Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2021-11-30, 22:30   #1771
sublips
Zakorzenienie

Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Przewinęłam Kasię i Pawła po tym, jak zobaczyłam, jakiego rodzaju dramaty znowu się szykują, nie mam siły ich oglądać. Nawet szczerze to nie ciekawi mnie w ogóle ich decyzja i wątek. Współczuję jej, że jest chora, ale zastanawiam się, z jakimi kobietami miał do czynienia Paweł, że tak zabiega o taką relację i taką partnerkę, która nie potrafi się komunikować.

Aneta i Robert - życzę im jak najlepiej i jego naprawdę polubiłam, ale po tym odcinku rzeczywiście zaczynam widzieć, że Aneta trochę się podświadomie kreuje - według mnie wiele osób tak robi, ale u niej to aż za bardzo. Wierzę, że im się mogło udać i do tej pory, bo nie wiem w sumie, czy Aneta w ogóle się kłóci, jest bardzo flegmatyczna? Ale też nie jestem pewna na 100%, że są teraz razem, choć na decyzji będą na pewno na tak.

Tomek mimo wszystko zaimponował mi w tym odcinku. Choć uważam, że zachował się wcześniej oczywiście bez krzty kultury, to tak, sądzę, że odzyskał po części twarz. Jest na nie i tyle, próbował tydzień temu (nieudolnie) i szczerze, to lepiej, że powiedział to, co powiedział niż miałby się płaszczyć i odstawiać sceny jak bohaterowie wszystkich poprzednich edycji. Natomiast myślę, że nadal będzie mu bardzo trudno znaleźć partnerkę, a występ w telewizji na pewno nie poprawił jego sytuacji matrymonialnej.
Za to Julię po % mogli sobie odpuścić to nagranie i może podpuszczanie jej pytaniami, bo nie wierzę, że sama z siebie tak wypaliła z tą tęsknotą. To, że się upiła, nie jest w sumie dla mnie jakimś tematem do ekscytacji, natomiast już w dziennej scenerii w ogóle nie wierzę, że przytakiwała Mosakowi szczerze. Wpadło mi też w uszy zdanie, które wypowiedział Tomek, że po co ktoś pyta, jak nie chce szczerej odpowiedzi. Przyszło mi na myśl, że pytań Julii mogło być jednak więcej i sama mogła wyciągnąć stare zdjęcia, dopytywać o "filigranowość" i wagę, strukturę włosów.
Nie wiem, po co Tomek tylko przyniósł tę różę i prezencik, pewnie puścili to dla zmyłki.

Najbardziej w tych pandemicznych edycjach interesuje mnie, dlaczego Mosak raz nosi maskę, a raz nie. W sumie nie widzę w tym żadnego sensu ani konsekwencji, podobnie jak w tym, co mówi.

Nie wiem, po co odwlekają te decyzje, bo ten odcinek absolutnie niczego nowego nie wniósł do programu.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2021-11-30 o 22:34
sublips jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 01:09   #1772
monicka_
Zakorzenienie

Ten odcinek okropny, strasznie mnie zirytował. Mosak nie potrafi się przyznać do błędu, źle sparowali Tomka z Julią, a jakby tego było mało, to po prostu bezczelnie mówi im, że przerwali expertom eksperyment. No bez jaj, na pewno jakby się kisili 2 tygodnie w jednym mieszkaniu, to by się w sobie zakochali i happy end i przeciez sa tak dopasowani tylko nie dali sobie szansy. Dobrze Tomek mu powiedział. Tak samo chamsko z Julia zrobili, pokazując nagranie jak mówi już wolno i język jej sie plącze, bo za dużo wypiła. Ojciec Julki też raz gada jedno, raz drugie. Julce się Tomek nie podoba a potem gada glupoty, że tęskni, serio już się tego nie da oglądać.

Kasia i Paweł kolejna masakra... Kaśka na niego szczelnie zamknięta, Paweł już nie ma pomysłu jak z nia rozmawiać więc wynajduje tematy w Internecie. Wychodzi to niestety sztucznie, a że Kaśka dokładnie to jeszcze punktuje mu jakie to sztuczne i żenujące, to wygląda to jeszcze gorzej. Przykry obrazek, między nimi nie ma żadnej chęci na związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monicka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 21:24   #1773
invisible_01
Zakorzeniona

Jestem bardzo zirytowana tym, że ten program promuje przekaz, że nie można się rozstać po prostu z klasą, jeśli się sobie nie podobamy, trzeba próbować do samego końca, bo może jednak z zasiedzenia uznamy, że to ma sens i związek będzie trwał dalej. U Julii i Tomasza nie ma szans na to, żeby coś z tego wyszło, żadne tego nie chce, został tydzień do decyzji, a oni się nawet nie widzą, ale Mosak jakby mógł to by ich łańcuchem do siebie przywiązał, bo przecież trzeba próbować.

invisible_01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-01, 21:34   #1774
Joasia1122
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zirytowana tym, że ten program promuje przekaz, że nie można się rozstać po prostu z klasą, jeśli się sobie nie podobamy, trzeba próbować do samego końca, bo może jednak z zasiedzenia uznamy, że to ma sens i związek będzie trwał dalej. U Julii i Tomasza nie ma szans na to, żeby coś z tego wyszło, żadne tego nie chce, został tydzień do decyzji, a oni się nawet nie widzą, ale Mosak jakby mógł to by ich łańcuchem do siebie przywiązał, bo przecież trzeba próbować.

Można, ale po miesiącu eksperymentu xD

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 11:46   #1775
shinypearl
Wtajemniczenie

Zgadzam się z Wami, że ten odcinek był kiepski. Najgorzej mi się patrzyło na Kasię i Pawła. Te ich wymuszone rozmowy, jej pasywną agresję i niechęć, jakby nim gardziła... Znowu jedno mówi jemu, coś innego w gadających głowach. Okropna jest. A zgłaszanie się do takiego programu w okresie diagnostyki uważam za skandal. Na pewno nie miała objawów na tydzień przed ślubem, tylko zapewne od co najmniej kilku miesięcy coś się musiało dziać.
Tomek dobrze mówił z Mosakiem. Tego pseudo psychologa to powinni pozbawić prawa wykonywania zawodu...
Ciekawa jestem czy udało się Anecie i Robertowi, bo choć ona ma niby marzenia o domku z dziećmi i spokoju, to nie widzę jej w małym Strzelnie, na dwudaniowych tradycyjnych obiadach z deserem u szwagierki.

Edytowane przez shinypearl
Czas edycji: Wczoraj o 11:48
shinypearl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości