Dąbrowa Górnicza - sala na wesele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 10:54   #31
Petite Cerise
Przyczajenie
 
Avatar Petite Cerise
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Ale maskara z tą salą kolumnową... the rock napisz jak się w końcu zakończyła sprawa.
Ja wczoraj oglądałam Dom Weselny PRIMA w Sc i dowiedziałam się, ze w razie zerwania umowy z ich strony muszą oddać zaliczkę dwa razy większą, ale tam od 12 lat nie było takich zdarzeń.

Bardzo fajne menu )

Moje wątpliwości co do MAXIMA rozwiałaś tylko denerwuje mnie kiepski wygląd restauracji z zewnątrz... i jeszcze te blokowiska...
__________________
Razem 20.02.2007
Oświadczyny 14.08.2011
Zaręczyny przy rodzicach 21.08.2011

Ślub 20.10.2012
Petite Cerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:35   #32
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Petite Cerise Pokaż wiadomość
Ale maskara z tą salą kolumnową... the rock napisz jak się w końcu zakończyła sprawa.
Ja wczoraj oglądałam Dom Weselny PRIMA w Sc i dowiedziałam się, ze w razie zerwania umowy z ich strony muszą oddać zaliczkę dwa razy większą, ale tam od 12 lat nie było takich zdarzeń.

Bardzo fajne menu )

Moje wątpliwości co do MAXIMA rozwiałaś tylko denerwuje mnie kiepski wygląd restauracji z zewnątrz... i jeszcze te blokowiska...
Sprawa zakończyła się tak, że po setkach moich telefonów już na stacjonarny bo kom nikt nie raczył odbierac umówiła się z nami właścicielka która wprost powiedziała nam, że o nas zapomniała. Zaproponowała nam wieczór w loży dla vipów dla nas i znajomych plus 1000 zł na drinki w barze więc powiedziałam, że mam poważniejsze sprawy na głowie niż uchlanie ryja w weekend i wolę gotówkę Oddała po wielu mękach i trudaćh zaliczkę 1000zł + 800 zł rekompensaty.
Ale niesmak pozostał i uważam, że tacy ludzie nie powinni prowadzić takiego interesu skoro nie liczą się z klientami.

Co do maxima, to tak jak mówię nie wybrałabym go gdybym miała inne wyjście ale nie okazał się az tak zły jak myślałam.

W Sosnowcu jest też ładna, nowa sala w "okrąglaku"
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:09   #33
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

co do Maxima z zewnatrz podzielam ten sam pogląd, ale znajomi byli strasznie zadowoloni, tak samo jak z resteuracja koło dużego targu. Jest skromna z zewnatrz, ale Paweł i Iza byli zachwyceni, tak samo jak moi rodzice, któzy byli gośćmi
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 15:51   #34
Petite Cerise
Przyczajenie
 
Avatar Petite Cerise
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Zastanawiam się jeszcze nad Hotelem MALTA i Hotelem ZACISZE, macie jakieś opinie na ich temat
__________________
Razem 20.02.2007
Oświadczyny 14.08.2011
Zaręczyny przy rodzicach 21.08.2011

Ślub 20.10.2012
Petite Cerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:41   #35
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

nie wiem jak teraz w Zaciszu, ale w zeszłym roku trzeba było ciasto i alkohol u nich zakupić
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 07:41   #36
Look5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

zobacz też http://www.lokale-wesele.pl/lokaliza...-Gornicza.html
Look5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:04   #37
truskawka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Impresja istnieje, jedynie sala została powiększona. Miałam tam ostatnio wesele i muszę przyznać, że było pierwszorzędnie. Są tam dwie sale ( mniejsza i większa). Na temat mniejszej niestety nie mogę się wypowiedzieć bo JESZCZE nie miałam okazji się tam bawić ale większa jest godna polecenia. Pierwsze słyszę o jakiś dopłatach za kawę czy herbatę. Może tak było wcześniej bo teraz soki i gorące napoje były bez ograniczeń. Początkowo przeraziła mnie troszkę cena za osobę ale okazało się ,że to cena z alkoholem, tortem i innymi ciastami - w sumie wyszło mniej niż w salach o podobnym standardzie. Miałam dość duże wesele dla tego dostalam pokój gratis( jest również możliwość wynajęcia większej liczby pokoi dla gości
truskawka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 10:09   #38
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Witam

Na mnie też przyszła pora

Mamy wstępnie zaklepaną właśnie BIDĘ w Bolesławiu. Opinie o jedzeniu (że odgrzewane, że przegląd tygodnia, że tłusto, że strah to buzi wziąć) mnie przerażają. Ale to są opinie tylko odnośnie karczmy - na wesele ustala się samemu menu (więc coś zupełnie innego i nie ma szans odgrzania:P). Do tego kolejny minusik - karczma jest otwarta (mała salka) podcza wesela i z WC korzystają goście weselni i goście karczmy. Stąd moje pytanie: CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA BĄDŹ BYŁA TAM NA WESELU??? Powiedzcie proszę czy warto? będę dozgonnie wdzięczna

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawka1989 Pokaż wiadomość
Początkowo przeraziła mnie troszkę cena za osobę ale okazało się ,że to cena z alkoholem, tortem i innymi ciastami - w sumie wyszło mniej niż w salach o podobnym standardzie.
A jaka to cena? Bo właśnie w tej "mojej" Bidzie jest ALL IN... co jest mi bardzo na rękę (mieszkam w Krakowie)
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 11:25   #39
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Witam

Na mnie też przyszła pora

Mamy wstępnie zaklepaną właśnie BIDĘ w Bolesławiu. Opinie o jedzeniu (że odgrzewane, że przegląd tygodnia, że tłusto, że strah to buzi wziąć) mnie przerażają. Ale to są opinie tylko odnośnie karczmy - na wesele ustala się samemu menu (więc coś zupełnie innego i nie ma szans odgrzania:P). Do tego kolejny minusik - karczma jest otwarta (mała salka) podcza wesela i z WC korzystają goście weselni i goście karczmy. Stąd moje pytanie: CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA BĄDŹ BYŁA TAM NA WESELU??? Powiedzcie proszę czy warto? będę dozgonnie wdzięczna
Ja też słyszałam, że jedzenie stare, że odgrzewane ale szczerze mam to w d.upie
Za pierożki z mięsem w sosie kurkowym dam się pochlastać podobnie ze pierś z kurczaka nadziewana mozarellą w sosie z gorgonzoli
W Bidzie jedzenie jest bajecznie dobre, zawsze siedza w niej ludzie więc nie wierze, że mają coś starego czy odgrzewanego. Na samym wejściu pachnie nieziemsko a z menu można wybrać losowo i tak będzie smacznie

Moja świadkowa była tam na weselu u swojej koleżanki, wróciła zadowolona my nie wybraliśmy tej karczmy tylko ze względu na to, że nie chcieliśmy góralskiego klimatu choć mam do niej 10 minut drogi samochodem
Nie masz się co martwic.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:12   #40
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam, że jedzenie stare, że odgrzewane ale szczerze mam to w d.upie
Za pierożki z mięsem w sosie kurkowym dam się pochlastać podobnie ze pierś z kurczaka nadziewana mozarellą w sosie z gorgonzoli
W Bidzie jedzenie jest bajecznie dobre, zawsze siedza w niej ludzie więc nie wierze, że mają coś starego czy odgrzewanego. Na samym wejściu pachnie nieziemsko a z menu można wybrać losowo i tak będzie smacznie

Moja świadkowa była tam na weselu u swojej koleżanki, wróciła zadowolona my nie wybraliśmy tej karczmy tylko ze względu na to, że nie chcieliśmy góralskiego klimatu choć mam do niej 10 minut drogi samochodem
Nie masz się co martwic.
ale mi humor się poprawił

Styl góralski preferuje mój TŻ. Ponieważ jestem z Bukowna i chcę jak nabliżej domu ( no i ten jklimat karczmy dla TŻ) padło na Bidę.

Tak sobie myślę, że Ci, którzy mają coś do zarzucenia wylewają swoje żale w sieci a kolejni niezadowoleni im wtórują. A Ci, którym się podoba milczą Ale to tak wszędzie jest - sfrustrowani i niezadowoleni to największe krzykacze

No i właśnie mój TŻ dzisiaj rano jadąc do pracy potwierdzał z uporem maniaka, że gdyby było źle, niesmacznie i tak beznadziejnie to nie byłoby tam tylu gości (szczególnie, że widać chociażby po samochodach, że to nie hołota tam podjeżdża - hihih po samochodach oceniam ludzi tylko teraz :P
Normalnie głaz mi z serca spał
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett

Edytowane przez Sorceresss
Czas edycji: 2011-09-08 o 12:14
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:56   #41
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
ale mi humor się poprawił

Styl góralski preferuje mój TŻ. Ponieważ jestem z Bukowna i chcę jak nabliżej domu ( no i ten jklimat karczmy dla TŻ) padło na Bidę.

Tak sobie myślę, że Ci, którzy mają coś do zarzucenia wylewają swoje żale w sieci a kolejni niezadowoleni im wtórują. A Ci, którym się podoba milczą Ale to tak wszędzie jest - sfrustrowani i niezadowoleni to największe krzykacze

No i właśnie mój TŻ dzisiaj rano jadąc do pracy potwierdzał z uporem maniaka, że gdyby było źle, niesmacznie i tak beznadziejnie to nie byłoby tam tylu gości (szczególnie, że widać chociażby po samochodach, że to nie hołota tam podjeżdża - hihih po samochodach oceniam ludzi tylko teraz :P
Normalnie głaz mi z serca spał
Cieszę się
Na pewno bedziecie zadowoleni. Wystrój jest niepowtarzalny i bardzo klimatyczny. A co do jedzenia to już swoje zdanie wyraziłam, chętnie wpadłabym podskubać coś pysznego

A kiedy ślub? Dużo już zorganizowane?
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 13:13   #42
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Cieszę się
Na pewno bedziecie zadowoleni. Wystrój jest niepowtarzalny i bardzo klimatyczny. A co do jedzenia to już swoje zdanie wyraziłam, chętnie wpadłabym podskubać coś pysznego

A kiedy ślub? Dużo już zorganizowane?
Kwiecień

Mamy bazę wszystkich foto, kamer, zespołów które nam pasują i mają na razie wolny termin wtedy, kiedy mamy tą Bidę klepniętą. Więc uderzymy zmasowanym atakiem pewnie na dniach. Żeby póżniej już tylko powolutku załatwiać pierdoły No a że nas ani tort (u siostry TŻ tort dzień przed się rozpłynął :/), ani słodkości, ani ciasta dla gości... ani wódka i pozostałe alkohole nie obchodzą to troszkę odpada

Pytanie tylko czy ksiądz nas rozgrzeszy:P bo mieszkamy razem :P hihihi
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:28   #43
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Kwiecień

Mamy bazę wszystkich foto, kamer, zespołów które nam pasują i mają na razie wolny termin wtedy, kiedy mamy tą Bidę klepniętą. Więc uderzymy zmasowanym atakiem pewnie na dniach. Żeby póżniej już tylko powolutku załatwiać pierdoły No a że nas ani tort (u siostry TŻ tort dzień przed się rozpłynął :/), ani słodkości, ani ciasta dla gości... ani wódka i pozostałe alkohole nie obchodzą to troszkę odpada

Pytanie tylko czy ksiądz nas rozgrzeszy:P bo mieszkamy razem :P hihihi
No to gratulacje

Szybko wam zleci, zobaczysz
Pamiętam jak my rezerwowaliśmy sale 2 lata wczesniej a teraz już prawie miesiąc po slubie no i czekamy na zdjęcia z niecierpliwością

A księdzem sie nie martw, nie ten to inny
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:38   #44
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
A księdzem sie nie martw, nie ten to inny
Któryś się w końcu zlituje

Szczęścia Wam życzę!
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:47   #45
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Któryś się w końcu zlituje

Szczęścia Wam życzę!
Dzieki

A ja wam mało stresów z przygotowaniami
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 08:56   #46
Petite Cerise
Przyczajenie
 
Avatar Petite Cerise
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Ja same pozytywy słyszałam na temat BIDY a największe na temat jedzenia )
Ja jestem przerażona bo szukamy sali od 3tyg i ciągle coś nam nie pasuje... najbardziej oczywiście terminy... chcemy wrzesień!

Różana dolina ma wolne dopiero w październiku... i tu moje pytanie, jak myślicie jaką pogodę najprędzej można obstawić? :/ i to jeszcze końcówka października...

Teraz poważnie zastanawiamy się nad MARYSINYM DWOREM w Kce ale opinie są podzielone...

Doradźcie... upierać się nad wrześniem czy dać spokój i październik?
__________________
Razem 20.02.2007
Oświadczyny 14.08.2011
Zaręczyny przy rodzicach 21.08.2011

Ślub 20.10.2012
Petite Cerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:13   #47
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Petite Cerise Pokaż wiadomość
Ja same pozytywy słyszałam na temat BIDY a największe na temat jedzenia )
Ja jestem przerażona bo szukamy sali od 3tyg i ciągle coś nam nie pasuje... najbardziej oczywiście terminy... chcemy wrzesień!

Różana dolina ma wolne dopiero w październiku... i tu moje pytanie, jak myślicie jaką pogodę najprędzej można obstawić? :/ i to jeszcze końcówka października...

Teraz poważnie zastanawiamy się nad MARYSINYM DWOREM w Kce ale opinie są podzielone...

Doradźcie... upierać się nad wrześniem czy dać spokój i październik?
No to jesteś kolejną osobą dzięki, któej będę spać spokojnie.

Widzę, że też "krótka piłka" z przygotowaniami My wybraliśmy kwiecień bo chcemy raz dwa... akurat 2 tyg po świętach. Z pogodą jest różnie niestety. Może się okazać, że we wrześniu będzie plucha a w październiku piękna złota polska jesień! Jeśli zależy Ci na lokalu to rezerwuj październik My stawialiśmy na datę
Za tydzień najgorsze nas czeka... przyjeżdżają do naszego gniazdka rodzice OBOJGA chyba od środy będę w kuchni siedzieć

ah i tak na marginesie w tej naszej Bidzie kojarzę we wrześniu termin
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett

Edytowane przez Sorceresss
Czas edycji: 2011-09-09 o 09:14
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:27   #48
Petite Cerise
Przyczajenie
 
Avatar Petite Cerise
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
No to jesteś kolejną osobą dzięki, któej będę spać spokojnie.

Widzę, że też "krótka piłka" z przygotowaniami My wybraliśmy kwiecień bo chcemy raz dwa... akurat 2 tyg po świętach. Z pogodą jest różnie niestety. Może się okazać, że we wrześniu będzie plucha a w październiku piękna złota polska jesień! Jeśli zależy Ci na lokalu to rezerwuj październik My stawialiśmy na datę
Za tydzień najgorsze nas czeka... przyjeżdżają do naszego gniazdka rodzice OBOJGA chyba od środy będę w kuchni siedzieć

ah i tak na marginesie w tej naszej Bidzie kojarzę we wrześniu termin
Nie jesteś pierwsza, która mówi o złotej pięknej jesieni... tylko czy można obstawiać 20 października... ja już sama nie wiem... niby różana dolina piękna itd ale u nas ma być więcej niż 100osób a wielkość tego lokalu średnia... i tylko 1ubikacja męska, 2damskie :/
ahh zawsze coś!!!

Gdyby nie te km do Bidy...
__________________
Razem 20.02.2007
Oświadczyny 14.08.2011
Zaręczyny przy rodzicach 21.08.2011

Ślub 20.10.2012
Petite Cerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:39   #49
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Petite Cerise Pokaż wiadomość
Nie jesteś pierwsza, która mówi o złotej pięknej jesieni... tylko czy można obstawiać 20 października... ja już sama nie wiem... niby różana dolina piękna itd ale u nas ma być więcej niż 100osób a wielkość tego lokalu średnia... i tylko 1ubikacja męska, 2damskie :/
ahh zawsze coś!!!

Gdyby nie te km do Bidy...
Bo najpiękniejsze pory roku to JESIEŃ I WIOSNA...
Latem za ciepło - zimą za zimno

Ważne, że jest gdzie siku zrobić

Najlepiej ustalcie coś raz a dobrze. Wpłaćcie kaucję i nie będzie już odwrotu
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 09:49   #50
Petite Cerise
Przyczajenie
 
Avatar Petite Cerise
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Bo najpiękniejsze pory roku to JESIEŃ I WIOSNA...
Latem za ciepło - zimą za zimno

Ważne, że jest gdzie siku zrobić

Najlepiej ustalcie coś raz a dobrze. Wpłaćcie kaucję i nie będzie już odwrotu
Niby tak... ale jak trafie na pluchę to się załamię...
myśleliśmy nad majem ale rodzina marudzi, że to jakiś przesądny miesiąc.

Najlepiej by było jakby znalazł się ktoś kto w ostatnim czasie robił wesele w MARYSINYM DWORZE i jest super zadowolony
__________________
Razem 20.02.2007
Oświadczyny 14.08.2011
Zaręczyny przy rodzicach 21.08.2011

Ślub 20.10.2012
Petite Cerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:29   #51
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Question Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Witam Was serdecznie
Dołączam do Was moje drogie planowany termin : wakacje 2012
Jestem z DG i tak czytam i czytam Wasze posty ale kurcze te restauracje są takie oklepane .....szukam czegoś zupełnie innego ma ktoś jakiś inny pomysł ?
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 23:36   #52
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez uwiklana Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie
Dołączam do Was moje drogie planowany termin : wakacje 2012
Jestem z DG i tak czytam i czytam Wasze posty ale kurcze te restauracje są takie oklepane .....szukam czegoś zupełnie innego ma ktoś jakiś inny pomysł ?
Nie

Dla mnie oryginalnie byłoby pod gołym niebem i wesele w namiocie

Odebrałam dziś album z fotkami i jestem zakochana
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:08   #53
Petite Cerise
Przyczajenie
 
Avatar Petite Cerise
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość

Dla mnie oryginalnie byłoby pod gołym niebem i wesele w namiocie
Też nad tym myślałam ale biorąc pod uwagę zmienność polskiej pogody wolałabym nie ryzykować...
__________________
Razem 20.02.2007
Oświadczyny 14.08.2011
Zaręczyny przy rodzicach 21.08.2011

Ślub 20.10.2012
Petite Cerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 22:02   #54
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

witam serdecznie wizażanki... czytam forum i czytam i postanowiłam sie wypowiedzieć, bo trafiłyście w temat , który dręczy mnie od kilku miesięcy
wesele planujemy na wrzesień 2012. I zastanawiamy się mocno czy nie zrobić go na ogrodzie. Od roku mieszkamy razem w domku i mamy ogród. Zatem moje pytanie co Wy o tym sądzicie.
Jest wiele sal w D.G. ale żadna do końca nie spełnia moich oczekiwań.
Kamionki- beee. O Bea słyszałam straszne rzeczy. Astra niby ładna...ale w środku osiedla. Shuma wydaje mi się za daleko ...poza tym niemile zostaliśmy tam potraktowani...itd, itp. Origami piękne ale nie mieli jeszcze żadnego wesela i skąd mam wiedzieć , że będzie tak jak obiecują. W geście rozpaczy byliśmy też Pod lasem ale tam jest taki brud, że bałabym się zjeść obiad a co dopiero zaprosić gości.

stąd właśnie nasz pomysł na rozłożenie namiotów na ogrodzie. Ponoć wrzesień przy pełni księżyca potrafi być piękny więc dojrzewam powoli do tego szalonego pomysłu. Czekam na podpowiedzi
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 11:06   #55
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez primavery Pokaż wiadomość
witam serdecznie wizażanki... czytam forum i czytam i postanowiłam sie wypowiedzieć, bo trafiłyście w temat , który dręczy mnie od kilku miesięcy
wesele planujemy na wrzesień 2012. I zastanawiamy się mocno czy nie zrobić go na ogrodzie. Od roku mieszkamy razem w domku i mamy ogród. Zatem moje pytanie co Wy o tym sądzicie.
Jest wiele sal w D.G. ale żadna do końca nie spełnia moich oczekiwań.
Kamionki- beee. O Bea słyszałam straszne rzeczy. Astra niby ładna...ale w środku osiedla. Shuma wydaje mi się za daleko ...poza tym niemile zostaliśmy tam potraktowani...itd, itp. Origami piękne ale nie mieli jeszcze żadnego wesela i skąd mam wiedzieć , że będzie tak jak obiecują. W geście rozpaczy byliśmy też Pod lasem ale tam jest taki brud, że bałabym się zjeść obiad a co dopiero zaprosić gości.

stąd właśnie nasz pomysł na rozłożenie namiotów na ogrodzie. Ponoć wrzesień przy pełni księżyca potrafi być piękny więc dojrzewam powoli do tego szalonego pomysłu. Czekam na podpowiedzi
Jest to dla mnie fantastyczny pomysł i bede trzymała kciuki żeby ci się udało
Ja rozglądałam się za wypożyczeniem namiotu z drewnianą podłogą, do tego stoły i krzesła, catering, oświetlenie i jesli myślisz o wrześniu gdzie sa już chłodne noce, to o jakim ogrzewaniu i niestety ceny były powalająco wysokie
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 11:53   #56
Petite Cerise
Przyczajenie
 
Avatar Petite Cerise
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez primavery Pokaż wiadomość
witam serdecznie wizażanki... czytam forum i czytam i postanowiłam sie wypowiedzieć, bo trafiłyście w temat , który dręczy mnie od kilku miesięcy
wesele planujemy na wrzesień 2012. I zastanawiamy się mocno czy nie zrobić go na ogrodzie. Od roku mieszkamy razem w domku i mamy ogród. Zatem moje pytanie co Wy o tym sądzicie.
Jest wiele sal w D.G. ale żadna do końca nie spełnia moich oczekiwań.
Kamionki- beee. O Bea słyszałam straszne rzeczy. Astra niby ładna...ale w środku osiedla. Shuma wydaje mi się za daleko ...poza tym niemile zostaliśmy tam potraktowani...itd, itp. Origami piękne ale nie mieli jeszcze żadnego wesela i skąd mam wiedzieć , że będzie tak jak obiecują. W geście rozpaczy byliśmy też Pod lasem ale tam jest taki brud, że bałabym się zjeść obiad a co dopiero zaprosić gości.

stąd właśnie nasz pomysł na rozłożenie namiotów na ogrodzie. Ponoć wrzesień przy pełni księżyca potrafi być piękny więc dojrzewam powoli do tego szalonego pomysłu. Czekam na podpowiedzi
Jeśli tylko macie wystarczająco dużo miejsca w ogrodzie to moim zdaniem suuper sprawa

Polecić mogę ANMARK akademia sztuki kulinarnej, robili nam catering na studniówkę rewelacja, na temat jedzenia słyszałam same pozytywy. Coś mi się wydaje, że jeśli chodzi o stoły, namiot itd tez mogą coś zaproponować ale to tylko domysły poparte ich galerią

Daj znać co zdecydujesz
__________________
Razem 20.02.2007
Oświadczyny 14.08.2011
Zaręczyny przy rodzicach 21.08.2011

Ślub 20.10.2012
Petite Cerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 21:57   #57
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

wiecie co mnie najbardziej dobija?
jak rozwiązać temat toalet... nie wyobrażam sobie , żeby tabun ok. setki gości przewalał mi się przez dom.
Na dokładkę na parterze mam jedną a na piętrze drugą...a to by oznaczało ,ze cały dom w posiadaniu gości. O ile na początku pewnie nie stanowiłoby to problemu to co kiedy przyjdzie 12 i będą podpici... a nawet urżnięci.

Zastanawiałam się czy by to wypadało gdybyśmy w rogu ogrodu ustawili po prostu Toy-toye...

Ja jestem w trakcie sprawdzania cen namiotów i ogrzewania..będę Wam pisać ile mniej więcej się dowiedziałam.
The rock dobiłaś mnie tym ogrzewanie m bo jak zwykle optymistka nie brałam tego pod uwagę dzisiaj na przykład noc jest piękna...jest w tej chwili 14 stopni....ale czy to się powtórzy za rok? masz rację...nie da rady bez tego.
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 21:37   #58
Petite Cerise
Przyczajenie
 
Avatar Petite Cerise
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 20
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez primavery Pokaż wiadomość
wiecie co mnie najbardziej dobija?
jak rozwiązać temat toalet... nie wyobrażam sobie , żeby tabun ok. setki gości przewalał mi się przez dom.
Na dokładkę na parterze mam jedną a na piętrze drugą...a to by oznaczało ,ze cały dom w posiadaniu gości. O ile na początku pewnie nie stanowiłoby to problemu to co kiedy przyjdzie 12 i będą podpici... a nawet urżnięci.

Zastanawiałam się czy by to wypadało gdybyśmy w rogu ogrodu ustawili po prostu Toy-toye...
ehh rzeczywiście średnio... mnie na samą myśl o toy-toyach obrzydzenie bierze... wiadomo, na pewno zwrócilibyście uwagę na czystość tych "toalet" ale jak goście zareagują...
szczerze... ja jako gość nie byłabym zadowolona
Jak już zdecydujecie się robić wesele na waszym terenie to lepiej udostępnić co nieco takie jest moje zdanie
no chyba, że znajdziecie jakieś wyypasioone toy-toye
__________________
Razem 20.02.2007
Oświadczyny 14.08.2011
Zaręczyny przy rodzicach 21.08.2011

Ślub 20.10.2012
Petite Cerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:45   #59
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

No powiem Wam ,że pomysł z tym ogrodem super ale te toalety.... i pielgrzymki po domu ehhh ... Kurcze ale każda z Nas szuka jakiegos ciekawego rozwiązania na przyjecie.
Ja niestety o ogrodzie mogę jedynie pomarzyć byłam dzisiaj zbadać dąbrowski teren . W ogóle totalnie mnie przeraża to wesele. Powiedzcie mi moje drogie forumowiczki o co mam tak naprawdę pytać ? Cena za osobe owszem rzecz najważniejsza , menu no fakt tez ważne ,chociaż Ja bardziej się skupiam na wystroju Sali
Malta jest nawet nawet ale ... powiem Wam że jedyne co mnie tam bardzo zniechęca to...... ta tapeta w chmurki!!! ehhh ... porażka jakaś Wiem ,że dla jednych to pierdoły ale dla mnie to istotne Chociaż wiem że mają tam smacznie Jutro jestem umówiona w tej nowej Sali Origami na Redenie zobaczymy a może był tak ktoś już ?
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 13:33   #60
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

bylam w origami i chyba na nia sie zdecyduje, jest sliczna, zamierzaja dodac w zlocie cos, nie ukrywam, ze drogo, opcja 300 zl z alkoholami luksusowymi bez ograniczen - ale i tak jak sie porowna menu np z catamaranem za 265 - to slabo wypada, wiadomo, potrawy mozna dogadac, ale ich ilosc juz raczej nie.
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-14 12:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.