Problem z okresem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-26, 10:20   #1
blueon
Raczkowanie
 
Avatar blueon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 282

Problem z okresem


Hej, mam jeszcze dosyć nieregularny okres, ale jakoś zbyt dużych odskoczni nie ma, zazwyczaj jest o 2, 3 dni za wcześnie/za późno.
Ale w tym miesiącu spóźnił mi się aż o 6 dni. Od dwóch tygodni bardzo mnie bolały piersi i czułam dziwne kłucie w jajniku, więc niby prawidłowo, ale jednak i tak spóźnienie było.
Sam okres trwał 3 dni. Co u mnie zdarzyło się pierwszy raz, bo zawsze męczyłam się z nim po 6, 7 dni. A przez ostatnie 4 miesiące zauważyłam, że stał się zdecydowanie obfitszy i te 6 dni jest normalne krwawienie, a dopiero potem brudzenie. Więc zdziwiłam się, że teraz tylko 3 dni i spokój. Był na zmianę - pół dnia mega obfity, a drugie pół prawie nic i było widać sporo śluzu w nim.
Żadnego zakażenia, ciąży, choroby, czegokolwiek innego nigdy nie miałam. Jedyne co to jakoś od 3 miesięcy zaczęłam 'na codzien' używać tamponów, ale wątpie, że to ma jakiekolwiek znaczenie.
Do lekarza oczywiście pójdę, ale to dopiero za jakiś czas, bo teraz jestem u rodziny. Stresów, zmiany klimatu też nie było.
Zawsze panikuję jeżeli coś się innego dzieje z moim okresem i chyba potrzebuję uspokojenia, że wszystko ok, że takie dziwne wahania się zdarzają i, że to jednorazowy wyskok mojego organizmu.

Edytowane przez blueon
Czas edycji: 2015-12-26 o 10:21
blueon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-26 11:20:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.