Jakie firmy w bydgoszczy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 10:53   #1
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee

Jakie firmy w bydgoszczy?


Witam, jestem absolwentką pedagogiki spec. reso, mam półroczne doświadczenie w pracy w ŚDS (nie w Bydgoszczy). Teraz poszukuje pracy właśnie w tym mieście, stąd moje pytanie w tytule posta. Do jakich firm można przyjść i złożyć w sekretariacie swoje cv? Byłam w szkołach, urzędach i powiedziano mi, że wszystko (czyt. rekrutacja) odbywa się wyłącznie przez internet, czyli czekam na ofertę i przesyłam, donoszę dopiero wtedy swoje dokumenty. Do jakich firm mogę udać się tak prosto z ulicy i złożyć swoje cv, może coś polecicie?
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 15:39   #2
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Jakie firmy w bydgoszczy?

Witam Cię, ja nie bardzo rozumiem w jakim charakterze chcesz pracowac w tych firmach, może przybliż trochę jaką chcesz pracę. Bo rozumiem po resocjalizacji pracować w instytucjach, ale w firmach? Co masz na mysli?
Swoją drogą to zawsze mozesz wysyłąć CV a oni jest będę mieli w bazie i w razie potrzeby moga zadzwonić, tylko to może być za m-c, rok lub nigdy, z tym się też trzeba liczyć.

Jeszcze jedna kwestia mi przyszła do głowy, że masz trochę mało doświadczenia, więc może puki nie masz pracy postaraj się o jakiś staż lub choćby wolontariat bo z takim doświadczeniem może być problem z pracą.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365

Edytowane przez Karolina Maria
Czas edycji: 2014-03-20 o 15:40
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:02   #3
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Dot.: Jakie firmy w bydgoszczy?

Hej Sprawa wyglada tak, że ciężko mi znaleźć pracę adekwatną do mojego wykształcenia. Oczywiście nie rezygnuje i sprawdzam oferty zamieszczane w sieci, ale szukam też pracy nie w zawodzie. Tu chodzi mi o np. pracę biurową, bądź w obszarze HR itp. Prawdą jest, że nie mam doświadczenia w tej dziedzinie, ale chciałabym je gdzieś zdobyć. Mam kilku znajomych, którzy w moim rodzinnym mieście załapali się po kierunkach humanistycznych właśnie do pracy w biurze, jeden po geografii siedzi w logistyce, po prostu mieli szczęście. Ja wyjechałam i teraz tu szukam swojego szczęścia. Wiadomo, nie liczę na jakieś cudne stanowiska, ale chciałabym gdzieś zacząć zdobywać doświadczenie.
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 19:39   #4
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Jakie firmy w bydgoszczy?

Rozsyłaj CV wszędzie gdzie Cię praca interesuje. Z doświadzenia wiem, że jak trzeba pracownika to się najpierw przekopuje segregatory i mail z CV a potem daje ogłoszenia.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-06 19:39:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.