Studia\język\pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-24, 16:05   #1
filkomarnicki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Unhappy

Studia\język\pomocy


Hej, potrzebuję rady od osób uczących się języka, dobrze go znającego lub w sumie od każdego, kto ma pojęcie o nauce ogólnie. Chodzi o to, że zacząłem studia w październiku i teraz, od drugiego semestru doszedł mi język obcy. Mieliśmy do wyboru język, który zaczynamy od poziomu A1. Oprócz tego uczymy się angielskiego, który na koniec musimy zdać na poziomie B2 (egzamin ustny i pisemny). I tu zaczyna się mój problem. Angielski umiem i nie jest problemem go zdać, ale jak mam dojść do poziomu B2 z języka, którego nigdy wcześniej nie miałem? Mam na to dwa lata, 4 semestry. Łącznie godzin na naukę tego języka obcego poświęcone jest 120. Nawet jeśli drugie tyle robiłbym w domu, nie ma szans na dojście do poziomu B2 w 240 godzin nauki!! Co mam robić? Czy tak wygląda to na studiach zawsze?
Czy te 120 godzin to dobry czas na nauczenie się do B2???
filkomarnicki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-30, 18:30   #2
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Studia\język\pomocy

Z tego, co właśnie napisałeś, B2 masz zdać z angielskiego, nie z drugiego języka. Doczytaj w programie studiów co tam DOKŁADNIE jest napisane.
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 19:30:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.