Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 07:56   #121
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Cytat:
Napisane przez Gwiazda87 Pokaż wiadomość
hm...wiedze że nie wiesz co to Herbl. i stąd to złośliwe pytanie,wiec na zaczepki nie bede odpowiadac.
Mylisz się, wiem i to aż za dobrze co to za produkty.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 10:17   #122
kajkokajko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 38
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

napisałam "leciutko" nie zaliczam tego ani do jojo ani do przytycia. 2 kg na przestrzeni 6 miesięcy to nie jest tycie.
kajkokajko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 10:17   #123
jolcia44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 26
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Wiecie co ja się wypisuję, wyraziłam swą opinię jako osoba stosująca allevo jednak nie mam ochoty ani siły na dyskusję z osobami, które są tu niepotrzebne.
Jak to na łące więcej chwastów niż kwiatków.
Żegnam
jolcia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 21:46   #124
dzej lo
Raczkowanie
 
Avatar dzej lo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 72
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Witam dziewczyny, które stosują Allevo
Ja zaczęłam wczoraj ale pół na pół z lekkimi posiłkami gdyż czekam na przesyłkę, mam tylko jeden mix pack - prezent z Rossmana.
Co do smaków shake czekoladowy i koktajl owocowy dla mnie smaczne pod warunkiem ze woda jest z lodówki, miksuje i jest ok.
Zupa ziemniaczana nie bardzo no ale jakoś wytrzymam
Życzę wytrwałości i efektów
Piszcie o swoich utratach cm i kg
dzej lo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 11:20   #125
kajkokajko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 38
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

ciekawe opracowanie http://zasadyzywienia.pl/dietalight-...z-torebki.html moim zdaniem właśnie o to chodzi - o zastosowanie się do programu w całości ze świadomością konsekwencji przy złamaniu zasad. I tyle. Jakoś nikt tam nie napisał, że to coś złego
kajkokajko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 19:06   #126
getfar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

cześć!

mam do odsprzedania w promocyjnej cenie kilka saszetek ALLEVO DIETA Zupa ziemniaczano-porowa, jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu na getfar@o2.pl
getfar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:29   #127
obe1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
GG do obe1978
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

witam

forum "wizaz" nie bardzo pasuje do facetów ale to jedyne tak rozbudowane forum na temat chudnięcia jakie znalazłem, chciałem się podzielić moją opinią o Allevo, koże komuś to rozjaśni w głowie

zanim zdecydowałem się na zakup przeczytałem chyba cały polskojęzyczny internet na ten temat... ale postanowiłem, że zaryzykuję...

decydując się na dietę podchodziłem trochę sceptycznie, koszt 2-tygodniowej "kuracji" czyli 320 zł (zakupiony pakiet różnych saszetek + bardzo fajny shaker + przesyłka) nie był zupełnie bez znaczenia, ale postanowiłem spróbować, mam 35 lat jestem facetem z siedzącycm trybem pracy a z braku samozaparcia mało ruszam się też poza pracą, rozpoczynając dietę waga wskazywała 104 kg przy wzroście 184, czyli jeszcze nie tragedia ale już nie ciekawie - jak na kawalera

zacząłem od tego że zaparłem się wytrwać w diecie, najpierw tak zarządziłem lodówką, że opróżniłem ją do zera i wyłączyłem z prądu, została tylko musztarda i czosnek

moim problemem oprócz sporawych żadkich dawek jedzenia, często typu "chińczyk" czy mój ulubiony kebabik było piwko lub winko wieczorem w ilości 2-4 piwka albo butelka winka i mało picia innych napojów (np. wody)

byłem pewien obaw tych 5-ciu czy nawet 6-ciu saszetek dziennie, ale nie dość, że te jedzonka były na prawdę smaczne, zupki ciepło i bardzo dobre, wszystko sporządzało się natychmiastowo a wspomniany shaker mimo, że plastikowy sprawuje się do tego idealnie (metalowy shaker do drinków wywaliłem na rzecz tego plastikowego)

bojąc się, że same saszetki to będzie dla mnie za mało zaopatrywałem się w świerze warzywa (brokół, pomidorki, marchewki itp.) oraz sporadycznie owoce, takimi naturalnymi skłądnikami odżywiałem się np. na kolecję jako 6-ty posiłek, z czystym sumieniem mogę powiedzięć, że saszetki Allevo całkiem dobrze zabijają głód i przez cały czas czułem się normalnie, miałem tyle energii co wcześniej albo nawet więcej, nauczyłem się pić wodę niegazowaną w większej ilości, moja ulubiona to żywiec cytrynowy, ważne aby pić taką wodę która smakuje, nauczyłem się też jeś znacznie mniejsze porcje jedzenia

taką dietą żyłem przez około 3 tygodnie, w miedzyczasie raz skusiłem się na 2 dpiwka z kumplem i raz na wódeczkę z innym kumplem, waga mierzona co 2-3 dni wskazywała zawsze troszkę mniej, w międzyczasie dołożyłem jazdę do pracy rowerem zamiast autobusem (12 km w jedną stronę) a pod koniec zacząłęm robić tzw 6-tkę "wejdera" (polecam aplikację na smartfony która pomaga w samomobilizacji)

po wspomnianych 3 tygodniach ważyłem 96 kg (dodam, że to nie była tak bardzo restrykcyjna dieta jak być mogła), teraz jem trochę rozsądniej, częściej, mniej, więcej warzyw a mniej tłuszczów i cukrów! na szczęście słodycze mnie jakoś specjalnie nigdy nie korciły, czasami zjem loda czy kebaba ale zawsze jak spora porcja to stara się dzięlić ją na pół (włąśnie: nauczyłem się dzilić na pół wcześniej PORCJA była jedną niepodzielną jednostką do spożycia... ok, jednego piwka nie dzielę na pół, nie popadam w absurd)

dziś jest jakiś 3 tydzień po zakończeniu diety i waga ciągle w okolicach 96 (dziś przed śniadaniem 96,1) i mam wielką chęć jej nie zwiększać

za tydzięn lub dwa zamierzam znowu zastosować dietę przez 2 tygodnie ale tym razem już całkowicie bez oszukiwania, chciałbym zobaczyć 8-kę jako pierwszą cyfrę na wadze a później to utrzymać

jak ktoś doczytał aż do tego momentu to chyba musi być mocno zdeterminowany na chudnięcie a to jest podstawa

jak się domyślasz czytelniku ja osobiście polecam ten produkt, nie odczuwałem żadnych ubocznych efektów a wyniki jakieś się pojawiły, nauczyłem się lepiej odżywiać, mam więcej energii a najfajniejsze gdy ludzie w pracy zauważają zmiany na lepsze - bezcenne

nie jestem związany w żaden sposób z marką Allevo nie i otrzymałem za powyższą opinię żadnego wynagrodzenia, ale gdyby Allevo chciało to zmianić i np. zasponsorować mi drugą kurację w oczekiwaniu na rzetelny opis to serdecznie zapraszam do kontaktu



ps. jak masz jakieś pytania odnośnie powyższego - pisz - chętnie odpowiem

Pozdrawiam
Robert (Warszawa)
obe1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 10:28   #128
caroollaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Znalazłam na stronie allevo, co można dodać do koktajli i zup, żeby były smaczniejsze, a jednocześnie nie dużo bardziej kaloryczne: http://www.allevo.pl/prawidlowe-odzy...pisy-z-Allevo/

Sama mam zamiar zacząć od poniedziałku dietę z allevo, trzymajcie kciuki
caroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 15:13   #129
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Allewo dosyć drogie, ja wcinam ogórki kiszone i z octu, chudy drób, kanapki na ciemnym chlebie, chudy biały ser, słodzik zamiast cukru i chudnę. Nie wierzę w tą dietę serio. No i fundusze mi nie pozwalają na te saszetki.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:29   #130
kasiab623
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Cytat:
Napisane przez caroollaa Pokaż wiadomość
Znalazłam na stronie allevo, co można dodać do koktajli i zup, żeby były smaczniejsze, a jednocześnie nie dużo bardziej kaloryczne: http://www.allevo.pl/prawidlowe-odzy...pisy-z-Allevo/

Sama mam zamiar zacząć od poniedziałku dietę z allevo, trzymajcie kciuki
Trzymam trzymam i ja juz od kilku godzin przetrzepuje internet w poszukiwaniu opinii... z tym ze jadę na majówkę do rodizny i nie chce się tłumaczyc "daczego pije to świństwo, zamiast zjeśc kotleta od babci :P" i wrócę z majówki myślę że zacznę a do tego czasu dokształcę sie w tym temacie Za to tyt już bedziesz o tydzien do przodu to czekam na relacje
kasiab623 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 17:35   #131
jekaterina90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Ja stosuję Allevo dopiero trzeci dzień. Zaczęłam od wagi 65,5 kg... ile teraz jest to nie wiem. Chcę się zważyć za kilka dni.
Posiłki kupiłam na Allegro za małe pieniądze, dużo, dużo taniej niż w np. Rossmann.
Ale dobrze, że są w normalnych sklepach - dzięki temu jeśli zapomnę wziąć saszetek to idę do sklepu i kupuję.
Smak faktycznie jest dość paskudny. Jeśli kupujecie to nie bierzcie za dużo tych koktajli owocowych, bo picie ich to istne cierpienie, szczególnie truskawkowo-jagodowego. Koktajl czekoladowy i zupa porowo-ziemniaczana to przy tym sam miód. Do zupy dodaję trochę pieprzu i innych przypraw lub koperek, natkę pietruszki żeby wyglądała trochę lepiej, ale nie ma mowy o dodawaniu soli.
W ciągu dnia piję też czarną kawę bez cukru (w bardzo małych ilościach), herbatę, wodę z cytryną, zioła, zieloną herbatę i oczywiście dużo zwykłej wody mineralnej.
Po posiłku czuję się syta, nie mam ochoty na złamanie reguł i zjedzenie czegokolwiek, ani słodyczy, ani mięsa. Może trochę brakuje mi smaku prawdziwych warzyw i owoców. Przez dwie godziny nie czuję kompletnie głodu, przy trzeciej lekkie ssanie w żołądku, które trochę przeszkadza, ale np. wczoraj zjadłam tylko dwa posiłki, bo zapomniałam o głodzie. Robię też lekkie ćwiczenia codziennie, ale nic forsownego.
Nie mogę się jednak doczekać końca tych dwóch tygodni i przejścia do kolejnej fazy, w której można już jeść normalne jedzenie i batoniki allevo. Strasznie brakuje mi gryzienia, bo wszystko jest płynne
jekaterina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 08:48   #132
marysia_co
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 424
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Jak dla mnie allevo to jeden wielki mit - może i da się na tym odchudzić, ale taka dieta na dobrą sprawę niczego nie zmienia w naszym życiu i przede wszystkim niczego nie uczy.
marysia_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 17:30   #133
Do_
Raczkowanie
 
Avatar Do_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 317
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

jak mozna spozywac tylko tyle kalorii ? masakra
__________________
1.04.2013

Today I close the door of my past, open the door of my future, take a deep breath and step to a new life
Do_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 10:04   #134
caroollaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Można. Ja jestem na diecie Allevo dzisiaj już piąty dzień. Czuję się bardzo dobrze. Zero efektów ubocznych, mam tyle samo energii.
Co do ilości kalorii- można spożywać tylko tyle. Zupy i koktajle są tak zbilansowane, że dostarczają organizmowi wszystkich potrzebnych witamin itd. co nie powoduje uszczerbku na zdrowiu. Zawierają bardzo dużo błonnika, który "zapycha" i powoduje uczucie sytości.

Powinno wypijać się 5-6 koktajli. Ja osobiście zjadam 4, czasem 5, bo w zupełności mi wystarczają.

Po 4 dniach waga pokazuje 2kg mniej
caroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:12   #135
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość
start 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cm
9 kwietnia waga 60,3 talia 69cm
16kwietnia waga 59,0 talia 67cm
23 kwietnia waga 57,6 talia 66cm
po 3 tygodniach waga w dół 6,2 kg , talia 6 cm
moim zdaniem wielki postęp bo moja najniższa waga to 59kg,nigdy mniej nie wazyłam
Teraz pije tylko 2 saszetki dziennie allevo i wystarcza
zupełnie przestawiłam sie na zdrowe posiłki w małych ilościach
nie czuje głodu i pije wode gazowana
nadal bede informować o postepach
Hej Agata, jak tam po allevo, zaprzestałaś informowania o postępach, jak tuż po, a jak teraz? Bardzo mnie ciekawią długotrwałe efekty, bo te pierwsze są dość przewidywalne, tylko właśnie pytanie, co po pół roku, po roku, czy wraca się do dużej wagi, itd.

Ja niedługo zaczynam przygodę z allevo,
moja obecna waga 69 kg; wzrost 175 cm, w pasie 77 cm.

Liczę na utratę ok 5 kg.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 17:14   #136
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Cytat:
Napisane przez obe1978 Pokaż wiadomość
witam

forum "wizaz" nie bardzo pasuje do facetów ale to jedyne tak rozbudowane forum na temat chudnięcia jakie znalazłem, chciałem się podzielić moją opinią o Allevo, koże komuś to rozjaśni w głowie

zanim zdecydowałem się na zakup przeczytałem chyba cały polskojęzyczny internet na ten temat... ale postanowiłem, że zaryzykuję...

decydując się na dietę podchodziłem trochę sceptycznie, koszt 2-tygodniowej "kuracji" czyli 320 zł (zakupiony pakiet różnych saszetek + bardzo fajny shaker + przesyłka) nie był zupełnie bez znaczenia, ale postanowiłem spróbować, mam 35 lat jestem facetem z siedzącycm trybem pracy a z braku samozaparcia mało ruszam się też poza pracą, rozpoczynając dietę waga wskazywała 104 kg przy wzroście 184, czyli jeszcze nie tragedia ale już nie ciekawie - jak na kawalera

zacząłem od tego że zaparłem się wytrwać w diecie, najpierw tak zarządziłem lodówką, że opróżniłem ją do zera i wyłączyłem z prądu, została tylko musztarda i czosnek

moim problemem oprócz sporawych żadkich dawek jedzenia, często typu "chińczyk" czy mój ulubiony kebabik było piwko lub winko wieczorem w ilości 2-4 piwka albo butelka winka i mało picia innych napojów (np. wody)

byłem pewien obaw tych 5-ciu czy nawet 6-ciu saszetek dziennie, ale nie dość, że te jedzonka były na prawdę smaczne, zupki ciepło i bardzo dobre, wszystko sporządzało się natychmiastowo a wspomniany shaker mimo, że plastikowy sprawuje się do tego idealnie (metalowy shaker do drinków wywaliłem na rzecz tego plastikowego)

bojąc się, że same saszetki to będzie dla mnie za mało zaopatrywałem się w świerze warzywa (brokół, pomidorki, marchewki itp.) oraz sporadycznie owoce, takimi naturalnymi skłądnikami odżywiałem się np. na kolecję jako 6-ty posiłek, z czystym sumieniem mogę powiedzięć, że saszetki Allevo całkiem dobrze zabijają głód i przez cały czas czułem się normalnie, miałem tyle energii co wcześniej albo nawet więcej, nauczyłem się pić wodę niegazowaną w większej ilości, moja ulubiona to żywiec cytrynowy, ważne aby pić taką wodę która smakuje, nauczyłem się też jeś znacznie mniejsze porcje jedzenia

taką dietą żyłem przez około 3 tygodnie, w miedzyczasie raz skusiłem się na 2 dpiwka z kumplem i raz na wódeczkę z innym kumplem, waga mierzona co 2-3 dni wskazywała zawsze troszkę mniej, w międzyczasie dołożyłem jazdę do pracy rowerem zamiast autobusem (12 km w jedną stronę) a pod koniec zacząłęm robić tzw 6-tkę "wejdera" (polecam aplikację na smartfony która pomaga w samomobilizacji)

po wspomnianych 3 tygodniach ważyłem 96 kg (dodam, że to nie była tak bardzo restrykcyjna dieta jak być mogła), teraz jem trochę rozsądniej, częściej, mniej, więcej warzyw a mniej tłuszczów i cukrów! na szczęście słodycze mnie jakoś specjalnie nigdy nie korciły, czasami zjem loda czy kebaba ale zawsze jak spora porcja to stara się dzięlić ją na pół (włąśnie: nauczyłem się dzilić na pół wcześniej PORCJA była jedną niepodzielną jednostką do spożycia... ok, jednego piwka nie dzielę na pół, nie popadam w absurd)

dziś jest jakiś 3 tydzień po zakończeniu diety i waga ciągle w okolicach 96 (dziś przed śniadaniem 96,1) i mam wielką chęć jej nie zwiększać

za tydzięn lub dwa zamierzam znowu zastosować dietę przez 2 tygodnie ale tym razem już całkowicie bez oszukiwania, chciałbym zobaczyć 8-kę jako pierwszą cyfrę na wadze a później to utrzymać

jak ktoś doczytał aż do tego momentu to chyba musi być mocno zdeterminowany na chudnięcie a to jest podstawa

jak się domyślasz czytelniku ja osobiście polecam ten produkt, nie odczuwałem żadnych ubocznych efektów a wyniki jakieś się pojawiły, nauczyłem się lepiej odżywiać, mam więcej energii a najfajniejsze gdy ludzie w pracy zauważają zmiany na lepsze - bezcenne

nie jestem związany w żaden sposób z marką Allevo nie i otrzymałem za powyższą opinię żadnego wynagrodzenia, ale gdyby Allevo chciało to zmianić i np. zasponsorować mi drugą kurację w oczekiwaniu na rzetelny opis to serdecznie zapraszam do kontaktu



ps. jak masz jakieś pytania odnośnie powyższego - pisz - chętnie odpowiem

Pozdrawiam
Robert (Warszawa)

Robert, a jak teraz? Czy jeszcze schudłeś, czy Allevo na dłuższą metę działa? Brak efektu jojo? Napisz.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:07   #137
sophynna
Przyczajenie
 
Avatar sophynna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Miałam przeróżne diety w życiu. Ogólnie dietetyka to moje hobby i moge z czystym sumieniem powiedzieć że się znam dobrze na odżywianiu, dzięki też rodzinie, bo mam paru dietetyków w niej. I powiem tak. Jedyny plus Allevo to jest dla tych którzy nie mają TOTALNIE czasu na myślenie o przyrządzaniu sobie czegoś do jedzenia bo tu się tylko miksuje. A tak, to można sobie ustalić posiłki, na których się równie dobrze schudnie a nawet skuteczniej i przede wszystkim - zdrowiej.
Jeśli ktoś będzie chętny by pomóc z ułożeniem przykładowego jadłospisu to piszcie na prywatną wiadomość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sophynna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 11:51   #138
ashii
Przyczajenie
 
Avatar ashii
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Kopiuję moje posty z innego wątku, które dotyczą opinii o Allevo:

Ja zaczynam Allevo od jutra
waga 62,8
wzrost 161

docelowa waga 50, może nawet 48 jak się uda

W skrócie:
nigdy nie miałam nadwagi, uprawiałam różne dyscypliny sportu, mogłam jeść co i jak mi się podoba i ważyłam zawsze 48-49, jednak 2 lata temu zaczęłam bardzo intensywnie pracować i nie miałam czasu na jedzenie, z reguły jadłam jeden wieeelki posiłek dziennie (knajpy, McDonald jak już nic innego nie było czynne) i to zazwyczaj już w porach wieczorno-nocnych, cały dzień bez jedzenia, czasami jakiś baton albo słodka bułka zjedzona na prędce, kilka kaw, do tego jeszcze zdarzało mi się (i to całkiem często) pracować po kilkanaście godzin i to wszystko mnie tak wykończyło, waga szła w górę, a ja nic nie mogłam na to poradzić..
Wszelkie zalecenia o 5 posiłkach dziennie to dla mnie kosmos, bo nie mam czasu żeby je w domu przygotowywać i jeszcze potem siedzieć w pracy z zegarkiem w ręku i je po kolei zjadać..
Jak dowiedziałam się o Allevo byłam zachwycona bo koktajle są szybkie i pożywne i można je popijać jednocześnie pracując

Jak przytyłam:
niestety najwięcej przytyłam na brzuchu i liczę na to, że uda mi się go zrzucić.. zdarzało mi się już, że przepuszczano mnie w kolejce w marketach, więc sprawa jest poważna
reszta ciała w zasadzie jest nieco pulchniejsza, ale nadal mieszczę się w getry rozmiar 36, bo w biodrach przybyło mi raptem kilka cm
niestety pojawił się cellulit - nie wiem, czy wodny, czy tłuszczowy nigdy nie miałam z tym do czynienia i szczerze nie wiem co się z tym robi
w aptece widziałam krem i olejek NUXE na oba typy i chyba spróbuję
choć rozważam też ELANCYL, on ma taki specjalny krem na sam brzuch, jak macie jakieś doświadczenia z tym to piszcie

planuję restrykcyjne 2 tygodnie 4-5 saszetek na dzień
kupiłam też błonnik Allevo (opakowanie 60 kapsułek) żeby się nimi posiłkować w napadach głodu - zalecają 3 kapsułki dziennie godzinę przed posiłkiem, ale ja będę łykać po 2 dziennie
zamierzam też łykać po 1 tabletce preparatu z octem jabłkowym (jeśli ten cellulit jest wodny to podobno ma pomóc) Apple Slimmer
no i pić 2-3 litry niegazowanej wody

trzymajcie kciuki żebym o wszystkim pamiętała

dam znać za parę dni co i jak

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Kopiuję moje posty z innego wątku, które dotyczą opinii o Allevo:

Efekty widać, jest spadek wagi, nieco zmniejszył się obwód talii:
4.06 62,8kg (wieczorem)
5.06 61,7kg (rano)
6.06 60,6kg (rano) -3cm w pasie
7.06 60,1kg (rano) +1cm w pasie
8.06 59,5kg (rano) -0,5cm w pasie
9.06 58,7kg (rano) -1,5cm w pasie
10.06 waga bez zmian 58,7kg +1cm w pasie

Jaki był plan:
5.06 4 Allevo + pulpet drobiowy i młoda kapusta gotowana (łyżka stołowa)
6.06 3 Allevo + roladka z sałaty lodowej, szynki, tartej marchewki, kiełków i serka ostrowia
7.06 1 Allevo + marchewka, brokuły, kalafior gotowane na parze (3 łyżki stołowe) + 100g arbuza, 1 morela
8.06 1 Allevo + 4 kanapki z szynką, ogórkiem, sałatą i chlebem crispy + roladki z sałaty lodowej, karbowanej, szynki, serka ostrovia i sałatki z pomidora, ogórka i majonezu
9.06 3 kanapki (crispy) z serkem ostrowia z ziołami i sałatą, 4 truskawki + grillowana pierś z kurczaka, młoda kapusta gotowana + zupa grzybowa ze świeżych podgrzybków

do tego:
3 litry wody dziennie (zdarzały się dni, gdzie dobrnęłam tylko do 2,5, ale piłam też niesłodzone herbaty)
błonnik Allevo
Apple Slimmer (tabletki z octem jabłkowym)

Ogólnie planowałam 2tyg kick start 4-5 posiłków samego Allevo
Niestety już pierwszego dnia pod wieczór złapały mnie takie nudności, że musiałam ostatni posiłek zjeść normalny i podczas jedzenia go czułam niesamowitą ulgę za każdym kęsem..
Następnego dnia rano jakoś było lepiej, chociaż zapach tych specyfików zaczął mi bardziej dokuczać. Ale kontynuowałam program.
Absolutnie nie mogę pić koktajli, do przełknięcia są tylko zupy, nie wiem dlaczego.
Poza tym koktajle -w przeciwieństwie do zup, które wystarczy energicznie zamieszać - bardzo trudno się rozpuszczają, musiałam używać blendera.

W kolejnych dniach było tylko coraz gorzej... Postanowiłam więc podtrzymywać efekt braku apetytu za pomocą Allevo biorąc 1-2 saszetki dziennie, no i posiłkować się nim w celu wyrównania kaloryczności posiłków.

Niestety wczoraj czułam się tak potwornie, że postanowiłam odstawić to całkowicie. Nie chce mi się absolutnie jeść, muszę się aż zmuszać do jedzenia, nie tęsknię za ulubionymi potrawami, jak o nich myślę, zaraz jest mi niedobrze..
Wczoraj dopadła mnie migrena, dobrze, że mam jeszcze leki, które pomagają, bo byłoby krucho...

Czytałam, że mdłości mogą być spowodowane nadmiernym stężeniem wartości odżywczych i minerałów w zbyt małej ilości płynu i że niweluje się to poprzez picie wody - w moim przypadku były to 3 litry dziennie, więc to chyba nie jest ta przyczyna.

Wczorajsza zupa grzybowa była moją ulubioną, zawsze ją zamawiałam i czerpałam dużo przyjemności z jedzenia jej - wczoraj to był istny koszmar, była dla mnie za słona - a normalnie bardzo mało solę, warzyw prawie wcale i wcześniej nie była dla mnie za słona, pewnie dzisiejszy przestój w wadze jest spowodowany zatrzymaniem wody przez tą sól.

Zamierzam stopniowo zwiększać ilość spożywanych kalorii i jak już ilość kalorii będzie wystarczająco wysoka, dodać wysiłek fizyczny.
Niestety w moim przypadku Allevo się nie sprawdziło, myślę, że po prostu mam zbyt mały "nadbagaż" i był to zbyt drastyczny środek jak dla mnie.

Co do smarowideł: kupiłam cellu-slim na noc Elancyl, został mi doradzony przez panią z apteki.
Nie wiem jak z efektami na razie za krótko stosuję, a wczoraj przez tą migrenę się nie posmarowałam - na pewno pięknie pachnie, a to jest ważne
Rano smaruję się specyfikiem z Yves Rocher - taki zielonkawy żel drenujący.

Nadal zamierzam też łykać błonnik Allevo i tabletki z octem jabłkowym.

Podsumowanie:
Myślę, że ten brak apetytu byłby dobry dla ludzi, którzy mają rzeczywiście dużą nadwagę i problemy z jedzeniem (jedzą ciągle, nie mogą się powstrzymać itp.).
W moim przypadku tak nie jest, jak wpadnę w wir pracy, to przypominam sobie o jedzeniu późnym popołudniem i u mnie jest teraz bardzo drastyczny spadek apetytu, nawet obserwuję u siebie taką jakby małą "depresję kulinarną", ponieważ o czymkolwiek nie pomyślę, nawet o moich ulubionych przysmakach, zaraz mnie mdli...

Allevo rzeczywiście działa, przede wszystkim bardzo obkurcza żołądek, może w moim przypadku to jeszcze dodatkowy efekt błonnika, ale brałam po 1 tabletce godzinę przed jedzeniem, a nie po 2 jak jest zalecane na pudełku i jem bardzo małe porcje jedzenia, po których czuję się naprawdę syta.

Czy bym go poleciła? - chyba tak - zwłaszcza, że mam do odsprzedania kilka pudełek zup ale tylko osobom z dużą nadwagą, problemami z obżarstwem i z dużą tolerancją na różne dziwne smaki..
Myślę, że dobrze by było wziąć urlop na te 2 tygodnie żeby się nie przemęczać i móc uciąć sobie drzemkę w ciągu dnia
ashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 16:49   #139
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Cytat:
Napisane przez ashii Pokaż wiadomość
Kopiuję moje posty z innego wątku, które dotyczą opinii o Allevo:

Ja zaczynam Allevo od jutra
waga 62,8
wzrost 161

docelowa waga 50, może nawet 48 jak się uda

W skrócie:
nigdy nie miałam nadwagi, uprawiałam różne dyscypliny sportu, mogłam jeść co i jak mi się podoba i ważyłam zawsze 48-49, jednak 2 lata temu zaczęłam bardzo intensywnie pracować i nie miałam czasu na jedzenie, z reguły jadłam jeden wieeelki posiłek dziennie (knajpy, McDonald jak już nic innego nie było czynne) i to zazwyczaj już w porach wieczorno-nocnych, cały dzień bez jedzenia, czasami jakiś baton albo słodka bułka zjedzona na prędce, kilka kaw, do tego jeszcze zdarzało mi się (i to całkiem często) pracować po kilkanaście godzin i to wszystko mnie tak wykończyło, waga szła w górę, a ja nic nie mogłam na to poradzić..
Wszelkie zalecenia o 5 posiłkach dziennie to dla mnie kosmos, bo nie mam czasu żeby je w domu przygotowywać i jeszcze potem siedzieć w pracy z zegarkiem w ręku i je po kolei zjadać..
Jak dowiedziałam się o Allevo byłam zachwycona bo koktajle są szybkie i pożywne i można je popijać jednocześnie pracując

Jak przytyłam:
niestety najwięcej przytyłam na brzuchu i liczę na to, że uda mi się go zrzucić.. zdarzało mi się już, że przepuszczano mnie w kolejce w marketach, więc sprawa jest poważna
reszta ciała w zasadzie jest nieco pulchniejsza, ale nadal mieszczę się w getry rozmiar 36, bo w biodrach przybyło mi raptem kilka cm
niestety pojawił się cellulit - nie wiem, czy wodny, czy tłuszczowy nigdy nie miałam z tym do czynienia i szczerze nie wiem co się z tym robi
w aptece widziałam krem i olejek NUXE na oba typy i chyba spróbuję
choć rozważam też ELANCYL, on ma taki specjalny krem na sam brzuch, jak macie jakieś doświadczenia z tym to piszcie

planuję restrykcyjne 2 tygodnie 4-5 saszetek na dzień
kupiłam też błonnik Allevo (opakowanie 60 kapsułek) żeby się nimi posiłkować w napadach głodu - zalecają 3 kapsułki dziennie godzinę przed posiłkiem, ale ja będę łykać po 2 dziennie
zamierzam też łykać po 1 tabletce preparatu z octem jabłkowym (jeśli ten cellulit jest wodny to podobno ma pomóc) Apple Slimmer
no i pić 2-3 litry niegazowanej wody

trzymajcie kciuki żebym o wszystkim pamiętała

dam znać za parę dni co i jak

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Kopiuję moje posty z innego wątku, które dotyczą opinii o Allevo:

Efekty widać, jest spadek wagi, nieco zmniejszył się obwód talii:
4.06 62,8kg (wieczorem)
5.06 61,7kg (rano)
6.06 60,6kg (rano) -3cm w pasie
7.06 60,1kg (rano) +1cm w pasie
8.06 59,5kg (rano) -0,5cm w pasie
9.06 58,7kg (rano) -1,5cm w pasie
10.06 waga bez zmian 58,7kg +1cm w pasie

Jaki był plan:
5.06 4 Allevo + pulpet drobiowy i młoda kapusta gotowana (łyżka stołowa)
6.06 3 Allevo + roladka z sałaty lodowej, szynki, tartej marchewki, kiełków i serka ostrowia
7.06 1 Allevo + marchewka, brokuły, kalafior gotowane na parze (3 łyżki stołowe) + 100g arbuza, 1 morela
8.06 1 Allevo + 4 kanapki z szynką, ogórkiem, sałatą i chlebem crispy + roladki z sałaty lodowej, karbowanej, szynki, serka ostrovia i sałatki z pomidora, ogórka i majonezu
9.06 3 kanapki (crispy) z serkem ostrowia z ziołami i sałatą, 4 truskawki + grillowana pierś z kurczaka, młoda kapusta gotowana + zupa grzybowa ze świeżych podgrzybków

do tego:
3 litry wody dziennie (zdarzały się dni, gdzie dobrnęłam tylko do 2,5, ale piłam też niesłodzone herbaty)
błonnik Allevo
Apple Slimmer (tabletki z octem jabłkowym)

Ogólnie planowałam 2tyg kick start 4-5 posiłków samego Allevo
Niestety już pierwszego dnia pod wieczór złapały mnie takie nudności, że musiałam ostatni posiłek zjeść normalny i podczas jedzenia go czułam niesamowitą ulgę za każdym kęsem..
Następnego dnia rano jakoś było lepiej, chociaż zapach tych specyfików zaczął mi bardziej dokuczać. Ale kontynuowałam program.
Absolutnie nie mogę pić koktajli, do przełknięcia są tylko zupy, nie wiem dlaczego.
Poza tym koktajle -w przeciwieństwie do zup, które wystarczy energicznie zamieszać - bardzo trudno się rozpuszczają, musiałam używać blendera.

W kolejnych dniach było tylko coraz gorzej... Postanowiłam więc podtrzymywać efekt braku apetytu za pomocą Allevo biorąc 1-2 saszetki dziennie, no i posiłkować się nim w celu wyrównania kaloryczności posiłków.

Niestety wczoraj czułam się tak potwornie, że postanowiłam odstawić to całkowicie. Nie chce mi się absolutnie jeść, muszę się aż zmuszać do jedzenia, nie tęsknię za ulubionymi potrawami, jak o nich myślę, zaraz jest mi niedobrze..
Wczoraj dopadła mnie migrena, dobrze, że mam jeszcze leki, które pomagają, bo byłoby krucho...

Czytałam, że mdłości mogą być spowodowane nadmiernym stężeniem wartości odżywczych i minerałów w zbyt małej ilości płynu i że niweluje się to poprzez picie wody - w moim przypadku były to 3 litry dziennie, więc to chyba nie jest ta przyczyna.

Wczorajsza zupa grzybowa była moją ulubioną, zawsze ją zamawiałam i czerpałam dużo przyjemności z jedzenia jej - wczoraj to był istny koszmar, była dla mnie za słona - a normalnie bardzo mało solę, warzyw prawie wcale i wcześniej nie była dla mnie za słona, pewnie dzisiejszy przestój w wadze jest spowodowany zatrzymaniem wody przez tą sól.

Zamierzam stopniowo zwiększać ilość spożywanych kalorii i jak już ilość kalorii będzie wystarczająco wysoka, dodać wysiłek fizyczny.
Niestety w moim przypadku Allevo się nie sprawdziło, myślę, że po prostu mam zbyt mały "nadbagaż" i był to zbyt drastyczny środek jak dla mnie.

Co do smarowideł: kupiłam cellu-slim na noc Elancyl, został mi doradzony przez panią z apteki.
Nie wiem jak z efektami na razie za krótko stosuję, a wczoraj przez tą migrenę się nie posmarowałam - na pewno pięknie pachnie, a to jest ważne
Rano smaruję się specyfikiem z Yves Rocher - taki zielonkawy żel drenujący.

Nadal zamierzam też łykać błonnik Allevo i tabletki z octem jabłkowym.

Podsumowanie:
Myślę, że ten brak apetytu byłby dobry dla ludzi, którzy mają rzeczywiście dużą nadwagę i problemy z jedzeniem (jedzą ciągle, nie mogą się powstrzymać itp.).
W moim przypadku tak nie jest, jak wpadnę w wir pracy, to przypominam sobie o jedzeniu późnym popołudniem i u mnie jest teraz bardzo drastyczny spadek apetytu, nawet obserwuję u siebie taką jakby małą "depresję kulinarną", ponieważ o czymkolwiek nie pomyślę, nawet o moich ulubionych przysmakach, zaraz mnie mdli...

Allevo rzeczywiście działa, przede wszystkim bardzo obkurcza żołądek, może w moim przypadku to jeszcze dodatkowy efekt błonnika, ale brałam po 1 tabletce godzinę przed jedzeniem, a nie po 2 jak jest zalecane na pudełku i jem bardzo małe porcje jedzenia, po których czuję się naprawdę syta.

Czy bym go poleciła? - chyba tak - zwłaszcza, że mam do odsprzedania kilka pudełek zup ale tylko osobom z dużą nadwagą, problemami z obżarstwem i z dużą tolerancją na różne dziwne smaki..
Myślę, że dobrze by było wziąć urlop na te 2 tygodnie żeby się nie przemęczać i móc uciąć sobie drzemkę w ciągu dnia
Hej, na cellulit najlepszy na lato jest rower, polecam.
Co do Allevo - ja też nie wytrzymałam i jadłam 1-2 posiłki normalne, ale i tak schudłam, tyle, że u mnie odbywa się to z opóźnionym zapłonem, bo po tygodniu nagle waga skacze w dół, a wcześniej nie drgnie.
Po ile kupowałaś allevo? Ja zamawiałam przez allegro za 17-18 zł / 5-6-ciopak. Jesli masz lepszą ofertę sprzedaży zup, to chętnie odkupię, około 3 opakowania. Napisz na priva, w razie czegoś.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 21:02   #140
asian76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------


Edytowane przez asian76
Czas edycji: 2014-06-11 o 21:03
asian76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 08:02   #141
anette08
Raczkowanie
 
Avatar anette08
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 105
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

od tygodnia jestem na allevo. w 3 dniu zaczęła mnie boleć głowa, 4 i 5 dnia to samo... nie kończę już allevo. Jestem 5 małych posiłków i narazie czuję się ok Waga też spada
__________________
anette08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 20:43   #142
marshmallows
Raczkowanie
 
Avatar marshmallows
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

hej ,równiez jestem na allevo.
pocztakowo nieufnie do tego podchodziłam bo raz,ze lato i mnostwo sezonowych owoców i warzyw ,których nie mozna jesc to jeszcze faszerwoac sie chemią i syntettycznymi witaminami ale przypomniało mi sie ze w gazecie miałam darmową próbke koktajlu- poleciałam po nią- w smaku ok- nasyciła mnie na 3-4h.
zamowiłam na allegro wersje startowa na 14 dni(15 zup,30 koktajli i 30 batonow).

nie stosowałam sie zbytnio do zalecen( w sumie dalej tego nie robie) ,na poczatku było mi trudno wytrzymac na 700kcal dziennie,bałam sie ze bede ospała i głodna w dodatku codziennie biegam po 6-7km ale zamlowiłam wiec nie było rady

Powiem wam,ze na mnie to dziAŁA!!!jem codziennie 1-2 porcje owoców(borówki, maliny, jabłka,brzoskwinie, jeżyny) + allevo(rano koktajl, na obiad zupa, baton i na wieczór koktajl, w miedzyczasie owoce)- jest to jedyny pokarm,który syci mnie przez 3h przy limicie 700-1000kcal dziennie.Tylko ze ja robie tak,ze ostatni lekki posiłek jem do 18ej max. bo o 21-22iej chodze biegac.
W ciagu niecałych 2 tyg waga zeszła mi z 62 na 58( mam 167cm) i po 2-3cm w kazdym obwodzie (cycki mi na szczescie oszczedziło).

jestem zachwycona bo to była moja ostatnia deska ratunku przed slubem,mimo ze duzo trenowałam całe zycie to organizm zmeczony dietami i jo-jo+ pigułki anty nie chciał poddawac sie dietami 1300kcal i sportem, po prostu na mnie nie działały.

przy allevo nie chodze głodna a posiłki sa dosyc smaczne(zwłaszca zupy i batony)

jestem na niej juz 2 tyg ale nie na samym allevo tj mowie+ owoce i warzywa.
miesieczna kuracja kosztowała mnie 600zł
__________________
szczęśliwa żonka, jeszcze szczęśliwszy mąż

WŁOSOMANIA;

Blondowy schizolec

Edytowane przez marshmallows
Czas edycji: 2014-08-17 o 20:44
marshmallows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 11:15   #143
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

[QUOTE=marshmallows;477388 42]

Hey, ja również, pisałam już o tym wcześniej, byłam na allevo, nie specjalnie się pilnowałam, tzn 1 tydzień tylko allevo, potem się trochę tym znudziłam i jadłam malutkie dodatkowe lub zastępujące posiłki, wszystko ok 3 tygodnie, potem po paru tygodniach dokupiłam i jadłam ok 1-2x dziennie, tak przypadkowo.
Powiem Wam, że naprawdę zmienia to sposób odżywiania, teraz NIGDY nie obżeram się tak, że nie mogę wstać od stołu, jak dawniej bywało, chyba zasługą jest obkurczenie żołądka. Widzę po codziennych porcjach, że po prostu chce mi się mniej jeść i też mniej przygotowuję. W sumie od ok 70,5 kg (157 cm wzrostu) schudłam w sumie (od maja) obecnie do 65 kg, na allevo do ok 68, a póżniej już samo.....jadłam wszystko, słodycze, kawa, dosłownie wszystko na co mam ochotę, tyle, że trochę się pilnuję i też te porcje są mniejsze. A i w sumie nie lubię, więc nie jem pieczywa białego. Mój cel 62 kg

Powodzenia u Was!
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 08:21   #144
to_masz_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość
ja zakupiłam wczoraj nestle fitness jeden batonik ma 90 kalori,kosztuje 1,60 a nie 8 zł,ale jeszcze nie jadłam
Mam kaca moralnego,bo to się nazywa batonik,a sama nazwa odstrasza
batonik hihihi
A jak tam z waga?u ciebie?
Tak, tyle, że nestle waży 23,5g, a to, że mniej kalorii oznacza, że mniej się najesz, co więcej... batonik nestle ma więcej tłuszczu niż batonik allevo mimo, że allevo jest ponad 2x większy. Co jeszcze więcej, nestle to głównie węglowodany w tym znaczna większość to cukier (24% batonika). Generalnie syf bez dodatków witaminowo minerałowych w porównaniu do allevo.
to_masz_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 15:01   #145
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Cytat:
Napisane przez to_masz_z Pokaż wiadomość
Tak, tyle, że nestle waży 23,5g, a to, że mniej kalorii oznacza, że mniej się najesz, co więcej... batonik nestle ma więcej tłuszczu niż batonik allevo mimo, że allevo jest ponad 2x większy. Co jeszcze więcej, nestle to głównie węglowodany w tym znaczna większość to cukier (24% batonika). Generalnie syf bez dodatków witaminowo minerałowych w porównaniu do allevo.
Nie lubie jak ktoś wypowiada sie na forum z jedną wiadomoscią
A teraz do dziewczyn,po allevo minelo 1,5 roku,moja waga na dzis 58kg,a to dlatego ze nie pale 2 miesiace,zaczynam allevo od 1 pazdziernika,przypominam, ze zaczelam z waga 64kg,ta waga utrzymywala sie do dzis
Papierosy tez byly wyzwaniem,desmoxan pomogl,moj cel nie palic do konca zycia,wazyc 50kg
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków

Edytowane przez agatasw1
Czas edycji: 2014-09-11 o 15:02
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 16:28   #146
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

ja się trochę boję tych wszystkich środków na odchudzanie, żeby sobie przy tym nie zrobić krzywdy, myślę, że lepiej się wybrać do dietetyka po poradę, żeby rozpisał dietę dostosowaną do naszych potrzeb i do naszego stylu życia. jedyne suplementy, jakie stosowała to wspomagacze przy rzucaniu palenia.
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 17:45   #147
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
ja się trochę boję tych wszystkich środków na odchudzanie, żeby sobie przy tym nie zrobić krzywdy, myślę, że lepiej się wybrać do dietetyka po poradę, żeby rozpisał dietę dostosowaną do naszych potrzeb i do naszego stylu życia. jedyne suplementy, jakie stosowała to wspomagacze przy rzucaniu palenia.
Wydaje mi się,że kuracja mi nie zaszkodziła,robiłam sobie ostatnio wyniki i wszystkie w normie
Moja waga na dzisiaj 57kg,narazie nie odchudzam się ,planuje listopad ,grudzień,ale do tego do końca nie jestem pewna,chociaż planuje wazyc 50kg,jesli zaczne na pewno będę informować na forum
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 21:19   #148
Kreciara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Hej,
Ja zaczęłam swoją przygodę z Allevo 2 tygodnie temu dokładnie 01/02/2016 i szczerze powiedziawszy nie chciało mi się wierzyć, że może mi to pomóc. Moja waga początkowa 66 kg przy wzroście 160 cm. Miałam zestaw składający się z szejków (20 szt) 10 malinowo-bananowych dobre na śniadanie i 10 czekoladowych moich ulubionych zawsze jako ostatni posiłek. W ciągu dnia jadłam w zależności od tego czy byłam głodna czy nie od 2-3 zup i tutaj sobie mieszałam, bo zamówiłam sobie marchwiową, która wg mnie jest najlepsza, brokułową i ziemniaczaną. Do tego chodziłam 3-4 razy w tygodniu na siłownię około 1h. I dzisiaj po 13 dniach stanęłam na wadze i nie wierzyłam. Schudłam 4,5 kg w 13 dni. Co więcej nie czuje się głodna z resztą ja i przed dietą jadłam maksymalnie 3 posiłki dziennie więc dla mnie to nie było żadne wyrzeczenie ale moim problemem było to że jadłam wszystko na noc a cały dzień mogłam nie jeść nic tylko być na kawie. Więc myślę że dużo dało mi właśnie to że przestawiłam się na w miarę regularne jedzenie. Co zauważyłam to na pewno to, że nie chodzę wzdęta, czuję się lekko, nie jestem ospała a mam dużo energii i zdecydowanie lepiej się czuję. Teraz od poniedziałku będę wchodziła w drugą fazę aż do uzyskania wagi, do której póki co dążę. Zobaczymy jak będzie dalej. Pozdrawiam
Kreciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 13:14   #149
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Hej, musisz bardzo uważać na ilość dostarczonych kalorii, bo generalnie minimalna ilość potrzebna do życia to ok 1400 kcal, wraz z aktywnością na co dzień to ok 1800 kcal (BMR wyliczysz dla siebie dokładnie tu: http://www.fabrykasily.pl/bmr). Na diecie allevo spożywasz ok 700 kcal, do tego masz straty energetyczne na siłowni - pewnie ze 400 kcal, zostaje Ci 300 kcal dziennie do funkcjonowania narządów. Jeszcze pytanie, jak aktywną masz pracę. Jesteś więc na deficycie 1500 kcal. Zmierzam do podstawowej zasady - jeśli jesz za mało, za rzadko, organizm odkłada na czarną godzinę WSZYSTKIE kalorie. A wtedy efekt jojo gwarantowany. Poza tym przy diecie allevo nie powinno się ćwiczyć, właśnie ze względu na straty energetyczne. Jeśli nie chcesz sobie zarżnąć zdrowia, to ćwicz i jedz zdrowo, ale i więcej. I nie gniewaj się na to, co piszę, też stosowałam allevo, ale doszłam do wniosku, że tysiąc razy lepszy i naturalny, bez konserwantów itp będzie zamiast allevo-shaka, koktajl: pół grapefruta, kiwi, płatki owsiane, jaglane, czy np banan, pomarańcza, kakao, płatki, otręby. Miksujesz i masz pychotkę, błonnik, witaminy, a to wszystko naturalne i łatwo przyswajalne. Też schudłam na allevo, kilka kg za 1 razem - 2 tyg, ale potem za drugim i trzecim podejściem te papki wychodziły mi już uszami.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 11:54   #150
maria4671
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Allevo mit czy hit? opinie o preparacie odchudzającym

Tabletki na odchudzanie - https://acaiberry900.pl Polecam serdecznie produkt , po stosowaniu widoczne efekty. Połączenie zdrowej diety , sportu i tabletek przynosi szybkie rezultaty. Polecam

Edytowane przez maria4671
Czas edycji: 2020-11-14 o 18:34
maria4671 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-29 11:54:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.