Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-19, 15:42   #4381
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
Grey ja kupiłam microlife nc100. nie całe 100zł zapłaciłam w gemini. ma jedne z lepszych opinii a dodatkowo w większości szpitali w których pracowałam używa się go na oddziale. musi więc być naprawdę twardą sztuką:P
właśnie gadałam z mamą swoją i pyta co chce w prezencie-mam imieniny, święta i urodziny w ciągu miesiąca:P no i co?no i nie wiem...nie chce też wymyślać niewiadomo czego bo pewnie masę kasy wyda na bobasa jak już się urodzi...no i chce kupić coś takiego dla mnie a nie że przy dziecku się przyda..bo to wkońcu dla mnie ma być prezent
Ja mam imieniny, urodziny i święta po sobie także tego... nie ma to jak grudzień.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:49   #4382
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

lindsey- ja o tobie juz jakiś czas temu myslałam, ale przypomniało mi się jak dziewczyny mówiły ze ty bardziej na klubie sie udzielasz, ale osttanio ciebie też tam nie widziałam

u mnie łóżeczko chyba od miesiaca stoi, pościel tez juz wyprasowana i założona, wszystko czeka

co do prezentów, ja na necie zamawiałam, też dużo tego wychodzi co roku u mnie od wrzesnia sie urodziny zaczynają po 2osoby na miesiac, potem grudzien to w oogle mikołaj i prezent dla syna i siostrzenicy, potem ur siostry, ur syna, świeta, potem styczen, ur siostrzenicy, ur tesciowej i moje. Ja mojemu tacie na swieta kupilam gre planoszową kocham cie polsko, jeszcze ejst gra prl tez ok, tescie pościel też na necie,chcialam im wziasc prady tens z hebe ale w koncu jets pościel, dzieć to masa zabawek, wczoraj jeszcze mu szukalam i chyba ostatni wybrałam prezent z playmobil zestaw taki fajny za 200zł, solidne te zabawki mają może kogoś zainspiruje np. zestaw do founde, gofrownica, herbaty i zaparzacz, albo pledy ładne na kanape jak ktoś lubi, u mnie takie prezenty.


ide ciacho ze sliwkami zaraz robić takie ucierane i potem blok czekoladowy


Właśnie niech mi któras wytłumaczy po co obchodzi sie imieniny?? nigdy tego nie rozumiałam. No bo dla mnie ważny jest dzień kiedy człowiek się rodzi, a imieny to jest chyba pierwsze imie swoje z kalendarza przed swimi urodzinami lub po, nie pamietam.. ale czemu się to świętuje?

Edytowane przez Justyssia87
Czas edycji: 2014-11-19 o 15:50
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:49   #4383
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość

Antosia dzięki za linka, wcześniej chyba go przeoczyłam, poczytam sobie ale też myślę o wodzie bez niczego na początek lub z dodatkiem olejku migdałowego tak jak polecała Minka. Tylko jego też jeszcze nie kupiłam
Jak nie zdązysz kupić to nawet zwykła oliwę z oliwek dodasz i bedzie ok
Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam dziś do męża, że mały taki nadpobudliwy, to tak się przejął, że zaraz wrócił i jak się nie dosadził do brzucha i zaczął go całować, że az w szoku byłam. Mały się na szczęście uspokoił, a tż już chciał na ip jechać. Ja nie wiem jak ja urodze, jak taki panikarz mnie będzie wspierał
Mój też taki panikarz, ale sie zrobił taki po naszej pierwszej stracie tylko coś to już chce jechać do szpitala- mam nadzieje ze nie zejdzie na zawał przy porodzie, bo będe musiała go wyprosić
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:53   #4384
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Obiecane zdjecie Natalki jedno ze szpitala jedno z domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1800452_689992471108521_6097216801277221325_n.jpg (34,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10411100_688680964573005_8477091655024516505_n.jpg (64,2 KB, 201 załadowań)
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:56   #4385
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Ale słooodziak !!!!
Alekaz cudna jest
A jak opieka po CC? dajesz jakoś radę z noszeniem itd.?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:57   #4386
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

z racji tego że szykujemy się do nowego mieszkania i moja mama to zawsze tak praktycznie i ten to wymyśliła talerze... tylko weź teraz wytłumacz żeby jej nie było przykro że nie....bo oprócz tego że chcemy wybrać już pod kuchnie którą będziemy mieć to coś czuje że z gustem mojego TŻa tanie to nie będzie...
chociaż aktualnie na wyposażeniu kuchni mam np. 3 płaskie duże talerze...i tyle!hehe bo tyle było jak wynajęliśmy mieszkaniewięc nikogo na obiad zaprosić bo nie ma na czym podać:P

zaklepałam sobie TENS do porodu! w przyszłym tygodniu mam spotkanie z babką ma pokazać jak to działa....
i generalnie to dzisiaj idę na ostatnie USG....

Sasia w okresie świątecznym to ludzie pewnie będą kursować do PL to może ktoś by ci go mógł przywieźć...?
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:03   #4387
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjecie Natalki jedno ze szpitala jedno z domu
Ale cudna!! I taka kruszynka z niej!
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 16:09   #4388
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Alekaz słodki maluszek!

Jak ja widzę takie zdjęcia to mi żal du.e ściska, że ja musze jeszcze trochę poczekać na moją kruszynkę

Baska tesciowa będzie nam wysyłac paczke jakoś w połowie grudnia, ale ja wolę termometr mieć już pod ręką po porodzie więc chyba napiszę do tego Bootsa pytanie, kiedy będą dostępne w ich sklepie.

Ciekawe jak tam Inka
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:14   #4389
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość

Ciekawe jak tam Inka
Właśnie, bidulka

Ja też mam dzisiaj kiepski dzień skurczowo, co chwile boleśnie twardnieje mi brzuch, ściska wszystko w środku razem z krzyżem, boli jak na okres, a do tego mam wzdęcia :/.
Ale nie jadę na żadną ip dopóki nie odejdą mi wody, bądź nie będę 'srała' z bólu.
Obiecałam sobie, że moja następna hospitalizacja, to będzie piętro nr 4 czyli w moim szpitalu porodówka
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2014-11-19 o 16:18
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:19   #4390
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

alekaz- ale ona sliczna!! ale Ci zazdroszcze cud, miód i orzeszki
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:29   #4391
jusssi
Rozeznanie
 
Avatar jusssi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 948
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjecie Natalki jedno ze szpitala jedno z domu
Ślicznotka Bobasek jak malowany

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez grey cat Pokaż wiadomość
Jusssi współczuję sytuacji z pogryzieniem przez psa, masakra. A o wściekliźnie nic nie mówili? zawsze mi się wydawało, że to wścieklizna najbardziej niebezpieczna przy pogryzieniu a oni tylko o tężcu
Jutro mam się stawić w sanepidzie, to wszystkiego się dowiem. Chyba zrobi się z tego mała afera,
__________________
Czytam
Piszę
I dobrze się przy tym bawię
jusssi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 16:40   #4392
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

A mi dziś przyszły kocyki, becik, pieluszki flanelowe i paczka z gemini i normalnie frajde mam
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:47   #4393
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a tak z innej beczki- kupujecie coś swojemu lekarzowi prowadzącemu w ramach podziękowania?
Mało kasy nabrali ??
Mój tż to na mojego gina jest zły, bo na ostatniej wizycie przed porodem powiedział, że w razie odejścia wód na porodówkę i po 2 dniach wody mi odeszły. Tż twierdzi, że on dobrze wiedział, że tak będzie...
Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
Hejka mamuski Gratuluje wszystkim, które mają już swoje maleństwa przy sobie

Ja jakoś nie mam nastroju do pisania. Troche nam się naknociło z domem i cały mój zapał opadł, a i czekam na poród, który nie zapowiada się w żaden sposób

Na ostatniej wizycie sprawdzono tylko czy bije małej serduszko i nara więc też nic ciekawego się nie dowiedziałam, a nast wizyta 1.12 czyli tydzien przed tp.

Trusia, Minka widziałam, że pytałyście o mnie więc daje znać, że mam Was na oku cały czas


aaa Kupujecie maluszkom prezenty na święta?? fajnie byłoby kupić coś małej, żeby to była pamiątka z pierwszych wspólnych świąt, ale nie mam pojęcia CO
Hmm... nie mam karuzelki dla małej, a chciała bym taką odjechaną raz zaszaleć i kupić np taką z fisher price lub tiny love
Cytat:
Napisane przez 19marta90 Pokaż wiadomość
Ciąża przebiega dobrze. Mała waży 3100 g, a termin mam na 11 grudnia :-o. Na tym etapie męczy mnie zgaga strasznie i ciągle bym spała :-P. Troszkę też kłuje szyjka. W poniedziałek mam wizytę u gin to sprawdzimy czy się skraca. Narazie ok 2,5-3 cm i zamknięta
Witaj ! Lepiej późno niż wcale :p
Też miałam termin na 11.12 , ale się rozpakowałam już

Chemisette się pytałaś jak rodzeństwo. Bardzo dobrze, całują i przytulają, nie są zazdrośni i mam nadzieję, że tak pozostanie. Widzę, że lepiej mieć troje dzieci jak dwoje, bo Maciek o Basię był bardzo zazdrosny :p


Jestem już bez szwów położna bardzo sprawnie mi wyjęła. Maleńka nadal żółta, gdyby nie to, że mamy do neonatologa za tydzień to by przyjechała na sprawdzenie. Macica się jeszcze całkiem nie obkurczyła i powinnan czuć pobolewania a nie czuję :/ jednak krwawienie jest. W razie gdyby ustało nagle i bolał jakoś dziwnie brzuch lub gorączka to do ginekologa wtedy. Pępek muszę dodatkowo patyczkiem do ucha w zakamarkach wycierać octeniseptem, bo odrobinę się ślimaczy przez wodę, ale oczyściła i pokazała jak i już niedługo odpadnie. W sumie to mnie pytała czy coś chce wiedzieć, bo mam troje dzieci i doświadczenie :p a pytała o to w jakim proszku piorę i czym smaruję małą to powiedziałam, że oliwką z hipp. Ona mi na to, że za oliwkami nie jest lepiej Oilatum, ale widać, że u małej się sprawdza a skoro tak to niech tak zostanie.

Inka nie smutaj wkrótce urodzisz może Cię los zaskoczy jak mnie w zeszłą niedzielę ja tam się nie pchałam przed szereg a wyszło samo
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:51   #4394
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Alekaz śliczna taki słodziak

Jusssi - no nieźle, ale powiem że dobrze że za to się wezmą, bo jak następnym razem na dziecko trafi...

Ja nie mam ochoty na słodycze, zjadłam ciasto i mi nie smakowało
;(

Basjenia to powiedz że już macie upatrzone pod kuchnie a zamiast tego wolała byś to, to i to. Daj jej kilka propozycji aby mogła coś z tego wybrać

Maczuma twój nadpobudliwy a mój wyjątkowo spokojny i jak tż coś do niego powie to kopnie tylko raz i już więcej nie.
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:53   #4395
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja mam imieniny, urodziny i święta po sobie także tego... nie ma to jak grudzień.
ja mam wszystko jednego dnia... 24.12, takze ten.... I z calej tej afery swiatecznej, czesto zapominaja o moich urodzinach i imieninach.
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:55   #4396
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Dziewczyny jak można odczuć te bóle porodowe?
twardnieje mi brzuch od dołu do góry i ściska mnie w środku już coraz częściej, nie wiem czy to jakiś początek? czy to skurcze przepow.?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:55   #4397
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ale słooodziak !!!!
Alekaz cudna jest
A jak opieka po CC? dajesz jakoś radę z noszeniem itd.?
w szpitalu opieka byla srednia niestety. Z noszeniem nie bylo problemu od chwile ktorej moglam wstac to juz ja nosilam. W domu duzo mi tz pomaga ale tylko do konca tygodnia potem wraca do pracy.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:57   #4398
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Roksape cieszę się ze tak dobrze się układa, pytałam bo mówiłaś że po Basi spłynęło jak po kaczce jak zobaczyła siostrę i się zastanawiałam jak później na nią zareagowała, czy jest zazdrosna. Ale piszesz że nie to już zaakceptowała nowego czł0nka rodziny Oby tak zostało
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:05   #4399
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Jussi i bardzo dobrze że wyjdzie z tego awantura! zwierzę postępuje z prymitywnym instynktem a ci co to niby rasa inteligentna sobie nie radzą sami ze sobą więc niech ktoś się tym zajmie.... i powiedz że skoro źle go traktują to jak ma nie być agresywny

Roksi a położna nic ci nie mówiła o ćwiczeniach na obkurczanie? u mnie na sr fizjoterapeutka radziła tak jakby wciągać dno miednicy. nie wiem na ile można to robić po cc ale to też działa na mięśnie odpowiedzialne za trzymanie moczu więc gra warta...
też nie mam karuzelki ale już rozpuszczam wici po rodzinie czego mi jeszcze brakuje...

Alekaz jaka fajna widze na karteczce że 57cm na dzień dobry! solidna dziewucha

Lolcia a liczysz czas między tymi skurczami?
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 17:09   #4400
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Nie liczę ale chyba zacznę od teraz, bo nie myślałam że to tak może być na poważnie . Już miałam chyba z 20 w ciągu 30min .
Ale jeszcze nie s*am z bólu, ani nie odeszły mi wody więc czekam
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2014-11-19 o 17:12
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:18   #4401
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Basjenia no właśnie u mnie z tymi położnymi i lekarzami to jakieś 100 lat za murzynami jeśli chodzi o opiekę w porównaniu u Was w dużych miastach :/ nic na ten temat nie mówiła ani ona, ani w szpitalu nikt nie doradził...

Alekaz to jak mała ma 57 cm to na jaki wzrost jej ubranka nakładasz?
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:23   #4402
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Basjenia no właśnie u mnie z tymi położnymi i lekarzami to jakieś 100 lat za murzynami jeśli chodzi o opiekę w porównaniu u Was w dużych miastach :/ nic na ten temat nie mówiła ani ona, ani w szpitalu nikt nie doradził...

Alekaz to jak mała ma 57 cm to na jaki wzrost jej ubranka nakładasz?
miesci sie w 56 fakt ze nie wszystki
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:28   #4403
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Paulinkus ale Inka ma skończone 37 tc..w poniedziałek skończylysmy obie a teraz nabijamy 38..
Ok nie wiedzialam

Cytat:
Napisane przez skrzatek24 Pokaż wiadomość
Moja mała też jest mega ruchliwa, ale ginka uspokaja, że wszystko jest ok.
Moj maly jest mega spokojny i lekarz mnie uspokaja ze wszystko jest w porządku

Cytat:
Napisane przez 19marta90 Pokaż wiadomość
Ja też mam limit 50 zł na człowieka i też 6 słówek dokładnie idzie rok w rok na prezenty :-( wolałabym coś symbolicznego ale rodzinka zawsze szaleje z prezentami więc źle coś wziąć nie dając nic w zamian.
U nas tez zawsze sa prezenty limit taki sam koszt spory bo mam duza rodzine ale ja sie ciesze kocham swieta prezenty i ta cala otoczke

Cytat:
Napisane przez 19marta90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a u was łóżeczka czekają już na dzieciaczki? Ja swojego nie złożyłam jeszcze. Może dzisiaj się za to wezmę .
Tz zlozyl lozeczko w zeszlym tygodniu jak tylko przyszlo teraz napawam sie jego widokiem w weekend planujemy poprzyklejac ozdoby na sciany.

Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość
Nie starsz mnie, bo wlasnie mi maja paczkę z Polski wyslac z tymi liścmi i jeszcze z poziomki
Sama planuje sie wybrac do jakiegos zielarskiego kupic te liscie malin i suszone kwiaty siana o ile je bede mieli

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Wizyta u mnie standard ciśnienie wysokie, choć niższe niż na poprzednich. Lekarz tylko się spojrzał na mnie.
U mnie niskie pielegniarka podajac odczyt lekarzowi powiedziala mamy tu trupka ta pani ledwo zyje

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Właśnie niech mi któras wytłumaczy po co obchodzi sie imieniny?? nigdy tego nie rozumiałam. No bo dla mnie ważny jest dzień kiedy człowiek się rodzi, a imieny to jest chyba pierwsze imie swoje z kalendarza przed swimi urodzinami lub po, nie pamietam.. ale czemu się to świętuje?
Dlatego sie ciesze ze u mnie w rodzinie nikt nie obchodzi imienin i mamy problem z glowy za to na urodziny kazdy obowiazkowo dostaje torta nie ma prezentow jest tort jakies winko i cieszenie sie swoim towarzystwem w gronie rodziny. Moj maly bedzie pierwszym dzieckiem w rodzinie takze pewnie tylko on bedzie dostawal prezent na urodziny.



Poszlam dzisiaj do rossmana skorzystac z ostatniego dnia promocji i przy okazji kupilam malemu taka filcowa miarke wzrostu strasznie mi sie podoba ale sobie tez kupilam kilka kosmetykow. Takze jestem zadowolona
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.

Edytowane przez Paulinkus
Czas edycji: 2014-11-19 o 17:34
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:32   #4404
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

roksi to nie do końca tak jest....miałam zajęcia ze starszą babeczką już ewidentnie emerytowaną fizjoterapeutką to powiedziała np. że ona nie uznaje bzykania na 6tyg przed i 6 po porodzie....bo można wprowadzić bakterie.... ile w tym prawdy?nie wiem....
tak samo mówiła np. o tym że po porodzie sn nie powinno się siedzieć. nawet uczyła konkretnego sposobu wstawania z łóżka. że niby wszystko co jest w środku podczas siedzenia tak osłabia słabe już mieśnie że to potęguje tylko "luzy na sikaniu"

przykładowe ćwiczenia http://dzidziusiowo.pl/ciaza-i-porod...ia-po-porodzie

a przypomniało mi się jeszcze.... ta babeczka mówiła że teraz kobitki to przede wszystkim płaski brzuch i od razu zaczynają go ćwiczyć! a to błąd! najpierw trzeba podciągnąć właśnie te dolne partie (dno miednicy) bo tylko w okresie połogu jest możliwość trenowania niektórych partii mieśni! a nad brzuchem zawsze zdążymy popracować! dodatkowo żeby tą "dziurę" w mięśniach złączyć maksymalnie nie wolno ćwiczyć klasycznych brzuszków tylko skrętne! (znając anatomie i po głębszej analizie to jest to bardzo logiczne!!)

Edytowane przez Basjenia
Czas edycji: 2014-11-19 o 17:40
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:39   #4405
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Ok nie wiedzialam

Moj maly jest mega spokojny i lekarz mnie uspokaja ze wszystko jest w porządku

U nas tez zawsze sa prezenty limit taki sam koszt spory ale ja sie ciesze kocham swieta prezenty i ta cala otoczke

Tz zlozyl lozeczko w zeszlym tygodniu jak tylko przyszlo teraz napawam sie jego widokiem w weekend planujemy poprzyklejac ozdoby na sciany.

Sama planuje sie wybrac do jakiegos zielarskiego kupic te liscie malin i suszone kwiaty siana o ile je bede mieli

U mnie niskie pielegniarka podajac odczyt lekarzowi powiedziala mamy tu trupka ta pani ledwo zyje

Dlatego sie ciesze ze u mnie w rodzinie nikt nie obchodzi imienin i mamy problem z glowy za to na urodziny kazdy obowiazkowo dostaje torta nie ma prezentow jest tort jakies winko i cieszenie sie swoim towarzystwem w gronie rodziny. Moj maly bedzie pierwszym dzieckiem w rodzinie takze pewnie tylko on bedzie dostawal prezent na urodziny.
U mnie problem, że tylko u lekarza mam takie wysokie ciśnienie a tak to wszystko w normie.
U mnie Mała dziś spokojna jakoś. Chyba pogoda jej nie pasuje.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:47   #4406
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
A ja sobie przypomniałam, że wciąż nie mam nic do kąpieli dla malutkiej i żadnego kremu po kąpieli. Nigdzie nie widzę tego masła shea

Lolcia, a u Ciebie można kupić wózek tak od ręki? żeby później nie było, że musisz czekać 6 tyg
aaa i poka jaki wózek wybrałaś
sasia ja tez nie mam nic do kąpania taka mądra jestem i radzę, a całkiem zapomniałam kupić
a patrzyłaś w centrach handlowych w tych sklepach z organicznymi kosmetykami?



Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość

Właśnie niech mi któras wytłumaczy po co obchodzi sie imieniny?? nigdy tego nie rozumiałam. No bo dla mnie ważny jest dzień kiedy człowiek się rodzi, a imieny to jest chyba pierwsze imie swoje z kalendarza przed swimi urodzinami lub po, nie pamietam.. ale czemu się to świętuje?
ja nie obchodzę imienin, ani nikt u mnie w rodzinie, nawet nie wiem kto kiedy ma
mój tz zawsze mówi, że po 40stece obchodzi się imieniny, bo urodziny to juz wtedy wstyd

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjecie Natalki jedno ze szpitala jedno z domu

cudna jest!!

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak można odczuć te bóle porodowe?
twardnieje mi brzuch od dołu do góry i ściska mnie w środku już coraz częściej, nie wiem czy to jakiś początek? czy to skurcze przepow.?
nie przeoczysz tych bóli to takie coś jak piszesz tylko, że mocno napier.dziela nie da się tego pomylić z niczym innym (niestety)
do szpitala warto jechać jak już są regularne i trwają juz jakiś czas.
te przepowiadające jak bolą to nic w porównaniu z tym co będzie (nie to, że straszę )
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:56   #4407
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Basjenia zajrzę na tę stronę i spróbuję ćwiczyć te mięśnie. Ja póki co żadnych mięśni brzucha nie mam zamiaru ćwiczyć, bo wiem jak sporo mi schodzi w trakcie kp.
Teraz jak mi położna na brzuch pouciskała to krew lepiej poszła... mam nadzieję, że jakoś się oczyści samo nie chcę być łyżeczkowana u gina :/

My w zeszłym roku fajnie mieliśmy, bo każdy dzieciom kupował. Oni nam i my im, ale w tym roku poprosiłam żeby każdy swojemu dziecku prezent kupił, bo z kasą nie najlepiej u nas, zresztą u braci tż też nie ma czym rozrzucać, bo mieszkania w końcu sobie kupili. Dorosłym nie kupujemy, a imieniny i urodziny to składamy życzenia i tyle
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:58   #4408
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Alekaz, mała jest prześliczna
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 18:02   #4409
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

Dzieki dziewczyny niestety wszyscy mowia ze podobna do tatusia
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 18:06   #4410
19marta90
Raczkowanie
 
Avatar 19marta90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 176
Dot.: Grudniowe Mamusie 2014 cz. IV

minka26 z wcześniejszych postów domyślam się że poród zaplanowałaś w medeorze? dobrze myślę?
__________________

19marta90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 15:01:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.