Opadające powieki. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-03, 14:29   #61
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Opadające powieki !!!!

To jak jest ze wszystkimi zabiegami, teraz jest czas na lasery to wszystko się reklamuje, przeciez tutaj na forum cały czas jakies reklamy co2 wyskakują bo sezon.

Ostatnio widizałam w Pytaniu Na Śniadanie nagranie na temat Plasmy,
rzeczywiście zabieg nie wygląda na jakiś straszny, może w przypadku zwisającej skóry na powiekach nie jest skuteczny, ale profilaktycznie ?? Może warto się skusić???
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 10:10   #62
CHUUSTAgra
Przyczajenie
 
Avatar CHUUSTAgra
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Opadające powieki !!!!

Plasma IQ jest bardzo dobrym zabiegiem profilaktycznym ale również poprawi stan skóry powieki już opadającej.
CHUUSTAgra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 21:40   #63
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Na laser w końcu się nie zdecydowałam, musiałabym dojechać daleko na zabieg, później kontrola no i długie wyłączenie z życia, stwierdziłam że teraz nie mogę sobie na to pozwolić. Za to zafundowałam sobie Botox na czoło i kurze łapki oraz nici PDO na worki pod oczami + odrobinę kwasu hialuronowego (nie planowałam, ale skoro lekarz uznał że się przyda to przystałam). Ponoć Botox został podany tak, żeby mi unieść brwi i zniwelować opadającą powiekę- tego na razie nie widzę, ale czołem i okolicą oczu nie mogłam poruszać już od razu po zabiegu, więc doktor zgodnie z moją prośbą nie żałował preparatu . Jeśli nici rzeczywiście coś dadzą, to rozważam lifting brwi za ich pomocą (co też uniesie opadającą powiekę), na początek wolałam spróbować z mniejszą ich liczbą (tańszym zabiegiem) w razie gdyby to był taki sam bubel jak Plasma, odpukać. Jakby ktoś był ciekawy, to na razie wyglądam jakby "zupa była za słona", szczególnie pod jednym okiem , pierwsze efekty mają być widoczne za 4-6 tygodni (mówię o niciach).
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 17:11   #64
s_sara@wp.pl
Przyczajenie
 
Avatar s_sara@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Na laser w końcu się nie zdecydowałam, musiałabym dojechać daleko na zabieg, później kontrola no i długie wyłączenie z życia, stwierdziłam że teraz nie mogę sobie na to pozwolić. Za to zafundowałam sobie Botox na czoło i kurze łapki oraz nici PDO na worki pod oczami + odrobinę kwasu hialuronowego (nie planowałam, ale skoro lekarz uznał że się przyda to przystałam). Ponoć Botox został podany tak, żeby mi unieść brwi i zniwelować opadającą powiekę- tego na razie nie widzę, ale czołem i okolicą oczu nie mogłam poruszać już od razu po zabiegu, więc doktor zgodnie z moją prośbą nie żałował preparatu . Jeśli nici rzeczywiście coś dadzą, to rozważam lifting brwi za ich pomocą (co też uniesie opadającą powiekę), na początek wolałam spróbować z mniejszą ich liczbą (tańszym zabiegiem) w razie gdyby to był taki sam bubel jak Plasma, odpukać. Jakby ktoś był ciekawy, to na razie wyglądam jakby "zupa była za słona", szczególnie pod jednym okiem , pierwsze efekty mają być widoczne za 4-6 tygodni (mówię o niciach).
I jak te Twoje powieki? Ide na plasme za 2tygodnie i nie wiem czy dobrze robie.... Od zawsze mam opadajaca powieke, wiec to nie jest oznaka czasu..
s_sara@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 23:02   #65
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez s_sara@wp.pl Pokaż wiadomość
I jak te Twoje powieki? Ide na plasme za 2tygodnie i nie wiem czy dobrze robie.... Od zawsze mam opadajaca powieke, wiec to nie jest oznaka czasu..
Jeśli pytasz o efekty Plasmy, to uważam że wyrzuciłam niemałe pieniądze w błoto- efekty jak były, tak są zerowe. Za 2 takie zabiegi miałabym chirurgiczną plastykę powiek z gwarantowanymi rezultatami i już raczej nie dam się nabrać na jakieś bezoperacyjne bajery, szczególnie że jestem zwolenniczką radykalnych rozwiązań jako najbardziej pewnych, dałam się zwieść zdjęciom z netu (nie twierdzę że wszystkie są fałszywe, ale jeśli ktoś naprawdę osiągnął takie rezultaty za pomocą Plasmy to zazdroszczę)
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 10:48   #66
zomucha
Przyczajenie
 
Avatar zomucha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Opadające powieki !!!!

czasami nie ma już wyjścia i trzeba wyciąć nadmiar skóry czyli gdy zabiegi medycyny estetycznej już nie przynoszą efektu czyt. plasma IQ uważam że zabieg skuteczny ale do pewnego momentu, jak nie przekroczy się pewnej granicy opadnięcia powieki, później to tylko wycięcie, więc może lepiej szybciej zareagować jak już zauważymy że skóra na powiece zaczyna się starzeć, lekko opadać? co myślicie?
zomucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 14:22   #67
Louisebelcher
Przyczajenie
 
Avatar Louisebelcher
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 22
Dot.: Opadające powieki !!!!

Plazma ma fajne efekty, pooglądaj na youtubie filmiki i idź koniecznie do lekarza bo cię znieczuli, kosmetolog najwyżej emlą posmaruje.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Louisebelcher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 10:30   #68
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Hej dziewczyny i chłopaki . Zdecydowałam się na operację górnych powiek i jestem 2 dni po. Żałuję że wywaliłam tyle kasy na Plasmę, aż mnie szlag trafia. Rozmawiałam jakiś czas temu z osobą która jest szkoleniowcem na tego typu urządzeniach i mówiła, że gdy problemem są przepukliny tłuszczowe, a nie tylko wiotkość skóry, to takie zabiegi nic nie pomogą (ja twierdzę patrząc na moje zdjęcia, że wręcz szkodzą). Oczywiście w gabinecie kosmetycznym raczej wam tego nie powiedzą, bo to strata klienta . Jeśli więc rozważacie jakąś interwencję w obrębie powiek warto ocenić samemu bądź skonsultować się z lekarzem czy aby jedynym skutecznym wyjściem nie jest operacja, tak jak u mnie. Mimo dość młodego wieku miałam tak dużą ilość tłuszczu, że zabieg trwał o połowę dłużej niż zazwyczaj (tak powiedziała pani doktor, z resztą tych 5 lat temu przy powiekach dolnych lekarz tak samo był w szoku, szczególnie że nie miałam nawet 30 lat).
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 11:00   #69
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny i chłopaki . Zdecydowałam się na operację górnych powiek i jestem 2 dni po. Żałuję że wywaliłam tyle kasy na Plasmę, aż mnie szlag trafia. Rozmawiałam jakiś czas temu z osobą która jest szkoleniowcem na tego typu urządzeniach i mówiła, że gdy problemem są przepukliny tłuszczowe, a nie tylko wiotkość skóry, to takie zabiegi nic nie pomogą (ja twierdzę patrząc na moje zdjęcia, że wręcz szkodzą). Oczywiście w gabinecie kosmetycznym raczej wam tego nie powiedzą, bo to strata klienta . Jeśli więc rozważacie jakąś interwencję w obrębie powiek warto ocenić samemu bądź skonsultować się z lekarzem czy aby jedynym skutecznym wyjściem nie jest operacja, tak jak u mnie. Mimo dość młodego wieku miałam tak dużą ilość tłuszczu, że zabieg trwał o połowę dłużej niż zazwyczaj (tak powiedziała pani doktor, z resztą tych 5 lat temu przy powiekach dolnych lekarz tak samo był w szoku, szczególnie że nie miałam nawet 30 lat).

Jednak zrobiłaś Masz może zdjęcia ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 11:31   #70
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Jednak zrobiłaś Masz może zdjęcia ?
No pewnie . Myślę je wstawić po zdjęciu szwów, chociaż już teraz, z opuchlizną, różnica jest kolosalna. Dodatkowo lepiej widzę, czego się nie spodziewałam, nie zdawałam sobie sprawy jak te poduchy ograniczały mi pole widzenia.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 10:51   #71
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
No pewnie . Myślę je wstawić po zdjęciu szwów, chociaż już teraz, z opuchlizną, różnica jest kolosalna. Dodatkowo lepiej widzę, czego się nie spodziewałam, nie zdawałam sobie sprawy jak te poduchy ograniczały mi pole widzenia.

Dzięki
Super, że jesteś już teraz zadowolona
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-22, 15:26   #72
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzięki
Super, że jesteś już teraz zadowolona
O pełni zadowolenia będę mówić jak się wszystko zagoi, jestem bardzo czepialska . Odpukać, ale wydaje mi się, że wszystko będzie dobrze, ranki są mało widoczne, swędzą, opuchlizna widocznie maleje każdego dnia, od wczoraj robię okłady z zimnej herbaty pod oczy co ma ponoć ten proces przyspieszać.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 14:49   #73
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Przed i 10 dni po. Jest jeszcze sporo opuchlizny szczególnie po lewej stronie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PSX_20180323_150259.jpg (32,5 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PSX_20180323_145903.jpg (42,4 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PSX_20180323_145746.jpg (27,8 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PSX_20180327_154002.jpg (24,4 KB, 261 załadowań)
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 07:48   #74
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Przed i 10 dni po. Jest jeszcze sporo opuchlizny szczególnie po lewej stronie.
Super wyszło różnica jest kolosalna
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 17:08   #75
ANC22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Opadające powieki !!!!

Gdzie robiłaś i ile kosztowało jeśli mogę spytać
ANC22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 07:31   #76
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez ANC22 Pokaż wiadomość
Gdzie robiłaś i ile kosztowało jeśli mogę spytać
Dr Sybilla Piekarska, zapłaciłam 3700zł
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 10:40   #77
lipka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 12
Dot.: Opadające powieki !!!!

Efekt super ale to chyba najlepiej sie decydowac jak inne metody nie dadza rady co?
lipka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 13:42   #78
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez lipka1 Pokaż wiadomość
Efekt super ale to chyba najlepiej sie decydowac jak inne metody nie dadza rady co?
To zależy jaki kto ma stosunek do operacji i jak zasobny portfel, gdybym była zamożniejsza pewnie próbowałbym także czegoś innego ale nie stać mnie na kolejne porażki.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 12:40   #79
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 23
Dot.: Opadające powieki !!!!

Ja robiłam plasme iq. Wcale nie jestem zadowolona z efektu. Efekt to za duzo powiedziane utrzymywal sie jakies 2 miesiace. Potem czar prysl. Nie wiem czemu choc zapewniano mnie o efekcie i utrzymywani sie go. No ale po dwoch miesiacach zero sladu????do tego rekonwalescencja dochodzi no ja zdecydowanie nie polecam
violape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-09, 14:04   #80
wredne stworzonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne stworzonko
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 863
Dot.: Opadające powieki !!!!

Aż się zalogowałam pierwszy raz od dawna, żeby tu napisać. Niesamowity efekt! Zabieg był w znieczuleniu miejscowym czy w narkozie?
__________________
22.02.2014 M.M.K. Kraków, Silimed Natural 290 XH anatomki

Złotej rybce osiwiałaby płetwa, gdyby usłyszała jakie mam życzenie.
wredne stworzonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 16:45   #81
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez violape Pokaż wiadomość
Ja robiłam plasme iq. Wcale nie jestem zadowolona z efektu. Efekt to za duzo powiedziane utrzymywal sie jakies 2 miesiace. Potem czar prysl. Nie wiem czemu choc zapewniano mnie o efekcie i utrzymywani sie go. No ale po dwoch miesiacach zero sladu????do tego rekonwalescencja dochodzi no ja zdecydowanie nie polecam
"Pocieszę cię" że u mnie efekt nie utrzymywał się w ogóle, bo go nie było . Też jestem wkurzona, bo obiecywano złote góry, plus cena sugerowała że ten zabieg to nie byle co- a jednak.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez wredne stworzonko Pokaż wiadomość
Aż się zalogowałam pierwszy raz od dawna, żeby tu napisać. Niesamowity efekt! Zabieg był w znieczuleniu miejscowym czy w narkozie?
Jestem zaszczycona hihi

Teraz jest jeszcze lepiej, bo poprawia się symetria, a opuchlizna wciąż ustępuje (i tak jeszcze sporo jej zostało). Wczoraj użyłam pierwszy raz korektora i to mi daje wyobrażenie jak dobrze będzie gdy wykonam pełny makijaż.
Znieczulenie było miejscowe, nie uważam żeby potrzebna była narkoza, nic nie czułam a zabieg trwał krótko.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 20:10   #82
wredne stworzonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne stworzonko
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 863
Dot.: Opadające powieki !!!!

Sama zastanawiam się nad tym od paru lat, ale wciąż się cykam. I nie ogarniam jak wygląda taki zabieg w z. miejscowym. Co, jeśli pacjent drgnie? Chyba muszę sobie jakiś filmik z zabiegu obejrzeć
__________________
22.02.2014 M.M.K. Kraków, Silimed Natural 290 XH anatomki

Złotej rybce osiwiałaby płetwa, gdyby usłyszała jakie mam życzenie.
wredne stworzonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 20:36   #83
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez wredne stworzonko Pokaż wiadomość
Sama zastanawiam się nad tym od paru lat, ale wciąż się cykam. I nie ogarniam jak wygląda taki zabieg w z. miejscowym. Co, jeśli pacjent drgnie? Chyba muszę sobie jakiś filmik z zabiegu obejrzeć
Ot tak sobie się nie drga, chyba że przy pierwszym ukłuciu ze znieczuleniem. Za bardzo jest się skoncentrowanym na tym co się dzieje i "czy aby nie zaboli", jak u dentysty. Ja nawet rozmawiałam, po uprzednim zapytaniu czy mogę coś powiedzieć (gdy pani doktor przechodziła od jednego oka do drugiego). Narkoza przy tak drobnym zabiegu jest raczej nieuzasadnionym obciążeniem organizmu, zapewniam cię że nie ma się czego bać i że naprawdę nie jest to straszne, nic się nie czuje. Rozumiem że obawiasz się uszkodzenia gałki ocznej, wg mnie pacjent musiałby się bardzo postarać żeby do czegoś takiego doszło z powodu jego zachowania
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 20:59   #84
wredne stworzonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne stworzonko
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 863
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Ot tak sobie się nie drga, chyba że przy pierwszym ukłuciu ze znieczuleniem. Za bardzo jest się skoncentrowanym na tym co się dzieje i "czy aby nie zaboli", jak u dentysty. Ja nawet rozmawiałam, po uprzednim zapytaniu czy mogę coś powiedzieć (gdy pani doktor przechodziła od jednego oka do drugiego). Narkoza przy tak drobnym zabiegu jest raczej nieuzasadnionym obciążeniem organizmu, zapewniam cię że nie ma się czego bać i że naprawdę nie jest to straszne, nic się nie czuje. Rozumiem że obawiasz się uszkodzenia gałki ocznej, wg mnie pacjent musiałby się bardzo postarać żeby do czegoś takiego doszło z powodu jego zachowania
Boję się... sama nie wiem czego. Wszak jeden zabieg mam za sobą (z tym, że w narkozie, więc leżałam jak klapek). Jeśli nie wcześniej, na pewno na 40-tkę zrobię sobie powieki, bo wnerwia mnie widok smutnego psa, który wita mnie w lustrze Póki co, żadna inna metoda poza skalpelem mnie do siebie nie przekonała, więc zapewne dam się skroić
__________________
22.02.2014 M.M.K. Kraków, Silimed Natural 290 XH anatomki

Złotej rybce osiwiałaby płetwa, gdyby usłyszała jakie mam życzenie.
wredne stworzonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 21:40   #85
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez wredne stworzonko Pokaż wiadomość
Boję się... sama nie wiem czego. Wszak jeden zabieg mam za sobą (z tym, że w narkozie, więc leżałam jak klapek). Jeśli nie wcześniej, na pewno na 40-tkę zrobię sobie powieki, bo wnerwia mnie widok smutnego psa, który wita mnie w lustrze Póki co, żadna inna metoda poza skalpelem mnie do siebie nie przekonała, więc zapewne dam się skroić
Mnie witał wściekły byk, wystarczy spojrzeć na zdjęcia sprzed- to był mój naturalny, wyluzowany wygląd oczu, bez żadnego marszczenia. Często byłam odbierana jako negatywnie nastawiona, ponura, ogólnie źle. Dziś usłyszałam od lekarki innej specjalności, że teraz wyglądam nie tylko młodziej, ale sympatyczniej, bardziej przystępnie, nie jak chmura gradowa. Bardzo cieszy mnie, że przy śmiechu poduchy nie zakrywają mi już połowy oka, nienawidziłam tego.

Edytowane przez TNL
Czas edycji: 2018-04-09 o 21:41
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 11:19   #86
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez szafa78 Pokaż wiadomość
Ja podniosłam powieki stosując PLEXR w xxx. Gojenie przebiegło dobrze, a efekt jest naprawdę super Polecam!
Pokażesz foto?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-09-24 o 12:28 Powód: Reklama w cytacie.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 12:13   #87
Binoche
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 180
Dot.: Opadające powieki !!!!

Ostatnio czytałam całkiem fajny artykuł na temat opadających powiek: http://vesuna.pl/blog/kosmetyka/opad...yczyny-objawy/ aczkolwiek pomału się zastanawiam czy zdecydować się na zabieg, ale nie wiem czy się zdecydować na laser czy plasmę.
Binoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 19:03   #88
Sonia_222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Opadające powieki !!!!

Przy niewielkich problemach z opadającymi powiekami, ja mogę polecić podciąganie skóry nićmi liftingującymi. Zabieg szybki i przy znieczuleniu tylko kremem. Ja w sumie dwa razy robiłam sobie taki zabieg, bo zależało mi na podniesieniu także brwi. Nici się wchłaniają po jakimś czasie, ale efekt pozostał. Niestety przez kilka dni po zabiegu wygląda się kiepsko i pojawiają się takie jakby guzy, ale później wszystko wraca do normy. Generalnie jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu i jak mi będzie coś jeszcze opadało, to na pewno znów zdecyduję się na nici .
Sonia_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 21:08   #89
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Masz nici z haczykami czy bez?
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 22:21   #90
Jula1280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cześć.
Po analizie całego wątku krótko wyjaśniając temat.
- Plasma iq czy plexar to to samo.
- Lepiej działa laser frakcyjny niż plasma gdyż jest ten sam efekt a mniejsze ryzyko przebarwień ( palenieskóry plasmą daje przebarwienia i dużo dziewczyń się na to skarży . Dodatkowo po 2-3 seriach jest zdecydowanie droższe niż zabieg operacyjny )
- zabieg operacyjny jest z reguły w znieczuleniu miejscowym i razem z oczyszczeniam, znieczuleniem itd....trwa do 1 godziny i daje milion razy lepsze efekty i jest bezpieczniejszy niż wszystkie plasmy i inne pomysły razem wzięte.
Ps. jeśli ktoś się boi zabiegu to trudno ale proszę nie opowiadać że cokolwiek da lepsze efekty niż fizyczne pozbycie się nadmiaru skóry itd...
Ps2. bardzo dużo pacjentek wraca po plaźmie i mówią ze jest żaden efekt. Wiele firm się z tego wycofuje. Do przemyślenia ....
Jula1280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-08 16:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.