Pielęgnacja skóry naczynkowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-15, 06:34   #1
kwiatowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 32

Pielęgnacja skóry naczynkowej


Hej, od niedawna dowiedziałam się, że posiadam skórę naczynkową a nie jak dotąd sądziłam mieszaną i problematyczną. W związku z tym planuję zmienić swoją dotychczasową pielęgnację. Dotychczas używałam żelu myjącego z biolaven, na dzień kremu efaclar Duo a na noc krem odżywczy z wianka oraz arganowy krem pod oczy z nacomi. Makijaż zmywam płynem mkcelarnym z Garniera. Raz w tygodniu używam peelingu enzymatycznego z sylweco ale bardzo nie lubię jego konsystencji i powłoki jaką zostawia na skórze. Żel do twarzy oraz krem pod oczy chciałabym zostawić w swojej pielęgnacji ponieważ dobrze się spisują. Przeglądałam internet starałam się skompletować nową pielęgnację. Myślałam o zakupieBielenda Supremelab serum do skóry naczynkowej oraz BANDI ANTI DRY Emulsja Silnie Nawilżająca do stosowania rano a także BANDI ANTI ROUGE PEELING KWASOWY NA NACZYNKA oraz Bielenda SupremeLAB krem na noc z Ceramidami do stosowania na wieczór. I tu pytanie do was, jak można by uzupełnić tą pielęgnację, macie jakieś sprawdzone hity do cery naczynkowej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kwiatowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 15:38   #2
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Pielęgnacja skóry naczynkowej

Cytat:
Napisane przez kwiatowaaa Pokaż wiadomość
Hej, od niedawna dowiedziałam się, że posiadam skórę naczynkową a nie jak dotąd sądziłam mieszaną i problematyczną. W związku z tym planuję zmienić swoją dotychczasową pielęgnację. Dotychczas używałam żelu myjącego z biolaven, na dzień kremu efaclar Duo a na noc krem odżywczy z wianka oraz arganowy krem pod oczy z nacomi. Makijaż zmywam płynem mkcelarnym z Garniera. Raz w tygodniu używam peelingu enzymatycznego z sylweco ale bardzo nie lubię jego konsystencji i powłoki jaką zostawia na skórze. Żel do twarzy oraz krem pod oczy chciałabym zostawić w swojej pielęgnacji ponieważ dobrze się spisują. Przeglądałam internet starałam się skompletować nową pielęgnację. Myślałam o zakupieBielenda Supremelab serum do skóry naczynkowej oraz BANDI ANTI DRY Emulsja Silnie Nawilżająca do stosowania rano a także BANDI ANTI ROUGE PEELING KWASOWY NA NACZYNKA oraz Bielenda SupremeLAB krem na noc z Ceramidami do stosowania na wieczór. I tu pytanie do was, jak można by uzupełnić tą pielęgnację, macie jakieś sprawdzone hity do cery naczynkowej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przede wszystkim krem z filtrem uv 50+ i ppd >30 codziennie, ze składnikow aktywnych kwas laktobionowy - jest fajny peeling z iwostin, ekstrakty z zielonej herbaty, kasztanowca, kwas azelainowy np skinoren, hascoder,
dalabym rano na zmiane co 2. dzien krem z kwasem azelainowym i effaclar duo pod filtr, wieczorem serum i krem z bielendy
wprowadzaj nowe produkty pojedynczo, lepiej mniej niz wiecej, produkty bezzapachowe

Edytowane przez CzarnaMaciejka
Czas edycji: 2021-10-18 o 15:45
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 17:34   #3
kwiatowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 32
Dot.: Pielęgnacja skóry naczynkowej

Skinoren stosowałam dawno temu jako lek przepisany przez dermatologa do leczenia zaskórników zamkniętych. Stosować go na całą skórę twarzy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kwiatowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 12:40   #4
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Pielęgnacja skóry naczynkowej

kwas azelainowy wycisza rumień i dziala przeciwzapalnie, musisz przetestowac na sobie, ale na efekt trzeba poczekać conajmniej 3 mies
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 14:00   #5
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Pielęgnacja skóry naczynkowej

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
kwas azelainowy wycisza rumień i dziala przeciwzapalnie, musisz przetestowac na sobie, ale na efekt trzeba poczekać conajmniej 3 mies
Ja używam acne-dermu i mi rumienia nie wyciszył.

Mam serum z Iwostin z kwasem laktobionowym ale spektakularnych efektów nie widzę, raz lepiej raz gorzej.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 17:10   #6
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Pielęgnacja skóry naczynkowej

.

Edytowane przez CzarnaMaciejka
Czas edycji: 2023-11-21 o 14:13 Powód: .
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-10, 09:42   #7
NinaWoj93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 1
Dot.: Pielęgnacja skóry naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja używam acne-dermu i mi rumienia nie wyciszył.

Mam serum z Iwostin z kwasem laktobionowym ale spektakularnych efektów nie widzę, raz lepiej raz gorzej.
Polecam spróbować niverosin w kremie. Sprzedawany w aptekach, tani produkt w metalowej kiepskiej tubce, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Skóra się uspokoiła, choć nie wiem jak sprawdzi się w okresie zimowym, bo przy dużych różnicach temperatur mam zawsze największy problem.
NinaWoj93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-10 10:42:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.