Miss Dior Cherie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-31, 17:40   #31
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

na moim też jest srebrny (szary?) napis, identyczny jak napisała aga79 i zgadzam sie, że na bank nie zejdzie.
eh kończy mi sie ta przecudowna woń... czas nastawic się na nowy wydatek

zanetko, a jaka mas zpojemnśc tego perfumu? Może masz jakąś inną, na której nie robia napisów?
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:43   #32
Zanettkaa
Raczkowanie
 
Avatar Zanettkaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

Ja mam 100 ml -3.4 Fl.OZ no poprostu nie mam pojęcia, pojde do perfumerii jak tylko znajde chwile i posprawdzam kazdy szczególik, nie ufam tej dziewczynie za bardzo, ale bez przesady chyba nie byłaby tak nie w porzadku zeby mnie oszukiwac, no i skad ten paragon ale moze to jakis chwyt reklamowy z jej strony
__________________
O wszystkim decyduje środowisko. Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła, natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi...
Zanettkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 09:16   #33
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

Cytat:
Napisane przez Zanettkaa
Ja mam 100 ml -3.4 Fl.OZ no poprostu nie mam pojęcia, pojde do perfumerii jak tylko znajde chwile i posprawdzam kazdy szczególik, nie ufam tej dziewczynie za bardzo, ale bez przesady chyba nie byłaby tak nie w porzadku zeby mnie oszukiwac, no i skad ten paragon ale moze to jakis chwyt reklamowy z jej strony
Ja tez mam 100ml i na pewno jest to oryginal.Na dole flakonu jest wytloczony wzor pepitki, przy korku jest kokardka koloru srebrnego, na korku u gory sa inicjaly CD, a na jednej z szerszych scian jest srebrny napis Miss Dior Cherie
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:03   #34
Zanettkaa
Raczkowanie
 
Avatar Zanettkaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

Golgie to ja tez tak mam, na przedniej szerszej scianie jest ten napis Miss Dior Cherie a pod nim EAU DE PARFUM, ale chodzi mi o prawą ściane ta węższą, nie masz tam nic ? Moze przy tej większej pojemności nie ma tam nic, juz sama nie wiem, zebym mogła to sprawdzic ale w moim mieście nie ma perfumerii z takimi kosmetykami musiałabym pojechac do olsztyna znowu dlatego prosze was o pomoc ,
__________________
O wszystkim decyduje środowisko. Dlatego anioły fruwające w niebie mają piękne skrzydła, natomiast anioły chodzące po ziemi mają piękne nogi...
Zanettkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 14:13   #35
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

Ja za parę dni skonczę moj oryginalny flakonik, mogę Ci go przeslac, na dnie mogę zostawic jakieś 1-2 ml jeśli chcesz


Mialam również w dloni podrobkę Cherie-są świetnie podrobione.
Różnią się oczywiście zapachem oraz kolorem srebrnej kokardki-ta w oryginale jest bardziej srebrna, w podróbce lekko wpada w złoto.
Wyżlobienia nie są precyzynie wykonane, lecz kto nie miał w dłoni oryginału, nie odróżni ich.
Acha, kolor perfum też jest inny-trzeba pod światlo patrzeć.

Numery seryjne, wytłoczenia, to jedna wielka ściema-każda podróba to ma-diabeł tkwi zawsze w szczegółach-klarowność szkła, zdrapywanie paznokciem tego, nie powinno być zdrapywalne itp.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 17:39   #36
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

Cytat:
Napisane przez Zanettkaa
Golgie to ja tez tak mam, na przedniej szerszej scianie jest ten napis Miss Dior Cherie a pod nim EAU DE PARFUM, ale chodzi mi o prawą ściane ta węższą, nie masz tam nic ? Moze przy tej większej pojemności nie ma tam nic, juz sama nie wiem, zebym mogła to sprawdzic ale w moim mieście nie ma perfumerii z takimi kosmetykami musiałabym pojechac do olsztyna znowu dlatego prosze was o pomoc ,
Zanetko, teraz nie jestem w domu i nie widze tego mojego flakonika, ale jak tylko go dorwe, to sprawdze również węższą ściankę i na pewno Ci napisze co i jak.Jednak z tego co pamiętam, nie było tam żadnych napisów
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 18:17   #37
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

Cytat:
Napisane przez golgie
Zanetko, teraz nie jestem w domu i nie widze tego mojego flakonika, ale jak tylko go dorwe, to sprawdze również węższą ściankę i na pewno Ci napisze co i jak.Jednak z tego co pamiętam, nie było tam żadnych napisów
Sa,i to niezdrapywalne.
Moze kolezanka tester sprzedala,testerom sie tak dokladnie nie przygladalam.
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-03, 21:01   #38
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

Rzeczywioście dziś sprawdzałam, są napisy na 100 % i to niezdrapywalne-złamałam pazuraLOL
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 14:29   #39
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

ja mam oryginalny produkt Miss Dior Cherie 100ml ponizej Eau de Parfum na wiekszej sciance jest wytloczony, niezdrapywalny napis Miss Dior Cherie, ale na bocznej sciance nie ma zadnych napisow, wiec chyba tak jak na Twojej
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 19:24   #40
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miss Dior Cherie

A ja dziś tak sobie siedziałam, wertowałam Allegro i kliknęło mi się, samo. U rotez2 Miss Dior Cherie 100 ml Jestem uchachana ogromnie, ale równocześnie mam poczucie winy, wiem że już przesadzam z moja miłością do perfum. To jest jak narkotyk, kocham swoje uzależnienie
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 10:51   #41
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

Dziewczyny przeczytałam ten wątek i teraz pazury obgryzam, jak przyjdzie moja MDCH to zaraz dokładnie ją sprawdzę
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 11:36   #42
vanilla_blossom
Raczkowanie
 
Avatar vanilla_blossom
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 214
Dot.: Miss Dior Cherie

ja miss dior cherrie poznałam chyba 2 lata temu podczas wakacji. na początku się zakochalam ale potem coś mnie zaczeło w nim drażnić, ale tylko troszkę i bardzo krótko, a potem znów stwierdziłam że to cudny zapach
jest właśnie taki w sam raz, moim zdaniem nie jest przesłodzony ani męczący (dlatego mnie zdziwiły niektóre opinie, że on taki nie-do-zniesienia :|) na lato akurat mi pasuje i co ważne bardzo dłuuuuuuuuuugo się trzyma, dopiero pranie bluzki mnie od niego uwolniło
co do flakonika, mnie sie podoba, bardzie niż np diorowski Addict (zapach kocham miłością bezgraniczną, ale ta butelka to coś okropnego....)
nie pogardziłabym tymi perfumkami na swojej półeczce, ale czy często bym używała, to by wyszło w trakcie....
__________________

vanilla_blossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 12:23   #43
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Miss Dior Cherie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
A ja dziś tak sobie siedziałam, wertowałam Allegro i kliknęło mi się, samo. U rotez2 Miss Dior Cherie 100 ml Jestem uchachana ogromnie, ale równocześnie mam poczucie winy, wiem że już przesadzam z moja miłością do perfum. To jest jak narkotyk, kocham swoje uzależnienie
Gratuluje bedziesz kolejna szczesliwa (mam nadzieje) posiadaczka Miss Dior Cherie sama dosc dlugo czailam sie do tego zapachu, na poczatku mnie nie urzekl, jednak przy drugim powachaniu cos kliknelo i wiedzialam, ze teraz to juz musze go miec na kilka dni byly moje urodzinki, wiec niedlugo po tym stanelo na mojej poleczce pelne 100ml tego cuda i od tego momentu z kazdym uzyciem zakochuje sie coraz bardziej - jest przepysznie slodki, najslodszy zapach, jaki posiadam (nawet Addict jest mniej doslodzony, bardziej pikantny), ale mnie ta slodycz nie meczy. Przypomina mi troszke truskawkowa wate cukrowa

nie uzywam czesto w obawie, ze zapach mi sie zbyt szybko znudzi, a tego bym na pewno nie chciala nie wiem, jak jest z wyczuwalnoscia przez otoczenie, czy ma "ogon", ale na pewno jest nawet na mnie bardzo trwaly

wierze, ze bedziesz bardzo zadowolona i zapalasz do niego wielka, neskonczona miloscia


Aha, i najwazniejsze - nie zadreczaj sie z powodu poczucia winy po kupnie tego nietaniego cuda jak do Ciebie przyjdzie, poczujesz sie rozgrzeszona lepsze to, niz mialabys na przyklad ta kaske przepic, przecpac lub przepalic
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 12:35   #44
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Do dziewczyn które mają 100 % oryginalne Miss Dior Cherie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeczytałam ten wątek i teraz pazury obgryzam, jak przyjdzie moja MDCH to zaraz dokładnie ją sprawdzę
spokojnie, u roztez2 na pewno nie trafisz na podrobe
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 12:44   #45
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Miss Dior Cherie

mnie one się nie podobają. właśnie ta słodycz w nich mnie dobija. ale dobrze, ze się innym podoba bo pomyślcie jaki smutny (zapachowo ) byłby świat jakby każda pachniała np. tymi samymi perfumami...
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 13:14   #46
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miss Dior Cherie

Lalesiu jesteś kochana . Jeśli to jest truskawkowa wata cukrowa to już kocham miłością nieskończoną . Uwielbiam słodziaki Nie mogę doczekać się paczuszki. Na pewno zdam relację w tym wątku jak zapach rozwija się na mnie. Kierowałam się przy wyborze recenzjami na KWC i tym wątkiem właśnie Chcę mieć taki zapach na jesień i zimę, co by się dosładzać i ogrzewać, a na pewno wystarczy go jeszcze do wiosny i lata, skoro większośc osób pisze, że MDCH jest trwała. Tak bardzo się cieszę
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 14:40   #47
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Miss Dior Cherie

Ja posiadam 100ml od kwietnia i nadal uwielbiam ten zapach
Jest radosny, dziewczecy, pozytywny ale zarazem elegancki i z klasa.Ostatnio przyszla do biura pani, ktora pachniala tymi perfumami i nie moglam sie opanowac, zeby nie pociagac nosem ilekroc przechodzila obok-pachnialy na niej wyjatkowo pieknie, a musze dodac, ze nie byla to osoba mloda(obalamy mit, ze ten zapach jest tylko dla mlodych lilitek.Inna sytuacja:bylam z przyjaciolka w klubie i pachnialam Miss dior Cherie.Przyjaciolka zapytala co to za piekny zapach.Mialam przy sobie flache i jej pokazalam, byla zauroczona, a nie lubi zwykle slodkich zapachowDala swojemu TZ do powachania i jemu tez sie bardzo spodobal ten zapach-oznajmil, ze jej kupiMoj Tz tez go bardzo lubi, a co ciekawe, kiedy, w ramach eksperymentu, kazalam powachac mu go z polki w Sephorze-stwierdzil, ze w ogole mu sie nie podoba(widocznie pierwsze wrazenie moze byc mylne, poza tym swiadczy to o tym jak pieknie ten zapach moze sie rozwijac na skorze)
Cholerka tak mnie wzial ten moj wlasny elaborat, ze juz sie nie moge doczekac az sie nim w domu psikne
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 15:17   #48
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Miss Dior Cherie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Lalesiu jesteś kochana . Jeśli to jest truskawkowa wata cukrowa to już kocham miłością nieskończoną . Uwielbiam słodziaki Nie mogę doczekać się paczuszki. Na pewno zdam relację w tym wątku jak zapach rozwija się na mnie. Kierowałam się przy wyborze recenzjami na KWC i tym wątkiem właśnie Chcę mieć taki zapach na jesień i zimę, co by się dosładzać i ogrzewać, a na pewno wystarczy go jeszcze do wiosny i lata, skoro większośc osób pisze, że MDCH jest trwała. Tak bardzo się cieszę
Ja tez sie ciesze ze Ty sie cieszysz czy ja dobrze rozumiem, ze bralas go w ciemno patrzac na Twoje ulubione zapachy stwierdzam, ze powinien Ci sie bezgranicznie spodobac juz sie nie moge doczekac Twojej opinii na temat MDCh
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:49   #49
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miss Dior Cherie

Golgie, cudownie opisałaś zapach, bosko, chłonęłam każdą literkę. Już nie mogę doczekać się, rozpakowania paczki z MDCH. W sobotę biore ślub kościelny i jak zostanę powalona na kolana to wybiorę słodkie truskawki zamiast królującego Innocenta na mój ślubny zapach, ale to naprawdę musi być hicior. Uwielbiam perfumy, które się rozwijają i rozkiwtają. Nie będę spać do środy

Lalesiu dokładnie. Wzięłam te perfumy zupełnie w ciemno. Na podstawie opisów. Wczoraj tak mnie naszło, na przeglądanie allegro, a że jeszcze coś zostało z mojej ostatniej gotówki to strzeliłam, właściwie to samo się kliknęło . Zastanawiałam się nad Euphorią i MDCH i żadnego z tych dówch zapachów wcześniej nie niuchałam. Wybrałam Diora, ponieważ jestem zaintrygowana do potęgi tym jak pachną truskawki w karmelu, chcę być szaleńczo słodka Poza tym kampania reklamowa też zrobiła swoje, utożsamiłam się z opisywaną dziewczyną i pomyślałam "mój Ci on" Na pewno zdam dokładną relację jak tylko pobędę kilka godzin z Misską
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 09:59   #50
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Miss Dior Cherie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Golgie, cudownie opisałaś zapach, bosko, chłonęłam każdą literkę. Już nie mogę doczekać się, rozpakowania paczki z MDCH. W sobotę biore ślub kościelny i jak zostanę powalona na kolana to wybiorę słodkie truskawki zamiast królującego Innocenta na mój ślubny zapach, ale to naprawdę musi być hicior. Uwielbiam perfumy, które się rozwijają i rozkiwtają. Nie będę spać do środy

Lalesiu dokładnie. Wzięłam te perfumy zupełnie w ciemno. Na podstawie opisów. Wczoraj tak mnie naszło, na przeglądanie allegro, a że jeszcze coś zostało z mojej ostatniej gotówki to strzeliłam, właściwie to samo się kliknęło . Zastanawiałam się nad Euphorią i MDCH i żadnego z tych dówch zapachów wcześniej nie niuchałam. Wybrałam Diora, ponieważ jestem zaintrygowana do potęgi tym jak pachną truskawki w karmelu, chcę być szaleńczo słodka Poza tym kampania reklamowa też zrobiła swoje, utożsamiłam się z opisywaną dziewczyną i pomyślałam "mój Ci on" Na pewno zdam dokładną relację jak tylko pobędę kilka godzin z Misską
To czeka Cie przepiekna uroczystosc juz Ci zazdroszcze

mysle, ze na slub MDCh bedzie jak znalazl - radosny, slodki, zwracajacy uwage i bardzo trwaly
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 10:22   #51
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Miss Dior Cherie

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
...
mysle, ze na slub MDCh bedzie jak znalazl - radosny, slodki, zwracajacy uwage i bardzo trwaly
Po obejrzeniu Twojej kolekcji Kasiulko, też tak myslę. Dokładnie tak, jak napisała Lalesia - będzie jak znalazł.

Hmm... Ciekawe na jaki zapach zdecydujesz się ostatecznie w dniu ślubu
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 10:36   #52
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miss Dior Cherie

Iwonko na pewno napiszę jaki zapach został moim ślubnym Bardzo się cieszę, że tak uważacie Dziewczyny. Ja chciałabym się zakochać w tych truskaweczkach i uzywać często, jeśli nie codziennie . Zapach frunie do mnie ze Szczecina, więc myślę że jeszcze dziś do mojego Rzeszowa nie dojedzie, ale jutro to już na 100%
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 10:53   #53
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Miss Dior Cherie

Kasiulko - Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia . Nie wiem, czy bede miala okazje zlozyc Ci zyczenia pozniej, dlatego robie to juz teraz.
Sto lat dla mlodej pary
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:03   #54
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Miss Dior Cherie

Przyłączam się do życzeń Kasiulko Kiedy nastąpi TEN dzień?

Chociaż muszę przyznać, ze Cherie nie lubię. Truskawki to raz, a po drugie jest tam coś co początkowo brałam za watę cukrową, a po zajrzeniu na Osmoz okazało sie... popcornem. (ta nuta jest nie do zniesienia)
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 11:40   #55
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miss Dior Cherie

Dziękuję Wam Kochane z cłaego serduszka. Ślub i wesele mam w tą sobotę, czyli 16.09.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:27   #56
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Miss Dior Cherie

Testowałam Miss Dior Cherie i stwierdzam, ze jest bardzo bardzo trwały. Niestety dla mnie stanowczo zbyt słodki
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:15   #57
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Miss Dior Cherie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam Kochane z cłaego serduszka. Ślub i wesele mam w tą sobotę, czyli 16.09.
wszystkiego naj.....
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:07   #58
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miss Dior Cherie

Kochane
Nie spodziewałam się dziś paczki. A tu pełne zaskoczenie, domofon do drzwi i najdroższy Pan Paczkonosz z moją Misską Odpakowałam jak największy skarb. Zobaczyłam prześliczny flakonik, który od razu wzbudził zachwyt domowników. Psiknęłam i... Popłynęłam. Znalazłam się na tysiącu puchowych, otoczonych jedwabiem poduszek. Nie mogło tam zabraknąć szampana i miski pełnej soczystych, dojrzałych truskawek z bitą śmietaną. Puchar pełen miodu i świeża Earl Gray, parująca. i poczułam się jak w reklamie Wertels Oryginal jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Jak dama w pantofelkach z puszkiem, przechadzająca się mieszkaniu w przeźroczystym szlaforczku Kobieta pociągająca, tajemnicza i szalenie inteligentna. Osiągająca zamierzone cele, bawiąca się życiem. Zawsze w kręgu zapatrzonych w nią ludzi. Miss Dior Cherie pachnie na mnie klasą samą w sobie. Wcale nie jest śmiertelnie słodka, ta słodycz faktycznie zawiera coś z Coco M. Dziewczyny już się zastanowiłam. Nie potrzebowałam dużo czasu wystarczyła pierwsza minuta, kolejne sprawiąją, że nie wiem gdzie stoję Jestem oszołomiona. Kocham wszystkie moje zapachy, Alejkę wielbię,z Innocentem się utożsamiam,a Be Delicious mnie rozwesela i dodaje uroku, ale To MDCH będzie królować. Już to wiem i moje wypowiedzi w czym pachniesz wizażanko będę teraz bardzo nudne dla czytających, ale nie dla mnie, o nie... Codziennie będę się pławić w luksusowych oparach, wydobywających się z zagłębień mojej skóry. I głowę podniosę trochę wyżej niż zwykle... Na ślubie będę pachnieć Miss Dior Cherie, to mój najdoskonalszy strzał w ciemno. Domownikom też się bardzo podoba, a mama szykuje flakonik do przepsikania zanim się przeprowadzę z domu Dziewczyny z całego serduszka dziękuję za wszystkie wypowiedzi, które podniosły mnie na duchu w czasie oczekiwana na paczuszkę Wielki kiss
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 15:16   #59
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Miss Dior Cherie

Kasiulka zwariowała
A tak serio gratuluję słodkiego nabytku
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 16:06   #60
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Miss Dior Cherie

Zdecydowanie zwiariowałam, oszalałam. Zostałam porwana przez urok tej niewinnej a zarazem zmysłowej istotki jaką jest MDCH
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 15:34:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.