AWFiS Gdańsk - warto tam studiować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-22, 17:51   #1
Igu95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Exclamation

AWFiS Gdańsk - warto tam studiować?


Witam, w tym roku szkolnym będę zdawać maturę i zastanawiam się nad wyborem studiów, m.in myślałam o Turystyce i Rekreacji na AWFiS w Gdańsku. Chciałabym usłyszeć jakieś opinie o tej uczelni? Warto tam studiować? Chciałabym też wiedzieć jak to jest ze specjalizacją Welness&Spa - co można po niej robić?
Igu95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 19:45   #2
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: AWFiS Gdańsk - warto tam studiować?

Cytat:
Napisane przez Igu95 Pokaż wiadomość
Witam, w tym roku szkolnym będę zdawać maturę i zastanawiam się nad wyborem studiów, m.in myślałam o Turystyce i Rekreacji na AWFiS w Gdańsku. Chciałabym usłyszeć jakieś opinie o tej uczelni? Warto tam studiować? Chciałabym też wiedzieć jak to jest ze specjalizacją Welness&Spa - co można po niej robić?

tego pytania nawet nie skomentuje.

Generalnie mam wrażenie, że TiR na AWF jest traktowany trochę jak europeistyka czy socjologia na politechnice
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 14:33   #3
Igu95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: AWFiS Gdańsk - warto tam studiować?

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
tego pytania nawet nie skomentuje.

Generalnie mam wrażenie, że TiR na AWF jest traktowany trochę jak europeistyka czy socjologia na politechnice
Nie rozumiem, pytam całkiem serio, bo zostanawiam się nad swoją drogą życiową i chciałam usłyszeć jakieś opinie o AWFie, ponieważ strone iternetową mają kiepską, nie przyjeżdzają na żadne targi uczelnii ani nic takiego, a otrzymuje jedynie odpowiedz 'bez komentarza'. Może jednak znalazłaby się jakaś osoba obeznana w temacie, która miałaby chęć mi pomóc, a nie jedynie napisać zbędny komentarz?
Igu95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 22:05   #4
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: AWFiS Gdańsk - warto tam studiować?

Cytat:
Napisane przez Igu95 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, pytam całkiem serio, bo zostanawiam się nad swoją drogą życiową i chciałam usłyszeć jakieś opinie o AWFie, ponieważ strone iternetową mają kiepską, nie przyjeżdzają na żadne targi uczelnii ani nic takiego, a otrzymuje jedynie odpowiedz 'bez komentarza'. Może jednak znalazłaby się jakaś osoba obeznana w temacie, która miałaby chęć mi pomóc, a nie jedynie napisać zbędny komentarz?
wybacz, ale dla mnie bezensowne jest pytanie "co można robić po tym kierunku". Chyba powinnaś mieć jakiś plan co chcesz robić po studiach, koro wybrałaś ten kierunek, nie sądzisz?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.