Profhilo, Volite i Linerase - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-16, 15:48   #1
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280

Profhilo, Volite i Linerase


Cześć dziewczyny,

Zakładam nowy wątek, bo wyszukiwarka nie pokazuje mi tych tematów.

Czy któraś z Was robiła te zabiegi? Jak oceniacie efekty?

Z tego, co zrozumiałam to coś w rodzaju mocniejszych mezoterapii, ale nie wypełniacz sensu strice.

W jednym gabinecie zalecono mi serię 3-4 zabiegów kolagenowych, a potem lekką wolumetrię. W innych od razu lekką wolumetrię.
Zrobiłam dzisiaj Profhilo i Volite (1 ampułka). Na razie jestem opuchnięta. Zastanawiam się, czy spodziewać się cudów?
W trakcie pierwszego zabiegu lekarka podała mi lusterko po ostrzyknięciu jednej części twarzy. Wizualnie efekt był szokujący. Ostrzyknięta część podniosła się do góry, druga wyglądała przy niej na mocno opuszczoną.
Podobno efekt właściwy ma się pojawiać do miesiąca. W przypadku kolagenu, którego w końcu nie robiłam, jeszcze dłużej i stopniowo.

Ciekawi mnie, czy faktycznie te mezoterapie zadziałają trwale, czy tylko 2 tygodniowo jak te zwyczajne z nieusieciowanym kwasem.

Robiłyście te zabiegi?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 09:17   #2
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Zakładam nowy wątek, bo wyszukiwarka nie pokazuje mi tych tematów.

Czy któraś z Was robiła te zabiegi? Jak oceniacie efekty?

Z tego, co zrozumiałam to coś w rodzaju mocniejszych mezoterapii, ale nie wypełniacz sensu strice.

W jednym gabinecie zalecono mi serię 3-4 zabiegów kolagenowych, a potem lekką wolumetrię. W innych od razu lekką wolumetrię.
Zrobiłam dzisiaj Profhilo i Volite (1 ampułka). Na razie jestem opuchnięta. Zastanawiam się, czy spodziewać się cudów?
W trakcie pierwszego zabiegu lekarka podała mi lusterko po ostrzyknięciu jednej części twarzy. Wizualnie efekt był szokujący. Ostrzyknięta część podniosła się do góry, druga wyglądała przy niej na mocno opuszczoną.
Podobno efekt właściwy ma się pojawiać do miesiąca. W przypadku kolagenu, którego w końcu nie robiłam, jeszcze dłużej i stopniowo.

Ciekawi mnie, czy faktycznie te mezoterapie zadziałają trwale, czy tylko 2 tygodniowo jak te zwyczajne z nieusieciowanym kwasem.

Robiłyście te zabiegi?



Wypowiem sie co do Profhilo bo miałam (bardzo popularny zabieg ostatnio). To nie jest mezoterapia ani wypełniacz. Preparat ma bardzo dużo kwasu hialuronowego ale wypełniaczem nie jest. Poprawił mi owal twarzy, podniósł całą buzię, nie wiem jak to nazwać może jako taki delikatny lifting, wygładził zmarszczki, dobrze sobie poradził z rozprostowaniem bruzdy miedzy nosem a ustami. Profhilo robiłam dwa razy w odstepie jednego miesiąca. Efekt bardzo fajny
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 02:16   #3
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Wypowiem sie co do Profhilo bo miałam (bardzo popularny zabieg ostatnio). To nie jest mezoterapia ani wypełniacz. Preparat ma bardzo dużo kwasu hialuronowego ale wypełniaczem nie jest. Poprawił mi owal twarzy, podniósł całą buzię, nie wiem jak to nazwać może jako taki delikatny lifting, wygładził zmarszczki, dobrze sobie poradził z rozprostowaniem bruzdy miedzy nosem a ustami. Profhilo robiłam dwa razy w odstepie jednego miesiąca. Efekt bardzo fajny
Dzięki za odpowiedź!

Po tym drugim razie zauważyłaś, że jest jeszcze lepiej, czy zabieg był raczej na podtrzymanie efektu?
Czy lekarka też Ci mówiła, że preparat będzie się układał do 2 tygodni, a ostateczny efekt zobaczysz po miesiącu?
Ja mam wrażenie, że każdego dnia wyglądam inaczej
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-22, 19:13   #4
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź!

Po tym drugim razie zauważyłaś, że jest jeszcze lepiej, czy zabieg był raczej na podtrzymanie efektu?
Czy lekarka też Ci mówiła, że preparat będzie się układał do 2 tygodni, a ostateczny efekt zobaczysz po miesiącu?
Ja mam wrażenie, że każdego dnia wyglądam inaczej

Drugi zabieg nie był na podtrzymanie efektu a na dokończenie efektu. Po pierwszym było fajnie a po drugim super. Efekt profhilo rozwija sie z czasem wiec trzeba dac czas temu zabiegowi Lekarz mi mowił, żebym uzbroiła sie w cierpliwosc po nie bedzie efektu jak sie obudze na drugi dzien tylko najwczesniej za kilkanascie dni No i dalej. I tak rzeczywiscie było Jestem jeszcze za mloda by isc pod noz a lifting w takiej formie mi jak najbardziej odpowiada. Buzia taka młodsza sie wydaje.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-24, 15:55   #5
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Drugi zabieg nie był na podtrzymanie efektu a na dokończenie efektu. Po pierwszym było fajnie a po drugim super. Efekt profhilo rozwija sie z czasem wiec trzeba dac czas temu zabiegowi Lekarz mi mowił, żebym uzbroiła sie w cierpliwosc po nie bedzie efektu jak sie obudze na drugi dzien tylko najwczesniej za kilkanascie dni No i dalej. I tak rzeczywiscie było Jestem jeszcze za mloda by isc pod noz a lifting w takiej formie mi jak najbardziej odpowiada. Buzia taka młodsza sie wydaje.
Mi też tak lekarka powiedziała Widzę efekt, ale co mnie właśnie zadziwia, on faktycznie się zmienia. Zrobiłam tego samego dnia Volite, więc dwa preparaty pracują.
Zauważyłam na pewno zagęszczoną skórę (miałam cienką), pod oczami większy stopień wypoczęcia (to Volite) i ogólnie wyglądam inaczej. Wciąż mnie ciągną oba policzki. Miałaś takie odczucia?

Zapisałam się na za miesiąc na ewentualną powtórkę, ale nie wiem, czy będę robić albo czy nie zrobię zamiast tego kolagenu na szyję i dekolt.

Też mam wrażenie, że zabieg ostatnio popularny, a na pewno dobrze promowany i trochę się dziwię, że gadamy we dwie

Najlepsze życzenia świąteczne! Samych milutkich niespodzianek
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 08:37   #6
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Mi też tak lekarka powiedziała Widzę efekt, ale co mnie właśnie zadziwia, on faktycznie się zmienia. Zrobiłam tego samego dnia Volite, więc dwa preparaty pracują.
Zauważyłam na pewno zagęszczoną skórę (miałam cienką), pod oczami większy stopień wypoczęcia (to Volite) i ogólnie wyglądam inaczej. Wciąż mnie ciągną oba policzki. Miałaś takie odczucia?

Zapisałam się na za miesiąc na ewentualną powtórkę, ale nie wiem, czy będę robić albo czy nie zrobię zamiast tego kolagenu na szyję i dekolt.

Też mam wrażenie, że zabieg ostatnio popularny, a na pewno dobrze promowany i trochę się dziwię, że gadamy we dwie

Najlepsze życzenia świąteczne! Samych milutkich niespodzianek



Hmmm... raczej nie miałam odczucia ciągniecia w policzkach ale czułam, że jest jakos inaczej. Nie wiem jak to okreslic... Ale te uczucie nie trwało jakos długo. Ja bym doradzała powtorke z Profhilo, wtedy to dopiero zobaczysz efekt! Rzeczywiscie dziwne, ze rozmawiamy o tym tu tylko we dwie. W mojej pracy co druga kolezanka to miała To ostatnio naprawde popularny zabieg. Moze dlatego, ze widac efekty. Aaa, przypomniało mi sie. Lekarz mi mowil, ze ostateczny efekt Profhiolo zalezy od stopnia nawodnienia skory.

Po Twoim wpisie zaczelam czytac o tym Volite. Byłam na czyms podobnym jakis czas temu ale nazywa sie to terapia peptydowa Prostrolane Natural-B. Fajny zabieg. Ciekawi mnie ten Volite. Zapytam lekarza czy ma to w ofercie. Mam nadzieje, ze Twoje Swieta były cudowne i dostałas miłe prezenty Ja w tym roku chyba byłam grzeczna bo Mikołaj(mąż) dał mi oprocz kilku miłych drobiazgów jeszcze voucher na zabieg estetyczny jaki sobie wymarze On to mnie zna

Ja Ci zycze spełnienia marzen w Nowym Roku!!
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 11:25   #7
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Hmmm... raczej nie miałam odczucia ciągniecia w policzkach ale czułam, że jest jakos inaczej. Nie wiem jak to okreslic... Ale te uczucie nie trwało jakos długo. Ja bym doradzała powtorke z Profhilo, wtedy to dopiero zobaczysz efekt! Rzeczywiscie dziwne, ze rozmawiamy o tym tu tylko we dwie. W mojej pracy co druga kolezanka to miała To ostatnio naprawde popularny zabieg. Moze dlatego, ze widac efekty. Aaa, przypomniało mi sie. Lekarz mi mowil, ze ostateczny efekt Profhiolo zalezy od stopnia nawodnienia skory.

Po Twoim wpisie zaczelam czytac o tym Volite. Byłam na czyms podobnym jakis czas temu ale nazywa sie to terapia peptydowa Prostrolane Natural-B. Fajny zabieg. Ciekawi mnie ten Volite. Zapytam lekarza czy ma to w ofercie. Mam nadzieje, ze Twoje Swieta były cudowne i dostałas miłe prezenty Ja w tym roku chyba byłam grzeczna bo Mikołaj(mąż) dał mi oprocz kilku miłych drobiazgów jeszcze voucher na zabieg estetyczny jaki sobie wymarze On to mnie zna

Ja Ci zycze spełnienia marzen w Nowym Roku!!
Dziękuję, kochana! Wzajemnie!

To fajny mąż Jaki zabieg dostałaś?

Mam jeszcze zaległą zwykłą mezo i dermapena. Zastanawiam się, czy to zrobić przed drugim Profhilo, czy ewentualnie potem. Prawdopodobnie w lutym wyjeżdżam na miesiąc w gorący klimat i nie chciałabym, żeby to wszystko mi od razu się wchłonęło.

Minęły już 2 tygodnie od tego zabiegu, a konkretnie dwóch, i mam wrażenie, że ogólnie wyglądam na bardziej wypoczętą. To, co na pewno widzę, a niekoniecznie miałam na myśli, to pełniejsza twarz. Zdecydowanie lepiej jest pod oczami, co raczej przypisuję Volite.

Z tego, co czytałam o tych zabiegach i rozmawiałam w gabinecie, to Volite mocno nawilża i daje wrażenie podobne do kwasu hialuronowego, ale raczej na zasadzie efektu mezoterapii utrzymującej się do 9 miesięcy, a nie wypełniacza i najlepiej podać 2 ampułki (robiłam 1). Natomiast Profhilo podnosi owal, policzki.

Teraz mam dylemat, co powtarzać i czy w tym momencie tj. za 2 tygodnie, bo wciąż wydaje mi się, że to się wszystko układa i twarz się zmienia. Np. widzę brak symetrii, co miałam i tak przed zabiegami, ale wtedy inaczej ta dysproporcja przebiegała . Chciałabym, żeby to się wyrównało.

Korci mnie zrobienie doliny łez, ale widziałam wiele nieudanych i obawiam się efektu przedobrzenia. Coraz bardziej chodzi mi po głowie lekka plastyka powiek. Sądziłam, że to zabieg, który wykonuje się około 50 tki, ale widzę, że dziewczyny robią nawet ok. 35 lat. Mam anatomicznie lekko opadające kąciki, a z wiekiem coraz bardziej, zwłaszcza jedno oko

Nie znam tego zabiegu, o którym piszesz i zaintrygowała mnie wzmianka o stopieniu nawodnienia skóry. Mam wiecznie przesuszoną, mimo że robię mezo, ale też znowu nie tak często.

U mnie żadna z koleżanek nie przyznaje się do Profhilo ani Volite . Dziewczyny robią mezo, botoks i ewentualnie wypełniacze.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-02, 12:19   #8
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Dziękuję, kochana! Wzajemnie!

To fajny mąż Jaki zabieg dostałaś?

Mam jeszcze zaległą zwykłą mezo i dermapena. Zastanawiam się, czy to zrobić przed drugim Profhilo, czy ewentualnie potem. Prawdopodobnie w lutym wyjeżdżam na miesiąc w gorący klimat i nie chciałabym, żeby to wszystko mi od razu się wchłonęło.

Minęły już 2 tygodnie od tego zabiegu, a konkretnie dwóch, i mam wrażenie, że ogólnie wyglądam na bardziej wypoczętą. To, co na pewno widzę, a niekoniecznie miałam na myśli, to pełniejsza twarz. Zdecydowanie lepiej jest pod oczami, co raczej przypisuję Volite.

Z tego, co czytałam o tych zabiegach i rozmawiałam w gabinecie, to Volite mocno nawilża i daje wrażenie podobne do kwasu hialuronowego, ale raczej na zasadzie efektu mezoterapii utrzymującej się do 9 miesięcy, a nie wypełniacza i najlepiej podać 2 ampułki (robiłam 1). Natomiast Profhilo podnosi owal, policzki.

Teraz mam dylemat, co powtarzać i czy w tym momencie tj. za 2 tygodnie, bo wciąż wydaje mi się, że to się wszystko układa i twarz się zmienia. Np. widzę brak symetrii, co miałam i tak przed zabiegami, ale wtedy inaczej ta dysproporcja przebiegała . Chciałabym, żeby to się wyrównało.

Korci mnie zrobienie doliny łez, ale widziałam wiele nieudanych i obawiam się efektu przedobrzenia. Coraz bardziej chodzi mi po głowie lekka plastyka powiek. Sądziłam, że to zabieg, który wykonuje się około 50 tki, ale widzę, że dziewczyny robią nawet ok. 35 lat. Mam anatomicznie lekko opadające kąciki, a z wiekiem coraz bardziej, zwłaszcza jedno oko

Nie znam tego zabiegu, o którym piszesz i zaintrygowała mnie wzmianka o stopieniu nawodnienia skóry. Mam wiecznie przesuszoną, mimo że robię mezo, ale też znowu nie tak często.

U mnie żadna z koleżanek nie przyznaje się do Profhilo ani Volite . Dziewczyny robią mezo, botoks i ewentualnie wypełniacze.



A ja tam sie przyznaje do wszystkiego co miałam jesli ktos zapyta Ale specjalnie sama sie tym nie chwale. Nie bede sciemniac, ze nie mam zmarszczek bo taka genetyka czy dieta itp. Poza tym warto wymieniac sie doswiadczeniami, ostrzegac jak zabieg jest kiepski lub chwalic jak fajny dlatego tak cenne są spostrzeżenia innych kobiet dla mnie i pewnie dla wielu

Nie potrafie Ci za bardzo doradzic co zrobic przed Twoim wyjazdem ale mysle ze ja bym poczekała az wszystko co zrobilas sie ułoży (jesli czujesz ze sie nie ułożyło). Co do Profhilo to moge tylko doradzic ze miedzy zabiegami (jesli chce sie zrobic dwa) to nie powinno sie dłuzej czekac niz 2 miesiace bo wtedy efekt bedzie słabszy.
Nie sadziłam ze ten Volite to az tak swietny zabieg. Na pewno na niego pojde w tym roku

Co do korekty powiek to wiek nie jest tu jedynym wyznacznikiem. Jak powieka opada to jest to wskazanie zeby cos z tym zrobic. Duzo kobiet po 30stce to robi. Nie tylko starszym Paniom powieki opadają Teraz medycyna poszła tak do przodu ze te zabiegi są coraz bezpieczniejsze i tansze. Jesli Ci to naprawde przeszkadza i masz kasę to rób, tylko u dobrego lekarza. Na zdrowiu sie nie oszczędza. Ja sie boje wszystkich zabiegow w okolicy oka ale pewnie gdybym miala opadające powieki to bym sie zdecydowała na zabieg.
Fajnie sie rozmawia z kims kto logicznie i racjonalnie poschodzi do zabiegow medycyny estetycznej ...bo na tym forum są też dziewczyny ktore same sobie robią np. lipolize iniekcyjną... szok...

Od meza dostałam voucher na zabieg jaki bede chciala i jeszcze nie zdecydowałam. Skłaniam sie ku wolumetrii (kolejnej).
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 00:14   #9
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
A ja tam sie przyznaje do wszystkiego co miałam jesli ktos zapyta Ale specjalnie sama sie tym nie chwale. Nie bede sciemniac, ze nie mam zmarszczek bo taka genetyka czy dieta itp. Poza tym warto wymieniac sie doswiadczeniami, ostrzegac jak zabieg jest kiepski lub chwalic jak fajny dlatego tak cenne są spostrzeżenia innych kobiet dla mnie i pewnie dla wielu

Nie potrafie Ci za bardzo doradzic co zrobic przed Twoim wyjazdem ale mysle ze ja bym poczekała az wszystko co zrobilas sie ułoży (jesli czujesz ze sie nie ułożyło). Co do Profhilo to moge tylko doradzic ze miedzy zabiegami (jesli chce sie zrobic dwa) to nie powinno sie dłuzej czekac niz 2 miesiace bo wtedy efekt bedzie słabszy.

To chyba jednak powtórzę. Mam jeszcze trochę czasu do 14 stycznia, czyli do namysłu Jedna strona twarzy wygląda znakomicie, a druga nieco gorzej i to mnie właśnie zastanawia, bo podaje się w określone punkty określoną ilość preparatu, a ja mam wrażenie, że z prawej strony już nic nie potrzebuję. Tu z kolei gorzej jest pod okiem .
Tak na logikę właśnie: mamy niesymetryczne twarze, więc te ilości preparatów powinny być dobierane w zależności od tych rozbieżności?

Z drugiej strony to, co pisałaś o nawodnieniu skóry z kolei skłania mnie do pomysłu mezo igłowej najpierw i potem tj. po powrocie Profhilo, o ile ta skóra się znowu nie przesuszy



Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Nie sadziłam ze ten Volite to az tak swietny zabieg. Na pewno na niego pojde w tym roku
Co do Volite, to często sugerują 2 ampułki i ja myślę, po swoich efektach sądząc, że 2 ampułki jednocześnie to dobry pomysł, zwłaszcza w sytuacji, kiedy jedną dolinę łez masz większą od drugiej i tak samo bruzdę.

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Co do korekty powiek to wiek nie jest tu jedynym wyznacznikiem. Jak powieka opada to jest to wskazanie zeby cos z tym zrobic. Duzo kobiet po 30stce to robi. Nie tylko starszym Paniom powieki opadają Teraz medycyna poszła tak do przodu ze te zabiegi są coraz bezpieczniejsze i tansze. Jesli Ci to naprawde przeszkadza i masz kasę to rób, tylko u dobrego lekarza. Na zdrowiu sie nie oszczędza. Ja sie boje wszystkich zabiegow w okolicy oka ale pewnie gdybym miala opadające powieki to bym sie zdecydowała na zabieg.
Na innym forum wyczytałam o klinice w Ostrawie i lekarzu, który tam robi zabiegi. Z tego, co pamiętam mają z NFZ podpisaną umowę na zabiegi na jaskrę i to dobra klinika. Dziewczyny polecały tego lekarza. Póki co zaczekam jeszcze...ale nie wiem, jak długo


Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Fajnie sie rozmawia z kims kto logicznie i racjonalnie poschodzi do zabiegow medycyny estetycznej ...bo na tym forum są też dziewczyny ktore same sobie robią np. lipolize iniekcyjną... szok...
O rany!!!


Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Od meza dostałam voucher na zabieg jaki bede chciala i jeszcze nie zdecydowałam. Skłaniam sie ku wolumetrii (kolejnej).
O to najlepszy voucher!
A jaką wolumetrię robisz? Bo to też mi lekarze na konsultacjach podsuwali takie rozwiązanie.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 09:22   #10
Agatynek
Raczkowanie
 
Avatar Agatynek
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Witam się na wątku

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Drugi zabieg nie był na podtrzymanie efektu a na dokończenie efektu. Po pierwszym było fajnie a po drugim super. Efekt profhilo rozwija sie z czasem wiec trzeba dac czas temu zabiegowi Lekarz mi mowił, żebym uzbroiła sie w cierpliwosc po nie bedzie efektu jak sie obudze na drugi dzien tylko najwczesniej za kilkanascie dni No i dalej. I tak rzeczywiscie było Jestem jeszcze za mloda by isc pod noz a lifting w takiej formie mi jak najbardziej odpowiada. Buzia taka młodsza sie wydaje.
Po jakim czasie zobaczyłaś pełne spektrum efektów?



Z tą samodzielną lipolizą to tak na serio? Ciekawe, czy zęby też sobie same leczą
__________________
chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś
Agatynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 08:20   #11
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

[QUOTE=Zyta_Flores;8633112 2]To chyba jednak powtórzę. Mam jeszcze trochę czasu do 14 stycznia, czyli do namysłu Jedna strona twarzy wygląda znakomicie, a druga nieco gorzej i to mnie właśnie zastanawia, bo podaje się w określone punkty określoną ilość preparatu, a ja mam wrażenie, że z prawej strony już nic nie potrzebuję. Tu z kolei gorzej jest pod okiem .
Tak na logikę właśnie: mamy niesymetryczne twarze, więc te ilości preparatów powinny być dobierane w zależności od tych rozbieżności?


Znakomicie a nieco gorzej to chyba nie az taka wielka roznica? czy jednak czujesz ze duza? Myslisz ze inni to widzą czy raczej tylko Ty? Zapytaj bliskich, zrob zdjecia w roznym oswietleniu, z jednego profila i drugiego. Jesli naprawde jest roznica to dla Twojego komfortu lekarz powinien Ci zaproponowac jakis zabieg zeby to wyrownac. Na logikę to tak jak piszesz, jak twarz jest asymetryczna to chyba powinno się dać inną ilość preparatu w zależności od tej asymetrii ale z drugiej strony te ilości preparatu na każdy z 5 punktów twarzy nie są jakieś wielkie i raczej dużej asymetrii pewnie nie spowodują/pogłębią. Preparat ma zadanie podnieść owal i lekarz nie jest w stanie obliczyć w ilu procentach dana ilosć preparatu podniesie dana tkanke. Moze przewidywać. Może takie są zalecenia producenta żeby dawać taka sama ilość a w razie asymetrii korygowac w inny sposób np. wolumetrią? Zadaj to pytanie lekarzowi bo mówiąc szczerze to az tak sie nie znam A ciekawy to temat Ja tez mam asymetryczna twarz (od urodzenia) i właśnie wolumetrią miałam to korygowane. Lekarz nie zalecał mi Profhilo do wyrownywania asymetrii ale kazdy ma inną twarz i pewnie co specjalista to opinia. Moja nastepna wolumetria będzie już kaprysem a nie koniecznością
Wiesz co, masz dobry pomysł żeby najpierw skórę dobrze nawodnić jakąś mezoterapią (przed i po wyjezdzie) a pozniej robic Profhilo. Zapewne efekt będzie lepszy.


Daj koniecznie znac jesli zdecydujesz sie na plastyke powiek. I po zabiegu, czy jestes zadowolona Bede trzymac kciuki jakby co.


Mialam wolumetrię kosci jarzmowych (zawsze mowilam polików ale lekarz mnie poprawia ze to kosci jarzmowe) Pierwszy raz mialam zrobiona zeby wyrownac mi buzie ale zakochałam sie w efekcie. Na szczescie do wolumetrii są bardzo gęste kwasy i bardzo długo sie utrzymują wiec zabiegu nie trzeba co chwile powtarzac. Jak teraz bede miala wolumetrię "polików" hehe to jak zostanie mi ciutke kwasu to moze powiem ze w brodę chce. Zobacze jeszcze

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatynek Pokaż wiadomość
Witam się na wątku


Po jakim czasie zobaczyłaś pełne spektrum efektów?



Z tą samodzielną lipolizą to tak na serio? Ciekawe, czy zęby też sobie same leczą

Po drugim zabiegu. Po jakims miesiącu od drugiego. Ciezko stwierdzic dokładnie, az tak tego nie liczyłam Profhilo rozkreca sie coraz bardziej i bardziej kazdego dnia. Tak naprawde juz kilkanascie dni od kazdego zabiegu widac efekty no ale pytałas o pelne spektrum czyli max



A z ta lipolizą to serio. Pisala jakas ze jak lekarz jej robił to siniaki miała a jak ona sama sobie robiła to nie miała. W tym samym wątku pisała, że niestety jak sobie sama robiła to nic jej zabieg nie dał Ja tam bym wolała isc do lekarza i miec te siniaki (ktore zejdą!) ale żeby zabieg cos dał. No ale co ja tam wiem Jeszcze jestem w stanie zrozumiec ze laski robią sobie mezoterapię mikroigłową ale lipoliza? Please!

Edytowane przez Agataa_S
Czas edycji: 2019-01-08 o 08:27
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 02:12   #12
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Zobaczymy, co lekarka mi powie, bo to już niedługo
Z mojego otoczenia, to w ogóle nikt nic nie zauważył, ewentualnie że jestem bardziej wypoczęta

Mi ta asymetria przeszkadza, bo przed zabiegiem była w drugą stronę i w zasadzie tylko w górnej części twarzy (pod okiem), a teraz mam odwrotnie, więc wrażenie mam takie, jakbym miała trochę inną twarz, niż ta którą pamiętam. Takie dość dziwaczne odczucie. I faktycznie lekarka proponowała mi lekką wolumetrię, której się obawiam i jednocześnie powiedziała, że tych zabiegów się nie łączy na jednej sesji. Sama nie wiem, co zrobię tym razem, bo korci mnie dolina łez, na co rozumiem ani Profhilo ani Volite mi nie pomogą?

Dzięki! Ale ta plastyka to jeszcze za jakiś czas jednak.

Wolumetria w brodę to po to, żeby bardziej wystawała?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 10:47   #13
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Zobaczymy, co lekarka mi powie, bo to już niedługo
Z mojego otoczenia, to w ogóle nikt nic nie zauważył, ewentualnie że jestem bardziej wypoczęta

Mi ta asymetria przeszkadza, bo przed zabiegiem była w drugą stronę i w zasadzie tylko w górnej części twarzy (pod okiem), a teraz mam odwrotnie, więc wrażenie mam takie, jakbym miała trochę inną twarz, niż ta którą pamiętam. Takie dość dziwaczne odczucie. I faktycznie lekarka proponowała mi lekką wolumetrię, której się obawiam i jednocześnie powiedziała, że tych zabiegów się nie łączy na jednej sesji. Sama nie wiem, co zrobię tym razem, bo korci mnie dolina łez, na co rozumiem ani Profhilo ani Volite mi nie pomogą?

Dzięki! Ale ta plastyka to jeszcze za jakiś czas jednak.

Wolumetria w brodę to po to, żeby bardziej wystawała?

Daj znać co powiedziała lekarka jak się z nią zobaczysz. Do nowej twarzy się pewnie niedługo przyzwyczaisz bo to nie jest jakaś drastyczna zmiana jak operacja plastyczna

A czemu lekarka powiedziała, że nie można łączyć tamtych zabiegów?

Na dolinę łez na pewno nie pomoże Profhilo czy Volite...
A co do wolumetrii brody to nie po to by bardziej wystawała bo wystaje odpowiednio ale mam w niej zagłębienie które nie do końca mi się podoba
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 00:16   #14
chmurka8224
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Witam

Czy ktoś wie w jaki sposób mozna pozbyć się preparatu profhilo? Jestem załamana! Dałam się skusić na ten zabieg i strasznie zaluje Chcę się tego jak najszybciej pozbyc z twarzy i wręcz marze o moich dawnych rysach (
chmurka8224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 06:58   #15
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez chmurka8224 Pokaż wiadomość
Witam

Czy ktoś wie w jaki sposób mozna pozbyć się preparatu profhilo? Jestem załamana! Dałam się skusić na ten zabieg i strasznie zaluje Chcę się tego jak najszybciej pozbyc z twarzy i wręcz marze o moich dawnych rysach (

Bardzo dziwne pytanie. Profhilo nie zmienia rysów w twarzy aż tak żeby trzeba było się go pozbyć. To nie wolumetria. Nie ta ilość kwasu. Nie ta gęstość kwasu. Profhilo to nie nadawanie twarzy nowego wyglądu tylko delikatny lifting z naciskiem na delikatny. Pokaż zdjęcie przed i po.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 16:48   #16
Aneta_zum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Jestem po pierwszym zabiegu profhilo i jestem nim zachwycona. Dużo schudłam więc owal twarzy mi poleciał na łeb na szyję. Po zabiegu policzki pełniejsze, oko bardziej otwarte. Nie mogę doczekać się drugiego 😉. Mam niestety lekką asymetrię, która występowała już przed zabiegiem i będę próbowała ją wyrównać przy drugim zabiegu.
Aneta_zum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-18, 07:32   #17
Mazmon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Aneta_zum Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym zabiegu profhilo i jestem nim zachwycona. Dużo schudłam więc owal twarzy mi poleciał na łeb na szyję. Po zabiegu policzki pełniejsze, oko bardziej otwarte. Nie mogę doczekać się drugiego 😉. Mam niestety lekką asymetrię, która występowała już przed zabiegiem i będę próbowała ją wyrównać przy drugim zabiegu.

Ja mam tak samo! Też zachwyt Profhilo jest swietne! Tylko powinno sie zrobic dwa zabiegi. Slyszalam o przypadkach, ze na niektore kobiety srednio dziala (kazdy jest inny, ma inna skore i metabolizm) ale z tego co slysze i czytam to wiekszosc kobiet jest zachwycona
Daj znac jak bedziesz po drugim zabiegu
Mazmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-19, 05:36   #18
Aneta_zum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Oczywiście że dam znać 😉
Aneta_zum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-24, 10:24   #19
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

polecicie jakies miejsce w Warszawie na taki zabieg?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-25, 12:32   #20
Mazmon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 69
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase


Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
polecicie jakies miejsce w Warszawie na taki zabieg?

Nie jestem z Warszawy wiec niestety nikogo nie znam. Tylko ze Szczecina kogos dobrego polecic moge.
Mazmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 16:54   #21
reflect16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Hej dziewczyny, 5 dni temu robiłam Profilo i na następny dzień byłam zachwycona. Moja twarz bardzo schudła pomimo stałej wagi, a po zabiegu policzki stały się pełniejsze, małe chomiczki zneutralizowane a malar naga pod oczami się zmniejszyły. Jednak dzisiaj widzę ze ten efekt jakby osłabł i twarz znowu mam lekko pociągła. Czy to nie dziwne? Martwię się bo wiązałam z tm zabiegiem duże nadzieje i na drugi dzień po zabiegu aż miło mi się patrzyło w lustro. Teraz znowu wyglądam na lekko zmęczona, a zabieg kosztował jednak 1200 zł. Nie wiem czy to się jeszcze poprawi i czy warto płacić w takim razie za drugi zabieg....co myślicie ?:/
reflect16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 18:44   #22
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez reflect16 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, 5 dni temu robiłam Profilo i na następny dzień byłam zachwycona. Moja twarz bardzo schudła pomimo stałej wagi, a po zabiegu policzki stały się pełniejsze, małe chomiczki zneutralizowane a malar naga pod oczami się zmniejszyły. Jednak dzisiaj widzę ze ten efekt jakby osłabł i twarz znowu mam lekko pociągła. Czy to nie dziwne? Martwię się bo wiązałam z tm zabiegiem duże nadzieje i na drugi dzień po zabiegu aż miło mi się patrzyło w lustro. Teraz znowu wyglądam na lekko zmęczona, a zabieg kosztował jednak 1200 zł. Nie wiem czy to się jeszcze poprawi i czy warto płacić w takim razie za drugi zabieg....co myślicie ?:/

Nie wiem czy Cie to uspokoi ale zacytuję sama siebie co odpisałam Zycie_Flores jakiś czas temu odnośnie profhilo:
"Drugi zabieg nie był na podtrzymanie efektu a na dokończenie efektu. Po pierwszym było fajnie a po drugim super. Efekt profhilo rozwija sie z czasem wiec trzeba dac czas temu zabiegowi https://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/wink.gif Lekarz mi mowił, żebym uzbroiła sie w cierpliwosc po nie bedzie efektu jak sie obudze na drugi dzien tylko najwczesniej za kilkanascie dni https://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/wink.gif No i dalej. I tak rzeczywiscie było"


Zyta_Flores napisała: "
Czy lekarka też Ci mówiła, że preparat będzie się układał do 2 tygodni, a ostateczny efekt zobaczysz po miesiącu?
Ja mam wrażenie, że każdego dnia wyglądam inaczej https://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/wink.gif"

---

Czyli na to wynika, że lekarze uważają, że efekt zabiegu rozwija sie z biegiem czasu. Mysle, że te 5 dni o ktorych pisalas to zdecydowanie za krotko na ocenianie efektow. To nie lifting ze efekt masz natychmiast Ja mialam dwa zabiegi ale tak jak pisąłam wczesniej, kazdy jest inny, ma inną twarz, metabolizm i potrzebuje czegos innego. Moze inne dziewczyny sie jeszcze wypowiedzą żebys miala pełen obraz sytuacji
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 19:30   #23
reflect16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Może masz racje. Chyba ten pierwszy efekt wow był spowodowany lekkim opuchnięciem. Mam nadzieje ze jeszcze się poprawi w takim razie
reflect16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 20:53   #24
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Tego Ci życzę
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 21:41   #25
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Mazmon Pokaż wiadomość




Nie jestem z Warszawy wiec niestety nikogo nie znam. Tylko ze Szczecina kogos dobrego polecic moge.
Jesli mozesz to poprosze o namiar.
Mam w Szczecinie lekarke u ktorej robie botox i mezo...ale rzadko bywam pl. Niestety tego zabiegu nie ma w ofercie.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 16:13   #26
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez reflect16 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, 5 dni temu robiłam Profilo i na następny dzień byłam zachwycona. Moja twarz bardzo schudła pomimo stałej wagi, a po zabiegu policzki stały się pełniejsze, małe chomiczki zneutralizowane a malar naga pod oczami się zmniejszyły. Jednak dzisiaj widzę ze ten efekt jakby osłabł i twarz znowu mam lekko pociągła. Czy to nie dziwne? Martwię się bo wiązałam z tm zabiegiem duże nadzieje i na drugi dzień po zabiegu aż miło mi się patrzyło w lustro. Teraz znowu wyglądam na lekko zmęczona, a zabieg kosztował jednak 1200 zł. Nie wiem czy to się jeszcze poprawi i czy warto płacić w takim razie za drugi zabieg....co myślicie ?:/
Bo pewnie miałaś jeszcze opuchliznę i stąd taki efekt "wypełnienia". Ja to samo miałam po Linerase i po mezo koktajlami. Przestałam w końcu chodzić, bo to bez sensu. Taki doraźny efekt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 06:44   #27
Aneta_zum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Po drugim zabiegu będzie wow 😉

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Jestem po drugim profhilo i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny, jak myślicie? Lepiej robić jeden zabieg co pół roku, tak na podtrzymanie efektu czy dwa zabiegi raz na rok? Znajoma zrobiła jeden po ośmiu miesiącach na podtrzymanie i drugiego nie robi teraz tylko za kilka miesięcy.
Aneta_zum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 07:21   #28
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cytat:
Napisane przez Aneta_zum Pokaż wiadomość
Po drugim zabiegu będzie wow 😉

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Jestem po drugim profhilo i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny, jak myślicie? Lepiej robić jeden zabieg co pół roku, tak na podtrzymanie efektu czy dwa zabiegi raz na rok? Znajoma zrobiła jeden po ośmiu miesiącach na podtrzymanie i drugiego nie robi teraz tylko za kilka miesięcy.



PIERWSZE dwa zabiegi w niedalekim odstępie od siebie a już kolejne można później co pół roku a nawet co max. rok w zależności jak będzie wyglądać buzia
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 08:39   #29
Nika988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Moje drogie



Widzę, że jesteście już doświadczone w zabiegach medycyny estetycznej, za to jestem kompletnie w tym temacie ciemna.

Zaczynając od początku mam 26 lat i poszłam wczoraj do magicznej kliniki na konsultację korekty kształtu nosa kwasem hail. Niestety Pani dr powiedziała, że nie podejmie się korekty nosa powypadkowego, ponieważ mogło dość do deformacji tkanki chrzestnej i ośrodków nerwowych za to zaproponowała mi zabieg profhilo, ponieważ pytałam o inną formę korekty kształtu twarzy, ponieważ mam okropny profil załączę wam fotkę mojego ,,płaskiego " profilu twarzy. W sumie mam wrażenie, że jak rozwiąże włosy nie widać nic prócz mojego krajowego nosa. Nie mam ani kości policzkowych ani kości żuchwy. Czytając więcej o tym zabiegu wszędzie podkreślają, że wygładza on głównie zmarszczki, które ja mam tylko wokół ust. Proszę abyście powiedziały czy ten zabieg w moim przypadku ma sens i przyniesie jakiś fajny efekt czy może lepiej zrobić standardowym kswem hialuronowym wypełnienie policzków plus modelowanie żuchwy? Zadam, że Pani dr zamawiała mnie na profhilo, ponieważ twierdziła, że może zaoferować mi 2 ml preparatu za 799 zł, natomiast za kwas hialuronowy za 1ml cena to 499, stwierdziła, że na policzki potrzeba 1 ml i ewentualnie na żuchwe to już kolejne dawki.

Ostateczna propozycja Pani dr to profhilo oraz ,,odbicie " górnej wargi ust, żeby nie była tak płaska jaka jest teraz.

Liczę na wasze opinie zabiegi dla mnie są dużym wydatkiem, chciałabym jak najlepiej wykorzystać możliwości

Pozdrawiam was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190717_191450.jpg (42,5 KB, 200 załadowań)
Nika988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 12:01   #30
Aneta_zum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Dot.: Profhilo, Volite i Linerase

Cześć, na zdjęciu widzę bardzo ładną buzię 😉 ale rozumiem że możesz chcieć coś zmienić w swoim wyglądzie jak chyba każda z nas tutaj. Zabieg profhilo nie zmienia rysów twarzy, pomimo tego jest świetny tylko że nie koniecznie akurat dla Ciebie. Owszem, dwa mililitry są ale podaje się je chyba aż w pięć miejsc na twarzy. Zrobiłam dwa zabiegi i jestem zadowolona bo cera wygląda lepiej i owal twarzy się poprawił troszkę. Niestety mam dużą asymetrię w policzkach i teraz wypełniam innym kwasem tylko jeden policzek, następnym razem też tylko jeden i dopiero kolejne razy oba policzki ale i tak większą część kwasu pójdzie w ten mniejszy. Reasumując profhilo jest super ale może nie sprostać Twoim oczekiwaniom, dlatego chyba inny wypełniacz bym poleciła. Lekarz powinien doradzić jaki 😉. Pozdrawiam
Aneta_zum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-12 11:27:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.