Krem pod oczy. Wątek zbiorczy. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-23, 10:48   #361
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez im_catharsis Pokaż wiadomość
ale jakiś konkretny? Bo 'Mokosh' to marka (jak dobrze zrozumiałam), a oni z tego co widzę mają trochę tego w asortymencie, nie wiem na czym się skupić. Szkoda mi kasy, aby próbować każdy po kolei, dlatego mile widziane jakieś wskazówki : )

Swoją drogą, dziękuję za odp.
Akurat Mokosh ma tylko jeden krem pod oczy, dokładnie o ten chodzi http://www.mokosh.pl/kategoria/pileg...ielona-herbata
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 10:58   #362
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Akurat Mokosh ma tylko jeden krem pod oczy, dokładnie o ten chodzi http://www.mokosh.pl/kategoria/pileg...ielona-herbata
A widzisz, nie zauważyłam, że źle wpisałam i znalazło mi coś zupełnie innego! : ) Ok dzięki, będę miała go na uwadze, jednak cena trochę odstrasza. Mimo to, zapisze sobie, może kiedyś uda mi się wypróbować <3 Dziękuję!!! : )

>>> Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś inne propozycje odnośnie możliwie najbardziej naturalnych kosmetyków pod oczy, nadal proszę o pisanie, fajnie by było jakby był szerszy wybór i z tego można było coś ciekawego wybrać i co testować w niedalekiej przyszłości : )
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 11:24   #363
v_violet_v
Raczkowanie
 
Avatar v_violet_v
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 44
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

hej
podejmowałam już wielokrotne próby zakupu kremu pod oczy. Mam 30 lat i poszukuję kremu, nie oczekuję cudów, nie zapytam który z nich mam wybrać...zależy mi na waszych propozycjach. jestem gotowa na wiele prób. Od czego mogę zacząć. Jestem obecnie w UK i mam trochę utrudnione zadanie ponieważ nie moge jeszcze się odnaleźć w ich kosmetykach. Widuje na półkach Nivea , Olay... od czego zacząć? O! dziś w interenecie natkęłam się na vichy idealia - czy nadaje sie na pierwszy krem ?
v_violet_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 08:03   #364
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Ja omijam szerokim łukiem wszystkie wyreklamowane marki, takie jak Vichy, L’Oreal itp. Bo są nic nie warte. Często działają w ten sposób, ze dopóki się nimi smarujesz jest ok, ale jeśli tylko przestaniesz skóra diametralnie się zmienia o 360 stopni. Uzależniają Cię w ten sposób do kupowania ich produktów. Patrz na skład, po tym poznasz czy coś jest warte tych pieniędzy.

Dlatego ja odeszłam od tych marek i skupiam się jedynie na tych możliwie z najbardziej przyjaznym składem. To inwestycja w zdrowie i urodę na długie lata, a nie na chwilę : )

Edytowane przez im_catharsis
Czas edycji: 2017-01-24 o 08:04
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 11:18   #365
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Najbardziej zadowolona jestem z kremów su:m37. Jako następny planuję wypróbować słynny krem z awokado Kiehls, bo szukam właśnie takich bogatszych formuł. Po 30 lekkie kremiki się zwyczajnie nie sprawdzają.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 16:49   #366
v_violet_v
Raczkowanie
 
Avatar v_violet_v
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 44
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

przeczeszę watęk jeszcze raz i wybiorę wasze propozycje. Nie znam się zupełnie na kremach tego typu, wiec wybór odbędzie się na podstawie prób i błędów.
Obecnie jestem w UK i zapewne będę musiała pokombinować jak to zamówić.
v_violet_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 20:03   #367
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała olej kokosowy jako krem pod oczy? zastanawiam się nad zakupem, a nie wiem czy daje jakiekolwiek efekty?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 20:21   #368
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała olej kokosowy jako krem pod oczy? zastanawiam się nad zakupem, a nie wiem czy daje jakiekolwiek efekty?
Dla mnie zdecydowanie za biednie jak na pielęgnację tych okolic, jak każdy zresztą jednoskładnikowy produkt. Może dla nastolatek, które nie mają jeszcze śladu zmarszczek mimicznych. Ale olej kokosowy kupić warto, zawsze można go zjeść
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 20:52   #369
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie zdecydowanie za biednie jak na pielęgnację tych okolic, jak każdy zresztą jednoskładnikowy produkt. Może dla nastolatek, które nie mają jeszcze śladu zmarszczek mimicznych. Ale olej kokosowy kupić warto, zawsze można go zjeść
Hej,
Przyłącze się do rozmowy i zapytam, czy używałaś może Shiseido ? Zastanawiam się pomiędzy nim, a avocado. Wiem, że ile ludzi, tyle opini, ale może coś poradzisz w wyborze czegoś co napraawdę się sprawdzi z wyższej półki cenowej Zależy mi na nawilżeniu i działaniu przeciwzmarszczkowym, bo niestety moje okolice oczu tego potrzebują.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 20:53   #370
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Hej,
Przyłącze się do rozmowy i zapytam, czy używałaś może Shiseido ? Zastanawiam się pomiędzy nim, a avocado. Wiem, że ile ludzi, tyle opini, ale może coś poradzisz w wyborze czegoś co napraawdę się sprawdzi z wyższej półki cenowej Zależy mi na nawilżeniu i działaniu przeciwzmarszczkowym, bo niestety moje okolice oczu tego potrzebują.
Nie miałam żadnego, więc nie pomogę, chociaż awokado też jest na mojej liście.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 21:10   #371
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie miałam żadnego, więc nie pomogę, chociaż awokado też jest na mojej liście.
Ok
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-31, 08:34   #372
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Hej,
Przyłącze się do rozmowy i zapytam, czy używałaś może Shiseido ? Zastanawiam się pomiędzy nim, a avocado. Wiem, że ile ludzi, tyle opini, ale może coś poradzisz w wyborze czegoś co napraawdę się sprawdzi z wyższej półki cenowej Zależy mi na nawilżeniu i działaniu przeciwzmarszczkowym, bo niestety moje okolice oczu tego potrzebują.
Miałam i jeden i drugi, Shiseido niestety nic mi nie robił, nawet nie nawilżył okolic oczu, zrobił mi tylko lekki przesusz. Co do avocado on jest bardzo, bardzo gęsty i treściwy, trzeba nauczyć się go używać, trzeba go rozgrzać w palcach i potem dopiero nanosić, bo ciężko się rozsmarowuje, ale jest naprawdę bardzo dobry, dobrze nawilża, nie przesusza, nie uczula, jest mega wydajny
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 09:26   #373
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Miałam i jeden i drugi, Shiseido niestety nic mi nie robił, nawet nie nawilżył okolic oczu, zrobił mi tylko lekki przesusz. Co do avocado on jest bardzo, bardzo gęsty i treściwy, trzeba nauczyć się go używać, trzeba go rozgrzać w palcach i potem dopiero nanosić, bo ciężko się rozsmarowuje, ale jest naprawdę bardzo dobry, dobrze nawilża, nie przesusza, nie uczula, jest mega wydajny
Czy awokado nadaje się wg Ciebie tylko na noc? Czy może współpracuje z korektorem i na dzień też da radę? Ja szukam kremów, które pomimo bogatej konsystencji nadają się też do łączenia z korektorem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 09:30   #374
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy awokado nadaje się wg Ciebie tylko na noc? Czy może współpracuje z korektorem i na dzień też da radę? Ja szukam kremów, które pomimo bogatej konsystencji nadają się też do łączenia z korektorem.
Moim zdaniem jest za ciężki, mi robiło się wtedy ciasto pod okiem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 10:27   #375
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest za ciężki, mi robiło się wtedy ciasto pod okiem
Dzięki To chyba pozostanę przy su:m37.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 20:35   #376
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Miałam i jeden i drugi, Shiseido niestety nic mi nie robił, nawet nie nawilżył okolic oczu, zrobił mi tylko lekki przesusz. Co do avocado on jest bardzo, bardzo gęsty i treściwy, trzeba nauczyć się go używać, trzeba go rozgrzać w palcach i potem dopiero nanosić, bo ciężko się rozsmarowuje, ale jest naprawdę bardzo dobry, dobrze nawilża, nie przesusza, nie uczula, jest mega wydajny
O dzięki za odpowiedź Składniałam się bardziej do avocado i chyba postawię na niego, mimo tego, że nie nadaje się pod makijaż.
A co używasz na dzień ?
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 08:53   #377
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
O dzięki za odpowiedź Składniałam się bardziej do avocado i chyba postawię na niego, mimo tego, że nie nadaje się pod makijaż.
A co używasz na dzień ?
W tej chwili kończę Mokosha http://www.mokosh.pl/kolekcja/sg/kor...ielona-herbata też bardzo przyjemny krem, nawilża, łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania, jest wydajny no i ma dobry skład
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 20:05   #378
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W tej chwili kończę Mokosha http://www.mokosh.pl/kolekcja/sg/kor...ielona-herbata też bardzo przyjemny krem, nawilża, łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania, jest wydajny no i ma dobry skład
Dzięki bardzo
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 20:14   #379
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo
Proszę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 21:52   #380
mlodalania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 8
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Też mam ten problem niestety próbowałam już wszystkiego, okłady z herbaty, cuda kremy, ziemniaki (!) ale nic. Chyba jedynym ratunkiem są zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej. W naturze jeszcze przed wielkim wyjściem typu wesele kupuje takie żelowe złote płatki pod oczy, pomagają ale niestety na krótko
mlodalania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 19:44   #381
kooalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 125
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cześc dziewczyny

;]

Ja przychodze z takim pytaniem i problemem (przejrzałam KWC). Mianowicie musze sporo zmniejszyc budżet na kosmetyki- dobijam do 30, mam worki i cienie pod oczami. Nie moge sobie juz pozwolic na droższe kosmetyki i maksymalny budżet jaki mogę teraz wydać na krem pod oczy to 50 zł. Czy w tym przedziale cenowym znajdę cos silnie działającego? Może coś z retinolem?
Pozdrawiam

Edytowane przez kooalla
Czas edycji: 2017-02-03 o 09:39
kooalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 16:55   #382
kooalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 125
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kooalla Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny

;]

Ja przychodze z takim pytaniem i problemem (przejrzałam KWC). Mianowicie musze sporo zmniejszyc budżet na kosmetyki- dobijam do 30, mam worki i cienie pod oczami. Nie moge sobie juz pozwolic na droższe kosmetyki i maksymalny budżet jaki mogę teraz wydać na krem pod oczy to 50 zł. Czy w tym przedziale cenowym znajdę cos silnie działającego? Może coś z retinolem?
Pozdrawiam
Nie macie zadnych propozycji?
kooalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 17:07   #383
Asiek1990
Raczkowanie
 
Avatar Asiek1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 55
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Dla mnie najlepszym okazał się całkowicie nienznany krem nawilżający od Beauty Oil. Przetestowałam chyba wszystkie możliwe kremy pod oczy na rynku i w tym szaleństwie znalazłam jakiś nowy sklep internetowy, gdzie go sprzedają. Używam od pół roku i naareeeszcie "odpukać" moje worki pod oczami nie wracają
Asiek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 10:54   #384
bebfsztyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

a jaka jest cena tego kremu pod oczy?
bebfsztyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 16:12   #385
ankapurna
Przyczajenie
 
Avatar ankapurna
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 21
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Mnie kosmetyczka powiedziała, żebym nie stosowała ciągle tego samego kremu. Jak skończy mi się mam kupic innej firmy.
ankapurna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 18:44   #386
kooalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 125
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

ostatnio widzę duzo postów na temat tego Beauty Oil i dlatego obawiamsie ze to reklama dlatego poszukuje dalej.
kooalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 19:22   #387
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Ostatnio spędziłam trochę czasu na poszukiwaniach kremu pod oczy. Mam 34 lata i zmarszczek nie mam (uff i oby jak najdłużej), ale z racji bardzo suchej skóry wiem, że się pojawią w końcu...

Szwagierka nakręciła mnie na Kiehl's krem pod oczy z awokado. Napaliłam się jak szczerbaty na suchary - zanim sprawdziłam cenę Po sprawdzeniu ceny i składu się już nie napalałam ale, jako że lubię sobie sama coś ukręcić , zrobiłam lepszy i bardziej naturalny odpowiednik kremy Kiehl's z masła Shea i oleju z awokado. U mnie sprawdza się super, konsystencję ma identyczną. Koleżanka która woli mniej tłuste dodała do kremu odrobinę skrobi ziemniaczanej - wtedy krem nie pozostawia tłustości wokół oczu. Jakbyś była zainteresowana kooalla to tutaj masz link do przepisu:

Jakby co - pisz śmiało
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-03-01 o 08:43 Powód: link do własnej strony
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:57   #388
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kooalla Pokaż wiadomość
Nie macie zadnych propozycji?
kooalla ja worków aż to nie mam, ale mam sińce pod oczami i NAPRAWDĘ je widać.
Próbowałam przedostatnio z KWC pullana:
Pulanna, Golden Root, Anti-wrinkle Eye & Lip Area Cream (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i okolice ust)
pudełko teraz wygląda inaczej, na allegro płaciłam jakieś 30 zł.

+ nawilża naprawdę dobrze
- NIC nie robi z cienami pod oczami. ABSOLUTNIE nic. To skoro nic to sobie nivea mogę smarować...


ALE moje absolutne odkrycie i hit, który bardzo, bardzo polecam to:

Zestaw - Serum na okolice oczu i naczynka (26 zł + wysyłka) / .. klik .. /
Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do wykonania lekkiego, płynno-żelowego serum, które wspomaga walkę z cieniami i opuchnięciami okolic oczu, poprawia kondycję skóry wokół oczu oraz wzmacnia naczynka na całej twarzy. Serum oparte jest na kompleksie odpowiednio dobranych ziół (ruszczyk, skórka cytryny i nawłoć) oraz peptydów, które poprawiają mikrocyrkulację w drobnych naczynkach, działają przeciwobrzękowo i obkurczająco, łagodzą skłonność do rumienia i cieni pod oczami.



Moje wrażenia:

+ nawilżenie mega
+ po tygodniu stosowania CIENIE ZACZĘŁY JAŚNIEĆ !!!! nie sądziłam że to możliwe, wszystkie kremy i żele które stosowałam tylko nawilżały, ale NIGDY nie rozjaśniły cieni a ten działa ...czego chcieć więcej.


Co stosowałam bez skutku (zero rozjaśnienia, nawet najmniejszego) na cienie pod oczami, na te sińce wstrętne, siwo-szare szpęcące :

1) 4,8 / 5 Pulanna, Golden Root, Anti-wrinkle Eye & Lip Area Cream (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i okolice ust)
2) 3,7 / 5 Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel arnikowy na sińce, potłuczenia, obrzmienia
3) Ava, Eco Linea, Rewitalizujący krem pod oczy
4) Floslek, Żel ze świetlikiem i herbatą do powiek i pod oczy
5) Garnier, NutriDermist, Kofeinowy roll-on pod oczy z korektorem 2 w 1
6) Rival de Loop, Revital Q10 Glattende Augencreme
7) CERKOPIL KREM NA POWIEKI POD OCZY
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 11:10   #389
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Mnie niestety większość kremów uczula i podrażnia, oczy są zaczerwienione i pieką. Szkoda, że w przypadku kremów pod oczy nie ma próbek, pozwoliłoby to dobrze dobrać taki krem, a nie oddawać kolejne opakowanie kremu, który się nie sprawdził koleżance lub mamie.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 11:35   #390
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Ja mam duży problem ponieważ mam bardzo duże żyłki pod oczami i bardzo suchą tą okolicę i już nie wiem czy jest jakiś krem porządnie nawilżający lub niwelujący widoczność żyłek Szukam kupuję i nic Czy ktoś też ma z was taki problem
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-25 10:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.