Mamy grudniowe 2021 🤩 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-08-31, 19:27   #5011
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

Cytat:
Napisane przez czaroduszka Pokaż wiadomość
Ciekawa sama jestem co tam nosisz Eneajla

No dziewczyny to chyba jakieś fatum naprawdę. Przed chwila chyba dostałam zgagi, nie wiem bo nigdy nie miałam ale takie dziwne uczucie mam w mostku jakby mi coś utkwiło w przełyku, jakby suchy kawałek chleba. To jest ta zgaga?
Wiesz co to takie pieczenie w przełyku bardziej i uczucie jakby Ci stało w gardle wszystko.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 20:11   #5012
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

W drugim gabinecie w tym samym czasie inna ginekolog przyjmuje więc nie da rady. Ale to nic, ja już się i tak nastawiłam, że dowiem się pod koniec.

Mnie jak zgaga męczy to aż mnie pali taki ogień w przełyku, że żyć się nie da

Powiem wam, że rodzina jest oburzona, że chrztu nie będzie, a za tym imprezy i popijawy dla rodziny, bo na tym im przede wszystkim zależy. Co się nasluchalam dzisiaj, że szatan opęta mi dziecko to aż głowa mnie boli 🤷🏼☠♀️ A najlepsze jest, że sami są katolikami z nazwy, do kościoła nie chodzą, nie modlą się, a jak księdza widzą to unikają jak ognia. Ani ja ani tż, nie chcemy chrzcic i jest obraza majestatu wśród rodziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 20:37   #5013
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

My jak na razie nie podjęliśmy decyzji co do chrztu. Mi nie zależy, mąż by chciał. W sumie tak samo było ze ślubem kościelnym. Osobiście nie widzę sensu, skoro np. w tym roku byłyśmy w kościele tylko na pogrzebie mojej siostry, zwykle też takie okazje i święta. Mój znowu tłumaczy tym, że nie chciałby słuchać komentarzy, m.in. mojej mamy, bo jej nie pasuje, że siostrzeniec nie jest ochrzczony, ale prezenty na święta już tak. W ogóle rodzina w większości tak jak u Ciebie, katolicy z nazwy, a do kościoła od święta 🤷☠♀️

Szkoda, że jeszcze się nie dowiesz. U mnie przeczucia się sprawdziły, może u Ciebie też tak będzie

Właśnie z cytryną czasem są problemy, jak kiedyś robiłam krzywą to nie pozwolili, bo wynik może być zaburzony. A w tej cytrynowej jest tylko cukier i kwas cytrynowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 21:32   #5014
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

Cieszę się, że to moje dziecko i ja będę o nim decydować, a nie rodzinka. Jeszcze tylko aby pójść na swoje, bo nie chcę aby od małego dziecku ktoś głupoty wpajał z rodziny i nastawiał przeciwko mnie, tzw pranie mózgu. Każdy tylko krytykować umie, ale żeby coś pomóc to nie ma chętnych.

I znowu się tu żalę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-31, 22:27   #5015
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

Dziewczyny, macie ponad 5000 postów- załóżcie proszę nową część
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 06:55   #5016
ninqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 147
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

|Ja jestem największym antychrystem w rodzinie
Świąt żadnych nie odprawiamy, nie ma choinki nawet prezentów świątecznych o chrzest próbowali zagadywać, ale mój mąż odbił piłeczkę tak, że drugi raz nie zapytają

Z powodu braku obrzędowości w naszym domu cieszę się, że dziecko będzie z grudnia, bo wiecie jak to jest... dzieci rozmawiają między sobą o prezentach itd. Tak to przynajmniej będzie prezent urodzinowy i jakaś celebracja rocznicy zastania rodzicem

Zamiast komunii mąż już w głowie zaplanował jakieś safari

Dobrym argumentem jest to, że dziecko można ochrzcić w każdej chwili i najlepiej jakby to ono zadecydowało o swojej przynależności bądź braku do danej religii. Jeżeli chce się rodzina bawić w "edukacje" to zapraszam

Ja odmawiałam bycia świadkową na ślubach i chrzestną bo nie jestem w stanie kłamać, że wspomogę w wychowaniu w wierze katolickiej.
ninqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 07:42   #5017
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

Cytat:
Napisane przez ninqa Pokaż wiadomość
|Ja jestem największym antychrystem w rodzinie
Świąt żadnych nie odprawiamy, nie ma choinki nawet prezentów świątecznych o chrzest próbowali zagadywać, ale mój mąż odbił piłeczkę tak, że drugi raz nie zapytają

Z powodu braku obrzędowości w naszym domu cieszę się, że dziecko będzie z grudnia, bo wiecie jak to jest... dzieci rozmawiają między sobą o prezentach itd. Tak to przynajmniej będzie prezent urodzinowy i jakaś celebracja rocznicy zastania rodzicem

Zamiast komunii mąż już w głowie zaplanował jakieś safari

Dobrym argumentem jest to, że dziecko można ochrzcić w każdej chwili i najlepiej jakby to ono zadecydowało o swojej przynależności bądź braku do danej religii. Jeżeli chce się rodzina bawić w "edukacje" to zapraszam

Ja odmawiałam bycia świadkową na ślubach i chrzestną bo nie jestem w stanie kłamać, że wspomogę w wychowaniu w wierze katolickiej.
My jesteśmy wierzącymi osobami. W tym roku mieliśmy Komunię syna i powiem Ci ze wiem teraz jak ważne jest to dla samego dziecka. Całe te przygotowania w swojej grupie rówieśniczej i samo przyjęcie Komunii. I o dziwo dzieci rozumiały na tyle na ile powinny. Ale każdy ma prawo do własnych wyborów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-01, 08:10   #5018
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

Znam dwie dorosłe osoby, które nie miały wszystkich sakramentów za dziecka i teraz chcąc wziąć ślub koscielny maja pretensje i żal do rodziców, ze tego nie zrobili jak był na to czas.
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 08:25   #5019
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

Cytat:
Napisane przez czaroduszka Pokaż wiadomość
Znam dwie dorosłe osoby, które nie miały wszystkich sakramentów za dziecka i teraz chcąc wziąć ślub koscielny maja pretensje i żal do rodziców, ze tego nie zrobili jak był na to czas.
Moja mama Komunię i bierzmowanie przed ślubem musiała załatwiac. Ale żyła w czasach komuny gdzie z religia było zupełnie inaczej jak teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

A dla przykładu podam swojego chrześniaka który dopiero teraz w wieku 10 lat przed Komunia został ochrzczony.. Źle się z tym czul i chciał mieć chrzest i Komunięm a rodzice mieli sporo formalności dodatkowych przez to że tak późno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-01, 08:30   #5020
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1283081 chodźcie do nowej części

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-01 09:30:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.