Jak Wasze dzieci zniosły przypominawcze szczepienie na odrę-świnkę-różyczkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-17, 09:37   #1
paniokularek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 2

Jak Wasze dzieci zniosły przypominawcze szczepienie na odrę-świnkę-różyczkę?


Szukam odpowiedzi na moje pytanie, ale na wszelkich forach rodzice pytają o to, jak inne dzieci zniosły to pierwsze szczepienie w 2. roku życia. Z tego, co pamiętam, moja córa miała trochę gorączki w ciągu nocy po tym szczepieniu (MMR), ale teraz czeka nas dawka przypominawcza. Rocznik córy przyjmuje je w 10. roku życia

I teraz mam pytanie - jak Wasze dzieci zniosły to szczepienie przypominawcze? Czy po pierwszym miały jakieś szczególne dolegliwości, a po tym drugim nie albo na odwrót?

A i jeszcze, czy w razie gorączki po tym szczepieniu można podawać środek przeciwgorączkowy oparty tylko na paracetamolu, czy może być tez ibuprofen w odpowiedniej dawce na ten wiek?
paniokularek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-28, 06:16   #2
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Jak Wasze dzieci zniosły przypominawcze szczepienie na odrę-świnkę-różyczkę?

Córka nie miała żadnych dolegliwości.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-28, 20:01   #3
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jak Wasze dzieci zniosły przypominawcze szczepienie na odrę-świnkę-różyczkę?

Cytat:
Napisane przez paniokularek Pokaż wiadomość
Szukam odpowiedzi na moje pytanie, ale na wszelkich forach rodzice pytają o to, jak inne dzieci zniosły to pierwsze szczepienie w 2. roku życia. Z tego, co pamiętam, moja córa miała trochę gorączki w ciągu nocy po tym szczepieniu (MMR), ale teraz czeka nas dawka przypominawcza. Rocznik córy przyjmuje je w 10. roku życia

I teraz mam pytanie - jak Wasze dzieci zniosły to szczepienie przypominawcze? Czy po pierwszym miały jakieś szczególne dolegliwości, a po tym drugim nie albo na odwrót?

A i jeszcze, czy w razie gorączki po tym szczepieniu można podawać środek przeciwgorączkowy oparty tylko na paracetamolu, czy może być tez ibuprofen w odpowiedniej dawce na ten wiek?
Mój syn miał dawkę przypominająca w 6 r.ż nic mu nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-24, 16:30   #4
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Jak Wasze dzieci zniosły przypominawcze szczepienie na odrę-świnkę-różyczkę?

Córka miala dawke przypominająca w 6 roku życia. Po 3 lub 4 dniach miala goraczke która się utrzymywała chyba niecałe dwie doby. Po pierwszej dawce nic jej nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-24 17:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.