Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Szko³a i edukacja

Notka

Szko³a i edukacja Szko³a i edukacja, to forum dla osób, które chc± siê uczyæ. Tu dowiesz siê wszystkiego o szko³ach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-07-19, 08:06   #61
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez kalinka133 Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lê, ¿e rachunkowo¶æ przyda siê w ¿yciu, np przy prowadzeniu w³asnej firmy itp. i raczej zdecydujê sie na ten cosinus
mam jednak pytanie odno¶nie praktyk: jak one wygl±daj±? czy dam rade pogodziæ je ze studiami dziennymi (ktore planuje rozpoczac w 2 roku nauki w cosinusie)? czy mo¿e jest tu kto¶, kto uczy sie w tej szkole i jednoczesnie robi studia dzienne i napisze mi jak sobie radzi czekam...
hey no wlasnie ja zrobilam taki myk, ze studiujac na polibudzie na marketingu, wzbralam sie do cosinusa na reklame= prowadzilam je rownolegle. i jest to do pogodzenia bez wiekszych problemow= zajecia nie sa barzo absorbujace i spokojnie podolasz, jesli mi sie udalo to Tobie na bank. ja robilam jeszcz dodatkwo troche rzeczy w org studenckiej i wszstko udalo udalo mi sie pogodzic. a konczac studia mialam ì tztulz w kieszeni mgr i technika, hehehehe
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-20, 10:56   #62
kalinka133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

o super a powiedz mi jak radzialas sobie z praktykami? nie kolidowaly z zajeciami na dziennych??
kalinka133 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-20, 15:48   #63
87monia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Hej wszystkim! Tak przypadkiem trafi³am na to forum Dziwie siê ze nikt nie wspomina³ o szkole Futura JA tam jestem na rachunkowo¶ci jestem bardzo zadowolona. Za szkole nie p³ace i za ró¿ne za¶wiadczenia tez nie. Fajni ludzie i wogóle du¿o plusów. Moi znajomi s± w innych szko³ach i ciagle narzekaj±... Aha no i szko³a jest w Lublinie.
87monia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 07:49   #64
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez kalinka133 Poka¿ wiadomo¶æ
o super a powiedz mi jak radzialas sobie z praktykami? nie kolidowaly z zajeciami na dziennych??

wiesz co, jak bylam na 4 roku, to zajec mialam mniej niz na pierwszym= wiec jak mialam dzien wolny lecialam do agencji na praktyke, a tak to mialam zajecia rano godzine czy dwie pozniej mialam wolne i robilam praktyki= wszystko mozna ustalic i dogadac sie z firma, zareczam ze nie bedzie robic problemow. A na 5 roku= gdy mialam praktyki, mialam tylko seminarki, wiec nie bylo problemu z ich odbyyciem bo mialam duzo czasu hehe, a co skusisz sie?
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-21, 09:19   #65
kalinka133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

skusze siê skuszê, ale chyba w³a¶nie oko³o 3-4 roku studiów, a nie teraz.. ale na pewno sie kiedy¶ zapiszê, bo to fajna mo¿liwo¶æ zdobycia wiedzy za darmo
dzieki za wszystkie informacje, pozdrawiam cieplutko
kalinka133 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-22, 10:27   #66
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez kalinka133 Poka¿ wiadomo¶æ
skusze siê skuszê, ale chyba w³a¶nie oko³o 3-4 roku studiów, a nie teraz.. ale na pewno sie kiedy¶ zapiszê, bo to fajna mo¿liwo¶æ zdobycia wiedzy za darmo
dzieki za wszystkie informacje, pozdrawiam cieplutko

hehehe spoko, jakbz cos to pisz
rowniez pozdrowka
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-27, 10:24   #67
kortinka
Raczkowanie
 
Avatar kortinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

hejka
powiedzcie mi jak to jest z praktykami ? zaczynam studia dzienne i chcialabym jednoczesnie policealn± zaoczna 'organizacja reklamy' . ale bojê siê ze nie dam rady tego pogodziæ ?
__________________
kosmetyczna wariatka
kortinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 11:43   #68
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez kortinka Poka¿ wiadomo¶æ
hejka
powiedzcie mi jak to jest z praktykami ? zaczynam studia dzienne i chcialabym jednoczesnie policealn± zaoczna 'organizacja reklamy' . ale bojê siê ze nie dam rady tego pogodziæ ?
wiesz co, wszystko jest dla ludzi i tak naprawde nie maja oni w zwyczaju utrudniania ¿ycia, z reguly choc zdarzaja sie wyjatki

fakt bedac na pierwszym roku studiow dziennych, masz calkiem sporo zajec- ja tak mialam, ale z tego co pamietam mialam tez 2 dni wolne od zajec. Mysle, ze u ciebie bedzie podobnie i mozesz spokojnie wtedy robic swoje praktyki. Mysle ze firma/agencja w ktorej bedziesz je robila pojdzie ci na reke(w koncu bedziesz dla niech dodatkowa, darmowa pomoca) i pozowli ci odrabiac te praktyki wlasnie w te dni, albo po zajeciach jak kiedys skonczysz wczesniej.
mysle, ze spokojnie mozesz sprobowac, wiele nie stracisz, a jestem przekonana ze ci sie uda!
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-27, 12:00   #69
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

jasne, ze mozesz, piszesz podanie i podchodzisz do poprawki
malamila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-27, 13:06   #70
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 160
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Mam pytanie Czy zajêcia w Cosinusie zaczynaj± siê podobnie jak w innych szko³ach od wrze¶nia ?
__________________
[glamour]530933[/glamour]

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:08
Czarnulka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-27, 15:04   #71
Bloond_Boond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Witam!
Nie wiem, czy by³ poruszany temat odnosnie szko³y ¯AK, po¼niej najwy¿ej poszukam, ale jesli któras z Was tam chodzi, mo¿ecie co¶ o niej podszeptaæ?
Bloond_Boond jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 18:54   #72
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 871
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Bloond_Boond by³ taki temat i chyba nie jeden nawet siê w nim wypowiada³am, mo¿e jak znajde to podrzuce linka
ale poszukaj bo du¿o opinii jest ogólnie szko³y nie polecam, ja w tym roku przenosze siê do Cosinusa
__________________

'Ironia kiedy p³acz±c przez niego,
tylko do Niego chcia³abym siê przytuliæ...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, ¿e posz³abym za Nim na koniec ¶wiata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 11:46   #73
Bloond_Boond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

A dlaczego nie polecasz?
Bloond_Boond jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 16:53   #74
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 871
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Cytat:
Napisane przez Bloond_Boond Poka¿ wiadomo¶æ
A dlaczego nie polecasz?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=450722 -> zobacz tutaj, ¿eby ju¿ nie kopiowaæ tego co pisa³am
__________________

'Ironia kiedy p³acz±c przez niego,
tylko do Niego chcia³abym siê przytuliæ...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, ¿e posz³abym za Nim na koniec ¶wiata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 17:38   #75
lepakkomies
Przyczajenie
 
Avatar lepakkomies
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 14
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do lepakkomies GG do lepakkomies
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

my dee a mo¿esz napisaæ czy w COSINUSie na kierunku Organizacja Reklamy daj± poza legitymacj± równie¿ indeks? I skoro materia³y (bloki, brystol, farby, o³ówki itp. czy co tam jest) do przedmiotów zwi±zanych z rysunkiem s± darmowe, to s± one udostêpniane tylko na zajêciach czy równie¿ mo¿na je zabieraæ ze sob± do domu?
Bêdê wdziêczna za odpowied¼.
__________________
"(...) Mi³o¶æ i wolno¶æ to dwie nici,
które wzajemnie siê przeplataj±
i wi±¿± cz³owieka z rzeczywisto¶ci±.(...)"

Edytowane przez lepakkomies
Czas edycji: 2010-07-28 o 17:40
lepakkomies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-29, 09:43   #76
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez lepakkomies Poka¿ wiadomo¶æ
my dee a mo¿esz napisaæ czy w COSINUSie na kierunku Organizacja Reklamy daj± poza legitymacj± równie¿ indeks? I skoro materia³y (bloki, brystol, farby, o³ówki itp. czy co tam jest) do przedmiotów zwi±zanych z rysunkiem s± darmowe, to s± one udostêpniane tylko na zajêciach czy równie¿ mo¿na je zabieraæ ze sob± do domu?
Bêdê wdziêczna za odpowied¼.
jasne,
a wiec tak...
jesli chodzi o indeks- to rowniez go dostajesz- ja dosta³am i to za free
a w kwestii innych materia³ów jak blogi, kredki, farbki etc. to szkola je ma i sa one do dyspozycji uczniow, jednak ja kupowalam swoje, bo np. potrzebowalam brystol, a na stanie szkoly byl zwykly blok. ale duzo rzeczy bylo robione dowolnymi technikami, nic nie bylo narzucone- wiec ja najczesciej korzystalam z brystolu i olowka, czy markera, bo ten efekt bardzo mi sie podobal- a wklad finansowy wlasciwie zaden

te "przyrzady" dostepne przez szkole- dostepne sa tylko w czasie zajec, nie bralismy ich do domu
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-30, 12:44   #77
aga7770
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

witam
ja zapisa³am siê do GoWork w Warszawie na kosmetykê i polecam t± szko³ê )) my¶lê, ¿e to profesjonali¶ci i nie bêd± robiæ kiszki !!!
aga7770 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-02, 12:00   #78
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez konk Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chcê siê wybraæ po maturze na Organizacjê reklamy do Cosinusa, ale nie dlatego, ¿e nie zdam na studia, tylko dlatego, ¿e chcê zrobiæ kilka kierunków - na studia, czyli na architekturê wnêtrz idê za dwa lata.
Uwa¿am, ¿e jak cz³owiek chce siê nauczyæ, to siê nauczy, a z tego co czyta³am wy¿ej w Cosinusie tak w³a¶nie jest. Jak siê nie spróbuje to siê nie bêdzie wiedzia³o czy warto. Skoro szko³a jest za darmo - nic siê nie traci. A opinie typu "szko³a dla idiotów, migaj±cych siê od wojska" wynikaj± byæ mo¿e z niewiedzy i mog± obra¿aæ ludzi, którzy na prawdê w tej szkole siê ucz± dla samych siebie i po to, by co¶ osi±gn±æ.
hey
wiesz co ja wlasnie zrobilam cos takiego, jak bylam na 4 roku studiow marketingu, poszlam na reklame do coisnusa. nie mieli u mnie specjalnosci zwiazanej z reklam±, wiesz wybralam ten kierunek na policealnej. obecnie posiadam tytul mgr i technika :P
jak szukalam pracy, czesto mnie pytali po co mi byla ta policealna skoro mam wyzsze, wiec mowilam im zgodnie z prawda, ze mgr jest bardzoej ogolnym wyksztalceniem, a reklma zwiazana jest stricte z promocja, co mnie interesuje a poza tym dzieki coisnusowi nauczylam sie corela, photoshopa, technik dobrej fotografii i te argumenty im wystarcza³y, a moje bylo na górze
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-03, 08:19   #79
konk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

I mo¿na? Mo¿na. Wystarczy umieæ siê sprzedaæ
konk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 19:30   #80
lepakkomies
Przyczajenie
 
Avatar lepakkomies
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 14
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do lepakkomies GG do lepakkomies
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez my dee Poka¿ wiadomo¶æ
hey
wiesz co ja wlasnie zrobilam cos takiego, jak bylam na 4 roku studiow marketingu, poszlam na reklame do coisnusa. nie mieli u mnie specjalnosci zwiazanej z reklam±, wiesz wybralam ten kierunek na policealnej. obecnie posiadam tytul mgr i technika :P
jak szukalam pracy, czesto mnie pytali po co mi byla ta policealna skoro mam wyzsze, wiec mowilam im zgodnie z prawda, ze mgr jest bardzoej ogolnym wyksztalceniem, a reklma zwiazana jest stricte z promocja, co mnie interesuje a poza tym dzieki coisnusowi nauczylam sie corela, photoshopa, technik dobrej fotografii i te argumenty im wystarcza³y, a moje bylo na górze
my dee, mo¿esz napisaæ jaki to kierunek studiów?
I dziêki za wcze¶niejsz± odpowied¼ na moje pytania

P.S. Korzystaj±c z okazji nasunê³o mi siê jeszcze jedno ^^ Czy oni (chodzi mi o Cosinusa oczywi¶cie) odpowiednio wcze¶niej jako¶ informuj± o tym, ¿e kierunek bêdzie uruchomiony? Czy trzeba czekaæ a¿ do wrze¶nia? - prawdê mówi±c nie chcia³abym zostaæ "na lodzie" gdyby siê jednak okaza³o, ¿e otworzenie kierunku nie dojdzie do skutku z powodu za ma³ej ilo¶ci zapisanych osób :/
__________________
"(...) Mi³o¶æ i wolno¶æ to dwie nici,
które wzajemnie siê przeplataj±
i wi±¿± cz³owieka z rzeczywisto¶ci±.(...)"

Edytowane przez lepakkomies
Czas edycji: 2010-08-03 o 19:38
lepakkomies jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-04, 11:50   #81
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez lepakkomies Poka¿ wiadomo¶æ
my dee, mo¿esz napisaæ jaki to kierunek studiów?
I dziêki za wcze¶niejsz± odpowied¼ na moje pytania

P.S. Korzystaj±c z okazji nasunê³o mi siê jeszcze jedno ^^ Czy oni (chodzi mi o Cosinusa oczywi¶cie) odpowiednio wcze¶niej jako¶ informuj± o tym, ¿e kierunek bêdzie uruchomiony? Czy trzeba czekaæ a¿ do wrze¶nia? - prawdê mówi±c nie chcia³abym zostaæ "na lodzie" gdyby siê jednak okaza³o, ¿e otworzenie kierunku nie dojdzie do skutku z powodu za ma³ej ilo¶ci zapisanych osób :/
wiesz co ja studiowa³am Zarz±dzanie i Marketing na czêstochowskiej Polibudzie.
A co do Cosinusa, to jak ja wype³nia³am formularz zg³oszeniowy, to deklarowa³am siê na drugi kierunek, w sytuacji gdyby pierwszy, wybrany nie ruszy³. Dopytywalam siê wtedy, bo istotnym dla mnie by³o czy wlasnie to o czym piszesz - by nie zostac na lodzie, Pani w sekretariacie powiedzia³a mi, ¿e bede informowana telefonicznie 1 wrzesnia i w sytuacji, gdyby mój kierunek nie ruszy³, to od razu bede wiedziala. W moim przypadku nie mialam takiego problemu, bo reklama ruszy³a :P
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-05, 12:13   #82
hexa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja sie w³asnie zapisalam do cosinusa w warszawie na administracje Teraz bede na 3 roku studiow dziennych, ale pomyslalam, ze dodatkowy papierek zawsze sie przyda, zwlaszcza, ze nic mnie to nie kosztuje

Mam 2 pytanka.
Mianowicie, czy oni przepisuja oceny w przypadku jezeli identyczne przedmioty mialam u siebie na studiach (dosc duzo przedmiotow mi sie pokrywa)?
I czy mozna isc na 2 kierunki jednoczesnie, bo zainteresowal mnie jeszcze ten zwiazany z reklama.

I czy moze ktoras wizazanka tez sie wybiera od wrzesnia w Warszawie na ta administracje?
hexa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-05, 13:51   #83
kortinka
Raczkowanie
 
Avatar kortinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

a ja jednak nie wybra³am Cosinusa idê do PSSiJO na Ogrodow± na zaoczne.
__________________
kosmetyczna wariatka
kortinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-05, 15:37   #84
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez hexa_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie w³asnie zapisalam do cosinusa w warszawie na administracje Teraz bede na 3 roku studiow dziennych, ale pomyslalam, ze dodatkowy papierek zawsze sie przyda, zwlaszcza, ze nic mnie to nie kosztuje

Mam 2 pytanka.
Mianowicie, czy oni przepisuja oceny w przypadku jezeli identyczne przedmioty mialam u siebie na studiach (dosc duzo przedmiotow mi sie pokrywa)?
I czy mozna isc na 2 kierunki jednoczesnie, bo zainteresowal mnie jeszcze ten zwiazany z reklama.

I czy moze ktoras wizazanka tez sie wybiera od wrzesnia w Warszawie na ta administracje?

jasne, dodatkowy siê przyda- ale ja bym bardziej nastawia³a siê na rozwijanie w danym konkretnym kierunku i naukê czego¶ nowego, a nie sam papierek- era papierków ju¿ minê³a- teraz dla pracodawcy nieco wa¿niejsze s± umiej¶tno¶ci. Ja na reklamie nauczylam sie programów graficznych i robienia zdjêæ reklamowych i podkre¶la³am podczas szukania pracy


powodzenia
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-13, 09:05   #85
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie Czy zajêcia w Cosinusie zaczynaj± siê podobnie jak w innych szko³ach od wrze¶nia ?
wiesz co, zajecia sie zaczynaja w zaleznosci od kierunku- w pierwszy lub kolejny weekend wrzesnia- zalezy od zjazdu
malamila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-24, 19:08   #86
cathienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Hej ) A jak jest na kierunku "organizacja reklamy" z rysunkiem? Trochê siê go obawiam, bo nie mam za du¿o zdolno¶ci plastycznych..
__________________
Od 31 sierpnia æwiczê!
8 minute buns, legs, stretch, abs, arms! Hula hop! Skakanka! Rower stacjonarny!
Zero s³odyczy!
AW6: dzieñ 2

164 cm wzrostu

CEL I: 65 ->64->63->62->61-> 60

CEL II: 60->59->58->57->56-> 55
cathienka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-25, 16:22   #87
littleballerina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

ja w³a¶nie mam zamiar siê tam zapisac i szukam opinii, przejrza³am wiele forów i opinie sa ró¿ne ale wiêkszo¶c na plus
mam nadziejê ¿e ³atwo mi pójdzie przeniesienie siê tam i ¿e atmosfera bêdzie sprzyjaj±ca. jak na razie jestem do¶æ mocno zestresowana i nieco siê bojê :/ :p
littleballerina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-26, 07:59   #88
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Cytat:
Napisane przez littleballerina Poka¿ wiadomo¶æ
ja w³a¶nie mam zamiar siê tam zapisac i szukam opinii, przejrza³am wiele forów i opinie sa ró¿ne ale wiêkszo¶c na plus
mam nadziejê ¿e ³atwo mi pójdzie przeniesienie siê tam i ¿e atmosfera bêdzie sprzyjaj±ca. jak na razie jestem do¶æ mocno zestresowana i nieco siê bojê :/ :p

hey,
a sk±d siê przenosisz i dlaczemu
na co siê zapisa³a¶?

heheheh spokojnie, tam raczej nie gryz± a atmosfera jest naprawdê w porz±dku
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-26, 08:29   #89
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt czêsto sie przenoszê by deklarowaæ siê na jedno miast o;)
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez cathienka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ) A jak jest na kierunku "organizacja reklamy" z rysunkiem? Trochê siê go obawiam, bo nie mam za du¿o zdolno¶ci plastycznych..
no fakt rysunek tam jest. moi znajomi pó³ ¿artem , pó³ serio mówili, ¿e chodzê na plastykê
powiem tak:
ja nawet w liceum wybra³am muzykê, a nie plastykê a tutaj hello powrót do kredek co by³o dla mnie totalnym zaskoczeniem, bo nie widzia³am ¿adnego zwi±zku miêdzy plastyk± a reklam±, jak siê okaza³o jest i to spory ...
chodzi tutaj o kreatywno¶æ i wyobra¼nie, co w reklamie jest najwa¿niejsze. Zajêcia prowadzi³ face, który ma swoje studio rysunku czy co¶ w ten deseñ, nie narzuca³ nam ¿adnej formy czy techniki- zale¿a³o od nas, co akurat nam sie podoba³ i sprawia³o najmniej problemów- ja duzo malowa³am markerem i o³ówkiem, inni wyklejali, czy malowali farbami - komu by³o co wygodne i najlepiej siê w tym czu³. Najwa¿niejszym by³o by oddaæ pracê w danym temacie. De facto umiejêtno¶ci plastyczne nie by³y az tak istotne jak fajny pomys³ my¶lê, ¿e nie ma co siê obawiaæ, ja sama to przerobi³am a mia³am na pocz±tku problem z namalowaniem zwyk³ego drzewa...
my dee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-26, 14:33   #90
aneciaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Witam,

ja te¿ mocno siê zastanawiam nad Cosinusem nad kierunkiem turystyka czy kto¶ mo¿e napisaæ jak to wygl±da w Warszawie?
aneciaa21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Szko³a i edukacja


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-04-28 16:59:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.