Do dziewczyn, które wyszły z ED. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 07:28   #91
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 914
Dot.: Do dziewczyn, które wyszły z ED.

madziuuula dziękuje że mnie rozumiesz naprawde niewiele jest takich osób. a możesz mi jeszcze powiedzieć ile ważyłaś zanim w to wszystko wpadłaś?
olik187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:30   #92
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 914
Dot.: Do dziewczyn, które wyszły z ED.

możesz to troszkę objaśnić z tym staniem wagi?;D
olik187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 15:53   #93
KasiaWiosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Do dziewczyn, które wyszły z ED.

Olik187 proszę Cię o usunięcie kilku wiadomosci z poczty bo chciałabym Ci wysłać wiadomośc na PRV a nie mogę

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Wracajac do watku to jeśli chodzi o wagę to ja schudłam przez bulimię z ok 67 do 50 kg, a jak potem przez okres 3-4 lat przytyłam do 55kg i ta wagę trzymam nadal. Mam 165cm. I każdy mi mówi ze jestem szczupła. Moje wymiary to 85-62-89.
Czytając ten watek i pisząc ze boicie się przytyć do 52 kg to mam wrażenie że jestem jakimś wielorybem, pomimo tego ze otoczenie mówi mi cos innego Dziewczyny przy naszym wzroście idealna waga to 58kg wiec skoro miałybyście niedowagę 3-4kg (54-55kg) to czemu uwazacie ze byłybyscie spasione?
Widzicie w lustrze zaburzony obraz siebie, tak jak ja widziałam.
Nie powiem bo bulimia siedzi gdzies głeboko w mojej głowie i objawia sie liczeniem kalorii i tym ze czasami mam wyrzuty sumienia jak cos zjem ale tego nie zwracam. Czuje sie ze swoimi wymiarami świetnie! Nawet jak zjem raz na jakis czas paczkę chipsów czy tabliczkę czekolady to nie przytyję od razu 20 kg Jak dzisiaj sie najem słodyczy, to jutro bedę jeść owoce i pic soczki ale nie będę tego zwracać ani się przeczyszczać bo po co, potrafie sobie to sama wytłumaczyć. W taki sposób odchudzania człowiek sam sobie psuje przemianę materii.
Ludzie nie będą Was chwalić za to że jestescie "takie chude" bo tylko Wam sie wydaje ze to takie seksowne i piękne. Wręcz przeciwnie, ludzie będą gadac za Waszymi plecami ze jestescie wychudzone...
Ja przyjaźnię sie z dwiema dziewycznami, jedna jest byłą bulimczka a druga byłą anorektyczką. Ważymy teraz mniej wiecej tyle samo i mamy mniej więcej ten sam wzrost, czyli jesteśmy dowodem na to że z choroby można wyjść
KasiaWiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:36   #94
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 914
Dot.: Do dziewczyn, które wyszły z ED.

oki już zrobione
olik187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 16:18   #95
colson
Raczkowanie
 
Avatar colson
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 336
Dot.: Do dziewczyn, które wyszły z ED.

Ja walczę, walczę znowu - znowu zaczęłam spadać. Eh, ale przełamuję kontrolę, muszę przekonać się do kaloryczniejszych posiłków. Trzymajcie kciukacze
colson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 16:24   #96
olik187
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 914
Dot.: Do dziewczyn, które wyszły z ED.

a przez jaki czas już było dobrze?
olik187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 20:09   #97
colson
Raczkowanie
 
Avatar colson
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 336
Dot.: Do dziewczyn, które wyszły z ED.

słownie przez niecały miesiąc.. potem dostałam plan żywieniowy mojej dietetyczki, która chciała żebym ważyła 60 kg.... więc się załamałam i eh, posypało się :< ale chcę wyjść z tego, wyłamać się.
colson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 00:04   #98
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Do dziewczyn, które wyszły z ED.

Cytat:
Napisane przez colson Pokaż wiadomość
słownie przez niecały miesiąc.. potem dostałam plan żywieniowy mojej dietetyczki, która chciała żebym ważyła 60 kg.... więc się załamałam i eh, posypało się :< ale chcę wyjść z tego, wyłamać się.
przez miesiac to ci choroba zrobila w głowie fiku-miku by uspic twoja czujnosc...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:06   #99
colson
Raczkowanie
 
Avatar colson
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 336
Dot.: Do dziewczyn, które wyszły z ED.

skoro wrócił mi okres to nie znaczy, że było to tylko fiku miku w głowie
__________________
Biologia R
Chemia R


cel : medycyna

Ignavia corpus habetat, labor firmat
colson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.