Dziewczyny jak maliny cz. XIII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 13:15   #4231
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Tez mi sie wydaje ze to hormony .. od dnia porodu moglabym nic nie jesc.
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 21:26   #4232
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Niunia nieźle to ja nie pamiętam,że nie mogłam jeść,ale jak to napisałaś to sobie przypomniałam,że fakty cznie ni c mi przez gardło nie przechodziło.
Emi może to hormony, albo podświadomy stres Wiesz w koń cu jesteś pierwszy raz mamą
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 21:28   #4233
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

hellooo

Basimka czy jakbym była w najbliszym czasie w wawie to jakas kawka wchodzi w gre?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 05:56   #4234
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

dzisiaj w nocy odpadl nam pepuszek tzn kikut
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 10:44   #4235
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hellooo

Basimka czy jakbym była w najbliszym czasie w wawie to jakas kawka wchodzi w gre?
Tak Tak Tak!!!!!!!

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
dzisiaj w nocy odpadl nam pepuszek tzn kikut
Gratulacuje:roza :
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 11:06   #4236
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Niunia nieźle to ja nie pamiętam,że nie mogłam jeść,ale jak to napisałaś to sobie przypomniałam,że fakty cznie ni c mi przez gardło nie przechodziło.
Emi może to hormony, albo podświadomy stres Wiesz w koń cu jesteś pierwszy raz mamą
basimka no jakos tak pamietam ze chudlas mega szybko bo niejadlas

emi super ze kikut odpadl to juz po klopocie klask i:
ja musze pranie ciuszkow zaczac a mi sie mega niechce kto chetny
u nas jest 20 stopni i suer sie siedzi na ogrodzie w sloneczku ,ivo az sie uspil i sobie lula grzecznie
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 12:06   #4237
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Jak mi się nic nie chce och żeby mi się tak chciało jak nie chce to bym pole paznokciem zaorała
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 13:38   #4238
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

u nas tez 20 stopni bylismy przed poludniem z mezem zameldowac mala, przemeldowac siebie i auto na nowy adres masakra, nie wiem jak dziecko ubierac musze kupic jej jakas cieniutka kurteczke ...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:05   #4239
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

tak duzo czasu macie na zameldowanie dziecka ?w nl jest 3 dni robocze a potem kara pieniezna w zaleznosci od spoznienia
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:41   #4240
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
tak duzo czasu macie na zameldowanie dziecka ?w nl jest 3 dni robocze a potem kara pieniezna w zaleznosci od spoznienia
u nas szpitale melduja ale ze jak ja bylam to bylo jedno wielkie zamieszanie to kazali mi wypelnic wniosek z danymi (godzine po porodzie) ale nikt nie wzial ode mnie ani od meza dowodu do wgladu ani ksiazki rodzinnej, wiec musielismy sami jechac do urzedu, ale babka miala juz nasze dane, tylko trzeba bylo dac ksiazke do wpisu i dowody pokazac
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 18:54   #4241
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

to super u nas szpita podaje dane ale i tak formularz musi albo matka albo ojcies wypelnic recznie i podpisac

A wogule to mega boli mnie krocze i pachwiny a to dopiero 32t1d
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 19:54   #4242
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

heja:0
ja ma coraz mniej czasu na wizaż jak nei spacerki to cos załatwiam itd normalnie zalatana mamusia) a i mój mały chce zeby go całowac bo on sie wtedy chichra wiec nei ma zmiłuj cza całowac


Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Tak Tak Tak!!!!!!!

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------


Gratulacuje:roza :
no to super bo byc może bede musiała do wawy na dwa tygodnie szkolenia jechac w najblizszych dniach sie wyjasni a ja póki co rycze ju zze małego widziec nie bede
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:28   #4243
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
to super u nas szpita podaje dane ale i tak formularz musi albo matka albo ojcies wypelnic recznie i podpisac

A wogule to mega boli mnie krocze i pachwiny a to dopiero 32t1d
no ja wypisywalam a dzsiiaj ta babka w urzedzie pierwsze co to ze podpisu tatusia brakuje


Asia az 2 tyg?



Nie wiem co dzisiaj w Jule wstapilo ... caly dzien marudna, cos jej dolega ale nie mam pojecia co - nie brzuszek, bo miekkie i spokojnie pryka i kupka tez byla ladna...
zrobily nam sie potowki na czolku - mozliwe ze jej to dokucza?
Mam juz serie placzu razem z nia teraz akurat ladnie spi, ale zaraz bedzie przebieranie i karmienie, chcialam ja wykapac (i dodac maki do wody zeby tych potowek sie pozbyc) ale odpuscilam, tak marudzila biedna
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:35   #4244
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja:0
ja ma coraz mniej czasu na wizaż jak nei spacerki to cos załatwiam itd normalnie zalatana mamusia) a i mój mały chce zeby go całowac bo on sie wtedy chichra wiec nei ma zmiłuj cza całowac




no to super bo byc może bede musiała do wawy na dwa tygodnie szkolenia jechac w najblizszych dniach sie wyjasni a ja póki co rycze ju zze małego widziec nie bede
kochana bardzo się cieszę,że spotkamy się w realu.Ja pierwsze rozstanie na dłużej będę miała w lipcu jak moja mama wyjedzie z Polą nad morze już czuję te 2 tyg płaczu oczywiście mojego.
A co do zalatania ja już mam coraz mniej czasu Polcia rozwija się tak szybko,że nawet nie wiem kiedy potrafi skakać, wchodzić po półkach w szafie, ostatno zakochała się w nocniku i woła sisis w biegu zdejmując spodenki.Asia a Ty przecież chyba nie poszłaś jeszcze do pracy?????chyba,że coś przeoczyłam

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
no ja wypisywalam a dzsiiaj ta babka w urzedzie pierwsze co to ze podpisu tatusia brakuje


Asia az 2 tyg?



Nie wiem co dzisiaj w Jule wstapilo ... caly dzien marudna, cos jej dolega ale nie mam pojecia co - nie brzuszek, bo miekkie i spokojnie pryka i kupka tez byla ladna...
zrobily nam sie potowki na czolku - mozliwe ze jej to dokucza?
Mam juz serie placzu razem z nia teraz akurat ladnie spi, ale zaraz bedzie przebieranie i karmienie, chcialam ja wykapac (i dodac maki do wody zeby tych potowek sie pozbyc) ale odpuscilam, tak marudzila biedna
a smarujesz pupcie czymś jak przewijasz?Ja stosowałam caly czas linomag i Polka ani razu nie miała nic na pupie.A takie jakby syfki na buzi u noworodków to normalka ponoć to jeszcze hormony matki działają

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
to super u nas szpita podaje dane ale i tak formularz musi albo matka albo ojcies wypelnic recznie i podpisac

A wogule to mega boli mnie krocze i pachwiny a to dopiero 32t1d
może tak się czujesz bo niedawno rodziłaś i mały był odstep między ciążami?
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:36   #4245
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
no ja wypisywalam a dzsiiaj ta babka w urzedzie pierwsze co to ze podpisu tatusia brakuje


Asia az 2 tyg?



Nie wiem co dzisiaj w Jule wstapilo ... caly dzien marudna, cos jej dolega ale nie mam pojecia co - nie brzuszek, bo miekkie i spokojnie pryka i kupka tez byla ladna...
zrobily nam sie potowki na czolku - mozliwe ze jej to dokucza?
Mam juz serie placzu razem z nia teraz akurat ladnie spi, ale zaraz bedzie przebieranie i karmienie, chcialam ja wykapac (i dodac maki do wody zeby tych potowek sie pozbyc) ale odpuscilam, tak marudzila biedna
no niestety dwa ale z weekendowa przerwa jakby co

a Julci amoze dzis po prostu zły humorek ma? albo po prostu kolka, niestety czasem nawet stawanie na rzesach nie pomaga ale przejdzi ejej zobaczysz

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
kochana bardzo się cieszę,że spotkamy się w realu.Ja pierwsze rozstanie na dłużej będę miała w lipcu jak moja mama wyjedzie z Polą nad morze już czuję te 2 tyg płaczu oczywiście mojego.
A co do zalatania ja już mam coraz mniej czasu Polcia rozwija się tak szybko,że nawet nie wiem kiedy potrafi skakać, wchodzić po półkach w szafie, ostatno zakochała się w nocniku i woła sisis w biegu zdejmując spodenki.Asia a Ty przecież chyba nie poszłaś jeszcze do pracy?????chyba,że coś przeoczyłam

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------


a smarujesz pupcie czymś jak przewijasz?Ja stosowałam caly czas linomag i Polka ani razu nie miała nic na pupie.A takie jakby syfki na buzi u noworodków to normalka ponoć to jeszcze hormony matki działają

no ja własnei do wawy na szkolenie do pracy pierwsza rozmowa no i pirwsza propozycja pracy ale jesczez nei wiem co i jak


Emi ja mam taki polski krem f18 i działa zbójczo smaruje nim pupe od poczatku i zero odparzen a jak jakies suche albo krostki to tez tym smaruje i znikaja jak za dotknieciem różdzki czarodziejskiej
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 22:04   #4246
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Ja smaruje bapanthenem i pupa ladnie wyglada, tylko na czole i karczku porobily sie potowki i nie wiem czy to dziecku przeszkadza czy nie ...
nie moge zniesc jak sie tak dlugo mala meczy, serducho mi peka i becze razem z nia


Asia wspolczuje, ale dacie pewnie rade

Basimko Wy tez


ja musze Wam przyznac ze jak moja mama tu byla to dwie nocki mala spala z nimi i ja myslalam ze zwariuje - a na druga nocke zgodzilam sie tylko dlatego zeby maz sie wyspal, bo ja sie meczylam z mysla, ze dziecka nie ma przy mnie
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:05   #4247
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

czesc kobitki ja tylko na 1 moment cos mam do emigry
http://parenting.pl/noworodki-i-niem...rok-zycia.html

wiesz nie zawsze cos jest w 5 tyg moze byc poslizg 2 tyg do przodu lub do tylu

Melabn wracaj!!!!!!!!!!!
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:16   #4248
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
czesc kobitki ja tylko na 1 moment cos mam do emigry
http://parenting.pl/noworodki-i-niem...rok-zycia.html

wiesz nie zawsze cos jest w 5 tyg moze byc poslizg 2 tyg do przodu lub do tylu

Melabn wracaj!!!!!!!!!!!
myslisz ze juz mamy skok? dzisiaj 16 doba dopiero ...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:34   #4249
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

emi jesli ma potowki na karku i na czole to po prostu gdzies musiala sie przegrzac przez chwile,to nic strasznego kochanie a chumorek moze miec gorszy tak to bywa, co do pupy tez uzywam bephntenu ale tylko jak cos sie robi niesmaruje caly czas a ogolnie ivo ma super pupke i rzadko mu sie cos robi,
asia czyli juz myslisz o powrocie do pracy????????????
ja odebralam dzis kolejne auto firmowe pegouta bippera super autko tylko 2 osobowe ale jeden z moich chlopakow ma dlugoterminowy projekt i jezdzi sam 5 osobowym busem wiec zabieram busa a dostanie pegouta,tylko jeszcze reklame na niego musze zamowic,a wogule to mi sie nic niechce
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 13:04   #4250
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

ja juz sama nie wiem co malej jest, dzisiaj to samo - ciagle by chciala na raczkach, jak klade ja do lozeczka to zaraz sie budzi i strasznie placze, przy karmieniu tez poplakuje ... bidulka moja. Za to ladnie spala na spacerku - a bylysmy az 3 h dzisiaj, bo pogoda cudna.

Trudno, skok czy nie skok to i tak musze dzieckiem wiecej sie zajmowac, mam tylko nadzieje ze nie dzieje sie nic zlego. W nocy spala mi juz ladnie o dziwo.

Dzisiaj przyjdzie polozna to spytam co moze byc.


Mysle, ze na skok to jednak za wczesnie ... w koncu 5 tydzien powinien byc, ona zaczela 3 tydzien zycia dopiero, nawet jakby brac pod uwage te roznice kiedy sie urodzila to wychodzi tydzien wiec nie wiem ...

poobserwuje ja..



Dziewczyny jak dodajecie krochmalu do kapieli to jak robicie? Mieszacie tylko make ziemniaczana z woda i wlewacie do wanienki czy zagotowujecie te make z woda? Bo znalazlam dwa sposoby i nie wiem ktory stosowac. Ja wlalam tylko wymieszana make z woda do wanienki ...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:09   #4251
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

tak wyglada jej czolko od wczoraj, na karczku sa takie bardziej plamki jak krostki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2163.jpg (60,2 KB, 29 załadowań)
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:48   #4252
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

emi to moze byc alergia a nie potowki, np na proszek ,mydlo lub cos w tym stylu,
posmaruj jej to na czolku bephantenem jak zejdzie i niewroci to raczej potowki jak niezejdzie to alergia raczej.

Basimka ja mysle ze ciezko bedzie mi nieurodzic w najblizszych dwoch tyg bo dosc ze mam ten bol w pachwinach to na wkladce pojawiaja mi sie niteczki czerwone to tak jakby sie szykowal organizm do porodu,ale coz nic niezrobie,polozyc sie i lezec niemoge staram sie robic jak najmniej,popralam juz polowe ciuszkow

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

ja krochmal gotowalam znaczy troche wody z maka w garnuszku i to zagotowywalam i wlewalam do wody
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:05   #4253
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Niu dopiero doczytałam... kurcze to u ciebie już na poród sie zbiera??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:03   #4254
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

madzialenka tak to wyglada jakby zbieralo sie juz na porod znaczy mysle ze max dwa tyg jeszcze wytrzymam,ogolnie to mam w ciagu dnia duzo tez tych skurczy rzepowiadajacych.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

ale troche sie boje bo to bedzie jeszcze za wczesnie,znaczy bylby wczesniakiem,a wogule to u mnie chyba ma zaczenie to ze w styczniu rodzilam,bo ja mam wrazenie ze macica niewytrzymuje i co dzien to nizej mam ten brzuch,no jakos tak dziwnie sie czuje,pewnie gdybym sie polozyla i lezala to by jeszcze posiedzial a tak mam wrazenie ze to szyjka niewytrzymuje
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 19:11   #4255
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dziewczyny ja się nie obraziłam ani nic takiego ja po prostu nie jestem w stanie ogarnąc wszystkich wątków

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Emi a moze to tradzik niemowlęcy albo faktycznie jakies uczulenie
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 19:26   #4256
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

heja heja

melduje sie znów po aktywnym dzionku

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Emi faktyczni ema na czółku tego troszke, ja nie wiem co to moze byc kurna chata-mam nadzieje ze jej to ni edrażni ani nic

Niunia Ty kochana bidulka jestes mam nadzieje ze jeszcze troche uda ci sie wytrzymac
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 19:52   #4257
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Emi Wiesz co tak sobie myślę ,że to może być uczulenie wtedy zgadzałaby się ta nadpobudliwość u małej, może zmień proszek , a prasujesz małej ciuszki?Nie wiem trudno coś powiedzieć, mam nadzieje,że Julcia nie będzie małym atopikiem

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
Basimka ja mysle ze ciezko bedzie mi nieurodzic w najblizszych dwoch tyg bo dosc ze mam ten bol w pachwinach to na wkladce pojawiaja mi sie niteczki czerwone to tak jakby sie szykowal organizm do porodu,ale coz nic niezrobie,polozyc sie i lezec niemoge staram sie robic jak najmniej,popralam juz polowe ciuszkow
Ja trzymam kciuki,żebyś urodziła dopiero za kilka tygodni, odpoczywaj jak najwięcej, wiem kochana,że to trudne,bo przy dwójce dzieci to niemożliwe,ale zapedź swojego mana niech on popierze ubranka i poprasuje, niech weźmie dzieciaki na spacer, a Ty się relaksuj
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 07:13   #4258
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Niu mam nadzieję, że jeszcze wytrzymasz kilka tyg.

W sumie ciaża jest donoszona od 38 tyg tak?? (38+1). Dobrze myślę dziewczyny??

Ja mam wizytę w poniedziałek, zobaczymy jak tam.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 08:39   #4259
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Niu mam nadzieję, że jeszcze wytrzymasz kilka tyg.

W sumie ciaża jest donoszona od 38 tyg tak?? (38+1). Dobrze myślę dziewczyny??

Ja mam wizytę w poniedziałek, zobaczymy jak tam.
hmmm ja rodzilam w 36 i mi mowili ze donoszona jesli chodzi o rozwoj dziecka a i tak wczesniak bez oznak wczesniactwa
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 08:42   #4260
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
hmmm ja rodzilam w 36 i mi mowili ze donoszona jesli chodzi o rozwoj dziecka a i tak wczesniak bez oznak wczesniactwa
No właśnie ja też myślałam, że od 36 tyg jest donoszona (tylko, ze wtedy jeszcze wcześniak). Tylko na forum już różne opinie spotkałam i sama nie wiem. Wiele osób twierdzi, ze dopiero od 38+1.

A przecież 36 tydzień to już 9 miesiąc, więc wtedy dziecko jest już chyba w pełni rozwinięte.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.