Jeanine ...jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-29, 09:59   #1
karokarokaro25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2

Jeanine ...jak?


Hej jak to jest z tymi tabletkami jeanine ? Zaczynam je brac w pierwszy dzien okresu to wiem Okres mam dostac za tydzien we wtorek. I moje pytanie. Na tabletkach pierwsza jest zaznaczona na niedzieli. Wiec ta niedzielna mam brac jako pierwsza czy ta oznaczona jako wtorek i do niedzielnej i poniedzialowej wracam na samym koncu? Wiem,ze pytanie moze troche glupiutkie😂ale wole sie upewnic dziekuje za wszystkie odp
karokarokaro25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 11:20   #2
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Jeanine ...jak?

Cytat:
Napisane przez karokarokaro25 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie odnosnie tabletek anty Jeanine. Mam okres za tydzien we wtorek i od tego dnia zaczynam brac tabletki. I wlasnie..na opakowaniu pierwsza tabletka zaznaczona jest w niedziele. Wiec ktora mam wziac jako pierwszych ? Zaznaczona na niedzieli czy wtorku , a do tej pierwszej i drugiej tabletki (tj. Nd i pon) wrocic na koncu? Pytanie glupiutkie😂ale wole sie upewnic
Z tego co widzę, to każda tabletka zawiera tyle samo mg substancji czynnej, więc to nie ma znaczenia którą przyjmiesz. Zacznij od wtorku, bo potem sie pogubisz, a na końcu wrócisz do niedzieli i pon. (upewnij się tylko czy tam nie ma tabletek placebo, ale z tego co widzę w ulotce to powinnaś miec tylko 21 tabletek - więc bez placebo)
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:15   #3
karokarokaro25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jeanine ...jak?

Tak,jest 21 tabletek 😃 to super zaczynam od wtorkowej. Dziekuje za odp
karokarokaro25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 21:19   #4
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Jeanine ...jak?

Zapewne jest to opisane w instrukcji ja biorę sylvie, z tego co piszesz maja podobne opakowania, jeśli pierwszy dzień cyklu to wtorek, to biorę tabletkę wtorkowa, po to są te dni wypisane żeby było łatwo ocenić, czy nie pominęłam tabletki
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 17:47   #5
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Jeanine ...jak?

Poczytaj ulotkę. Jeśli każda tabletka ma taką samą zawartość hormonów, a w tym przypadku z tego co wiem ma - to bierz tę tabletkę, której oznaczenie odpowiada dniu, w którym ją bierzesz. W sensie - pierwszy dzień okresu masz we wtorek, to bierzesz wtorkową.
Tu, jakbyś chciała sobie czyjeś wywody na temat jeanine poczytać http://www.antykoncepcja.com.pl/JEANINE.htm
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-30 18:47:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.