Kuchenne rewolucje Magdy Gessler - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 17:51   #61
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Wybaczcie to co teraz napiszę, ale coś mi się przypomniało..
Był taki odcinek, jak jeszcze żył Władysław, jak ciocia Stasia tak do niego zagadała:
"Wladziu, podaj mi śmietany z laski swojej"
Ten tekst to był hicior, nie było chyba osoby, która by tego po jakimś czasie nie znała

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Odnośnie ordynarnej reklamy to ja jeszcze dodam coś

Pamiętacie Makłowicza? Przecież to on zapoczątkował tego typu programy (wcześniej od niego było chyba tylko Gotowanie na ekranie w zamierzchłych czasach wczesnych lat '90 ) w polskiej TV. Jego przez długi czas sponsorowało Kotanyi ale w programie nie było reklamy - sponsor pokazywał się właśnie w napisach końcowych A paprykować to sobie Bobek lubił Potem chyba już miał normalnie torebki z przyprawami na podorędziu, ale nie strzelał logiem w kamery.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:57   #62
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
[...]
a ostatni odcinek z restauracją u Zosi był świetny
A ja mam mieszane uczucia. Faktycznie nie kupiłabym pizzy na wczasach, wiec zmiana na takie dania mi się podobała. Ale nie rozumiem dlaczego doczepiła się do ubioru właścicielki Normalnie ubrana, fajna fryzurka..no nie wiem. Trochę też bolą mnie uszy od tych przekleństw, które jak dla mnie brzmią trochę sztucznie..

Apropo ukrytych reklam: nie zapomnę jak przez pare odcinków w M jak miłosc wszyscy częstowali się sokiem herbabol. "Chcesz wody z sokiem herbabolu ice tea?" i kamera na butelke
__________________
Chyba szaleję już, płaczę i nagle się śmieję..
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:01   #63
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Trochę też bolą mnie uszy od tych przekleństw, które jak dla mnie brzmią trochę sztucznie..
No bo ona chce być jak Ramsay Tylko nie każdy Gordonem być może

Poza tym denerwuje mnie strasznie to, jak ona mówi. W tym odcinku, który oglądałam to mamrotała sobie coś pod nosem, niby do kamery ale bardziej to chyba do siebie, bo nie sposób było zrozumieć co ona tam sobie gaworzy.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:04   #64
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
A ja mam mieszane uczucia. Faktycznie nie kupiłabym pizzy na wczasach, wiec zmiana na takie dania mi się podobała. Ale nie rozumiem dlaczego doczepiła się do ubioru właścicielki Normalnie ubrana, fajna fryzurka..no nie wiem. Trochę też bolą mnie uszy od tych przekleństw, które jak dla mnie brzmią trochę sztucznie..

Apropo ukrytych reklam: nie zapomnę jak przez pare odcinków w M jak miłosc wszyscy częstowali się sokiem herbabol. "Chcesz wody z sokiem herbabolu ice tea?" i kamera na butelke
Też tego kompletnie nie zrozumiałam, prawdę mówiąc.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:05   #65
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

nie polubiłam Basi w odcinku ze Szczawnicy. mało sympatyczna osoba, jej tekst o tym, że jest 'zbyt mieszczańska' mnie powalił. wcześniej Gessler z nią gadała, ale nie o to chodziło raczej. ona taka tam biznesłuman z pipidówy, z tym że mąż dostał lokal od swojej matki.

rozwalił mnie też kiedyś ten pijany barman na Śląsku. spijał z kieliszków po klientach.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:09   #66
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie polubiłam Basi w odcinku ze Szczawnicy. mało sympatyczna osoba, jej tekst o tym, że jest 'zbyt mieszczańska' mnie powalił. wcześniej Gessler z nią gadała, ale nie o to chodziło raczej. ona taka tam biznesłuman z pipidówy, z tym że mąż dostał lokal od swojej matki.

rozwalił mnie też kiedyś ten pijany barman na Śląsku. spijał z kieliszków po klientach.
.. co by się nie zmarnowało..
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:09   #67
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
rozwalił mnie też kiedyś ten pijany barman na Śląsku. spijał z kieliszków po klientach.
To był taki obleśny facet z jakimś warkoczykiem? Jeśli tak to właśnie ten odcinek oglądałam
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 18:16   #68
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Ale nie rozumiem dlaczego doczepiła się do ubioru właścicielki Normalnie ubrana, fajna fryzurka..no nie wiem.
szczerze mówiąc tego też nie zrozumiałam, myśle, że nie do końca chodziło jej tylko o wygląd :P

ale i tak pani Zosia to super babka i tyle
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:36   #69
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
rozwalił mnie też kiedyś ten pijany barman na Śląsku. spijał z kieliszków po klientach.
Haha to było 'genialne' Ciekawe czy przyjeli go spowrotem, bo wywnioskowałam że go wylali?

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc tego też nie zrozumiałam, myśle, że nie do końca chodziło jej tylko o wygląd :P

ale i tak pani Zosia to super babka i tyle
Ale niestety tak to zabrzmiało, że chodzi tylko o jej ubiór. Ja siedziałam z otwartymi ślepiami i szukałam co jest nie tak

O tak pani Zosia super babka
__________________
Chyba szaleję już, płaczę i nagle się śmieję..
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:38   #70
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Haha to było 'genialne' Ciekawe czy przyjeli go spowrotem, bo wywnioskowałam że go wylali?



Ale niestety tak to zabrzmiało, że chodzi tylko o jej ubiór. Ja siedziałam z otwartymi ślepiami i szukałam co jest nie tak

O tak pani Zosia super babka
Chodziło o to, że ona wyglądała mało swojsko, że za bardzo od otoczenia odstawała, wyróżniała się. Tak jak to zrozumiałam. Dla mnie też to durny zarzut, ale nie wiem jak tam jest z mentalnością ludzi w górach Może i jest równanie do kierpców czy czego tam.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:38   #71
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

bardzo lubię ten program, zawsze oglądam. i też trochę wkurza mnie wszechobecny prymat
magda gessler jest taka sobie, nie jest dla mnie żadną wyrocznią w sprawach kuchni (chociaż fakt jej sukcesu na pewno o czymś świadczy).
tak samo jak ktoś wyżej nie wiem czemu przyczepiła się do wyglądu babki ze Szczawnicy, nie wyglądała jakoś szałowo tylko zwyczajnie, ale chyba chodziło jej o to, że za bardzo zadziera nosa i na siłę chce zmienić restaurację po teściowej w nowocześniejsze miejsce co pewnie odsuwa od niej 'miejscowych' ludzi? nie wiem.
przyznam, że wcześniej będąc w restauracji raczej nie zastanawiałam się nad tym, w jakich warunkach przygotowywane jest jedzenie (w początkowych odcinkach w kuchniach i na zapleczu nie było zbyt czysto).

a programy z gordonem są średnie, dla mnie jest zwykłym chamem, nic nie widzę fajnego w takim sposobie bycia.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2010-05-04 o 18:56
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 18:43   #72
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Taaa, uwielbiałam ten program. Poszłam do restauracji w gdańskim zieleniaku. Nadal nie mogłam trafić i śmierdziało smażonym :P byłam strasznie podniecona. Nadal mimo wszystko wolę iść do mcdonalda niż tam.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:45   #73
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Chodziło o to, że ona wyglądała mało swojsko, że za bardzo od otoczenia odstawała, wyróżniała się. Tak jak to zrozumiałam. Dla mnie też to durny zarzut, ale nie wiem jak tam jest z mentalnością ludzi w górach Może i jest równanie do kierpców czy czego tam.
A no może i o to chodziło.. Ale wydaje mi się, że to nie jest aż takie ważne jak właścicielka wygląda, ale jak jedzonko smakuje No ale skoro pani Gessler uważa inaczej..
__________________
Chyba szaleję już, płaczę i nagle się śmieję..
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:46   #74
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
A no może i o to chodziło.. Ale wydaje mi się, że to nie jest aż takie ważne jak właścicielka wygląda, ale jak jedzonko smakuje
Też tak myślę. Byle nie była brudna i obszarpana
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:50   #75
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
chyba chodziło jej o to, że za bardzo zadziera nosa i na siłę chce zmienić restaurację po teściowej w nowocześniejsze miejsce co pewnie odsuwa od niej 'miejscowych' ludzi? nie wiem.
właśnie o to chodziło.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:52   #76
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie polubiłam Basi w odcinku ze Szczawnicy. mało sympatyczna osoba, jej tekst o tym, że jest 'zbyt mieszczańska' mnie powalił. wcześniej Gessler z nią gadała, ale nie o to chodziło raczej. ona taka tam biznesłuman z pipidówy, z tym że mąż dostał lokal od swojej matki.

rozwalił mnie też kiedyś ten pijany barman na Śląsku. spijał z kieliszków po klientach.
to był ten facet, który upił kucharza, który był niepijącym alkoholikiem?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:52   #77
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Z resztą ja próbowałam wychwycić co ona mówi.
Do tych z zieleniaka się pluła że porcje są za duże i ludzie wychodzą obżarci nie mając ochoty wrócić.
W ostatnim odcinku chciała powrócic do systemu "dostaniesz ile zjesz"
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:21   #78
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Zdarzyło mi się być w restauracji P. Gessler "U Fukiera" - wystrój rzeczywiście ładny, generalnie świetna lokalizacja, jedzenie dobre, ale żeby mnie powaliło jakoś to nieee, może dlatego że to typowo polska kuchnia
Rewolucji Gordona nie oglądałam, wystarczyło mi oglądanie tego niezrównoważonego Pana w Hell's Kitchen, za więcej dziękuję
A sam program na tvn bardzo lubię, wg mnie Magda Gessler to konkretna babka, nie rażą mnie jej przekleństwa, ani styl bycia. Szanuję ją bardzo za jej dokonania, tak naprawdę to jedyna polska restauratorka z prawdziwego zdarzenia.
BTW "Kuchenne rewolucje" to jest show, w programie musi się coś dziać by byla oglądalność, Gessler przychodzi do tych lokali niejako w roli krytyka, więc naturalne jest, że krytykuje...
A sprawa objechania pani Basi z ostatniego odcinka za jej ubiór było powodem klótni na mojej majówce między znajomymi - ot, taka anegdotka
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:28   #79
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Też według mnie niesłusznie ją objechała i nie rozumiem tego kultu matki faceta...
Takie wychwalanie pod publiczkę.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 19:33   #80
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Sarrai- jedyna restauratorka z prawdziwego zdarzenia? jest chyba parę innych takich osób, np. Kręgliccy..
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:37   #81
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
styl bycia
Jak dla mnie, ta pani nie ma stylu bycia Ot pyza z mopem na głowie i wadą wymowy siląca się na bycie ponad. Mnie to razi. Ale zaznaczam, że tak ją odbieram tylko przez TV, nie znam jej osobiście Widziałam kilka wywiadów z nią i na tym się opieram
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:16   #82
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Sarrai- jedyna restauratorka z prawdziwego zdarzenia? jest chyba parę innych takich osób, np. Kręgliccy..
No to sobie powymieniajmy
Każdy oczywiście niech ma swoje zdanie, mam jednak wrażenie, że parę osób zapomina, że ten program to jest zwykłe szoł, konwencja tego programu opiera się na tym, że Gessler ma być ostra, ma się rządzić, ma być zdecydowana, ma mieć różne mocne, może czasem przesadzone teksty... A jaka jest naprawdę, to wiedzą tylko Ci, którzy ją znają ..

Edytowane przez Sarrai
Czas edycji: 2010-05-04 o 20:52
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:38   #83
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
bardzo lubię ten program, zawsze oglądam. i też trochę wkurza mnie wszechobecny prymat
magda gessler jest taka sobie, nie jest dla mnie żadną wyrocznią w sprawach kuchni (chociaż fakt jej sukcesu na pewno o czymś świadczy).
tak samo jak ktoś wyżej nie wiem czemu przyczepiła się do wyglądu babki ze Szczawnicy, nie wyglądała jakoś szałowo tylko zwyczajnie, ale chyba chodziło jej o to, że za bardzo zadziera nosa i na siłę chce zmienić restaurację po teściowej w nowocześniejsze miejsce co pewnie odsuwa od niej 'miejscowych' ludzi? nie wiem.
przyznam, że wcześniej będąc w restauracji raczej nie zastanawiałam się nad tym, w jakich warunkach przygotowywane jest jedzenie (w początkowych odcinkach w kuchniach i na zapleczu nie było zbyt czysto).

a programy z gordonem są średnie, dla mnie jest zwykłym chamem, nic nie widzę fajnego w takim sposobie bycia.
Zgadzam się z pogrubionym.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:40   #84
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

ale ja nie każę wymieniać, sama nie znam wielu nazwisk. nie każdy ma szczęście być reklamowanym co tydzień w tvnie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:00   #85
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ale ja nie każę wymieniać, sama nie znam wielu nazwisk. nie każdy ma szczęście być reklamowanym co tydzień w tvnie.
Ale np. taka ja, nawet nie wiedziałam, że Magda Gessler ma jakis program na tvn, a słyszałam o niej (i to juz dawno). Czyli jakąs popularność ma. I tez uważam ją za moze nie jedyną ale jednak jedną z najbardziej znanaych (i dobrych) w tym co robi.
A za to przyznac się muszę, że o p. Kręglickich nie słyszałam.. Kto to i gdzie daje jeść?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:05   #86
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

jest jeszcze jedna pani Gessler, chyba nawet żona tego samego męża. ona też chyba jest restauratorką, ale nie jestem pewna. wszystko zostaje w rodzinie.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

http://www.kregliccy.pl/
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:15   #87
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
jest jeszcze jedna pani Gessler, chyba nawet żona tego samego męża. ona też chyba jest restauratorką, ale nie jestem pewna. wszystko zostaje w rodzinie.
Marta nawet nie wiedziałam, że one nazwisko mają po tym samym panu To która jest teraźniejsza? Czy obie już są byłe?

I tak, jest restauratorką Miała kiedyś program w TVN Style, ale to już lata temu było
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:18   #88
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

http://merlin.pl/Kuchnia-Marty-Kolor...245-1299-7.jpg
mimo wszystko nie kojarzę :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:20   #89
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

aaa faktycznie miała program swój. ale chyba była bardzo drętwa, z tego co pamiętam.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:24   #90
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Ja znam tylko pana cukiernika Adama Sowę ale on restauracji nie ma
dzięki niemu przytyłam 3 kg
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-10 19:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.