Dziewczyny jak maliny cz. XIII - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 13:17   #4201
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Kto chetny do prowadzenia listy niech bierze
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post32245551

ja sie odmeldowuje
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:20   #4202
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Kto chetny do prowadzenia listy niech bierze
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post32245551

ja sie odmeldowuje
a dlaczego?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:24   #4203
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

hallo


dziekujemy z Marcelitkiem
Motylku tak jak Mela napisała ktos mnie szpiguje bo nie ma chyba nic innego do roboty najwidocznij jestem mega wazna skoro tak mnie pilnuje



Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
ciekawe co ile dni sie autorka kapie

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

eeee ja tam zadnych poradnikow nie czytuje, nie trzeba czytac ksiazki zeby sie umiec wlasnym dzieckiem zajac. Poza tym jak tam sa takie rady to chyba bym tym w piecu napalila ale to tylko moje zdanie
strasznie duzo w ksiazkach przegiec róznego rodzaju, dostałam kiedys Zawitkowskiego i lezy i sie kurzy, przeczytałam az kawałeg dotyczacy rozwoju malucha bo o dziwi było madrze napisane tzn wywiad z neurologiem ale ogólni ejakos nei mam kiedy i jak czytac, zdaje sie na siebie i obserwacje, na razie działa

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Ja tylko przytoczylam co napisala ta autorka - a ksiazka jest bardzo polecana


co do mojej malej to akurat sporo sie zgadza z ksiazka, wiec napewno bede co nieco z niej stosowac

my kapiemy co 2 dzien poki co, mala beczy okrutnie


Mysia z pepkiem to zamoczenie nic nie zrobi ale moczenie juz tak


Edzia, narazie nic nie musze stosowac na szwy - wszystko ladnie sie goi, swedzi jak cholera ale sie goi a mam te rozpuszczalne
my kochana na poczatku tez co drugi dzien mylismy bo mały sie darł i wiesz co pomogło? zaczełam go owijac w tetrówke a wczesniej nagrazłąm ja na kaloryferze i tak owinietego wkładałam do wanienki, no i wode ciut cieplejsza robiłam niz te 37-38 i pomogło, a darcie było mega , jak chcesz to spróbuj
ja w ogóle byłam niezła bo zanim sie Marcel urodził to na moim watku poleciłąm ta metode a jak małego miałam w domu to przez tydzien sie biedny darł a ja pieluchy nie dałam dopiero potem zastosowałam swoja rade i podziałało

Edytowane przez aa2
Czas edycji: 2012-03-19 o 13:25
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:39   #4204
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

o dobry pomysl

my narazie tylko na spod wanienki kladlismy pieluszke i na niej mala
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:40   #4205
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

melban dlaczego listy juz niechcesz
aa2 sposob z pielucha dobry jak by mi plakalo dziecko przy kapieli napewno bym wyprobowala

pepusku ja akurat niemialam na mysli brudu z powodu mycia myjka a nie w pelnej wanince wody,ale samej przyjemnosc kapieli,dziecko w brzuszku tez jest we wodzie i wiekszosc dzieci narawde uwielbia kapiel a nielubi wychodzic z wody,tez jak mi sie mega niechce albo mamy mega zabiegany dzien i ivo niejst wykapany do 19 to juz go niemecze bo po 19 to on chce tylko mleczko i spac i myje go na drugi dzien,ale wygzanie cialka w cieplej wodzie uwazam za duzo lepsze bardziej relaksujace niz mycie,na szybko.
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 13:54   #4206
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
o dobry pomysl

my narazie tylko na spod wanienki kladlismy pieluszke i na niej mala
a ja do dzis zapominam zeby mu pod tyłek cos podłożyc zeby ślisko nie miał, ostatnio go po raz pierwszy w duzej wannie wykapałam to był troche w szoku hehehe
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:02   #4207
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a ja do dzis zapominam zeby mu pod tyłek cos podłożyc zeby ślisko nie miał, ostatnio go po raz pierwszy w duzej wannie wykapałam to był troche w szoku hehehe
aa2 przy pierszym dziecku kladlam ta pieluszke tak jakos niewiem dla bezpieczenstwa na poczatku zeby sie nieslizgalo,z ivem tego nierobilam kwestia wprawy,jak widac jestes od poczatku wprawiona w kapanie ze ci to poprostu niepotrzebne
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 14:06   #4208
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Kto chetny do prowadzenia listy niech bierze
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post32245551

ja sie odmeldowuje
Co się stało?

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość

pepusku ja akurat niemialam na mysli brudu z powodu mycia myjka a nie w pelnej wanince wody,ale samej przyjemnosc kapieli,dziecko w brzuszku tez jest we wodzie i wiekszosc dzieci narawde uwielbia kapiel a nielubi wychodzic z wody,tez jak mi sie mega niechce albo mamy mega zabiegany dzien i ivo niejst wykapany do 19 to juz go niemecze bo po 19 to on chce tylko mleczko i spac i myje go na drugi dzien,ale wygzanie cialka w cieplej wodzie uwazam za duzo lepsze bardziej relaksujace niz mycie,na szybko.
To wcale nie jest mycie na szybko.


Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Nie lubi mycia raczej ... tak samo jak przemywanie twarzyczki czy zmiana pampka i mycie pupy = wrzask. No ale moze sie oswoi jeszcze.
Dbam zawsze zeby miec cieple lapki jak jej dotykam, przemywac ciepla woda itp Widocznie nie lubi takich zabiegow zwyczajnie



oj musze sie powstrzymywac, przez chwile nawet balam sie czy jakis muchomor sie nie wdal
Mój brat jak go myli to krzyczał jakby go ze skóry obdzierali A jak nauczył się mówić to krzyczał "ratunku"
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:20   #4209
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Mój brat jak go myli to krzyczał jakby go ze skóry obdzierali A jak nauczył się mówić to krzyczał "ratunku"
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:36   #4210
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

pepus mojej mamy kuzyn jest sparalizowany jak mial 16 lat skoczyl na glowke do wody i polamal sobie kregoslup mieli marcina jako ostanie dziecko i tak sie sklada ze jest kilka lat tylko odemnie starszy a niby moj wojek z racji tego ze lezy juz od ponad 10 lat to czesto choruje pluca i oskrzela zalewa wydzielina i w takich przypadka zawsze jest hospitalizowany wtedy myja go na tzw slucho,co robi sie szybciej niz mycie w wannie w domu myja go w wannie maja kupione urzadzenie ddo przeworzenia marcina do lazienki z tymi pasami wsadzany jest do wanny,(zrzucala sie cala rodzina na nowoczense lozko i to do kapania bo marcina rodzice da juz w podeszlym wieku zeby jak najbardziej ulatwic im zycie)kazdy chory majac wybor wybierze mycie we wodzie a nie w wannie i jesli dochodzi do sytlacji mycia na sucho to dlatego ze sytlacjia zdrowotna pacjenta jest zla.
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:44   #4211
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Juz nie rozstrzygajmy czy mycie myjka czy w wodzie jest lepsze czy gorsze kazda bedzie robic jak uwaza ja mysle ze obie formy sa ok - oczywiscie myjka nie mylabym dziecka non stop, ale w tamtym tyg jak polozna doradzila tak robilam, mala zyje i ma sie dobrze. Wykapalismy ja tez juz dwa razy, poplakala, pomarudzila ale dalej zyje i ma sie dobrze - wiec jak widac mozna i tak i tak a to gdzie, jak sie postepuje z dziecmi zawsze bedzie roznorodne. Ludzie maja rozne dowiadczenia i na ich podstawie wysuwaja wnioski, a potem postepuja jak postepuja. Chodzi o to zeby dziecko bylo czyste i zadbane, a nie o to czy zaczete bylo kapanie w pierwszym czy drugim tygodniu zycia.
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 14:55   #4212
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Juz nie rozstrzygajmy czy mycie myjka czy w wodzie jest lepsze czy gorsze kazda bedzie robic jak uwaza ja mysle ze obie formy sa ok - oczywiscie myjka nie mylabym dziecka non stop, ale w tamtym tyg jak polozna doradzila tak robilam, mala zyje i ma sie dobrze. Wykapalismy ja tez juz dwa razy, poplakala, pomarudzila ale dalej zyje i ma sie dobrze - wiec jak widac mozna i tak i tak a to gdzie, jak sie postepuje z dziecmi zawsze bedzie roznorodne. Ludzie maja rozne dowiadczenia i na ich podstawie wysuwaja wnioski, a potem postepuja jak postepuja. Chodzi o to zeby dziecko bylo czyste i zadbane, a nie o to czy zaczete bylo kapanie w pierwszym czy drugim tygodniu zycia.

tak emi ale akurat w tym co napisalam pepus juz chodzilo o doroslych lezacych lub chorych to juz nijak mialo sie do noworodka,i zachwalanie mycia na sucho niewydaje mi sie dobrym pomyslem bo nikt tego niewybiera bo tak woli tylko sa wskazania do tego z powodow zdrowotych,to poprostu odbieglo juz od tematu dzieci,majac wybor nawet osoba chora woli byc myta we wodzie

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

podyskutowac troche mozemy niebedziemy sie klucic ani obrazac mam taka nadzieje bynajmniej
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 15:01   #4213
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Co się stało?



To wcale nie jest mycie na szybko.




Mój brat jak go myli to krzyczał jakby go ze skóry obdzierali A jak nauczył się mówić to krzyczał "ratunku"
a to akurat rozumiem bo tez sie tak darlam. kiedys sie topilam i potem kapiel to trsumatyczns byla a jsk mi mama glowe myla to darlam sie ze chca mnie zabic i uyopic
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:39   #4214
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Juz nie rozstrzygajmy czy mycie myjka czy w wodzie jest lepsze czy gorsze kazda bedzie robic jak uwaza ja mysle ze obie formy sa ok - oczywiscie myjka nie mylabym dziecka non stop, ale w tamtym tyg jak polozna doradzila tak robilam, mala zyje i ma sie dobrze. Wykapalismy ja tez juz dwa razy, poplakala, pomarudzila ale dalej zyje i ma sie dobrze - wiec jak widac mozna i tak i tak a to gdzie, jak sie postepuje z dziecmi zawsze bedzie roznorodne. Ludzie maja rozne dowiadczenia i na ich podstawie wysuwaja wnioski, a potem postepuja jak postepuja. Chodzi o to zeby dziecko bylo czyste i zadbane, a nie o to czy zaczete bylo kapanie w pierwszym czy drugim tygodniu zycia.
Dokładnie tak.

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
pepus mojej mamy kuzyn jest sparalizowany jak mial 16 lat skoczyl na glowke do wody i polamal sobie kregoslup mieli marcina jako ostanie dziecko i tak sie sklada ze jest kilka lat tylko odemnie starszy a niby moj wojek z racji tego ze lezy juz od ponad 10 lat to czesto choruje pluca i oskrzela zalewa wydzielina i w takich przypadka zawsze jest hospitalizowany wtedy myja go na tzw slucho,co robi sie szybciej niz mycie w wannie w domu myja go w wannie maja kupione urzadzenie ddo przeworzenia marcina do lazienki z tymi pasami wsadzany jest do wanny,(zrzucala sie cala rodzina na nowoczense lozko i to do kapania bo marcina rodzice da juz w podeszlym wieku zeby jak najbardziej ulatwic im zycie)kazdy chory majac wybor wybierze mycie we wodzie a nie w wannie i jesli dochodzi do sytlacji mycia na sucho to dlatego ze sytlacjia zdrowotna pacjenta jest zla.
Nie każdego chorego da się wykąpać, bo są różne choroby i nie każdy może mieć wybór.

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
tak emi ale akurat w tym co napisalam pepus juz chodzilo o doroslych lezacych lub chorych to juz nijak mialo sie do noworodka,i zachwalanie mycia na sucho niewydaje mi sie dobrym pomyslem bo nikt tego niewybiera bo tak woli tylko sa wskazania do tego z powodow zdrowotych,to poprostu odbieglo juz od tematu dzieci,majac wybor nawet osoba chora woli byc myta we wodzie

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

podyskutowac troche mozemy niebedziemy sie klucic ani obrazac mam taka nadzieje bynajmniej
Nie o to mi chodziło pisałam i o dzieciach i o dorosłych - są różne sytuacje. Lepiej nie dyskutujmy tu bo się jakaś niepotrzebna kłótnia wywoła. Każda ma rację jakby nie było bo każda myśli o innym przypadku
__________________


Edytowane przez Pepus
Czas edycji: 2012-03-19 o 18:43
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 19:01   #4215
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

co do kapieli nam Nicola na poczatku tez plakala jak kapalam ja na pleckach wiec od poczatku kapana jest na brzuszku plywa sobie jak zabka a placze jak ja z wody wyciagam
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:59   #4216
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

nie zadne brudasy tylko przypominaja dzieciom jak bylo w brzuchu u mamy nie dla wszystkich ale dla wiekszosci to taki uspokajacz
ulga w bolacym brzuszku , no i rzecz która dla mnie najwazniejsza jesli dziec ma potówki woda z maka ziemniaczana dziala cuda jak sobie mlody/da polezy w takiej wodzie z maka szybciej skóra dochodzi do siebie , bo jest mniej narazona na scieranie jej na sucho

ja od niepamietam kiedy kapie Ami co drugi dzien a w ten co nie kapie stawiam pod prysznicem mocze mydle i spłukuje pierniczke małą

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość


Edzia, narazie nic nie musze stosowac na szwy - wszystko ladnie sie goi, swedzi jak cholera ale sie goi a mam te rozpuszczalne

to superrr!!!!!!! ze wszystko sie ładnie goi , o fajnie sie macie ja niestety miałam rormalne i mi je sciagała połozna

a moze młoda płacze bo jej zimno wiem ze kobity kapiac dzieci nakładały na ciałko pieluche sucha i polewały ciepla woda non stop ale twoja ma jeszcze kikut , zreszta dla niej to nowosc przyzwyczai sie

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
------


my kochana na poczatku tez co drugi dzien mylismy bo mały sie darł i wiesz co pomogło? zaczełam go owijac w tetrówke a wczesniej nagrazłąm ja na kaloryferze i tak owinietego wkładałam do wanienki, no i wode ciut cieplejsza robiłam niz te 37-38 i pomogło, a darcie było mega , jak chcesz to spróbuj
ja w ogóle byłam niezła bo zanim sie Marcel urodził to na moim watku poleciłąm ta metode a jak małego miałam w domu to przez tydzien sie biedny darł a ja pieluchy nie dałam dopiero potem zastosowałam swoja rade i podziałało
ooo własnie
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:12   #4217
Myysiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Myysiaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Edzia ja tez kąpie Oli co drugi dzien tzn tak jak ty do wanny namydlam spłukuje i tyle, raz w tygodniu urządzam jej mega kapiel w wannie pelnej wody z pianka i kaczuchami
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
...
http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h5mjbp2r1.png
Myysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 07:47   #4218
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
no i rzecz która dla mnie najwazniejsza jesli dziec ma potówki woda z maka ziemniaczana dziala cuda jak sobie mlody/da polezy w takiej wodzie z maka szybciej skóra dochodzi do siebie , bo jest mniej narazona na scieranie jej na sucho
a dla nas na wszelkie potowki syfki itd najlepsza kapiel w nadmanganianie potasu ma tez wlasciwosci odkazajace i fajny kolorek
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:16   #4219
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Hej kochane co wchodze to jakieś konwersacje
Jeżeli chodzi o kapiele to moja Polcia je uwielbiała do 3 mca kąpał ją TŻ w wanience,co drugi dzień, potem kapałam sie ja lub TŻ w wannie z Polą.Nie stosowalismy,żadnych myjek jedynie ręką, teraz ma swoją gąbkę.Co do ksiazki jest super , teraz tej samej autorki chce kupic ksiazkę dla dwulatków.

melabn- czy wyszły =
Pozdrawiam was cipochy
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 11:56   #4220
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Mela sie chyba obrazila nie chcialam wywolywac takiej dyskusji, sorry dziewczyny



Basimko, ja dwulatka tez juz mam - byla promocja to kupilam dwie odrazu


Moja mama mowila wlasnie o tym nadmanganianie ze dobry, jak cos ze skora sie dzieje malutkiej narazie sie zaczelo noworodkowe luszczenie



Bylysmy od 11 na spacerku, jest przepiekna pogoda nie wiem ile stopni, ale powietrze swieze i piekne slonko Julisia wczesniej byla niespokojna caly ranek a na spacerku ciagle spala, teraz dalej spi- nie wybudzalam jej, tylko wystawilam z gondola na balkon zaraz powinna sie budzic na jedzonko dala mamie nawet zrobic male zakupy - a w piatek jak tylko weszlysmy do marketu to byl placz i lament wiec jestem dumna z corusi
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:01   #4221
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

u nas tez piekna pogoda siedzimy sobie na ogrodzie z synkiem
ja z doskoku gotuje obiad jakos nam sie udaje
mam juz nowy komputer ale znanim przerzuce wszystko ze starego do nowego mina wieki doslownie

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

emi mialam pytac a jak waga o porodzie ile odrazu zrzucilas,i czy masz zamiar uzywac tego pasa poporodowego
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:05   #4222
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Niunia, dlatego nie lubie nowych komputerow - zawsze trzeba najpierw po swojemu wszystko poustawiac

Z waga chyba niezle leci w dol zaraz po porodzie mialam ok 7 kilo mniej, dzisiaj jest juz -12kg ale ja malo jem, bo nie mam apetytu, zmuszam sie do jedzenia ciagle ... pasa uzywac nie bede, ale chce kupic sobie takie body formujace
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:16   #4223
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

czyli niebylo sie czym martwic,z ta waga poszlo dobrze jednak organizm mega duzo wody sobie zostawil,ja sie waga niemartwie ale troche brzuchem druga ciaza z rzedu zrobi swoje,skoro macica jest nizej bo miesnie niedaja rady utrzymac to z miesniami brzucha bedzie tak samo,i glebo mysle nad tym pasem.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

ja tez nielubie nowych komputerow ale juz czas na nowy ten ma 3 lata a ja mam na nim cala firme i wlasnie przenoszenie tego wszystkiego do nowego lapka mnie normalnie dobija
a pozatym tu milalam viste na nowym jest juz 7 ktora tez wcale mi sie niepodoba bynajmniej na razie pewnie kwestia przyzwyczajenia ale jednak,jakos to bedzie choc nawet pisanie na nim mnie wkurza bo nowa klawiatura inne przyciski i juz pisze wolniej
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:20   #4224
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Ja mam Mac Pro i juz sie przyzwyczailam, ale moj maz pracuje na 7 i tez nie jest zadowolony
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:34   #4225
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

tez niebede miala wyjscia i bede musiala sie przyzwyczajc takie zycie
pogoda super ale ja jaks spiaca jestem moj synek niedaje mi spac po nocach ten w brzuchu kopie jak najety w nocy a dzien spokoj mam nadzieje ze po porodzie sie przestawi na spanie w nocy
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:05   #4226
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Czemu Melabn nie chce prowadzić listy? Widzę, że się nie odzywała ma jakieś kłopoty rodzinne?
Emigra ty ie szlej z tą wagą, bo nam tu znikniesz
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 21:24   #4227
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość


Moja mama mowila wlasnie o tym nadmanganianie ze dobry, jak cos ze skora sie dzieje malutkiej narazie sie zaczelo noworodkowe luszczenie


to musisz duzo oliwic najlepsza oliwa z oliwek albo bambino
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 07:58   #4228
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Hej lalunie u mnie dzisiaj pochmurno, tak mi sie chce spać, nie chciało mi się wstawać do pracy.Jak ja Wam zazdroszczę,że możecie sobie pospać ze swoimi maluszkami, poprzebywać cały dzień, to chyba najfajniejszy czas , którego nieraz sie nie docenia.
Szkoda ,że Melabn się nie odzywa ja jak zwykle głupia blondi nie wiedziałam i myslałam,że zobaczyła II kreseczki
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 08:59   #4229
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

bry laseczki


Pepus, z waga to sama przerazenia dostaje - dzisiaj znowu prawie kilo mniej juz mi 13 do wagi sprzed ciazy brakuje najgorsze jest to ze ja prawie nie jem - maz mnie zmusza teraz jem sniadanie, bo az mi zle sie robi
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:05   #4230
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

emi to masz jak basimka po porodzie poli bo basimka tez niemiala apetytu ja pare tyg po porodzie to jadlam jak w ciazy albo i wiecej sama niewiem dlaczego ale mi to sie ciagle jesc chcialo potem juz sie to unormowalo,troche sie zmuszaj do jedzenia bo rzeczywiscie to niezdrowe,moze to od poziomu hormonow albo cos z tym jedzeniem
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.