Profhilo, Volite i Linerase - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-22, 17:13   #61
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Odkopuję wątek, ja mam 36 lat Ze swojej strony ze stymulatorów mogę polecić Lumi Eyes - fajny efekt, nic spektakularnego, ale skóra wyraźnie bardziej jędrna. Kusi mnie cały czas Nucleofill Soft Plus, czy ktoś robił?
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 23:00   #62
vanidosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 23
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez pytaniem Pokaż wiadomość
Dziewczyny - super, że podzieliłyście się swoimi doświadczeniami. Dziękuję Bardzo to pomaga w podejmowaniu decyzji co do przyszłych zabiegów.

red-witch - dzięki Tobie wiem już, że odpuszczam sobie nucleofill

Co do Linerase - mnie bez znieczulenia bardzo bolało. Sama byłam zdziwiona, że tak źle to zniosłam, bo wydawało mi się, że mam w miarę wysoki próg bólu. Miałam na przykład dermapen bez znieczulenia i to z trzykrotnym przejechaniem twarzy. Moja ostatnia mezoterapia pod oczy była robiona kaniulą i też bez znieczulenia. A Linerase jakoś dał mi popalić może trafiłam ze złym dniem cyklu, bo to też ma ogromne znaczenie.

vanidosa - ile miałaś zabiegów linerase w serii? Postanowiłam też to powtórzyć, tak co najmniej 3/4 zabiegi. Czy jest szansa, że dzięki takiej porządnej serii uda mi się nieco spłycić bruzdę nosowo-wargową i ujędrnić policzki tak, by zniwelować początki linii marionetek (na teraz mam tu taki jakby cień idacy od ust w dół, nie jest to jeszcze zmarszczka, ale już widzę,że coś niefajnego kroi się tu na przyszłość
zaciekawiłam się też tym Radiese - i tak sobie myślę, że, jeśli efekty zabiegów biostymulujących nie spełnią jednak moich oczekiwań, to poszłabym w coś takiego. Nie ukrywam, że jednak boję się nieco tego, bo to wypełniacz a z tym nie mam jeszcze żadnego doświadczenia, z botoxem też nie. Boję się, że na przykład skończę z wypchanymi nienaturalnymi policzkami albo że pojawią sie grudki, albo coś się przemieści. Czasami skutki uboczne pojawiają się wiele miesiecy lub nawet rok później. Jakie ryzyka sa przy tym zabiegu? Jak długo jesteś po?
Czy moglabyś też napisać więcej o efektach jaki Ty uzyskałaś z radiese? U mnie jest problem z okolicą ust/ dołem policzków (ta bruzda i te marionetkowe cienie :P) - widzę, że po prostu ubyło mi tutaj tłuszczu z twarzy i przez to siadł nieco owal.

Na koniec - czy możecie podać swój wiek (jeśli to nie problem). Myślę, że to też istotne jak te zabiegi działają na osoby w różnym wieku. Ja mam 38 lat
Hej! Trochę mnie tu nie było na forum
Miałam łącznie 4 zabiegi linerase, teraz będę umawiać się na kolejną serię lub zabieg przypominający - zobaczymy, co lekarz mi zaleci.
W moim odczuciu zabiegi stymulujące kolagen działają głównie na jakość skóry, która jeśli jest mniej wiotka, to stanowi pewien szkielet i to opóźnia grawitację. Nie bez znaczenia są też mięśnie i kości twarzy, które z wiekiem niestety zmniejszają swą gęstość. Najbardziej spektakularny efekt widziałam jednak po wolumetrii preparatem Radiesse podanej w policzek w okolicy pod okiem. Efekt jest taki, że preparat "wypycha" troszkę skórę do przodu i w konsekwencji podciąga do góry, co powoduje zmniejszenie bruzd. Bruzdy po tym zabiegu u mnie skróciły się o jakieś 50%, a twarz wygląda na młodszą i świeższą. Jeśli preparat będzie odpowiednio podany w to miejsce (czyli na odpowiednią głębokość i pod odpowiednim kątem, a podaje się go w taki depozyt tłuszczowy zaraz przy kości) to nie ma szans, żeby się coś obsunęło. To jest opinia doświadczonych lekarzy do których chodziłam (ufam im). Ja akurat powtarzałam zabieg preparatem radiesse po ok 3 latach, bo wypełniacz uległ degradacji, ale żadnej migracji ani grudek nie było. Podobno w przypadku stosowania wypełniaczy w okolicy skroni można trafić w taki punkt, w którym preparat się przesuwa niżej. Więc chyba najważniejszy jest lekarz, który dobrze ogarnia anatomię twarzy. Po dobrze zrobionej wolumetrii efekt jest po pierwsze od razu, a po drugie jest dużo bardziej spektakularny Po zabiegach stymulujących - bardziej wydłużony w czasie i wydaje mi się, że trzeba powtarzać serie lub przynajmniej robić zabiegi "przypominające", żeby skórę po jakimś czasie znowu przystymulować.
vanidosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:03   #63
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez vanidosa Pokaż wiadomość
Hej! Trochę mnie tu nie było na forum
Miałam łącznie 4 zabiegi linerase, teraz będę umawiać się na kolejną serię lub zabieg przypominający - zobaczymy, co lekarz mi zaleci.
W moim odczuciu zabiegi stymulujące kolagen działają głównie na jakość skóry, która jeśli jest mniej wiotka, to stanowi pewien szkielet i to opóźnia grawitację. Nie bez znaczenia są też mięśnie i kości twarzy, które z wiekiem niestety zmniejszają swą gęstość. Najbardziej spektakularny efekt widziałam jednak po wolumetrii preparatem Radiesse podanej w policzek w okolicy pod okiem. Efekt jest taki, że preparat "wypycha" troszkę skórę do przodu i w konsekwencji podciąga do góry, co powoduje zmniejszenie bruzd. Bruzdy po tym zabiegu u mnie skróciły się o jakieś 50%, a twarz wygląda na młodszą i świeższą. Jeśli preparat będzie odpowiednio podany w to miejsce (czyli na odpowiednią głębokość i pod odpowiednim kątem, a podaje się go w taki depozyt tłuszczowy zaraz przy kości) to nie ma szans, żeby się coś obsunęło. To jest opinia doświadczonych lekarzy do których chodziłam (ufam im). Ja akurat powtarzałam zabieg preparatem radiesse po ok 3 latach, bo wypełniacz uległ degradacji, ale żadnej migracji ani grudek nie było. Podobno w przypadku stosowania wypełniaczy w okolicy skroni można trafić w taki punkt, w którym preparat się przesuwa niżej. Więc chyba najważniejszy jest lekarz, który dobrze ogarnia anatomię twarzy. Po dobrze zrobionej wolumetrii efekt jest po pierwsze od razu, a po drugie jest dużo bardziej spektakularny Po zabiegach stymulujących - bardziej wydłużony w czasie i wydaje mi się, że trzeba powtarzać serie lub przynajmniej robić zabiegi "przypominające", żeby skórę po jakimś czasie znowu przystymulować.
Hej! Możesz napisać gdzie robiłaś radiesse? Mam dość głębokie bruzdy i moja doktorka odradza wypełniacze, nie chce robić, w sensie podania bezpośrednio pod bruzdę. Jak oceniasz efekt po radiesse, czy miałaś głębsze bruzdy czy raczej coś płytkiego? Czy miałaś podane tylko pod oko czy jeszcze gdzieś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 13:36   #64
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cześć, jestem zdziwiona jak na forum mało watków o stymulatorach i mezo... a temat mega na topie.
bylam sceptyczna co do styulatorow, robię od roku mezo roznymi preparatami. to moj początek z med estetyczną. coraz b.przekonuję się do stymulacji. kilka dni temu zrobila xela rederm - wiem, że muszę zrobic 3 w ciagu 14 dni...
mam dylemat czy robic bursztynian czy jednak zastosować karismę.
czy wiecie coś wiecej na temat mozliwosci jednego preparatu i drugiego? macie doswiadczenia z karismą?
pozdrawiam
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-08, 23:53   #65
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

ciągnij bursztynian, preparat znany i doceniany od wielu lat, efekty jakie widziałam, nie u siebie bo nie robiłam, byly bardzo dobre rozjasnienie i glow, czasami wystarczy 1 zabieg czasem trzeba powtarzać trudno z gory powiedzieć ile zabiegów nie widzac jak skora zareaguje po1.. karisma strasznie hajpowana ostatnio, dobry marketing mają
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-09, 20:19   #66
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
ciągnij bursztynian, preparat znany i doceniany od wielu lat, efekty jakie widziałam, nie u siebie bo nie robiłam, byly bardzo dobre rozjasnienie i glow, czasami wystarczy 1 zabieg czasem trzeba powtarzać trudno z gory powiedzieć ile zabiegów nie widzac jak skora zareaguje po1.. karisma strasznie hajpowana ostatnio, dobry marketing mają
dzięki za odp
zapisalam się na karismę za 3 tyg...wiec sama nie wiem czy dobrze zrobilam ale efekty piekne...myślę ze to rowniez naprawdę dobry produkt
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-10, 00:17   #67
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Super! Daj proszę znać jak efekty
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-11, 17:05   #68
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
Cześć, jestem zdziwiona jak na forum mało watków o stymulatorach i mezo... a temat mega na topie.
Ja w ogóle jestem zdziwiona jak mało jest postów gdziekolwiek w necie od pacjentów ze szczerymi opiniami, co się☠sprawdziło, a co nie. Co druga kobieta na ulicy ostrzyknięta z lepszym lub gorszym efektem, a udziela się ich zaledwie garstka. Należę do kilku grup o medycynie estetycznej na FB, ale to tragedia, głównie jedna wielka reklama. Daj znać jak Ci się sprawdzi Karisma, ja ostatnio zakochałam się w Miracle L, to polikaprolakton.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 11:27   #69
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Ja w ogóle jestem zdziwiona jak mało jest postów gdziekolwiek w necie od pacjentów ze szczerymi opiniami, co się☠sprawdziło, a co nie. Co druga kobieta na ulicy ostrzyknięta z lepszym lub gorszym efektem, a udziela się ich zaledwie garstka. Należę do kilku grup o medycynie estetycznej na FB, ale to tragedia, głównie jedna wielka reklama. Daj znać jak Ci się sprawdzi Karisma, ja ostatnio zakochałam się w Miracle L, to polikaprolakton.
Napisz coś o tym, na co stosujesz i efekty

I też nie rozumiem skąd małe ruchy na wątkach, ja subskrybuję kilka o różnej tematyce i na niektórych nie pamiętam kiedy ktoś cokolwiek pisał...
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-12 11:27:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.