Dziewczyny jak maliny cz. XIII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 21:44   #4951
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Lisku, domyslam sie ze przyjdzie chwila ze bede chciala ciszy, choc juz teraz Jula calymi dniami gaworzy glosno do zabawek, do sufitu, do lampy i w ogole do czego sie da ale nie przeszkadza mi to a ten smiech... ech moje dziecko coraz wiecej potrafi i powoli wyciaga raczki do zabawek, probuje je chwytac, dotyka je sobie i probuje oczywiscie wcisnac do buzi ale sie krzywi potem hehe


Zazdroszcze Ci tych efektow u mnie jeszcze sporo czasu uplynie nim zmieszcze sie w przedciazowe spodnie, poki co pogodzilam sie z rozm. 44 na tylku zostalo mi 10 kg do wagi sprzed ciazy ale jeszcze oprocz tego marzy mi sie 5 zrzucic, no ale najpierw niech no dojde do tej przedciazowej wagi to bedzie perfekto
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 21:52   #4952
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Emi pamietam jak mnie cieszyło co kolwiek jak tylko Olo robił

JAk chodzi o wagę to przypominam,że Olo ma już prawie 19 miesięcy, a ki zostało jeszcze do zrzucenia niecałe 2 kg do sprzed ciąży. TAkże masz jeszcze czas. Zobaczysz.Zacznie Julcia biegać to i mama zacznie.
JA najchętniej zrzuciłabym jeszcze z 6-8 kg,ale to powoli. Teraz chcę wyrzeźbić,więc zobaczymy. Najważniejsze,że udało mi się z jedzeniem i jem 5 razy w ciągu dnia. Dużo to daje.Ale tak jak piszę wszystko w swoim czasi.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 21:54   #4953
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Lisku a przypomnij mi ile przybralas w ciazy?

Bo ja sobie dobilam do 30 kg
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 22:08   #4954
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

przed szpitalem 18-20,a później nie miałam możliwości ważenia

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Spadam spać.
Dobranoc.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 22:21   #4955
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

O lisku jak miło Cię widzieć
Super,że z Olusiem wszystko oki a,że łobuziak mały dobra partia dla Poli bo ta to też aniołkiem nie jest no chyba,że śpi, ma teraz akcję kto tu rządzi, zaczyna wymuszać płaczem i kładzie się na podłogę, ale my z TŻ w ogóle nie zwracamy na to uwagi, dodatkowo etap plucia im dalej tym bardziej śmiesznie no coment. Na każde zwierzątko w tv lub na ulicy dochodzi do ekstazy piszczy, śmieje się i woła oć w lesie każdej mrówce potrafi 100 razy powiedzieć papapa i się do niej wracaćto zamiłowanie do zwirzątek to chyba po mamusi wegetarianceco do gryzienia Polka ma takie fazy, mnie ugryzła ostatnio w rękę dostałam takich bąbli jakby miała jad.
Emi nie ma nic chyba piękniejszego niż pierwsze uśmiechy dziecka, potem przytulanie się .Pola jest teraz w takiej fazie,że biegnie do mnie i z całych sił się przytula i daje buzi, jeszcze czekam aż powie kocham mame, bo teraz jak mówię Polcia kochasz mamę to mówi nie.
Pola teraz jest w eufori piłki nożnej przez to,że ja ogladam i Polcia krzyczy cały czas śka i klaszcze czyli Polska brawo.
A co do wagi laski ja to już jestem tak gruba ,że mam doła ech czuję się jak baleron
Dobranoc spokojnej nocki uciekam bo jutro 5:40 budzik
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 22:38   #4956
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

o widze ze klubu aniołkow to my nie mamy
emi brawa dla julenki mojej bratowej siostrzeniec tez w takim wieku co twoja jula i tez do wszystkiego nawija strasznie mu sie u mnie w domu podoba bo po mleczku smacznie przesypia 4 godz , wiec sa czestymi goscmi ale nie tylko dlatego lubimy sie i sa czesto u nas zreszta amelia nawet swój wózek oddała stary i mówi ze to kamilka

ja w sobote wróciłam do swiata zywych tak mna jelitówka powyprawiała ze do dzis mam wstret do jedzenia i dieta mnie jeszcze niestety trzyma a w inedziele takie rarytasy czekały ech
mój brat chyba po 8 latach bycia na cywilnym wział slub koscielny byłam swiadkiem ale myslałam ze nie dam rady tak słaba byłam
i pozwole sobie na fotke ma z moja Amelia
siora mnie fajnie umalowała przynajmniej az tak nie było widac ze jeszcze pare godz temu lezałam oderwana od realiów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09062012618.jpg (92,8 KB, 31 załadowań)
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2012-06-10 o 22:41
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 22:47   #4957
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

heja heja
ja tak na szybko, jutro napisze cos wiecej
Basimko ja czekam na telefon, szkolenie ma byc albo od 15 czerwca , albo od 1 lipca obstawiam ten 1 bo pewnei teraz moze byc problem z noclegami przez euro no w każdym razi eczekam przyjeta niby jestem , ale dopóki umowy nei podpisze to wiesz.....a piwko no chłodź chlodź sie przyda hehe
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 07:39   #4958
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
O lisku jak miło Cię widzieć
Super,że z Olusiem wszystko oki a,że łobuziak mały dobra partia dla Poli bo ta to też aniołkiem nie jest no chyba,że śpi, ma teraz akcję kto tu rządzi, zaczyna wymuszać płaczem i kładzie się na podłogę, ale my z TŻ w ogóle nie zwracamy na to uwagi, dodatkowo etap plucia im dalej tym bardziej śmiesznie no coment. Na każde zwierzątko w tv lub na ulicy dochodzi do ekstazy piszczy, śmieje się i woła oć w lesie każdej mrówce potrafi 100 razy powiedzieć papapa i się do niej wracaćto zamiłowanie do zwirzątek to chyba po mamusi wegetarianceco do gryzienia Polka ma takie fazy, mnie ugryzła ostatnio w rękę dostałam takich bąbli jakby miała jad.
Emi nie ma nic chyba piękniejszego niż pierwsze uśmiechy dziecka, potem przytulanie się .Pola jest teraz w takiej fazie,że biegnie do mnie i z całych sił się przytula i daje buzi, jeszcze czekam aż powie kocham mame, bo teraz jak mówię Polcia kochasz mamę to mówi nie.
Pola teraz jest w eufori piłki nożnej przez to,że ja ogladam i Polcia krzyczy cały czas śka i klaszcze czyli Polska brawo.
A co do wagi laski ja to już jestem tak gruba ,że mam doła ech czuję się jak baleron
Dobranoc spokojnej nocki uciekam bo jutro 5:40 budzik
ona jest dobra hehe napewno niedlugo uslyszysz ze kocha mamusie
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
o widze ze klubu aniołkow to my nie mamy
emi brawa dla julenki mojej bratowej siostrzeniec tez w takim wieku co twoja jula i tez do wszystkiego nawija strasznie mu sie u mnie w domu podoba bo po mleczku smacznie przesypia 4 godz , wiec sa czestymi goscmi ale nie tylko dlatego lubimy sie i sa czesto u nas zreszta amelia nawet swój wózek oddała stary i mówi ze to kamilka

ja w sobote wróciłam do swiata zywych tak mna jelitówka powyprawiała ze do dzis mam wstret do jedzenia i dieta mnie jeszcze niestety trzyma a w inedziele takie rarytasy czekały ech
mój brat chyba po 8 latach bycia na cywilnym wział slub koscielny byłam swiadkiem ale myslałam ze nie dam rady tak słaba byłam
i pozwole sobie na fotke ma z moja Amelia
siora mnie fajnie umalowała przynajmniej az tak nie było widac ze jeszcze pare godz temu lezałam oderwana od realiów
jakie laseczki
Ja z Julka malo w gosci uchodze bo do tesciowej i raz na jakis czas do kolezanki, wiec jj najlepiej we wlasnym domku jest ale gada ostatnio ciagle, jak tylko nie spi to gada hehe prawie jak tesciowa moja
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja heja
ja tak na szybko, jutro napisze cos wiecej
Basimko ja czekam na telefon, szkolenie ma byc albo od 15 czerwca , albo od 1 lipca obstawiam ten 1 bo pewnei teraz moze byc problem z noclegami przez euro no w każdym razi eczekam przyjeta niby jestem , ale dopóki umowy nei podpisze to wiesz.....a piwko no chłodź chlodź sie przyda hehe
kochana jak Ty dasz rade bez Marcelinka te 2 tyg
naskrob co u Was
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:35   #4959
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

heja
no jestem

Edzia mimo zmeczenia choroba wyglądasz bardzo fajnie no a Amelcia superowa laseczka
Mysia fotki z wyjazdu super kurde az sie gdzies na wakacje chce jechac
Lisku pazdziernik to ekstra data no i brawo za mobilizacje do walki z waga ja tez bym musiała, ale zapału i checi brak
Emi ja tez lubi ejak małego słychać w domu, a ten to potrafi krzyczeć hehe nie wyobrazam sobie ze mogłoby go nie byc i nie wiem czy kiedys mi sie odmieni
aaa i widziałam foty Julci z ta wysypka, kurde masakra, nie pomyślałabym ze to az tak, dobrze ze juz zeszło i jej nie ma

no a u nas powoli jakoś leci , jak pogoda jest to spacerujemy , jezdzimy gdzieś jednym słowem sie szlajamy hehee jak tatus w weekend w domu to staramy sie na jakies wycieczki jechac itd
teraz jesteśmy kibicami hehehe, mały oczywiście tez, choć po pierwszym golu i po krzykach zrobił buzie w podkówke , ale mama powiedziała ze to tylko krzyk radosci i było ok nie rozpłakał sie dzielny chłopak

co do mojego szkolenia to własnei nei wiem czy 2 tyg czy nie dłuzej i juz to przezywam
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:46   #4960
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja
no jestem

Edzia mimo zmeczenia choroba wyglądasz bardzo fajnie no a Amelcia superowa laseczka
Mysia fotki z wyjazdu super kurde az sie gdzies na wakacje chce jechac
Lisku pazdziernik to ekstra data no i brawo za mobilizacje do walki z waga ja tez bym musiała, ale zapału i checi brak
Emi ja tez lubi ejak małego słychać w domu, a ten to potrafi krzyczeć hehe nie wyobrazam sobie ze mogłoby go nie byc i nie wiem czy kiedys mi sie odmieni
aaa i widziałam foty Julci z ta wysypka, kurde masakra, nie pomyślałabym ze to az tak, dobrze ze juz zeszło i jej nie ma

no a u nas powoli jakoś leci , jak pogoda jest to spacerujemy , jezdzimy gdzieś jednym słowem sie szlajamy hehee jak tatus w weekend w domu to staramy sie na jakies wycieczki jechac itd
teraz jesteśmy kibicami hehehe, mały oczywiście tez, choć po pierwszym golu i po krzykach zrobił buzie w podkówke , ale mama powiedziała ze to tylko krzyk radosci i było ok nie rozpłakał sie dzielny chłopak

co do mojego szkolenia to własnei nei wiem czy 2 tyg czy nie dłuzej i juz to przezywam
hehe to ja tez krzyknelam na tym meczu z grecja jak tyton obronil karnego az jula sie biedna pobeksiala
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:49   #4961
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
hehe to ja tez krzyknelam na tym meczu z grecja jak tyton obronil karnego az jula sie biedna pobeksiala
oj bidulka, ale co tam po paru meczach przywyknie

kurde na podłodze siedze i juz mnei kregosłup boli a to ostatnio moja stała miejscówa

a jak tam Jula z jedzeniem? je ładnei czy strajk?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 13:05   #4962
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
oj bidulka, ale co tam po paru meczach przywyknie

kurde na podłodze siedze i juz mnei kregosłup boli a to ostatnio moja stała miejscówa

a jak tam Jula z jedzeniem? je ładnei czy strajk?
moze oprzyj sie o cos na pudusi to odciazy troche

narazie musi przywyknac do kichania mojego meza bo on nie umie tego wstrzymac a ze ma alergie to czesto przy niej kicha - wczoraj np jak wracalismy od tesciowej to szczescie za mala pozapinana w pasy bo by dachem wyleciala tak podskoczyla


od przedwczoraj odpukac jest lepiej - nie daje jej jablka, bo i tak dostawala 2 razy w tyg mniej wiecej, a ostatnio przestalo jej chyba smakowac. Ale mleko pije ladnie, czasami zrobic cyrk ale bez porownania do piatku ... juz w sobote wlasnie jadla po calej butli i bez placzu, zjadla 5 posilkow wiec bylam happy wczoraj wieczorem tylko nie chcialo jej sie znowu jesc, byl placz i wrzask ale wcisnelam w nia 90 ml i spala od 21.30 do prawie 5 wiec widocznie rzeczywiscie glodna juz nei byla


wrzucilabys jakies fotki Macelinka, tak malo nam go pokazujesz a masz sie przeciez czym chwalic!
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:11   #4963
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
moze oprzyj sie o cos na pudusi to odciazy troche

narazie musi przywyknac do kichania mojego meza bo on nie umie tego wstrzymac a ze ma alergie to czesto przy niej kicha - wczoraj np jak wracalismy od tesciowej to szczescie za mala pozapinana w pasy bo by dachem wyleciala tak podskoczyla


od przedwczoraj odpukac jest lepiej - nie daje jej jablka, bo i tak dostawala 2 razy w tyg mniej wiecej, a ostatnio przestalo jej chyba smakowac. Ale mleko pije ladnie, czasami zrobic cyrk ale bez porownania do piatku ... juz w sobote wlasnie jadla po calej butli i bez placzu, zjadla 5 posilkow wiec bylam happy wczoraj wieczorem tylko nie chcialo jej sie znowu jesc, byl placz i wrzask ale wcisnelam w nia 90 ml i spala od 21.30 do prawie 5 wiec widocznie rzeczywiscie glodna juz nei byla


wrzucilabys jakies fotki Macelinka, tak malo nam go pokazujesz a masz sie przeciez czym chwalic!
hehe z tym podskakiwaniem to u nas tez czasem cyrk bo np jak cos z nienacka powiemy :mały czasem podskoczy, ale jak bylismy ostatnio na spacerze i kibice szli na mecz to jakies petardy czy cos wystrzeliwali to mały przy ogromnym huku nawet nei drgnoł tylko sie cieszył a obok dziecko w wózku biedne płakało-chyba mi diabełek rośnie hehe

fotki mówisz no to zaraz jakies zapodam
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:14   #4964
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

z kibicowania i ze spacerku z mamusia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaaa.jpg (142,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaaa.jpg (102,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (142,0 KB, 33 załadowań)
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:27   #4965
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
z kibicowania i ze spacerku z mamusia
jak slodko Aska a Ty wygladasz Laska jak sie patrzy


Pewnie co innego jak nie spi i slyszy rozne dzwieki a co innego jak te dzwieki ze snu wybudza Jula akurat spala ale wierze ze kiedys sie przyzwyczai
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 13:30   #4966
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

aa2 ale z Ciebie laska, a mały widze kibic pełną parą
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 18:07   #4967
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

basimka ja ci powiem tak inez pierszy raz bezemnie pojechala na wczasy z dziadkami jak miala 3 latka i powiem ci tak pierwsze dwa dni byly jakies takie glupie ale dalo sie przezyc potem to juz beczalam i wydzwanialam co troche a w nocy mialam koszmary,ze cos jej sie stalo.ostani raz inez byla dwa lata temu ze swoim tata tydzien w pl i tez tak przezywalam wiec powiem ci tak,za kazdym razem jak niejestes ze swoim dzieckiem to sie tak przezywa bynajmniej ja tak mam.

lisku ogolnie to sie niepomylilas w dzien zapomnij o odpoczynku bo nawet jak w poludnie oboje spia to mam czas cos zrobic w tej chwil cos zrobic wiec niema co liczyc na cuda dobrze bedzie za jakies dwa lata jak podrosna pozostaje mi czekac

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

emi mi zostalo 5 kg z przed ciazy i mam to wlasnie w udach i pupie ,spodnie z przed ciazy zaloze ale ciezko i do dopiecia brakuje jakis centymetr,wiec tez troche jeszcze potrwa
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 18:55   #4968
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
jak slodko Aska a Ty wygladasz Laska jak sie patrzy


Pewnie co innego jak nie spi i slyszy rozne dzwieki a co innego jak te dzwieki ze snu wybudza Jula akurat spala ale wierze ze kiedys sie przyzwyczai
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
aa2 ale z Ciebie laska, a mały widze kibic pełną parą
dzieki za komplementy po prostu dobra fotka hehehehe
a tak powaznie to dodatkowe kilogramy, odrost na włosach itd robia swoje tzn źle sie czuje itd ale zakupiłam juz wizyte u fryzjera, a o zbędne kilogramy musze sie zaczac troszczyć hehe tzn żeby poszły precz
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:24   #4969
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
ja w sobote wróciłam do swiata zywych tak mna jelitówka powyprawiała ze do dzis mam wstret do jedzenia i dieta mnie jeszcze niestety trzyma a w inedziele takie rarytasy czekały ech
mój brat chyba po 8 latach bycia na cywilnym wział slub koscielny byłam swiadkiem ale myslałam ze nie dam rady tak słaba byłam
i pozwole sobie na fotke ma z moja Amelia
siora mnie fajnie umalowała przynajmniej az tak nie było widac ze jeszcze pare godz temu lezałam oderwana od realiów
Co Ty opowiadasz wyglądasz super a Ami przepiękna

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
heja heja
ja tak na szybko, jutro napisze cos wiecej
Basimko ja czekam na telefon, szkolenie ma byc albo od 15 czerwca , albo od 1 lipca obstawiam ten 1 bo pewnei teraz moze byc problem z noclegami przez euro no w każdym razi eczekam przyjeta niby jestem , ale dopóki umowy nei podpisze to wiesz.....a piwko no chłodź chlodź sie przyda hehe
Kochana jakby co ja czekam w pełnej gotowości od 1 lipca jestem bez Poli więc wiem co będziez czułą bo ja tak samo będę chyba płakałą cały czas

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
z kibicowania i ze spacerku z mamusia
mały kibic a Ty Asik nono lalunia wyglądasz jak sexy girl

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
basimka ja ci powiem tak inez pierszy raz bezemnie pojechala na wczasy z dziadkami jak miala 3 latka i powiem ci tak pierwsze dwa dni byly jakies takie glupie ale dalo sie przezyc potem to juz beczalam i wydzwanialam co troche a w nocy mialam koszmary,ze cos jej sie stalo.ostani raz inez byla dwa lata temu ze swoim tata tydzien w pl i tez tak przezywalam wiec powiem ci tak,za kazdym razem jak niejestes ze swoim dzieckiem to sie tak przezywa bynajmniej ja tak mam.
no to mnie pocieszyłaś
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 19:24   #4970
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Co Ty opowiadasz wyglądasz super a Ami przepiękna

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------


Kochana jakby co ja czekam w pełnej gotowości od 1 lipca jestem bez Poli więc wiem co będziez czułą bo ja tak samo będę chyba płakałą cały czas
to bedziemy raze płakać popołudniami bez naszych dzieci i zapijać smutki
ale tak serio to ja nei wiem jak przezyje bez mojego łobuza który codzienni ewita mni eusmiechem i szarpaniem za bluzke bo my go koło 5-6 biezemy do siebie i on spi z nami i jak sie budzi to własnei sie smieje i albo nas ciąga albo łapka po twarzy dotyka
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:26   #4971
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

A co do kibicowania ja tak przeżywałam mecz Polski,że zsakrywałam głowe i oczy i mówiłam o ku...wa ,żeby obroniła Artur powiedział Pola idziemy nie będziesz patrzyła na mamę furiata
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:28   #4972
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
A co do kibicowania ja tak przeżywałam mecz Polski,że zsakrywałam głowe i oczy i mówiłam o ku...wa ,żeby obroniła Artur powiedział Pola idziemy nie będziesz patrzyła na mamę furiata
hehehehe
no nam troche smutno było o mogli wygrac, mieli 1 do 0 a potem jeszcze Grecja w 10 grała i co? zmaścili he
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:28   #4973
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
to bedziemy raze płakać popołudniami bez naszych dzieci i zapijać smutki
ale tak serio to ja nei wiem jak przezyje bez mojego łobuza który codzienni ewita mni eusmiechem i szarpaniem za bluzke bo my go koło 5-6 biezemy do siebie i on spi z nami i jak sie budzi to własnei sie smieje i albo nas ciąga albo łapka po twarzy dotyka
Asik ja też nie wiem jak dam radę prawie 2 tyg przecież ja się zapłaczę 1 lipca zawozimy Polę, a wracamy po nią 14 lipca i 15 wracamy wszyscy do wawy, to chyba będą moje najdłuższe dwa tygodnie, więc jak będziesz w wawie to faktycznie będziemy chyba zapijać ze smutku
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:29   #4974
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

a przed chwilą mówi edo męza ze trzeba sie na jutrzejszy mecz zaopatrzyc itd : flaga jakas czy cos a on do mnie: taaa chyba Ruską
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:31   #4975
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a przed chwilą mówi edo męza ze trzeba sie na jutrzejszy mecz zaopatrzyc itd : flaga jakas czy cos a on do mnie: taaa chyba Ruską
o nie jak on mógł trzeba być sercem z naszymi, Boniek powiedział ,że co z tego ,że ruskie trzeba przestać panikować.Ja piweczko kupię, Polci kupiłam koszulkę flaga wisi od pierwszego dnia
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:36   #4976
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
o nie jak on mógł trzeba być sercem z naszymi, Boniek powiedział ,że co z tego ,że ruskie trzeba przestać panikować.Ja piweczko kupię, Polci kupiłam koszulkę flaga wisi od pierwszego dnia
sie chłopina podłamał hehe
a flaga tez wisi od 1 dnia
młoduy ma bodziaki-cos wymyslimy
tylko piwka pic nei bedziemy bo tatus na rano do pracy wiec wtedy ni ebardzo chce pić al eja se strzele baileysika i juz
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:38   #4977
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
sie chłopina podłamał hehe
a flaga tez wisi od 1 dnia
młoduy ma bodziaki-cos wymyslimy
tylko piwka pic nei bedziemy bo tatus na rano do pracy wiec wtedy ni ebardzo chce pić al eja se strzele baileysika i juz
Do mnie przychodzi sąsiad mój TŻ nie ogląda meczy bo nie lubi, z pracy dyrektor ponoć zwolni nas między 14-15 bo przecież u nas to będą masakryczne korki
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:43   #4978
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Do mnie przychodzi sąsiad mój TŻ nie ogląda meczy bo nie lubi, z pracy dyrektor ponoć zwolni nas między 14-15 bo przecież u nas to będą masakryczne korki
no tak wy to troche przerabane macie , ale z jednej strony fajnie blisko do centrum wydarzen, atmosfery
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:44   #4979
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Człowiek się przyzwyczaja ciągle jakieś strajki itp
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:00   #4980
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzieki za komplementy po prostu dobra fotka hehehehe
a tak powaznie to dodatkowe kilogramy, odrost na włosach itd robia swoje tzn źle sie czuje itd ale zakupiłam juz wizyte u fryzjera, a o zbędne kilogramy musze sie zaczac troszczyć hehe tzn żeby poszły precz
a duzo Ci zostalo?

Mi juz 'tylko' 9,6 kg
Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
A co do kibicowania ja tak przeżywałam mecz Polski,że zsakrywałam głowe i oczy i mówiłam o ku...wa ,żeby obroniła Artur powiedział Pola idziemy nie będziesz patrzyła na mamę furiata

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a przed chwilą mówi edo męza ze trzeba sie na jutrzejszy mecz zaopatrzyc itd : flaga jakas czy cos a on do mnie: taaa chyba Ruską





podlapalam dola.... ech. napisze w klubie ...
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.