzie dziewczynka a tu tak niespodzianka i mam w bruchu chlopaczka

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

jak na usg 20 tyg sie potwierdzi ze chlopak to wybitnie u mnie sie niesprawdzilo ani z jedzenia plec ani z zabierania urody jem to co z inez a odrzuca mnie od tego co uwielbialam z ivem,i ta kaszka na szyji mnie zamecza i ogolnie wygladam niespecjalnie a tu jednak chlopak plus taki ze ciuszki po ivie mu zostana i niemusz za wiele dokupywac
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 20:52   #2892
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Niunia a kiedy masz połówkowe?

Mnie nie zmyliło jak byłam w ciąży czułam,że dziewczynki i je mam. Nawet drugi lekarz mi potwierdził.

Stara Panna mój maż jest waga anie raz i nie dwa trzeba go wciągać do jakiejkolwiek rozmowy, może mężczyźni tacy są?
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:07   #2893
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

bella jeszcze niemam terminu musze zadzwonic ale troche za wczesnie za jakis tydzien poltora zadzwonie ale bede miala ok 20 tyg bo tak bym chciala i mysle ze jak zadzwoni 3 tyg przed to wystarczy spokojnie
korde mnie jakos zmylilo bo bylam pewna ze dziewczynka a tu chlopaczek
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:13   #2894
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Niunia pozory mylą Co na to Tz?
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:34   #2895
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Witajcie dziewuszki!

Na początku

Witaj Panienko! Przepraszam za to co powiem,ale jak dla mnie to jest za wcześnie na test z siuśków. Z krwi tak,ale nie siuśki. Mi dopiero takie testy wychodziły kilka dni od @ Także spokojnie.
Jak chodzi o tż to myślę,że każdy wybiera to co nam pasuje. Także mam nadzieje,że znajdziesz jakieś lekarstwo na twojego tż i będziesz miała więcej powodów do uśmiechu. A jakby w końcu chciał dzidziulka to było by mega wielkie szczęście. Za co trzymam mocno kciuki.

Niunia fajnie,że będzie chłopak, bo będziesz miała ciuszki po Ivie

Mysia fajnie,że było super na wyjeździe. Oliwka jest urocza

Emigra jak czujesz się??? Julcia daje popalić?

JA szykuję się do kolejnego imprezowego weekedu Tym razem imieniny tż W menu przewiduję:
- ciasta - kakaowe z kokosem, sernik, i chyba cappucino. I jak starczy mi czasu to zrobię mały torcik w kształcie szczupaka
- sałatki: jarzynowa, gyros, śledziowa,
- barszczyk z krokietami : pieczarki i kapusta(osobno)
- jajka w majonezie
- wędlina i jakiś chleb
- oczywiście o sokach i dodatkch nie wspomnę Także kolejny szalony weekend.

Za to w niedzielę idziemy z tż do teatru na Laskowika, a później idziemy na kolacyjkę we dwoje Tak zarządziłam Jak już niańka ma być to niech posiedzi a my skorzystamy

W dodatku w przyszły piątek wynoszę Olcia z naszej sypialni do jego pokoju. Wtedy właśnie tż wyjeżdża jak co 2 tyg na weekend i wtedy mogę to zrobić. Niestety tż nie chcę,ale jak powiedziałam sama sobie,że to zrobię. Już go poinformowałam o moim pomyśle,ale nie powiedziałam kiedy A tak to Olcio będzie miał dwie noce na przyzwyczajenie się. Od tygodnia już fajnie śpi. Czyli od 19 do 6-7 rano bez karmienia,więc dlatego tak chcę.A razno będzie przychodził do nas.
Tż smieje się,że jestem wyrodną matką,ale ja chcę odzyskać SWOJE ŁÓŻKO, TŻ I SPIALNIĘ

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Uciekam do prasowania
Pasuje jeszcze ogarnąć dom, bo w sobotę musi być czysto.A Olo nie pozwala na porządki

DOBRANOC!
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:35   #2896
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Niunia gratuluje synka,a ty przeczowalas dziewczynke czy wczesniej na usg ci powiedziano?

mam jeszcze pytanie kiedy wam opadl brzuch na ile przed porodem?
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:40   #2897
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Panienko, ale u Was taka sytuacja trwa juz 5 lat ... na Twoim miejscu po prostu bym zwariowala nie widzac na czym tak naprawde stoje. Masz mega duzo cierpliwosci kobieto


Niunia, ja Ci mowilam ze to tylko zabobony, u niektorych sie sprawdzaja u innych nie. Zobacz, ja mam miec coreczke a cere mam o niebo ladniejsza niz przed ciaza gratuluje syncia, przynajmniej masz sporo rzeczy po Ivo no ale ciekawe kiedy znowu bedziesz w ciazy bo w koncu Twoj tz chce core to bedzie Cie atakowal


Lisku, skoro Olo przesypia tak ladnie nocki to super, tez bym zdecydowala o przeprowadzce my tez zamierzamy trzymac malutka przy nas dopoki nie bedzie ladnie nocek przesypiala Ja czuje sie dobrze, dziekuje od wczoraj dziwnie bola mnie nogi ... czuje ze sa takie ciezkie, masakra. Wczesniej mialam takie ataki tylko do lydek a teraz cale podejrzewam ze to z mojej glupoty bo zalozylam wczoraj kozyki ktore mnie cisnely, myslalam ze sie rozejda ciutke jeszcze ale z kazdym krokiem bylo gorzej, w firmie chodzilam bez butow a jak wracalismy do domu to myslalam ze nie dojde, wiec na wlasne zyczenie mam takie dolegliwosci dzisiaj zamierzam lezec.


Bella a jak dziewczynki? Co u Was?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:44   #2898
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Panienko, ale u Was taka sytuacja trwa juz 5 lat ... na Twoim miejscu po prostu bym zwariowala nie widzac na czym tak naprawde stoje. Masz mega duzo cierpliwosci kobieto
Emi... ja wiem na czym stoję. Na bombie z opóźnionym zapłonem..., tylko nie bardzo mam możliwość od niej uciec
@ nadal nie ma, ale chyba dziś to już przybędzie... Z wielkim bólem, bo mnie tak jajniki ciągną, ze oszaleję
__________________
Pozostawmy kobiety piękne mężczyznom bez wyobraźni...
— Marcel Proust
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:46   #2899
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dzień dobry!

Emigra a może te problemy z łydkami to braki magnezu ??? Przemyśl

Ja właśnie w ferworze sprzatania, gotowania i opieki nad Olkiem Idzie powoli i cięzko
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 08:47   #2900
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Stara Panna Pokaż wiadomość
Emi... ja wiem na czym stoję. Na bombie z opóźnionym zapłonem..., tylko nie bardzo mam możliwość od niej uciec
@ nadal nie ma, ale chyba dziś to już przybędzie... Z wielkim bólem, bo mnie tak jajniki ciągną, ze oszaleję
to ja juz nie rozumiem .. to on chce dziecka czy nie? bo myslalam ze wlasnie tak naprawde nie wiesz czy chce ... gubie sie
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:49   #2901
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Panienko jeszcze nie ma,więc bez nerwów.WIEM,że łatwo się mówi i doradza Pamiętam jak ja czekałam na @ i wściekałam się.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 08:50   #2902
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Emigra a może te problemy z łydkami to braki magnezu ??? Przemyśl

Ja właśnie w ferworze sprzatania, gotowania i opieki nad Olkiem Idzie powoli i cięzko
Nie sadze ... to nie sa skurcze zadne tylko takie dziwne uczucie ... hm jakby to opisac... mam wrazenie jakby miesnie mi od kosci odchodzily, nogi czuja sie tak ''tepo'', jakby byly mega zmeczone, z zakwasami, ciezkie. Wczesniej byly to ataki wieczorne - nie umialam zasnac przez to. Objawy pasuja do ''zespolu niespokojnych nog'', ale nie rozmawialam o tym z ginem, bo zapomnialam ostatnio. Teraz bede musiala go spytac ..
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 09:35   #2903
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Emi... pół nocy o tym myślałam... i chyba wymyśliłam. On nie chce świadomie ( mamy problemy z kasą, ze sobą czasem też ), ale sądzę, ze podświadomie czeka ze się "zdaży"... Jeśli zdecydowanie by nie chciał to przecież coś byśmy stosowali żeby nie było. A tak na żywioł, a to dorosły człowiek i wie jakie mogą być konsekwencje

Lisku... @ nie ma, ale znów zaczęły cycuch boleć i strasznie dużo białego, lepkiego śluzu mam...

A tak wogóle to DZIEŃ DOBRY, bom zaaferowana i zapomniałam się przywitać
__________________
Pozostawmy kobiety piękne mężczyznom bez wyobraźni...
— Marcel Proust
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:09   #2904
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Panienko nie chcę Cię nastawiać,ale ja jak zaskoczyłam to miałam pełno białego śluzu. Myślałam,że to na @,a okazało się,że jest fasolka. Jednak zawsze miałam trochę śluzu przed @ Także jak dla mnie to trzymam się wersji testu z krwi, ewentualnie czekania na @ i testu z siuśków za kilka dni.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:16   #2905
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lisek15 Pokaż wiadomość
Panienko nie chcę Cię nastawiać,ale ja jak zaskoczyłam to miałam pełno białego śluzu. Myślałam,że to na @,a okazało się,że jest fasolka. Jednak zawsze miałam trochę śluzu przed @ Także jak dla mnie to trzymam się wersji testu z krwi, ewentualnie czekania na @ i testu z siuśków za kilka dni.
Ja nigdy nie miałam tyle tego śluzu..., ale możliwe, ze mnie się bardziej popieprzyło niż sądziłam. Jak nie dostanę dziś to jutro rano zrobię jeszcze raz test, a na wtorek i tak mam wyznaczoną wizytę u gina ( czekam trzy tygodnie ! jak dostanę @ to się wścieknę ! ) więc ona zobaczy co się pokręciło
__________________
Pozostawmy kobiety piękne mężczyznom bez wyobraźni...
— Marcel Proust
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:19   #2906
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Nie sadze ... to nie sa skurcze zadne tylko takie dziwne uczucie ... hm jakby to opisac... mam wrazenie jakby miesnie mi od kosci odchodzily, nogi czuja sie tak ''tepo'', jakby byly mega zmeczone, z zakwasami, ciezkie. Wczesniej byly to ataki wieczorne - nie umialam zasnac przez to. Objawy pasuja do ''zespolu niespokojnych nog'', ale nie rozmawialam o tym z ginem, bo zapomnialam ostatnio. Teraz bede musiala go spytac ..
też tak mialam i to byl niedobór magnezu , nie zawsze musza to byc skurcze
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:32   #2907
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Stara Panna Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam tyle tego śluzu..., ale możliwe, ze mnie się bardziej popieprzyło niż sądziłam. Jak nie dostanę dziś to jutro rano zrobię jeszcze raz test, a na wtorek i tak mam wyznaczoną wizytę u gina ( czekam trzy tygodnie ! jak dostanę @ to się wścieknę ! ) więc ona zobaczy co się pokręciło
Oby to było na fasolkę
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:50   #2908
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

nie liczę... Nie wiem czy to z nerwów, ale tak mi słabo, ze zaraz padnę. Jakieś zimne poty mnie oblewają i najchętniej to bym się spać położyła
__________________
Pozostawmy kobiety piękne mężczyznom bez wyobraźni...
— Marcel Proust
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:03   #2909
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Serdelekk widzę Cię!!! CO SŁYCHAĆ U CIEBIE!!!!!!?????

Panienko nie chciałabym być teraz w twojej skórze. To oczekiwanie!!!
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 11:04   #2910
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

rianka no ja mialam przeczucie malo bylam pewna ze dziewczynka atu chlopak nadal w szoku jestem
lisku to fakt ciuszki beda po ivie to plus
emigro normlanie strach sie bac bo jak z ivem bylam w ciazy to ja chiclama syna ale tz chcial corke i bylo na moje teraz to ja mu mowilam ze specjalnie to zrobil bo chial corke a tu sie okazuje ze syn tz tez byl w szoku bo czeka na corke,wiec znajac jego uparciucha bedzie mnie namawial na kolejne dziecko,ale emigro jesli to nawet bedzie to nie predko,tym razem rodze i zaczynam brac tabletki to pewne,3 malych dzieci niedam rady wychowac ivo z bratem musza byc minimum w szkole zebym sie zdecydowala na kolejne dziecko a to moze byc z koleji za pozno dla tz bo on juz ma 41 za kilka lat to pewnie niebedzie juz chcial i mu przejdzie
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.