Pretty One - znacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 10:33   #1
Annake
Raczkowanie
 
Avatar Annake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 302

Pretty One - znacie?


Cześć.
Dziewczyny jesteście skarbnicą wiedzy, więc pytam:
czy któraś z Was była w sklepie z ubraniami marki Pretty One?
Do pracy ubieram się elegancko, ale... nie chcę wydawać na ubrania majątku, bo marynarka służy mi co najwyżej sezon.
Czy wiecie coś na temat ubrań z w/w sklepów? Kolekcja na zdjęciach całkiem, całkiem.
Pytam też, bo najbliższy mnie sklep jest w Bielsku, gdybyście pisały pozytywnie to jestem w stanie się poświęcić i pojechać, ale tak w ciemno to nie bardzo

Jakie są ceny, jakość no i rozmiarówka, ehhh piszcie wszystko co wiecie
__________________
"To, co znajduje się za nami lub przed nami, to naprawdę drobnostka w porównaniu z tym, co leży w nas.."

R.W. Emerson
Annake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 19:28   #2
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Pretty One - znacie?

Mam trzy kostiumy tej firmy. Cen już nie pamiętam, ale to były ceny rzędu 500-600 zł za jeden kostium (tak mi się wydaje). Od jakiegoś roku nie widziałam u nich nic ciekawego, dlatego nie mam orientacji w bieżących cenach.

Czy warto? Ja akurat kupiłam super fasony na lata, do tego świetnie dopasowane, co się rzadko zdarza, bo jestem bardzo szczupła. Wszystkie kroje tej firmy są na bardzo szczupłe osoby - bo są mocno przylegające do ciała. Jakość jak na tą cenę średnia. Zdecydowałam się kupić tylko dlatego, że trafiłam na bardzo ciekawe, unikalne wzory.

Dlaczego marynarka służy Ci tylko przez sezon? Dla mnie to jest inwestycja na kilka lat! Mam żakiety, które mają juz ponad 5-6 lat, są z bardzo dobrych gatunkowo tkanin, mają oryginalne kroje i wyglądają jak nowe - a nosze je w różnych zestawach non-stop.
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 20:11   #3
maugorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 128
Dot.: Pretty One - znacie?

Znam dobrze - wg mnie dosc drogie sa ich kostiumy, z tego co widzialam w salonie w Pasazu Grunwaldzkim we Wroclawiu, niejednokrotnie trzeba wydac ok.1000, by zafundowac sobie komplecik. Design maja ladny, niewyszukany, ale nie w tym rzecz, ma byc w koncu elegancko i profesjonalnie. Wg mnie jednak za drogo. No chyba, ze jest sie szczesciara z zarobkami rzedu 6tys netto. Wtedy mozna odpalic jedna szosta na kostiumik raz na jakis czas.
Jesli chodzi o smiertelniczki z mniejsza kasa przy duszy (albo dziecmi na utrzymaniu), mysle, ze spokojnie mozna się dobrze ubrac siegajac po marynarki chocby z Reserved, bluzki Pretty Girl (co za koszmarna nazwa) i spodnice z Orsaya, ale trzeba oddac jedno - kilku sezonow na pewno nie wytrzymaja. Anyway jestem szczesliwa pracujac w branzy, ktora nie zobowiazuje mnie do uniformu i szpilek

pozdrawiam
http://blognife.wordpress.com/
http://blogmkm.wordpress.com/
maugorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.