Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-02, 14:35   #1
Karolina___86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 14

Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?


Dzień dobry🙂
Chciałabym się podzielić z Wami moją historią, bo zaczynam się z tym wszystkim źle czuć. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i coś doradzi.
Otóż mam 35 lat, mój facet 42. Poznaliśmy się przez Internet, parą jesteśmy od 3 lat. Spotykamy się 3-4 razy w tygodniu. On mieszka z rodzicami, ja z siostrą. Jego rodziców poznałam po 2 latach bycia razem, byłam u Niego raz na Jego imieninach. On jest Introwertykiem, mówi, że w swoim życiu był w jednym związku, który trwał ok. 1.5 roku.
Chciałabym z nim zamieszkać, stać Nas na to. On uważa, że nie jest gotowy, nie chce się spieszyć. Ja zaczynam coraz bardziej naciskać, ale efekt jest chyba odwrotny, oddala się. Mówiłam mu, że brakuje mi stabilizacji, bezpieczeństwa, pragnę się przytulić i zjeść wspólnie śniadanie w niedzielę, pragnę normalnego seksu. Dlaczego normalnego? Bo w tej chwili jest tylko u mnie gdy mam wolne mieszkanie, albo w samochodzie. Mam dość tego, dość spotykania się w samochodzie. Mówiłam mu o tym, On powtarza, że nie jest gotowy.
Nie potrafię zrozumieć. Mamy wspólne hobby, On inicjuje spotkania, pisze codziennie, dzwoni, przytula.W razie co, to wiem, że mi pomoże w każdej sytuacji. Dlaczego tak się blokuje przed tym zamieszkaniem?
Raz w złości nie wytrzymałam i powiedziałam, że postawie ultimatum, albo mieszkanie, albo koniec. Powiedział tylko, że jak uważam 🤦☠♀️
Jest szansa na to, że się zmieni, będzie gotowy czy odpuścić? Dodam, że to ja jestem inicjatorką rozmów o przyszłości. On się nad tym nie zastanawiał, nie myślał o tym. Taka jest jego odpowiedź na pytanie czy widzi nas razem za 2-3 lata.
Jestem załamana, zła. Pomóżcie.
Karolina___86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:13   #2
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Wow, ale sobie wybrałaś.. facet po 40-stce mieszkający z mamusią i tatusiem, 3 lata randek (nocujecie u siebie czy to są tylko schadzki?), a on nie jest gotowy na jakieś poważniejsze kroki. Jak dla mnie to nie rokuje. Jeszcze potrafi Ci powiedzieć, że on się nie zastanawiał nad tym, czy widzi was razem za 2-3 lata - co Ty z nim w ogóle robisz? Koleś albo jest przyspawany do spódnicy mamusi i tak zostanie na wieki, albo nie traktuje cię tak serio jakbyś chciała, jesteś, bo jesteś - i dlatego przez trzy lata związku nawet nie pomyślał o wspólnej przyszłości.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:14   #3
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

42 latek mieszkający z rodzicami, bez poważniejszych związków na koncie, nie gotowy na samodzielne mieszkanie.
Syrena alarmowa za 3..2..1.

O ile nie troll bo ciężko o większą kumulację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:21   #4
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Nie wiem czy to nawet związkiem można nazwać... Seks randki w samochodzie lub u Ciebie w domu i w zasadzie z intymności tyle co nic... Z wspólnego życia, poznawania siebie na codzien też tyle co nic. Kiepsko jak na 3 lata.
Ultimatum nic nie da w tej sytuacji. Albo się pogodzisz z jego stylem życia albo Wasze drogi prędzej czy później się rozejdą bo sama nie wytrzymasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:21   #5
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez Karolina___86 Pokaż wiadomość
. Mówiłam mu o tym, On powtarza, że nie jest gotowy.

Raz w złości nie wytrzymałam i powiedziałam, że postawie ultimatum, albo mieszkanie, albo koniec. Powiedział tylko, że jak uważam 🤦☠♀️
Jest szansa na to, że się zmieni, będzie gotowy czy odpuścić? Dodam, że to ja jestem inicjatorką rozmów o przyszłości. On się nad tym nie zastanawiał, nie myślał o tym. Taka jest jego odpowiedź na pytanie czy widzi nas razem za 2-3 lata.
Jestem załamana, zła. Pomóżcie.

Nie zależy mu na wspólnym zamieszkaniu. Jest mu dobrze tak, jak jest.

Nie zależy mu również na Tobie, skoro powiedział "rób, jak uważasz".
Nic z tego nie będzie.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:33   #6
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez Karolina___86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Chciałabym się podzielić z Wami moją historią, bo zaczynam się z tym wszystkim źle czuć. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i coś doradzi.
Otóż mam 35 lat, mój facet 42. Poznaliśmy się przez Internet, parą jesteśmy od 3 lat. Spotykamy się 3-4 razy w tygodniu. On mieszka z rodzicami, ja z siostrą. Jego rodziców poznałam po 2 latach bycia razem, byłam u Niego raz na Jego imieninach. On jest Introwertykiem, mówi, że w swoim życiu był w jednym związku, który trwał ok. 1.5 roku.
Chciałabym z nim zamieszkać, stać Nas na to. On uważa, że nie jest gotowy, nie chce się spieszyć. Ja zaczynam coraz bardziej naciskać, ale efekt jest chyba odwrotny, oddala się. Mówiłam mu, że brakuje mi stabilizacji, bezpieczeństwa, pragnę się przytulić i zjeść wspólnie śniadanie w niedzielę, pragnę normalnego seksu. Dlaczego normalnego? Bo w tej chwili jest tylko u mnie gdy mam wolne mieszkanie, albo w samochodzie. Mam dość tego, dość spotykania się w samochodzie. Mówiłam mu o tym, On powtarza, że nie jest gotowy.
Nie potrafię zrozumieć. Mamy wspólne hobby, On inicjuje spotkania, pisze codziennie, dzwoni, przytula.W razie co, to wiem, że mi pomoże w każdej sytuacji. Dlaczego tak się blokuje przed tym zamieszkaniem?
Raz w złości nie wytrzymałam i powiedziałam, że postawie ultimatum, albo mieszkanie, albo koniec. Powiedział tylko, że jak uważam 🤦♀️
Jest szansa na to, że się zmieni, będzie gotowy czy odpuścić? Dodam, że to ja jestem inicjatorką rozmów o przyszłości. On się nad tym nie zastanawiał, nie myślał o tym. Taka jest jego odpowiedź na pytanie czy widzi nas razem za 2-3 lata.
Jestem załamana, zła. Pomóżcie.
Facet totalnie nie rokuje, mieszkac u rodzicow w takim wieku? To duzo o nim mowi, powinno Ci sie zalaczyc swiatelko alarmowe juz na samym poczatku relacji. Facet mieszkal kiedykolwiek sam? Jest to jakis przejsciowy stan czy jednak zyje tak od dzieciaka i dobrze mu przy mamusi?
Ja widze dwie opcje:
1. Facet jest totalnym synusiem mamusi i zeby cos z tym zrobic bedziesz musiala walczyc o miejsce w tym stadzie z samica alfa (mama). Skoro sytuacja trwa juz od tylu lat to napewno bedzie nierowna walka i niestety skonczy sie na Twoja niekorzysc
2. Facetowi jest dobrze jak jest, a wasz zwiazek traktuje jako "trafilo się to jest" i mu nei zalezy. Niestety stwierdzeniem zebys robila jak chcesz potwierdza ta teze. Jesli nie jest po spodnica mamusi to jak trafi sie kobieta ktora go porwie, to nagle facet sie ogarnie i zalozy rodzine w pare miesiecy.
Obie sytuacje nie rokuja. Jednak druga chyba jednak gorsza, nie chciałabym zeby partner na mnie patrzył jako opcje zapasowa i byl w związku z braku laku. Autorko wycofaj sie z honorem, sama zakoncz zwiazek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:37   #7
Katt0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 12
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Nie chce zamieszkac, bo mu tak dobrze i nie zalezy mu na Tobie na tyle zeby zmienic obecna sytuacje.

Moze tez uwaza ze zamieszkanie razem to tylko krok od slubu. Moze mu dobrze u rodzicow. Moze po prostu nie wiaze z Toba swojej przyszosci. Ale to TY musisz go o to zapytac i podjac kroki.

W ogole dziwi mnie to ze po 3 latach nie masz pojecia czego Twoj facet chce? Nigdy nie rozmawialiscie na temat przyszlosci? Jakby mi facet po 3 latach zwiazku odpowiadal ze nie wie, nie zastanawial sie, to juz bym dawno go kopnela...

Edytowane przez Katt0909
Czas edycji: 2021-11-02 o 15:38
Katt0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 15:40   #8
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez Karolina___86 Pokaż wiadomość
Jest szansa na to, że się zmieni, będzie gotowy czy odpuścić? Dodam, że to ja jestem inicjatorką rozmów o przyszłości. On się nad tym nie zastanawiał, nie myślał o tym. Taka jest jego odpowiedź na pytanie czy widzi nas razem za 2-3 lata.
Jestem załamana, zła. Pomóżcie.
W tej sytuacji i w tym wieku, to zapytam wprost: a on ci nie wyglada na z lekka upośledzonego umysłowo pod względem społecznom i uczuciowym?
Niektóre dysfunkcje mogą być w stopniu bardzo lekkim i osoby nimi dotknięte wydają się na pierwszy rzut oka zdrowe.
Ale nie są i nigdy nie będą zdrowe i w pełni normalnie funkcjonujące.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 15:43   #9
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Zerwać. Facet jest więcej niż dorosły, po 40, jak nie chce to nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:00   #10
Karolina___86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 14
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

U mnie nie nocuje, zdarzyło się to może z kilka razy, gdy nie było siostry.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Trolem nie jestem. Sytuacja autentyczna ��

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Mam już tego dosyć,coraz częściej myślę o rozstaniu. Wczoraj sama mu powiedziałam, że w jakim celu my się spotykamy, skoro to do niczego nie prowadzi, skoro nie mamy wspólnych planów. Odpowiedział, że skoro tak uważam, to trudno ��☠♀️

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Nigdy nie mieszkał sam. Rodziców ma po 70, zdrowi są, nie wymagają opieki. Mieszka w bloku, czyli też nie jest to wytłumaczenie, że dom, że sporo miejsca, osobne wejście. Woli mały pokoik niż mieszkanie ze mną��☠♀️
Karolina___86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:02   #11
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

dlaczego nie chce?
bo nie chce zaczac doroslego zycia(tak jak cava powyzej napisala podejrzewam ze ma jakies opoznienie umyslowe)
nie chce przejac obowiazkow doroslego czlowieka,placic rachunkow,prac swoich ubran,gotowac,byc odpowiedzialnym za cokolwiek,chce byc dzieckiem
na twoim miejscu zakonczylabym ta relacje bo totalnie nie rokuje ,nic nie tracisz tak naprawde bo on ma ciebie w dupie i napewno w zaden sposob nie osiagniesz z nim tego czego potrzebujesz,szkoda czasu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 16:05   #12
Karolina___86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 14
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Pytałam się, czy widzi wspólne mieszkanie razem, czy widzi mnie jako swoją żonę. Raz odpowiedział, że bierze to pod uwagę, myśli o tym, a innym razem słyszę, że nie myślał o tym, że za wcześnie i nie jest gotowy. Dodam, że ja inicjowałam rozmowy o tym.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Ciężko powiedzieć, jest introwertykiem. Ma małe grono znajomych. Rzadko się spotyka na piwo, ale umawia się raz w tygodniu z ludźmi na granie w piłkę.
Karolina___86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:07   #13
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez Karolina___86 Pokaż wiadomość
Pytałam się, czy widzi wspólne mieszkanie razem, czy widzi mnie jako swoją żonę. Raz odpowiedział, że bierze to pod uwagę, myśli o tym, a innym razem słyszę, że nie myślał o tym, że za wcześnie i nie jest gotowy. Dodam, że ja inicjowałam rozmowy o tym.
A kiedy będzie gotowy? Po 50?
Generalnie jeśli obu stronom pasuje takie luzne spotykanie się to spoko. Jeśli jednak marzysz o wspólnym życiu czy założeniu rodizny, to zakończ to szybko. Szkoda czasu i energii. Ułożysz sobie życie po swojemu, a on po swojemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:13   #14
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Zakończ to, inaczej będziecie się tak bujać po wsze czasy.
Nie widzisz, że dla niego to tylko wygodny układ? Partnerka z doskoku w razie potrzeby i zero zobowiązań.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:19   #15
Karolina___86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 14
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Zakończ to, inaczej będziecie się tak bujać po wsze czasy.
Nie widzisz, że dla niego to tylko wygodny układ? Partnerka z doskoku w razie potrzeby i zero zobowiązań.
Zaczyna to do mnie docierać. Jestem też zła na siebie, że pozwoliłam na takie spotykanie się. Zastanawiam się, gdzie zgubiłam swoją godność.
Karolina___86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:22   #16
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez Karolina___86 Pokaż wiadomość
Zaczyna to do mnie docierać. Jestem też zła na siebie, że pozwoliłam na takie spotykanie się. Zastanawiam się, gdzie zgubiłam swoją godność.
A co godnosc ma do spotykania sie z tym facetem?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:29   #17
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez Karolina___86 Pokaż wiadomość
Pytałam się, czy widzi wspólne mieszkanie razem, czy widzi mnie jako swoją żonę. Raz odpowiedział, że bierze to pod uwagę, myśli o tym, a innym razem słyszę, że nie myślał o tym, że za wcześnie i nie jest gotowy. Dodam, że ja inicjowałam rozmowy o tym.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Ciężko powiedzieć, jest introwertykiem. Ma małe grono znajomych. Rzadko się spotyka na piwo, ale umawia się raz w tygodniu z ludźmi na granie w piłkę.
Dziewczyno, weź go nie tłumacz, ja jestem introwertykiem, a nie przeszkadza mi to w posiadaniu normalnej relacji z partnerem. Introwertyk to osoba, która nie czerpie energii z kontaktów z innymi ludźmi, która lubi popędzać czas w domu / z partnerem, a nie taka, która nie ma żadnych social skills i nie myśli o przyszłości lub nie potrafi wysłowić się jeżeli chodzi o uczucia.

Poważnie, on ci chyba nieźle w głowie namieszał - TRZY lata i dla niego za wcześnie? To kiedy będzie czas, po 50-tce? jestem w twoim wieku i absolutnie sobie nie wyobrażam nie rozmawiać z partnerem o przyszłości czy wspólnym mieszkaniu. Weź nie trać na niego więcej czasu, widać, że jest z nim coś bardzo nie tak (albo z nim jako osobą, albo z jego nastawieniem do Ciebie - w obu przypadkach trzeba to spisać na straty). Przecież nie chcesz się bujać w takim układzie w nieskończoność, nie? Co to za związek, jak po 3 latach wy nawet razem nie pomieszkujecie, to jest wręcz straszne.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:31   #18
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;88976830]A co godnosc ma do spotykania sie z tym facetem?[/QUOTE]
No właśnie?
Nie wyszło z nim, sprawy nie potoczyły się tak, jakbyś chciała. Zdarza się.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:32   #19
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez Karolina___86 Pokaż wiadomość
Zaczyna to do mnie docierać. Jestem też zła na siebie, że pozwoliłam na takie spotykanie się. Zastanawiam się, gdzie zgubiłam swoją godność.
Raczej zaślepienie. Zdarza się najlepszym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-02, 16:35   #20
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez Karolina___86 Pokaż wiadomość
Zaczyna to do mnie docierać. Jestem też zła na siebie, że pozwoliłam na takie spotykanie się. Zastanawiam się, gdzie zgubiłam swoją godność.
nie przesadzaj
spotykalas sie na poczatku ci to odpowiadalo,teraz chcialabys czegos wiecej,on nie chce i tu sie historia konczy
nie ma to nic wspolnego z twoja godnoscia
godnosc zachowasz jak bedziesz zyla zgodnie ze swoimi potrzebami a nie na sile pozostawac w zwiazku ktory nie daje ci satysfakcji i godzila sie na taki styl zycia wbrew swoim potrzeba
poprostu rozstan sie z nim ,daj sobie szanse na poznanie kogos na twoim poziomie bo ten facet zatrzymal sie na poziomie 17latka niestety

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2021-11-02 o 17:45
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:36   #21
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Czterdziestolatek to raczej dosc szybko wie czego chce.
On nie chce z Toba zamieszkac bo jest mu wygodnie tak jak jest.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:37   #22
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Daj sobie spokój z nim, szkoda czasu. Taka jest prawda.
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 16:46   #23
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 13:49
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 17:46   #24
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Też nie kupuje randek w aucie. Bo samo osobne mieszkanie wielu dorosłym ludziom moze pasowac, znam takie pary w różnym wieku, często emeryci. Nie ma obowiązku mieszkania z kimś również jak chce się być w związku, ceni i wspiera się wzajemnie. Z wiekiem wspólne mieszkanie może być trudniejsze i mniej atrakcyjne, ludzie mają już swoje rutyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-02, 18:13   #25
niki1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 61
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Sorry, ale wyglądasz mi na desperatkę skoro jesteś z takim facetem od 3 lat, wiałabym jak najszybciej
niki1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:26   #26
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Rozumiem, że ci się to nie podoba, ale załamania i złości nie rozumiem. Znasz faceta co najmniej te 3 lata, widziałaś jaki jest. Dlaczego w takim razie założyłaś sobie, że powinien mieć plany wobec życia dokładnie takie, jak ty masz?
Jemu po prostu jest dobrze tak jak jest i dlatego nie zastanawia się nad przyszłością. Po co zmieniać coś, co według niego doskonale działa?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:34   #27
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Nawet, gdybyś wydulczała sobie to wspólne mieszkanie, to czy czułabyś się komfortowo, wiedząc, że wyżebrałaś od niego wspólne życie? Wiek obojga Was ma tu kolosalne znaczenie. Nie masz, a każdym razie nie powinnaś mieć umysłu nastolatki, czy nawet dwudziestolatki, która dopiero zbiera doświadczenie, często na własnej skórze. Ty i on macie już ten etap za sobą i powinniście żyć mądrzej.
Na Twoim miejscu skreśliłabym tego człowieka, jako kandydata do budowania wspólnej przyszłości i szukała dalej. Każdy ma wady i ideału nie znajdziemy, ale to nie znaczy, że trzeba trwać przy kimś, kto zatrzymał się mentalnie w okolicach wieku dojrzewania. To t.z.w. dzidzia piernik, Piotruś Pan. Mało pociągający typ mężczyzny.

Edytowane przez tinpanalley
Czas edycji: 2021-11-03 o 09:37
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 09:41   #28
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Ja na twoim miejscu droga Autorko kopnęłabym szanownego pana w 4 litery. Facet jak dla mnie jest niepowazny. Nie chciałoby mi się tracić czasu dla takiego człowieka.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 10:07   #29
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
42 latek mieszkający z rodzicami, bez poważniejszych związków na koncie, nie gotowy na samodzielne mieszkanie.
Syrena alarmowa za 3..2..1.

O ile nie troll bo ciężko o większą kumulację
Dokładnie. Wiara w cuda większa, niż u bywalców szamanów, jeżeli Autorka tu wierzy w happy end.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88976866]Treść usunięta[/QUOTE]

Całkiem możliwe. Chociaż desperacja nie zna wieku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-03, 10:29   #30
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Wspólne zamieszkanie, dlaczego On nie chce?

Aż przypomniał mi się wątek sprzed kilku lat dziewczyny, której związek polegał na tym, że od kilku lat uprawiała z gościem seks w aucie w lesie
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-06 20:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.