Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-24, 13:18   #4711
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jezu ale hit !
Zamawiałam ostatnio 3 butelki drogich, niszowych perfum z Holandii chyba, zamówienie przyszło wszystko spoko. Dziś przychodzi druga paczka, a tam fancy krem do twarz i dezodorant, trio do konturowania westman atelier, jakies 2 hiper wypasione lakiery do paznokci i pudełko miniatur, sklep sie walnął i wysłał czyjeś zamówienie mi, za darmo, nie ma paragaonu ani rachunku i co ja mam zrobić?
A moze to gratisy, a perfumy przyjda osobna paczka?
Pisz do nich albo zadzwon, ciekawa jestem jak to sie skonczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 14:22   #4712
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 221
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
A moze to gratisy, a perfumy przyjda osobna paczka?
Pisz do nich albo zadzwon, ciekawa jestem jak to sie skonczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Liv, ale perfumy już przyszły, wcześniej, z tego co rozumiem.

Never, prawnie to nie musisz robić nic, mozesz sobie zostawić. A jak czujesz dyskomfort to mozesz dopytać, o co chodzi, moze pomyłka gruba i kuriera po to przyślą? No bo latać na pocztę to chyba byłaby przesada
Ala_73 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 14:46   #4713
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jezu ale hit !
Zamawiałam ostatnio 3 butelki drogich, niszowych perfum z Holandii chyba, zamówienie przyszło wszystko spoko. Dziś przychodzi druga paczka, a tam fancy krem do twarz i dezodorant, trio do konturowania westman atelier, jakies 2 hiper wypasione lakiery do paznokci i pudełko miniatur, sklep sie walnął i wysłał czyjeś zamówienie mi, za darmo, nie ma paragaonu ani rachunku i co ja mam zrobić?

Pomalować się i zapomnieć. Z uczciwości możesz maila napisać, ale koszty odesłania tego są pewnie droższe niż sklep straci na zawartości.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 14:51   #4714
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Pomalować się i zapomnieć. Z uczciwości możesz maila napisać, ale koszty odesłania tego są pewnie droższe niż sklep straci na zawartości.
Skoro nie było paragonu ani rachunku to i tak raczej nie pomogą w tej sprawie Przynajmniej tak było u mnie.
No cóż Never, to chyba po prostu Mikołaj w tym roku wcześniej do Ciebie przyszedł
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 15:00   #4715
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89010370]Skoro nie było paragonu ani rachunku to i tak raczej nie pomogą w tej sprawie Przynajmniej tak było u mnie.
No cóż Never, to chyba po prostu Mikołaj w tym roku wcześniej do Ciebie przyszedł [/QUOTE]


Dlatego mówię- dla spokoju sumienia może napisać, ale wątpię żeby ktokolwiek coś z tym począł. Raczej spodziewam się ze strony sklepu braku reakcji albo krótkiego "hęęęę?"
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 15:00   #4716
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Liv, ale perfumy już przyszły, wcześniej, z tego co rozumiem.

Never, prawnie to nie musisz robić nic, mozesz sobie zostawić. A jak czujesz dyskomfort to mozesz dopytać, o co chodzi, moze pomyłka gruba i kuriera po to przyślą? No bo latać na pocztę to chyba byłaby przesada
Dzieki, nie doczytalam czyli to na pewno torba wypasnych gratisow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 15:03   #4717
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
A moze to gratisy, a perfumy przyjda osobna paczka?
Pisz do nich albo zadzwon, ciekawa jestem jak to sie skonczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Perfumy juz przyszly wczesniej wlasnie i do nich tez byl gratis, wlasnie te pudelko z miniaturami ale te pudelko bylo dolaczane do jakiegos tam progu .

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Nie bede pisala, w d*pie ich mam . Beda chcieli to sie upomna i spoko, a nie to nie, to nie wina kuriera bo paczka byla zaadresowana na mnie także pewnie pomylka sklepu ale zadnego paragonu ani fakturki nie było.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2021-11-24 o 15:16
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-24, 15:35   #4718
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Nie bede pisala, w d*pie ich mam .
Też dobrze

Zazdro, masz szczęście kobieto. Mnie się nigdy nie trafiają takie darmowe obiadki
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 17:15   #4719
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jezu ale hit !
Zamawiałam ostatnio 3 butelki drogich, niszowych perfum z Holandii chyba, zamówienie przyszło wszystko spoko. Dziś przychodzi druga paczka, a tam fancy krem do twarz i dezodorant, trio do konturowania westman atelier, jakies 2 hiper wypasione lakiery do paznokci i pudełko miniatur, sklep sie walnął i wysłał czyjeś zamówienie mi, za darmo, nie ma paragaonu ani rachunku i co ja mam zrobić?
Bajer Uznaj, że to od Mikołaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 17:19   #4720
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89010418]Też dobrze

Zazdro, masz szczęście kobieto. Mnie się nigdy nie trafiają takie darmowe obiadki [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Bajer Uznaj, że to od Mikołaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz raz mialam z tym sklepem przygody bo mi zawrócili paczke w Niemczech i musieli drugą wysyłać, co prawda dali za to kod przeprosinowy ale uznam ten gift z dziś za właśnie zadośćuczynienie za czekanie wtedy
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 19:13   #4721
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny dawno nie zamawiałam z Cultbeauty i teraz robię właśnie zamówienie i.. nie ma już próbek w zamówieniach powyżej 50 euro??? Kiedyś było kilka do wyboru, a teraz nic mi się nie pokazuje Nie ma już tej opcji czy to przez ten rabat -25% ?
A jak jest z podatkiem? Ktoś na insta pisał w komentarzu, że teraz już nie pokrywaja tych kosztów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-24, 19:33   #4722
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jak jest z podatkiem? Ktoś na insta pisał w komentarzu, że teraz już nie pokrywaja tych kosztów.

Miałam w poniedziałek paczkę z Cultu i nic nie płaciłam dodatkowo
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 20:40   #4723
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89010711]Miałam w poniedziałek paczkę z Cultu i nic nie płaciłam dodatkowo [/QUOTE]A na dużą kwotę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 21:43   #4724
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
To jest kod przy którymś kolejnym zamówieniu, przy pierwszym miałam pełnowymiarowy blender brush do oczu, przy drugim SUPERSTAR LIPS PILLOW TALK, teraz przy trzecim właśnie kredka walk no shame, przy czwartym już mam w koszyku błyszczyk COLLAGEN LIP BATH PEACHY PLUMP.

Wie ta Szarlot jak mnie złapać :P hehe

informacyjnie - źle dobrałam kolor podkładu i zwrot kosztuje 77zł chyba pierwszy raz w życiu mam podkład który jest ode mnie jaśniejszy
moze zostawię i będę się opalac bronzerem
który
hmm
mam koszyku do kolejnych zakupów
hehe

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



Delikatnie mówiąc trochę zje... bo paletka do mnie jedzie z usa i zestaw mini pillow talk 4mini

a tak miałabym online z gratisami
ale kto to wiedział

teraz bardzo cierpie, że nie można kupić tego rozświetlacza
https://www.charlottetilbury.com/eu/...s-glow-secrets

Informacyjnie - szminka wedding belles - na zdjęciach śliczniutka JEST MEGA CIEMNA

sunset ciemna dla mnie, ja chciałam najjaśniejsza ale mogę zapomnieć - wyprzedana

zobacz nowe zestawy - dzisiaj i tylko dziś jest kilka nowych dodanych - szminki i pędzle
https://www.charlottetilbury.com/eu/...more-save-more
Który podkład i kolor kupiłaś, że za jasny?

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Swatchami szminek Charlotte z internetu jestem tez zawiedziona... mial byc piekny nudziakowy roz, a Pillow talk jest brazowy. Nie ma zle, takiego odcienia nie mialam, ale swatche w ogole nie oddaja jego prawdziwego odcienia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od Szarlot mam Pillow Talk minisa, do jedngo z zamówień dawali wcześniej w S. Jeszcze jej na ustach nie miałam, a poszalałam z kolejnymi zakupami szminkowymi Nars świateczna edycja kolor Barbara, najnowsza Lady Bold z TF w kolorze I'm Thriving i zestaw Hudy Hustla plus mini konturówka w etui ustowym. Z tanich Kobo z edycji od Daniela Taupe nude. Same nudziaki. Kurczę dawno czerwieni nie nosiłam, przez maseczki Jak się nudziak gdzieś rozmarze to się nawet nie przejmuję, ale czerwień to już inna sprawa.


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to juz nie ogarniam tego BF, serio, niech to sie wszystko w koncu skonczy
A nie mów nawet, najlepiej rzucić to i wyjechać w Bieszczady : hahaha: Zastanawiam się czy kupować teraz np. ubrania czy jednak na wyprze liczyć. Te oferty, maile i to wszystko

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jezu ale hit !
Zamawiałam ostatnio 3 butelki drogich, niszowych perfum z Holandii chyba, zamówienie przyszło wszystko spoko. Dziś przychodzi druga paczka, a tam fancy krem do twarz i dezodorant, trio do konturowania westman atelier, jakies 2 hiper wypasione lakiery do paznokci i pudełko miniatur, sklep sie walnął i wysłał czyjeś zamówienie mi, za darmo, nie ma paragaonu ani rachunku i co ja mam zrobić?
Ulalala jaki prezent, grzeczna byłaś w tym roku
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-24, 22:06   #4725
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A na dużą kwotę?

Ok. 300 zł.
Kwota chyba bez znaczenia byłaby, bo od lipca tego roku wszystkie przesyłki spoza UE wpadają na cło bez względu na kwotę zakupu (o ile wcześniej nie opłaci się VATu).
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 00:36   #4726
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Który podkład i kolor kupiłaś, że za jasny?



Od Szarlot mam Pillow Talk minisa, do jedngo z zamówień dawali wcześniej w S. Jeszcze jej na ustach nie miałam, a poszalałam z kolejnymi zakupami szminkowymi Nars świateczna edycja kolor Barbara, najnowsza Lady Bold z TF w kolorze I'm Thriving i zestaw Hudy Hustla plus mini konturówka w etui ustowym. Z tanich Kobo z edycji od Daniela Taupe nude. Same nudziaki. Kurczę dawno czerwieni nie nosiłam, przez maseczki Jak się nudziak gdzieś rozmarze to się nawet nie przejmuję, ale czerwień to już inna sprawa.




A nie mów nawet, najlepiej rzucić to i wyjechać w Bieszczady : hahaha: Zastanawiam się czy kupować teraz np. ubrania czy jednak na wyprze liczyć. Te oferty, maile i to wszystko



Ulalala jaki prezent, grzeczna byłaś w tym roku
Ja tez najwiecej nudziakow nosze albo takie, co mi maska nie rozmarze. Inne kolory nosze jak maseczki nie trzeba zakladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 09:31   #4727
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jak jest z podatkiem? Ktoś na insta pisał w komentarzu, że teraz już nie pokrywaja tych kosztów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na ich stronie dalej jest informacja, że pokrywają i że w razie co trzeba do nich pisać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 10:00   #4728
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny mogłybyście sprawdzić na stronie charlottetilbury.com czy możecie dodać 2 darmowe próbki do zakupów?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 10:59   #4729
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
No stosunkowo mocny makijaż. Ale kazdy inaczej to odbiera tzn. dla mnie make up no make up to bb czy lekki podkład, cieliste cienie, brązowa kreska itd a dla mojej przyjaciołki jak się pomaluje na "francuzkę" to jest wielkie hallo i 50 razy się pyta jak wygląda taka "wymalowana" a ja nie mam serca jej mówić, że cieni na powiece jak na lekarstwo, a rzęsy pociągnięte jedną warstwą tuszu wiosny nie czynią
Ja tak delikatnie się maluję w dni wolne.
Do pracy full make up, lubię dużo błysku chociaż zaczynam stopować trochę (np z rozświetlaczami).
Minusem jest, że wszyscy znajomi czy z pracy przyzwyczajeni więc nikt nie zauważy że wow nowe cienie albo coś. Zupełnie odwrotnie w przypadku osób które się nie malują - taka osoba zrobie makijaż od święta i każdy posikany że tak dobrze wygląda



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja to mam różne fazy z makijażem, ale generalnie bliżej mi do "tapeciar" .

Jednej zasady jednak przestrzegam - jak ciemne usta, to delikatne oko, a jak intensywniejszy mejkap na powiekach, to szminka jasna i niekrzykliwa.



Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że każdy ma inną definicję tapety

Ja mam jasną cerę, ciemne brwi i usta, więc pewnie spełniam bez makijażu wymogi make up no make up
Ja też mam taki typ urody, ale makijaż być musi
Bo lubię po prostu


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mi tez mowia, ze mam tapete, a ja uwazam, ze malowanie sie podkladem, tuszem, szminka czy cieniami brazowymi to nie jest tapeta Nawet roz czy rozswietlacz to ekstrawagancja
A czerwona szminka - ratuj sie kto moze

Zwisa mi to i powiewa, bo nie mam nawet na kim sie wzorowac z otoczenia

Lubie jak Ola- jak mocniejsze oko to delikatna szminka. Mocniejsze usta - neutralne cienie albo minimum na oczach. Uzywam podkladu, pudru, rozu, rozswietlacza itp.. W domu nie maluje sie wcale, tylko jak wychodze, ale zdarza mi sie wyjscia bez makijazu jak nie mam na to czasu.

Na szczescie moja siostra ma podobne podejscie do mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jak to mówią, że masz tapetę?! Tak wprost?
To prosiaki!
Moje koleżanki też mówią, że zawsze jestem wymalowana ale dla nich malowanie to tylko od święta i polega na dodaniu kreski i tuszu , więc co się dziwić


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tak czytam waszą rozmowę na temat tej tapety i mam jedną myśl. Wszystko zależy od ilości! Może być dużo różnych kosmetyków, ale nałożonych z umiarem. Tapeta dla mnie to tak dużo, że można szpachelką zdrapywać
No to wiadomo ale jak ktoś się nie maluje wcale to dla niego pomalowane rzęsy i kreska u innej osoby już jest makijażem wyjściowym przynajmniej w moim otoczeniu tak to wygląda
A ja jestem z tych, co uważają, że po 40-stce jednak w makijażu wygląda się lepiej niż bez o czym nie raz już tu pisałam.


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jezu ale hit !
Zamawiałam ostatnio 3 butelki drogich, niszowych perfum z Holandii chyba, zamówienie przyszło wszystko spoko. Dziś przychodzi druga paczka, a tam fancy krem do twarz i dezodorant, trio do konturowania westman atelier, jakies 2 hiper wypasione lakiery do paznokci i pudełko miniatur, sklep sie walnął i wysłał czyjeś zamówienie mi, za darmo, nie ma paragaonu ani rachunku i co ja mam zrobić?
Super!


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Perfumy juz przyszly wczesniej wlasnie i do nich tez byl gratis, wlasnie te pudelko z miniaturami ale te pudelko bylo dolaczane do jakiegos tam progu .

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Nie bede pisala, w d*pie ich mam . Beda chcieli to sie upomna i spoko, a nie to nie, to nie wina kuriera bo paczka byla zaadresowana na mnie także pewnie pomylka sklepu ale zadnego paragonu ani fakturki nie było.
Pewnie zostaw sobie To przecież wcześniejszy Mikołaj


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja juz raz mialam z tym sklepem przygody bo mi zawrócili paczke w Niemczech i musieli drugą wysyłać, co prawda dali za to kod przeprosinowy ale uznam ten gift z dziś za właśnie zadośćuczynienie za czekanie wtedy
No właśnie jak to miło z ich strony, że się tak postarali teraz
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-25, 11:11   #4730
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89011016]Ok. 300 zł.
Kwota chyba bez znaczenia byłaby, bo od lipca tego roku wszystkie przesyłki spoza UE wpadają na cło bez względu na kwotę zakupu (o ile wcześniej nie opłaci się VATu).[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Na ich stronie dalej jest informacja, że pokrywają i że w razie co trzeba do nich pisać
Dzięki dziewczyny.

Chciałam wziąść szminkę od victorii beckham, ale są jakieś średnie kolory, a druga szminka na którą polowałam to się okazało, że powróci jak się skończy zniżka. Takze cultbeauty zrobil też podział promki na różne kolory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 12:02   #4731
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

...
Ale jak to mówią, że masz tapetę?! Tak wprost?
To prosiaki!
Moje koleżanki też mówią, że zawsze jestem wymalowana ale dla nich malowanie to tylko od święta i polega na dodaniu kreski i tuszu , więc co się dziwić
...
Tak, wprost, albo nawet teksty typu: za mocno sie wymalowalas (mocniejsza rozowa szminka, czerwona albo jakas mega ciemna). Ja sie juz tymi tekstami nie przejmuje, ale byl czas kiedy mocno to bralam do siebie.
Tak samo reaguja jak sie wypsikam. Olaaaac, ale coraz czesciej im cos glupiego odpowiem. A potem przychodza swieta, urodziny to prosza o porady w sprawie perfum, bo chca kupic na prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 12:52   #4732
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tak, wprost, albo nawet teksty typu: za mocno sie wymalowalas (mocniejsza rozowa szminka, czerwona albo jakas mega ciemna). Ja sie juz tymi tekstami nie przejmuje, ale byl czas kiedy mocno to bralam do siebie.
Tak samo reaguja jak sie wypsikam. Olaaaac, ale coraz czesciej im cos glupiego odpowiem. A potem przychodza swieta, urodziny to prosza o porady w sprawie perfum, bo chca kupic na prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ups
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 13:41   #4733
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tak, wprost, albo nawet teksty typu: za mocno sie wymalowalas

Sorry, ale kto Ci tak pie*doli (pardon my french)? W pracy ? Współpracownicy, czy szef, czy kto ? Co to trzeba mieć we łbie i za kogo się uważać, żeby robić obcej kobiecie takie uwagi ?! Szok. Nie pozwalaj na to, kurde no !
Wściekłam się od samego czytania.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-11-25 o 13:46
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 17:43   #4734
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89012033]Sorry, ale kto Ci tak pie*doli (pardon my french)? W pracy ? Współpracownicy, czy szef, czy kto ? Co to trzeba mieć we łbie i za kogo się uważać, żeby robić obcej kobiecie takie uwagi ?! Szok. Nie pozwalaj na to, kurde no !
Wściekłam się od samego czytania.[/QUOTE]

Mnie też to zaskoczyło!
W ogóle sobie nie wyobrażam żeby cokolwiek komuś mówić, bo np. ma czerwone usta, a w moim powiedzmy odczuciu, są zbyt czerwone? To chyba byłby mój problem, a nie osoby z umalowanymi ustami?
Ja mam niewyparzony jęzor to pewnie dlatego nigdy nic podobnego nie usłyszałam, ale zawsze na takie porady jest dobre pytanie: A kto tak mówi? Kiedyś koleżanka mi powiedziała, że nie powinnam nosić różu, bo jest infantylny, więc ją spytałam kto tak powiedział o tym różu. Na co usłyszałam, no, że ludzie. Yhy. I po dyskusji Polecam zawsze i wszędzie tak właśnie olewać takie wszystkie ciotki i wujków dobra rada.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 18:31   #4735
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Kurczę, cieszę się z tego w jakim otoczeniu byłam, może ktoś mi zwrócił uwagę ale w dyskretny i elegancki sposob jak przwsadzilam z bronzerem czy szminka mi weszła na zęby ale nigdy tylko dlatego że zrobiłam mocniejszy makijaż niż ta czy inna koleżanka.
Teraz siedzę w domu i się nie maluję za często, ale w czasach przedpandemicznych czy teraz przy okazji jakichś wyjść towarzyskich czy do biura makijaż to dla mnie pewna forma ekspresji (tak jak lubię po prostu malować i rysować) i moja poranna chwila relaksu...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 19:51   #4736
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tak, wprost, albo nawet teksty typu: za mocno sie wymalowalas (mocniejsza rozowa szminka, czerwona albo jakas mega ciemna). Ja sie juz tymi tekstami nie przejmuje, ale byl czas kiedy mocno to bralam do siebie.
Tak samo reaguja jak sie wypsikam. Olaaaac, ale coraz czesciej im cos glupiego odpowiem. A potem przychodza swieta, urodziny to prosza o porady w sprawie perfum, bo chca kupic na prezent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I to jedyna słuszna postawa wobec takiego chamstwa.

Do mnie nikt się jeszcze nie odważył tak wprost powiedzieć, może dlatego, że podobno mam nieco wredny wyraz twarzy, więc pewnie wolą nie ryzykować .
Niemniej mam jedną bliską koleżankę, która potrafi rzucić mi kąśliwą uwagę na temat perfum, ciuchów czy wyglądu, ale przyznam, że w ogóle mnie to nie rusza, choć raz zwróciłam jej uwagę, że niepotrzebnie komentuje, bo nie pytałam jej o zdanie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 21:28   #4737
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I to jedyna słuszna postawa wobec takiego chamstwa.

Do mnie nikt się jeszcze nie odważył tak wprost powiedzieć, może dlatego, że podobno mam nieco wredny wyraz twarzy, więc pewnie wolą nie ryzykować .
Niemniej mam jedną bliską koleżankę, która potrafi rzucić mi kąśliwą uwagę na temat perfum, ciuchów czy wyglądu, ale przyznam, że w ogóle mnie to nie rusza, choć raz zwróciłam jej uwagę, że niepotrzebnie komentuje, bo nie pytałam jej o zdanie
No coś Ty Ola, w życiu!

A z koleżankami mamy podobnie, może to ta sama
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 22:07   #4738
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
W ogóle sobie nie wyobrażam żeby cokolwiek komuś mówić, bo np. ma czerwone usta, a w moim powiedzmy odczuciu, są zbyt czerwone? To chyba byłby mój problem, a nie osoby z umalowanymi ustami?

Dokładnie. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby robić komuś uwagi na temat wyglądu. No po prostu - dobre sobie


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja mam niewyparzony jęzor to pewnie dlatego nigdy nic podobnego nie usłyszałam

Ja tam się z prostactwem też nie szczypię. Sorry, jak ktoś mnie atakuje, to nie będę udawać, że tego nie słyszę. Niedoczekanie Na takiej bierności rosną te wszystkie buce z przerostem ego.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 22:12   #4739
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Syfora ma swoje paczkomaty w sklepie. Takie novum Odbierałam zamówienie click&collect. W sumie to pani i tak musiała mi je wyciągnąć, bo powiedziałam, że nie dostałam kodu, a dopiero teraz wyciągnełam mail ze spamu.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-25, 23:59   #4740
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89012033]Sorry, ale kto Ci tak pie*doli (pardon my french)? W pracy ? Współpracownicy, czy szef, czy kto ? Co to trzeba mieć we łbie i za kogo się uważać, żeby robić obcej kobiecie takie uwagi ?! Szok. Nie pozwalaj na to, kurde no !
Wściekłam się od samego czytania.[/QUOTE] bez stresu, juz to po mnie splywa, nauczylam sie olewac takie uwagi. Zreszta mnie tez zawsze ludzie zaskakuja jak mozna tam innym ludziom mowic kiedy nie pytam ich o opinie

Na niektorych spotkaniach rodzinnych tak mialam, wiec osoby, ktore czasami widza mnie bez makijazu. Moze chodzi o roznice wieku jak sie pomaluje i wygladam na starsza

W pracy mam swietnych ludzi obecnie, tam nikt nie robi takich uwag, a zreszta praca zdalna ma wiele plusow.



Dzieki za wszystkie slowa Nie dam sie i bede walczyc, zeby skonczyli wypowiadac takie opinie, kiedy nikt o nie nie prosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2021-11-26 o 00:03
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.