TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-24, 22:21   #2491
Hilda_Polaris
Raczkowanie
 
Avatar Hilda_Polaris
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 108
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ojej, nie wierzę Ale niesprawiedliwość. Dziewczyna o banalnej urodzie wygrała z tymi, które miały tyle wygranych zadań a na Fashion weeku zgarnęły tyle pokazów i miały o wiele lepsze okładki. Wielka szkoda. Ale tak czułam, że Dominika to najbezpieczniejszy wybór, najmniej kontrowersyjny, bo Nicole ciemnoskóra, a Julia lesbijka. Dla mnie Julia będzie zawsze wygraną tej edycji, zupełnie jak Ania Piszczałka. Wróżę jej karierę.
Hilda_Polaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 23:28   #2492
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja też się cieszę że wygrała - chociaż w sumie z wygranej Nicole też bym się ucieszyła, obie bardzo pozytywne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 23:39   #2493
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Hilda_Polaris Pokaż wiadomość
Ojej, nie wierzę Ale niesprawiedliwość. Dziewczyna o banalnej urodzie wygrała z tymi, które miały tyle wygranych zadań a na Fashion weeku zgarnęły tyle pokazów i miały o wiele lepsze okładki. Wielka szkoda. Ale tak czułam, że Dominika to najbezpieczniejszy wybór, najmniej kontrowersyjny, bo Nicole ciemnoskóra, a Julia lesbijka. Dla mnie Julia będzie zawsze wygraną tej edycji, zupełnie jak Ania Piszczałka. Wróżę jej karierę.

Cóż, taki gust w narodzie. Dominika na pewno zrobi komercyjną karierę. Niech dziewczyna ma. Ale nie podobały mi się te jej powiększone usta. Za dużo tego (bo nie wierzę, że to był make-up). Trzymam kciuki za Julię i to, że będzie robiła ciekawe sesje, chodziła w fajnych pokazach. Jestem jej fanką. Nicole jak Nicole - słodka dziewczyna, egzotyczna uroda. Poradzi sobie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 00:29   #2494
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Hilda_Polaris Pokaż wiadomość
Ojej, nie wierzę Ale niesprawiedliwość. Dziewczyna o banalnej urodzie wygrała z tymi, które miały tyle wygranych zadań a na Fashion weeku zgarnęły tyle pokazów i miały o wiele lepsze okładki. Wielka szkoda. Ale tak czułam, że Dominika to najbezpieczniejszy wybór, najmniej kontrowersyjny, bo Nicole ciemnoskóra, a Julia lesbijka. Dla mnie Julia będzie zawsze wygraną tej edycji, zupełnie jak Ania Piszczałka. Wróżę jej karierę.
Amen. Myślę identycznie.
Jestem fanką Julii. Na ostatnim zdjeciu panelowym była niczym Farah Fawcett i Linda Evans z czasów Dynastii. Obłędna. Od początku finalu była w moim top 2.
A w ogóle to powinien wygrac Łukasz widziałyście jego sesje w klimacie Davida Bowiego? Złoto
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 06:34   #2495
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:05
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 07:01   #2496
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Amen. Myślę identycznie.
Jestem fanką Julii. Na ostatnim zdjeciu panelowym była niczym Farah Fawcett i Linda Evans z czasów Dynastii. Obłędna. Od początku finalu była w moim top 2.
A w ogóle to powinien wygrac Łukasz widziałyście jego sesje w klimacie Davida Bowiego? Złoto
Jestem za nimi również

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 09:01   #2497
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

ktoś zwrócił uwagę jak Kacper na każdym pokazie robił ten dziwny grymas ustami i mrugnięcie okiem? haha
nie ogarniam czemu jurorzy mieli większe wejście niż finalistki... Nieporozumienie, robienie z nich wielkich gwiazd, kiedy to nie ich wieczór. Wszystkie dziewczyny wyglądały zjawiskowo, super sobie poradziły, bo stres pewnie był ogromny. Po pokazach widać wysoki poziom tej edycji, prawie wszyscy uczestnicy wyglądali jak super modele.
fryzura Nicole tak bardzo psuje mi jej wygląd. Nie wiem na ile to poprawne, ale w prostych długich włosach ta dziewczyna robiłaby 2x większy efekt wow niż Dominika. Szkoda
sesja na Malewidach... już wiemy czemu przez cały sezon tak oszczędzano na stylistach i fotografach i kazano im samym się malować i pstrykać foty ale bajecznie wyglądała ta plaża, trzeba przyznać. Chociaż zdjęcia do okładek beznadziejne (no, dobra, Nicole ma nawet niezła, ale pozostałe masakra), byłam w szoku jak można było zmarnować taki set... I to bynajmniej nie z winy modelek, po przebitkach było widać jak kapitalne mogłyby być zdjęcia, każda z dziewczyn miała dziesiątki lepszych zdjęć NA PEWNO (od mojej faworytki Julki nie mogłam oderwać oczu), nie rozumiem czemu wybrano takie beznadziejne, masakra, czułam zawód dziewczyn jak wyświetlano efekt finalny ich pracy, każda była zawiedziona i w ogóle im się nie dziwię. Szkoda, taki set, tyle ich pracy i gówno za przeproszeniem
Asi Kudzbalskiej nie poznałam, jak ona się zmieniła. Fajnie, że zaprosili byłych uczestników na ten 'jubileuszowy' finał, wiadomo, że wybrali celowo tych, którzy dalej coś działają w modzie itd., ale faktycznie gdybym nie znała tego programu, to pomyślałabym, że ten program tworzy samych modeli
pokaz Przybylskiego - nie ogarniam tego konceptu na pokaz mody gdzie modele są tylko dodatkiem do wyeksponowanego na samym środku sceny piosenkarza. Nic do Brodki nie mam, ale nijak ona ani jej sexy ruchy nie pasowały do stylu Przybylskiego. Z uczestników najbardziej moją uwagę przykuwa Ola i Kacper Orenkiewicz (ten, który niestety odpadł jako pierwszy), obydwoje WOW. Ale zwróciłam uwagę na chodzenie finalistek - i teraz to widzę, o czym trąbili w Pradze - faktycznie Nicole genialnie chodzi, Julka i Dominika jakoś dziwnie się chwiały (w Pradze tego nie było), a Nicole jak gazela wybiegowa, był ten efekt WOW.
przepraszam, ale jaki sens ma wybieranie faworyta internautów spoza finałowej trójki? o co w ogóle chodzi
tak patrząc na Wolińskiego i Piróga - cieszę się, że do popularnych programów telewizyjnych wchodzi większa swoboda w stylizowaniu facetów - mocniejszy makijaż oka, wysokie koturny. Nareszcie idziemy w dobrym kierunku
sukienki Baczynskiej - masakra, princeskowa katastrofa

Cytat:
Napisane przez Hilda_Polaris Pokaż wiadomość
Ojej, nie wierzę Ale niesprawiedliwość. Dziewczyna o banalnej urodzie wygrała z tymi, które miały tyle wygranych zadań a na Fashion weeku zgarnęły tyle pokazów i miały o wiele lepsze okładki. Wielka szkoda. Ale tak czułam, że Dominika to najbezpieczniejszy wybór, najmniej kontrowersyjny, bo Nicole ciemnoskóra, a Julia lesbijka. Dla mnie Julia będzie zawsze wygraną tej edycji, zupełnie jak Ania Piszczałka. Wróżę jej karierę.
nie żeby coś, ale przecież już jedna czarna dziewczyna wygrała ten program i to parę ładnych lat temu. Orientacji Julii nikt nie podkreślał od czasu castingu, jak ktoś nie oglądał uważnie od początku, tylko jest na finale z doskoku, to pewnie nawet o tym nie wie, o ile nie zaczytuje się w incelskich forach internetowych. A tak poza tym to nie żeby ten program kiedykolwiek unikał kontrowersji, wręcz przeciwnie, ekhem, zeszły rok, finał, ekhem. Poza tym wygrana Nicole akurat PR-owo bardzo by temu programowi poprawiła wizerunek, naprawdę nie sądzę, aby za wszelką cenę starano się tego uniknąć, tym bardziej, że od paru odcinków Nicole była oczywistą faworytką jurorów a raczej produkcji.
może i pod względem ilości zrobionych pokazów, ocen na panelu itd. Dominika wypadła gorzej niż Julia i Nicole, ale tego programu nigdy nie miał wygrać najlepszy, najbardziej nadający się uczestnik (i nie przypominam sobie, żeby w którejkolwiek edycji wygrała taka osoba, ani też osoba najbadziej chwalona przez cały program), nie takie jest założenie programu. Dominika, jak już zauważyła Ellen, i tak zrobi z tych dziewczyn największą karierę, a już na pewno w Polsce/na instagramie, najwięcej jej się przyda ta wygrana, niech ma, zresztą to też nie jest tak, że jest pierwszą lepszą śliczną blondynką. Pokazała w tym programie, że świetnie pracuje, potrafi również robić mniej komercyjne zdjęcia bardzo dobrze, zresztą bardzo sympatyczna i charyzmatyczna dziewczyna, każda z finalistek zasłużyła na wygraną.
a co do 'miała lepszą okładkę' - wszyscy wiemy jak łatwo można manipulować wyborem zdjęcia na panel czy tam na okładkę.
czytałam już w zeszłym tygodniu, że Dominika jest z facetem jakoś powiązanym z TVN i ludzie spekulowali, że przez to wygra - tak czy inaczej, myślę, że wygrana w każdym finale już była przesądzona. Ale spoko, kto ma warunki i/lub charyzmę i miał zdobyć rozgłos przez program i tak go zdobył dochodząc do 13, większość i tak podpisze kontrakty. Szkoda mi tylko uczestników, którzy często doświadczają hejtu - zwłaszcza Julki i Nicole teraz przed finałem, jestem ciekawa czy w ogóle miały siłę cokolwiek czytać przed finałem na swój temat, masakra co ludzie są w stanie powypisywać z anonima (lub nawet z publicznego konta podpisanego imieniem i nazwiskiem )
Bez sensu jest zakładać, że tyle ludzi głosowało na Dominikę, bo rasizm/homofobia. Pomijając, że świetnie sobie radziła, ma warunki i osobowość, to po prostu ma klasyczną urodę i będzie się podobać największej ilości osób. Poza tym jak ktoś tak określił ona ma najbardziej 'likeable personality' z tej trójki, ustawione czy nie, w ogóle mnie nie zdziwiło gdyby faktycznie była najbardziej lubiana przez publiczność, śliczna, sympatyczna dziewczyna

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ale wiesz, co z tego, że na miejscu też są modelki, jak mówimy o wielkich nazwiskach i najlepszych agencjach, to ludzie chcą pracować z najlepszymi, najbardziej doświadczonymi fotografami, bo oni robią najlepsze zdjęcia. Tak samo modelki - im większe doświadczenie, bardziej zbudowana książka ze zdjęciami to więcej osób chce z nią pracować i to nie problem zorganizować wylot do Paryża czy Nowego Jorku. I to widać na zdjęciach. W top model faktycznie wydaje się to bez sensu, bo ta sesja na Malediwach była beznadziejna - kompletnie nie wykorzystano plaży, fotograf - może zrobił fajne zdjęcia, pomysły miał, ale ktoś kto to wybierał (nie wiem czy fotograf, może nie) - powinni mu podziękować za współpracę i wywalić na zbity pysk, bo spartolił mocno. Tak samo jak w którejś edycji polecieli do Stanów i robili im zdjęcia powiedziałabym mało korzystające z lokalizacji, może jakiś fajny fotograf tam był, nie pamiętam już jaki był też efekt. Ale to jest program, w normalnym modelingu podejrzewam, że takie akcje się nie zdarzają i jak robisz sesję na Karaibach z top modelką i top projektantem do top pisma modowego to masz świetne zdjęcia właśnie dlatego, że pracujesz z najlepszymi, a nie najłatwiej dostępnymi na miejscu + jednak takie lokalizacje wybiera się dość skrupulatnie i uwidacznia się ich piękno na zdjęciach. Tak przynajmniej wywnioskowałam z podcastu z Tyszką, którego niedawno słuchałam.
to jednak nie jest tak, że pracą fotografa jest tylko pstryknąć guzik na aparacie, a modelka ma być chuda, z tymi profesjami wiążą się jednak pewne umiejętności, dużą rolę odgrywa doświadczenie i w normalnym życiu to się po prostu przekłada na efekty pracy i jak ktoś jest top projektantem to co to za problem, żeby modelka przyleciała samolotem (nie jest to przecież aż tak drogie w kontekście pracy modelingowej), on chce i może sobie pozwolić na pracę z najlepszymi i mieć efekt wow na pokazie swojej kolekcji. Zresztą część z poniesionych kosztów modelka i tak spłaca (tak jakby ma dług względem swojej agencji, przykładowo za zapewnienie lokum na czas wyjazdu na kontrakt/direct booking gdzieś tam), więc no, to nie jest tak, że projektant czy klient za to płaci, że ma dziewczynę z Polski, a nie przykładowo ze Stanów, tam gdzie mieszka. Koszt ponosi modelka + jej agencja, które jednak w ten sposób inwestują w markę jaką jest nazwisko tej modelki. Tak to wygląda z mojej perspektywy przynajmniej, tak mi się wydaje, tak słyszałam z wywiadów z modelkami.

Poza tym w świecie mody samo to, że modelką na okładce jest top modelka X albo że zdjęcia robił sławny fotograf Y jest wartością dodaną dla zdjęcia. W najlepszych magazynach nie ma miejsca na zdjęcia anonimowych fotografów i początkujące modelki, tam każde zdjęcie musi być wykonane pracą super zespołu, samo nazwisko fotografa modelki podnosi jego rangę.

Edytowane przez d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Czas edycji: 2021-11-25 o 07:59
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-25, 11:10   #2498
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Powiem tak - kojarzę twarze, wiem co się mniej więcej działo w tym sezonie, ale obiecałam sobie, że nie będę podbijała oglądalności programowi, który poleciał sobie tak bardzo w kuli w poprzednim sezonie z Dominicem. Jeżeli chodzi o samych modeli to Julia ma cudowną urodę i jej wróżę wielką karierę. Nicol jest urocza z wyglądu i sobie poradzi, natomiast było wiele lepszych twarzy, które odpadły prędzej jak m.in. Kacper, Łukasz, Adam, Mikołaj a chodzi im stricte o modeling a nie influencerstwo. Już nie mówię o Sophia bo sama zdecydowała się odejść, ale jej uroda jest totalnie modelingowa. Dla mnie dojście Weroniki tak daleko to była kpina mimo, że urody na prawdę nie można jej odmówić.
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 11:26   #2499
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
natomiast było wiele lepszych twarzy, które odpadły prędzej jak m.in. Kacper, Łukasz, Adam, Mikołaj a chodzi im stricte o modeling a nie influencerstwo
skąd wiesz?
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 12:17   #2500
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Pewnie dlatego, że z tego co kojarzę to każde z nich mówiło, że chciałoby się odnaleźć konkretnie w modelingu. Kojarzę takie deklaracje ze strony Kacpra, Mikołaja i Łukasza.
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 13:31   #2501
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Hilda_Polaris Pokaż wiadomość
Ojej, nie wierzę Ale niesprawiedliwość. Dziewczyna o banalnej urodzie wygrała z tymi, które miały tyle wygranych zadań a na Fashion weeku zgarnęły tyle pokazów i miały o wiele lepsze okładki. Wielka szkoda. Ale tak czułam, że Dominika to najbezpieczniejszy wybór, najmniej kontrowersyjny, bo Nicole ciemnoskóra, a Julia lesbijka. Dla mnie Julia będzie zawsze wygraną tej edycji, zupełnie jak Ania Piszczałka. Wróżę jej karierę.

Eh też się z tym nie zgadzam. Niczym się ta dziewczyna nie wyróżniła tak naprawdę. Uroda banalna. Nie zrobi kariery.
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-25, 18:01   #2502
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego, że z tego co kojarzę to każde z nich mówiło, że chciałoby się odnaleźć konkretnie w modelingu. Kojarzę takie deklaracje ze strony Kacpra, Mikołaja i Łukasza.
Każdy uczestnik zawsze tak mówi w programie, a potem życie weryfikuje. Tak naprawdę samo zgłoszenie się do tego programu już sugeruje, że Ci ludzie chcą się wkręcić w showbiznes, a nie po prostu pracować w modzie

Cytat:
Napisane przez Wszedobylska_Snupa Pokaż wiadomość
Eh też się z tym nie zgadzam. Niczym się ta dziewczyna nie wyróżniła tak naprawdę. Uroda banalna. Nie zrobi kariery.
Powiedz to Karolinie Pisarek
Praca dla ślicznej dziewczyny zawsze się znajdzie. Tym bardziej jak dobrze się z nią pracuje, bije od niej energia i słucha innych, co fotografowie o niej mówili. Zresztą z tego co wiem to takie komercyjne prace są szczególnie dobrze płatne
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-26, 17:41   #2503
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Rozczarowanie. Uważam, że Julia i Nicole dużo bardziej zasługiwały na zwycięstwo. Wygrywały więcej zadań pobocznych, na każdym panelu radziły sobie rewelacyjnie, dużo lepiej wypadły na Fashion weeku, a dodatkowo miały lepsze zdjęcia okładkowe. Przed finałem dostaliśmy informację, że jury ma brać pod uwagę postępy na przestrzeni całego programu – w takim razie dlaczego w finale nie ma Mikołaja, tylko Dominika, która wypadła dobrze akurat w ostatniej sesji? Uważam, że nie ma co się szczypać i trzeba to powiedzieć wprost: wygrana należała się bardziej innym uczestnikom. Odpadnięcie Julii to był szok dla mnie. Myślę, że jedyne co przeważyło to fakt, że Julia nie ma takiej klasycznej, "ślicznej" urody i dla Polaków taki look to było za dużo :P Wielka szkoda i niesprawiedliwość. Takich Dominik jest mnóstwo, nawet Weronikę musieli przefarbować, bo inaczej w programie byłyby dwa klony, tak są do siebie podobne.

Bawi mnie też to, że na okładce Dominiki i Julii zupełnie nie widać Malediwów, równie dobrze można by to zdjęcie zrobić na basenie i nikt by nie zauważył różnicy xD
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 07:03   #2504
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89012499]Każdy uczestnik zawsze tak mówi w programie, a potem życie weryfikuje. Tak naprawdę samo zgłoszenie się do tego programu już sugeruje, że Ci ludzie chcą się wkręcić w showbiznes, a nie po prostu pracować w modzie



Powiedz to Karolinie Pisarek
Praca dla ślicznej dziewczyny zawsze się znajdzie. Tym bardziej jak dobrze się z nią pracuje, bije od niej energia i słucha innych, co fotografowie o niej mówili. Zresztą z tego co wiem to takie komercyjne prace są szczególnie dobrze płatne[/QUOTE]Karolina jest jedna z niewielu, a.co sie stalo np z taka Kasia i innymi uczestnikami jak np olga Kaczynska? Przepadly.

Ja jestem rozczarowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 09:42   #2505
Hilda_Polaris
Raczkowanie
 
Avatar Hilda_Polaris
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 108
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Wszedobylska_Snupa Pokaż wiadomość
Karolina jest jedna z niewielu, a.co sie stalo np z taka Kasia i innymi uczestnikami jak np olga Kaczynska? Przepadly.

Ja jestem rozczarowana.

Dokładnie. Ludzie to traktują jak Miss Polonia, a nie program mający na celu promować najlepszą modelkę.

Julia była podczas finału taka smutna, mam nadzieję, że nie wzięła sobie hejtu do serca, ludzie wypisywali na temat jej wyglądu naprawdę wstrętne rzeczy...
Hilda_Polaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 11:37   #2506
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Wszedobylska_Snupa Pokaż wiadomość
Karolina jest jedna z niewielu, a.co sie stalo np z taka Kasia i innymi uczestnikami jak np olga Kaczynska? Przepadly.

Ja jestem rozczarowana.
aha, czyli będziemy teraz udawać, że Miranda Kerr, Lily Cole, Barbara Palvin, Gemma Ward, Adriana Lima, Gigi Hadid, Devon Aoki, Rosie Huntington-Whiteley czy Candice Swanepoel nie są śliczne i nie robiły kampanii największych domów mody?

już pomijam, że dziewczyny z taką urodą ciągle widzi się we wszystkich katalogach odzieżowych, kampaniach kosmetycznych i kampaniach perfum, kampaniach wielkich sieciówek, ale też wielkich domów mody, luksusowych markach bieliźnianych, wszystkich reklamach, nawet są obsadzane w filmach wysokobudżetowych, po prostu wszędzie

no, ok, lepiej wziąć przykład byłej zwyciężczyni sprzed 10 lat, która jednak miała inny plan na życie i zrezygnowała. albo stwierdzić, że skoro nie każda blond piękność nie zostaje twarzą Lagerfelda albo nie robi pokazów Fendi i to najlepiej w ciągu 3 lat od rozpoczęcia kariery to takie dziewczyny nie mają potencjału. aha
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-01, 08:58   #2507
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Paulina Pszech w Dzień Dobry TVN:
https://dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/pa...rfozie-5543793

Ja jej zupełnie nie poznałam! Mam wrażenie, że jednak dużo sobie zmieniła i wcześniej wygląda lepiej....
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 13:12   #2508
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:05
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-29, 14:06   #2509
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Też mi się tak wydaje
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-30, 13:08   #2510
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

W reklamie występuje Sophie Reich

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 11:45   #2511
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nicole zmieniła fryzurę, cudnie wygląda Chociaż ładnemu to prawie we wszystkim ładnie

https://www.instagram.com/p/CZrxJBwM...ource=ig_embed
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 11:59   #2512
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:04
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-08, 12:38   #2513
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Nicole zmieniła fryzurę, cudnie wygląda Chociaż ładnemu to prawie we wszystkim ładnie

https://www.instagram.com/p/CZrxJBwM...ource=ig_embed
Fajnie. Bardzo Zoe Kravitz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 04:14   #2514
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Bardzo na plus, te kręcone z giga objętością bardzo odejmowały jej urody i postarzały. Proste podkreślają jej rysy, naprawdę dużo lepiej wygląda. Śliczna dziewczyna
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 10:22   #2515
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89110373]Bardzo na plus, te kręcone z giga objętością bardzo odejmowały jej urody i postarzały. Proste podkreślają jej rysy, naprawdę dużo lepiej wygląda. Śliczna dziewczyna[/QUOTE]

Tak, zgadzam się. Zresztą mi się w ogóle te afro włosy nie podobają
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 17:12   #2516
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dalsza kariera po Top Model

Dilerka ułaskawiona przez prezydenta: Płakałam ze szczęścia


https://wydarzenia.interia.pl/kraj/n...ia,nId,6124179

Edytowane przez Kalindaa
Czas edycji: 2022-07-02 o 17:13
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 20:52   #2517
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Dalsza kariera po Top Model

Dilerka ułaskawiona przez prezydenta: Płakałam ze szczęścia


https://wydarzenia.interia.pl/kraj/n...ia,nId,6124179
W której edycji była? I czy weszła do domu Top Model?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-03, 09:30   #2518
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Czy to nie Paulina z pierwszej edycji? Przech czy jakoś tak. Nie pamiętam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-03, 16:36   #2519
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czy to nie Paulina z pierwszej edycji? Przech czy jakoś tak. Nie pamiętam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina Pszech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-04, 21:50   #2520
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A ja się zastanawiałam, jaka to Paulina z Top model.
To mamy litościwego prezydenta, żenada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Ona jest w ogóle cała zrobiona, dlatego jej nie poznalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.