podkłady do cery naczynkowej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 19:54   #31
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

ta baza clinique jest bardzo interesująca, ale wpadło mi jeszcze jedno cudeńko z kwc.
Lumene, Beauty Base, Red Neutralizer (Puder tuszujący na zaczerwienienia i popękane naczynka)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11442
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:24   #32
cleer
Raczkowanie
 
Avatar cleer
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Co to za pan stick?
Heh, już wiem-max factor; P
cleer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 15:29   #33
HotChocolate
Przyczajenie
 
Avatar HotChocolate
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

A czy moze ktoras z was ma porownanie Gosha X-Ceptional z Maybelline Smooth Result?
__________________
HotChocolate®
HotChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 19:15   #34
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Ja używam zielonego korektora z Inglota (ten w tubce) i ejstem nawet zadowolona. Lekko wysusza, ale jak dobrze nawilże policzki to jest przez pare godzin ok. Póżniej kłade podkład i gotowe. Przez jakiś czas używałam kremu Avene który poleciła mi dermatolog. Niby ten zielony kolor kremu miał tuszowac naczynka, ale to była ściema
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:39   #35
cleer
Raczkowanie
 
Avatar cleer
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Z Avene wypróbowałam ten niby kryjący fluid ale jest to maź, która nic mi nie zakrywa, tylko spływa. Teraz zasadzam się na revlona colorstay, zobaczymy...nie mam nic przeciw korektorom byle nie pozostawiały tłustego filmu, muszę takiego poszukać
cleer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 17:30   #36
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez cleer Pokaż wiadomość
Teraz zasadzam się na revlona colorstay, zobaczymy...
ale revlon ma alcohol denat. wiec chyba nie jest odpowiedni dla cery naczynkowej?

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2008-04-14 o 17:31 Powód: dopisek
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:29   #37
cleer
Raczkowanie
 
Avatar cleer
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Ano ma, ale już nie mam pomysłu na matujący podkład, utrzymujacy się chociaż 2 godz mat, nie spływający, nie brudzący ubrań...sama już głupieje :P
cleer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 16:53   #38
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez HotChocolate Pokaż wiadomość
A czy moze ktoras z was ma porownanie Gosha X-Ceptional z Maybelline Smooth Result?
Podbijam właśnie zastanawiam sie nad kupnem Maybelline Smooth Result, tylko nie wiem czy jest taki jasny odcien jak Gosha. Może któraś z Was używała albo widziała odcienie?
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:58   #39
HotChocolate
Przyczajenie
 
Avatar HotChocolate
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez martyna05 Pokaż wiadomość
Podbijam właśnie zastanawiam sie nad kupnem Maybelline Smooth Result, tylko nie wiem czy jest taki jasny odcien jak Gosha. Może któraś z Was używała albo widziała odcienie?
Kochana! ja miałam Meybelline a Ty Gosha super. mam 021 nude i to jest najjaśniejszy jaki mozna dostac u nas(porazka) i dla mnie(a nie jestem bladziochem ani tez spalona solarium) odrobine za ciemny ale na lato super. zastanawiam sie nad goshem.... jaki jest? bo po meybellinie, jak dotkniesz twarzy, zostaje Ci na rece podklad. ale i tak jest bardzo fajny. z goshem tez jest ten problem?
__________________
HotChocolate®
HotChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:43   #40
martyna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 118
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez HotChocolate Pokaż wiadomość
Kochana! ja miałam Meybelline a Ty Gosha super. mam 021 nude i to jest najjaśniejszy jaki mozna dostac u nas(porazka) i dla mnie(a nie jestem bladziochem ani tez spalona solarium) odrobine za ciemny ale na lato super. zastanawiam sie nad goshem.... jaki jest? bo po meybellinie, jak dotkniesz twarzy, zostaje Ci na rece podklad. ale i tak jest bardzo fajny. z goshem tez jest ten problem?
Ja jestem zadowolona z tego podkładu. Dobrze się rozprowadza, jest wydajny, wygląda naturalnie na twrzy. Nie ma też problemu z brudzeniem ubrań. Mam tylko jedno zastrzezenie, u mnie po 7,8h zaczyna się ścierać w okolicach nosa, ale wybaczam
Szkoda, że Maybelline nie ma naprawdę jasnego odcienia, bo chciałam spróbować- ma bardzo dobre recenzje na KWC no i jest tańszy od Gosha. Ale jeżeli Ty nie jesteś bladziochem a jest dla Ciebie za ciemny to ze mnie zrobi pewnie murzynkę

Pozdrawiam.
martyna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:08   #41
HotChocolate
Przyczajenie
 
Avatar HotChocolate
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Szukałam jaśniejszego odcienia... ale podobno w Polsce nie ma na allegro widziałam jaśniejszy Smooth Result nie polski jakis bo mial inne opakowanie ale bałabym sie kupowac przez nata.... wiec chyba skusze sie na Gosha. zobaczymy czy drozszy ozancza lepszy
__________________
HotChocolate®
HotChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 11:15   #42
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Gosh jest bardzo fajny, jeden z lepszych podkładów, jakie miałam. Jeśli uda Ci się idealnie dobrać kolor, raczej na pewno będziesz zadowolona. Mnie niestety tak w 100% kolor nie przypasował, jest za mało neutralny jak na moje potrzeby (mówię o 11).
Generalnie trudno będzie Ci znaleźć coś jaśniejszego od Gosha. Ale możesz sobie jeszcze przejrzeć wątek o jasnych podkładach.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:59   #43
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Nie chce zakładać nowego wątku, dlatego dopisze się tutaj.
chciałam się zapytać czy przy cerze naczynkowej można używać podkładów rozświetlających? Wiadomo, że takiej cery nie można traktować niczym "ostrym" min. pilingami, pędzlamali do pudrów itp. dlatego zastanawiam się czy drobinki zawarte w podkładzie moga również podrażniać cere, mimo iż przy rozprowadzaniu podkładu nie czuje w ogóle tych drobinek?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 09:59   #44
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Ja mam cerę naczynkową i mnie podkłady rozświetlające uczulają, ale to może jest indywidualna kwestia.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 19:47   #45
derrise
Raczkowanie
 
Avatar derrise
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 38
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Doczepię się tutaj bo nie chce zakładać nowego wątku, a potrzebuje waszej rady. Nie wiem co lepiej kupić Lumene, Beauty Base, Red Neutralizer i na to jakiś lekki podkład czy Panstick Max Factora. Oba mają dobre recenzje na KWC, cena też jest podobna. Nie wiem który będzie lepsz. Panstick jest podobno ciężki, a w sztucznym świetle widać zielone drobinki Lumene. Który Waszym zadaniem lepszy?? Bo ja nie wiem, który wybrać
derrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 11:01   #46
mari11i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Cześć. Jeszcze rok temu miałam ogromny problem z moją cerą, bardzo niemiłe jest uczucie i wygląd jak "palą policzki", jest się czerwonym. Teraz mam mniejsze zaczerwienienie. A to za sprawą kosmetyków z serii Bielenda kasztan. Najważniejsze jest serum, bo jest najmocniejsze.
To jako ciekawostka.

Wypróbowałam kilkanaście podkładów: rimmel, meybelline, max factor, soraya oraz inne mniej znane a dostępne w drogeriach. Najlepsze są podkłady z firmy Revlon. Revlon Colorstay co prawda ma 1 składnik niewłaściwy, ale jest naprawde dobry. Teraz na rynku dostępne są podkłady Revlon mineralne. Obecnie posiadam go, kryje lepiej niż średnio, ale zapewniam że efekt będzie się trzymał dlużej niż w innych, nawet najbardziej profesjonalnych.
Już tłumacze dlaczego uważam je za najlepsze.
Cera naczyniowa jest bardzo ciepla, wręcz gorąca co powoduje że zwykłe podkłady "topią" się, spływają. Tylko marka Revlon gwarantuje długi czas trzymania się podkładu. Można go porównac z innymi już przy nakładaniu, jest gęstszy, lepiej przylega do twarzy i jest bardzo bardzao wydajny. W lecie nie brudzi ubrań bo trzyma się na twarzy.
Używałam go przez rok i nawet ten składnik o którym pisałyście mi nie zaszkodził. Sprawdził się nawet podczas wesela w upalnych warunkach przez całą dobę. polecam.
mari11i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:05   #47
Dusiak21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 128
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

A ja mam takie pytanko! Też posiadam cerę naczynkową i ostatnio dostałam w prezencie podwójny korektor z Avene! Cieszyłam się do momentu kiedy przeczytałam skład! Czy to nie jest dziwne, że w kosmetykach dla cery wrażliwej i naczynkowej występuje alkohol? Cholerka, a już się zdążyłam ucieszyć!
__________________
[https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430184] Kosmetyki na wymianę!
Dusiak21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 12:58   #48
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

dusiak - nie mam pojecia, niestety. Ja polecam znany na Wizazu Pharmaceris seria do cery naczynkowej, jest swietny

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-16 o 08:48
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 13:13   #49
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Dusiak21 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko! Też posiadam cerę naczynkową i ostatnio dostałam w prezencie podwójny korektor z Avene! Cieszyłam się do momentu kiedy przeczytałam skład! Czy to nie jest dziwne, że w kosmetykach dla cery wrażliwej i naczynkowej występuje alkohol? Cholerka, a już się zdążyłam ucieszyć!
za bardzo się na tym nie znam, ale chyba gdzieś słyszałam, że alkohol jest używany jako konserwant, ważne jest też miejsce w składzie, na którym jest wymieniony dany składnik - im dalej, tym jest go mniej
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 14:52   #50
Dusiak21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 128
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Jeśli ktoś będzie coś wiedział niech da znać! Tak bardzo się cieszyłam z tego korektora, nie chciałabym go zmarnować! W każdym razie jak widzę w składzie kosmetyku jakikolwiek alkohol od razu mnie odrzuca, sama nie wiem czy dobrze robię! Będę wdzięczna za wszelkie porady i wskazówki!
__________________
[https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430184] Kosmetyki na wymianę!
Dusiak21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:50   #51
_ N a t a l i a _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Ja używam podklad z Loreala infallible 16 hrs ( z czerwona zakrętką). polecam go bo dobrze kryje rumieńce i rózne niedoskonałości. Mam cere mieszaną i dla mnie jest najlepszy z wszystkich dotąd przetestowanYch podkladów. W rossmanie kosztuje ok. 55- 60 zł ale na allegro mozna go kupić taniej.
_ N a t a l i a _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 12:39   #52
Anka0077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Ja używam pudru w kremie do cery z problemami naczynkowymi kolor naturalny seria Anti allergique firmy MINCER cor.MONA LIZA cos.FRANCE. Można dostać w drogeriach NATURA, jest dosyć tani ok.10-12zł. Dla jest dosyć jasny, więc po nałożeniu podkładu nakładam pędzlem puder brązujący i wszystko jest ok. Dodamże puder zawiera wit.A+E oraz fitokompleks 5 ziół.Wprawdzie zawiera alkohol ale tak minimalne ilości, że się tego nie odczuwa.
Anka0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 17:23   #53
mrasnie
Raczkowanie
 
Avatar mrasnie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 35
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Laski! Polećcie mi (mam 17 lat) jakiś puder, który nie szkodziłby mojej cerze naczynkowej i nie zaostrzał rumienia oraz po nałożeniu na twarz, nie sprawiał, że będę mieć efekt biszkopta lub maski. Z góry dziękuje!
mrasnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 18:21   #54
Ataegina
Raczkowanie
 
Avatar Ataegina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 35
Dot.: podkłady do cery naczynkowej

Ja oprócz naczynek mam jeszcze piegi, żeby było ciekawiej. stosowałam już różne metody, kryjące revlony, bourjois itp, ale dopiero jakoś pól roku temu odkryłam zielona baze z Mariazy, ładnie wyrównuje kolor skóry, nie robiąc krzywdy piegom - postanowiłam je pokochać, zamiast za wszelką cene przykrywać ze smiesznym rezultatem Na tą bazę nakładam supki puder ryżowy paese, albo Inglota. I jest ok.
__________________
Ataegina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.