DermaPen stamp MyM - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-08, 15:30   #541
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniołek dla mnie psy jak dzieci Miałam owczareczka, dziadziusia z ŁZS i nie mógł absolutnie używać szamponów dla psów, bo tam nie bardzo patrzą co pakują, byle dobrze wyszorowało Dopiero jak go przerzuciłam na swoje delikatne detergenty, to mu się skóra uspokoiła. Biedactwo miało cały łysy grzbiet.
U mnie musi być eliminacja wszystkich SLS SLES, barwników i CAPB. Jak najdalej od substancji pianotwórczych.
Witaminy z grupy B biorę z uwagi na anemię.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 15:44   #542
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

No to mojemu dziecku właśnie zmieniłam szampon na swój i jest o wiele lepiej, a na jakieś zmiany strupkowe smalec gęsi pomaga hehe.
Na anemię polecam Tobie zrobić zakwas buraczany, wszystkie suplementy mogą iść do kosza a jak Tobie nie podpasowałby smak to przecisnąć przez sokowirówkę, marchew, jabłko i buraka i będzie równie dobrze.

Z ecospa mają bazę szamponową ekologiczną i tam dodajemy też dziegcia, sprawdza się
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 19:36   #543
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Moja lodówka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20211108_193515.jpg (94,2 KB, 54 załadowań)
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 19:47   #544
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi też kupuje od nich olej hehe
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 20:09   #545
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej! Ja z dermapenem lecę już 3 sezon. Teraz postanowiłam spróbować z mezoterapią igłową. Na razie mam mieć pod oczy wstrzykiwany kolagenem, nastepny zabieg na całą twarz z innym preparatem . Jest się czego obawiać? Miałyście może te zabiegi? Pomagają coś?
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 09:57   #546
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Liloouu Pokaż wiadomość
Hej! Ja z dermapenem lecę już 3 sezon. Teraz postanowiłam spróbować z mezoterapią igłową. Na razie mam mieć pod oczy wstrzykiwany kolagenem, nastepny zabieg na całą twarz z innym preparatem . Jest się czego obawiać? Miałyście może te zabiegi? Pomagają coś?

Tu raczej nie znajdziesz odpowiedzi na zadane pytanie, bardziej w temacie mezoterapia igłowa...
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 09:29   #547
Yonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 12
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hejka, ja miałam dwa zabiegi mezoterapii igłowej na czoło z kwasem hialuronowym aby wypełnić zmarszczki. Powiem tak, efekt jest na pewno zmarszczki zdecydowanie mi się wypłyciły, pewnie gdybym nie zainteresowała się tematem derma pena to bym poszła na kolejny zabieg. Teraz podziałam trochę sama, jest to zdecydowanie tańsze Sam zabieg dość bolesny, wiadomo bardzo dużo nakłuć, ale obyło się bez znieczulenia. U mnie tzw. koraliki czyli wypukłości po nakłuciach utrzymywały się 3 dni, a ze mam grzywkę to nie było to dla mnie żadne utrudnienie w codzienności. Nie miałam jakiś szczególnych zaleceń czy tam przeciwwskazań. Osobiście uważam, że takie zabiegi jak najbardziej pomagają jeżeli mamy jakieś defekty, których chcemy się pozbyć lub po prostu trochę zatrzymać czas pozdrawiam
Yonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-15, 17:39   #548
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: DermaPen stamp MyM

Odnośnie ilości igieł... Im więcej iglieł, tym bardziej rozłożony jest nacisk i igły mocniej wbijają się w skórę. Wyobraźcie sobie osobę, która kładzie się na gwoździach. Gdyby połozyla się na kilku, to zrobiłaby sobie krzywdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 07:31   #549
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Odnośnie ilości igieł... Im więcej iglieł, tym bardziej rozłożony jest nacisk i igły mocniej wbijają się w skórę. Wyobraźcie sobie osobę, która kładzie się na gwoździach. Gdyby połozyla się na kilku, to zrobiłaby sobie krzywdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tzn. im więcej igieł tym mniejszy nacisk pojedyńczej igły i mniej sie wbijają a im ich mniej tym głębiej wchodzą w skórę
Ale generalnie to o co chodzi wyjaśniłaś na przykładzie gwoździ
Ja akurat o to dopytałam w Estetik i dostałam taką odpowiedź;
"grubość igieł w każdym kartridżu jest taka sama natomiast otrzymaliśmy informację od naszego zabiegowca iż rzeczywiście wbrew pozorom przy mniejszej ilości igieł może Pani odczuwać wrażenie, że zabieg jest bardziej intensywny. Wynika to z faktu iż przy mniejszej ilości igieł pojawia się inne napięcie skóry a im więcej igieł tym mniejsza faktyczna penetracja"

Szkoda,że mało jest informacji o tym
Ja jako laik na samym początku myślałam kompletnie odwrotnie-im mniej igieł tym łagodniejszy zabieg (mniej nakłuć).Na pierwszy raz zrobiłam 12 igłowym i w efekcie byłam zaczerwieniona.Za drugim myslę, a zrobie tym razem mocniej i wzięłam kartridż z większą ilością a tu efekt dużo odwrotny i czerwień znikała juz podczas zabiegu. Myliłam się myśląc że to przyzwyczajenie. Wolę chyba efekt tym 12 igłowym
W piatek robiłam 36 igłowym, oczywiście zaraz efekt czerwieni znikł.Tym razem pracowałam z Dives DMAE i dał fajny efekt na szyi i dekolcie-jakieś takie super wygładzenie
Mam pytanie:czy któras miała zabieg dermapenem na rozstepy?
Chodzi mi o technike poruszania się po takich obaszarach-czy ruchy koliste stosować czy wzdłuż rozstępu?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 15:17   #550
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Kusisz tym Dives DMAE Mnie się buzia goi po ostatnich wojażach i myślę co zamówić.
Widzę, że Lumi Eyes ma takie sobie oceny
Na pewno będę brała PQ Age, ale to na pracę z bliznami i porami.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 01:31   #551
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ciekawa jestem jakich produktów uzywanie po zabiegach.
Ja po nakluwaniu przemywam skore jalową gaza włókninową nasączoną solą fizjologiczna i rozkladam na skórze identyczne mokre gaziki i zostawiam na 10 min, taka forma maseczki w plachcie. Mija wtedy ewentualny ból. Następnie leci woda termalna, krem typu cica Bioderma lub Uriage, po godzine-dwoch nakladam jeszcze warstwę czegoś tłustego np maść cholesterolowa, Alantan, wazelina.
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-17, 08:05   #552
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kusisz tym Dives DMAE Mnie się buzia goi po ostatnich wojażach i myślę co zamówić.
Widzę, że Lumi Eyes ma takie sobie oceny
Na pewno będę brała PQ Age, ale to na pracę z bliznami i porami.
Jeszcze chyba ciekawsza jest ta wersja z krzemem
U mnie w koszyku czekają kartridże-biorę już same 12 igłowe, te z wiekszą ilością mnie nie ruszają
Mam też do przetestowania Mesoter Tegor na rozstępy oraz SYIS Tripeptyd Viper serum -jakaś taniocha ale fajne składy.Jejku, szkoda że nie można się tak dziabać co tydzień Chyba sobie na pocieszenie popracuję w ten piatek nanosoftem, nie podejmowałam jeszcze drugiej próby....

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jakich produktów uzywanie po zabiegach.
Ja po nakluwaniu przemywam skore jalową gaza włókninową nasączoną solą fizjologiczna i rozkladam na skórze identyczne mokre gaziki i zostawiam na 10 min, taka forma maseczki w plachcie. Mija wtedy ewentualny ból. Następnie leci woda termalna, krem typu cica Bioderma lub Uriage, po godzine-dwoch nakladam jeszcze warstwę czegoś tłustego np maść cholesterolowa, Alantan, wazelina.
Ja około godziny nic nie robię z twarzą, czekam aż sobie wchłonie resztki preparatu a potem kładę Cicalfate Post-acte Emulsję. I mi to wystarczy.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 12:48   #553
Yonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 12
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja zaraz po zabiegu nakładam maskę w płacie dedykowaną typowo po zabiegach z derma penem, później w zależności co mi wpadnie w ręce i jak wygląda moja skóra : olejek konopny, Avene Cicalfate+, Dermosan, Skwalan ogólnie staram się bardzo nawilżać skórę.
Yonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 18:34   #554
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: DermaPen stamp MyM

Jaką maske w plachcie polecasz? Tez chcialam sobie zafundować ale większość gabinetowych nie odpowiadala mi skladowo(konserwanty, zapachy)
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 08:11   #555
Yonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 12
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Jaką maske w plachcie polecasz? Tez chcialam sobie zafundować ale większość gabinetowych nie odpowiadala mi skladowo(konserwanty, zapachy)

Próbowałam tej ----> Mesoheal mask - HA + β -Glucan, mi odpowiada i rzeczywiście łagodzi podrażnienia.
Yonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 09:39   #556
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Oglądałam na Youtube wideo Penn Smith, która siedzi w temacie i ona twierdzi, że jeżeli chodzi o DrPeny domowego uzytku to mniejsza ilość igieł 12, 16 penetruje głębiej więc nadają się jak ktoś chce wjezdzać na 0,5/1,0/1,5 czy nawet głębiej

Link: https://www.youtube.com/watch?v=cQ8lF6VIx48

Cartridge 36 igieł nadają się dobrze do tego tzw. cosmetic needling, które można robić nawet raz w tygodniu na 0,25-0,5 czyli głębokość, której głównym zadaniem jest zwiększenie penetracji kosmetyku

Ja wczoraj robiłam drugie podejście do Bioreepeel, tym razem robiłam tylko 0.25 bo ostanio byłam strasznie przepeelingowana, dzisiaj wyglądam idealnie i być może to jest lepszy protokół dla tego preparatu i nie muszę go jeszcze skreślać. Jestem taka milusia na twarzy, że najchętniej bym się zagłaskała, a wiem, że nie można

P.S Dziewczyny! Zamówiłam po raz pierwszy cartridge z Ali Express, są kurna identyczne jak te z Hyaloo czy Allegro więc pewnie też się tam zaopatrują, cena wychodzi około 4 zł za jeden, a nie 9.99 Przyszły bardzo szybko, dostawa była darmowa, a co najlepsze przywiozl mi to kurier pocztex, który zadzwonił do mnie na telefon, czy może zostawić paczkę pod drzwiami. Byłam w szoku (pozytywnym), bo wszystko z Ali zawsze wrzucali mi do skrzynki, albo leciałam na pocztę, podam wam sprzedawcę:
hello face Official Store

Edytowane przez Lumi_Enkeli
Czas edycji: 2021-11-18 o 09:43
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 10:00   #557
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi to ile Ty sztuk zakupiłaś, że taką dobrą cenę dostałaś? bo wszędzie jest ponad 5,50zł
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 10:01   #558
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Do mnie też 90% przesyłek z Ali przynosi pan z Pocztexu

Zaraz sobie dodam tego sprzedającego.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 10:17   #559
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Do mnie też, i jak nie słysze pukania to otwiera drzwi i głośno krzyczy moje imie bo w głębi mieszkania mam pokój w którym się bunkruje

Przez promocje 11.11 na alli zakupiłam nowy dermapen ten co macie Wy M8 bezprzewodowy, ciekawi mnie jak się sprawdzi i czy zauważę różnicę. Ten co miałam ''dałam'' kuzynce niech próbuje
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-18, 10:22   #560
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja mam A6, bo ma igiełkę do tatuażu. I chodzi normalnie na bateryjkach, nie na kablu. Ale z brwiami jeszcze nie zaczęłam, muszę się zebrać.

Moi kurierzy dzwonią z parteru telefonem, że idą, bo ani dzwonek, ani domofon nie działa.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 10:44   #561
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Lumi to ile Ty sztuk zakupiłaś, że taką dobrą cenę dostałaś? bo wszędzie jest ponad 5,50zł
Kurna, tutaj mnie masz kupiłam 100 sztuk, rzeczywiście jak bierzesz mniej to jest trochę drożej ale i tak o połowę lepiej niz u nas brać.
Ja wziełam na pól z koleżanka ostatnio robię zabieg raz na tydzień dwa plus mężowi na włosy więc trochę mi tego idzie...no ale tak czy siak, będę miała ten zapas na rok Może kiedyś też się tutaj dogadamy na jakieś zamówienie Jak któraś zamówiłaby więcej to chętnie odkupię przez Olx zwłaszcza jak mają te promki wysyłki za 1 zł tylko dawajcie znać!
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 10:52   #562
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Lumi_Enkeli Pokaż wiadomość
Kurna, tutaj mnie masz kupiłam 100 sztuk, rzeczywiście jak bierzesz mniej to jest trochę drożej ale i tak o połowę lepiej niz u nas brać.
Ja wziełam na pól z koleżanka ostatnio robię zabieg raz na tydzień dwa plus mężowi na włosy więc trochę mi tego idzie...no ale tak czy siak, będę miała ten zapas na rok Może kiedyś też się tutaj dogadamy na jakieś zamówienie Jak któraś zamówiłaby więcej to chętnie odkupię przez Olx zwłaszcza jak mają te promki wysyłki za 1 zł tylko dawajcie znać!
A to Ty masz ten dermapen M8? w PL kupowałaś jakie kartridże zamówiłaś?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 11:29   #563
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
A to Ty masz ten dermapen M8? w PL kupowałaś jakie kartridże zamówiłaś?
Tak mam M8 kupowałam go na Hyaloo, zamówiłam tym razem 36 igieł do tych zabiegów cosmetic needling Chciałabym spróbować jeszcze nano
Następnym razem możemy się jakoś dogadać
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 11:33   #564
Yonka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 12
Dot.: DermaPen stamp MyM

na Estetik.pl kartridże do Dr Pen M8 są za 7,90, zawsze to trochę taniej, ostatnio zamawiałam i pasują
Yonka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 14:02   #565
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Yonka87 Pokaż wiadomość
na Estetik.pl kartridże do Dr Pen M8 są za 7,90, zawsze to trochę taniej, ostatnio zamawiałam i pasują
Estetik ma na pewno oryginalne Dr Pena, bo jak tam kupowałam i były w firmowym kartoniku Dr Pen. Chyba maja najtaniej, ale jednak do tego dochodzi przesyłka. Na Allegro ze smartem się opłaca.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 15:45   #566
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: DermaPen stamp MyM

zamowilam dzisiaj z aliexpress, dzięki Lumi_Enkeli��
bardzo tanio wyszły, a ja uzywam M7, Lumi a płaciłaś jakieś cło?
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 16:40   #567
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Żadnego cła i paczka była w 3 tygodnie
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 17:07   #568
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Jak dojdzie mi paczka z dermapenem to coś sprawdzę z kartridżami, być może wymyśliłam coś co będzie uniwersalne jak się sprawdzi to porobię zdjęcia i wkleje o co chodzi.

Lumi mi do zamówienia dojdzie 7kartridży przetestuje które lepsze czy 16 czy 36igłowe.

Wczoraj robiłam na szybko z Dermaqual Wit.C 20% na twarzy do 0,75 mm i dziś zaczerwienienie na czole występuje. Była u mnie kuzynka więc zrobiłam jej zabieg i sobie przy okazji, znieczulenia nie było sensu dawać, prawie nic nie czuć
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 18:42   #569
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: DermaPen stamp MyM

Czy dermapen pomoże na kurze łapy? Jejuuuu jak widzę swój uśmiech w lustrze, to pierwsze co widzę, to te kurze łapska, a raczej linia przy linii, nie jakieś 3-4 grube zmarszczki, tylko cieniutkie długie linie jedna obok drugiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 19:39   #570
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: DermaPen stamp MyM

mikronakluwanie pogrubia i zageszcza skórę niezależnie od obszaru, więc poprawi tę okolicę, ale nie zadziała na mięsień, a jego skurcz jest tu przyczyną
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.